Podívejte se na nejlepší online bookmakery

Sázkové kanceláře nebo bookmakery mají různé tvary a velikosti. Ale s nepřeberným množstvím možností není nalezení správné stránky s hazardními hrami tak snadné, jak to zní. Existuje tedy skutečně „dokonalá sázková kancelář“ na hraní?

Odhalíme tuto záhadu a navíc, jak se co nejrychleji usadit u online bookmakera.

Nebojte se, víme, že je těžké přijít na to, kterou cestou se vydat, pokud jde o sportovní sázení, ale zde vám poskytneme průvodce, kde hledat, co je sázková kancelář, co dělat a jak můžete získat nejlepší bonusy.

co je bookmaker?Jak používat sázkový bonusRegistrace u online bookmakera
co je bookmaker?

co je bookmaker?

Bookmaker nebo sázková kancelář, jak se lidově říká, je osoba nebo společnost, která přijímá sázky a vyplácí v závislosti na dohodnutých kurzech. Sázkaři často uzavírají sázky na legální a profesionální sporty, jako je fotbal, dostihy, box, golf a další.

Ještě lepší je, že současná síť je ještě širší, aby vyhovovala politickým událostem, esportům, předpovědím počasí a tak dále.

To znamená, že sázkové kanceláře mohou být legální nebo nelegální v závislosti na místních zákonech o hazardních hrách. Například ve Spojeném království je sázková činnost legální od roku 1961 a dnes je považována za zásadního přispěvatele do ekonomiky země.

Ve většině zemí Středního východu, jako jsou Spojené arabské emiráty, však není z náboženských a kulturních důvodů povolena jakákoli forma sázení.

Zde je návod, jak funguje online sázková kancelář. Předpokládejme, že sázkař chce vsadit na vítězství Marie Šarapovové proti Sereně Williamsové v ženském tenise. Pokud má Šarapovová kurz 2,50 a sázkař vsadí na její výhru 100 $, je možná výhra 250 $ (100 $ x 2,50). Pokud prohraje nebo hra skončí remízou, sázka 100 $ připadne bookmakerovi.

co je bookmaker?
Jak používat sázkový bonus

Jak používat sázkový bonus

Bookmakeři udělají vše pro to, aby přilákali a udrželi sázkaře. Dosáhnout toho, nabízejí sázkařům bonusy a propagační akce. Jak ale oddělit bonusy bookmakera?

Uvítací bonus

Jak již název napovídá, uvítací bonus je pobídka pro nové hráče po úspěšném založení účtu. Většina nejlepší online sázkové kanceláře nabízet tento typ propagace a může přijít jako bonus bez vkladu nebo vkladu.

Například bookmaker nabízí dorovnání 100 % až do výše 200 $ na první vklad. Poté hráč přistoupí k provedení vkladu 50 $. V takovém případě hráč získá dalších 50 $, což je 100 % částky jeho vkladu. Díky tomu je celkový bankroll hráče 100 $. Je smutné, že hráč nemůže vybrat bonusové peníze okamžitě před splněním sázkových požadavků. K aktivaci bonusu může být také potřeba promo kód.

Zdarma sázky

Sázky zdarma jsou další atraktivní speciály, které sázející dostanou na nejlepších sázkařských stránkách. Stejně jako u uvítacího bonusu přicházejí sázky zdarma ve formě volných peněz, které sázející použijí ke vkladu na konkrétní sázkový trh.

Ale v tomto případě hráči nic nevkládají. Místo toho používají bonusové peníze k uzavírání sázek. Sázející může získat bonusové peníze zpět plus zisk, pokud sázka vyhraje. To však do značné míry závisí na sázkové kanceláři.

Znovu načíst bonusy

Zkušení uživatelé sázkových kanceláří vědí pár věcí o bonusech za opětovné nabití. Reload bonus je v podstatě jako sázka zdarma pro ty, kteří o tom nic nevědí.

Ale je tu malý rozdíl. Obvykle se dávají na následné vklady a ne na první. Stačí provést kvalifikovaný vklad a splnit požadavek na převrácení.

Kromě toho je důležité si uvědomit, že tento bonus někdy přichází jako procento ztráty nebo cashback. Například některé sázkové kanceláře vracejí během týdne nebo měsíce 3 % až 5 % z celkového vkladu hráče. Cílem je zbavit hráče ztrát a povzbudit je, aby vkládali a hráli více.

Jak používat sázkový bonus
Registrace u online bookmakera

Registrace u online bookmakera

Jak se očekávalo, otevření sázkařského účtu je docela jednoduché, ať už hrajete na mobilu nebo počítači. Začněte výběrem sázkové stránky z nepřeberného množství online možností a vytvořte si účet. Při výběru sázkové stránky zvažte kurzy, důvěryhodnost, bonusy, dostupné trhy a tak dále. Níže je uvedeno, jak otevřít sázkařský účet:

  1. Klikněte na tlačítko Zaregistrovat se, Připojit se nebo Registrovat a zadejte své osobní údaje do elektronického formuláře. Sázková kancelář bude vyžadovat informace, jako je země bydliště, celá jména, datum narození, telefonní číslo atd.

  2. Dále vytvořte přihlašovací údaje. Podle očekávání budete muset zadat uživatelské jméno a složité heslo. Jako uživatelské jméno nepoužívejte aliasy nebo přezdívky.

  3. Poté může bookmaker poskytnout odpověď na bezpečnostní otázku. Nejlepší je vybrat si ten, který si snadno zapamatujete. Může to být jméno vašeho učitele, domácího mazlíčka, nejlepšího přítele a tak dále.

  4. Nyní odkaz a způsob platby a poté provést minimální vklad. Váš uvítací bonus bude připsán okamžitě, pokud bookmaker nějaký nabídne.

  5. Nakonec přejděte na stránku s výběrem zápasu, vytvořte sázenku a vsaďte částku.

Vytvoření účtu bookmakera je jen prvním krokem k výběru výher ze sázek. Je to proto, že většina sázkových kanceláří vyžaduje, aby hráči dokončili proces KYC (poznej svého zákazníka) před provedením výběrů.

Tento proces je nezbytný, aby se zabránilo podvodníkům, praní špinavých peněz a hazardním hrám nezletilých.

K dokončení procesu musí hráči využít tyto dokumenty:

  • Barevná a originální kopie státem vydaného průkazu totožnosti/pasu/řidičského průkazu.
  • Nejnovější kopie účtu za energie nebo bankovního výpisu.
  • Naskenovaná nebo čistá fotografie vaší kreditní/debetní karty. Všimněte si, že obrázek musí obsahovat osm středních čísel.

Získání přihlašovacích údajů pro sázkovou kancelář

S tolika bezpečnostními detaily, které si v dnešní době zapamatujete, je možné zapomenout přihlašovací údaje k účtu bookmakera. Naštěstí ten sázkový trh nemusíte minout kvůli zapomenutému heslu nebo uživatelskému jménu.

Chcete-li získat zapomenuté informace, klikněte na tlačítko „přihlásit se“ a poté klepněte na tlačítko pro obnovení hesla ve spodní části obrazovky. V některých případech mohou sázející potřebovat zadat přihlašovací údaje, které si zapamatují, aby aktivovali toto tlačítko.

Dále vyberte telefonní číslo nebo e-mail pro zaslání nového hesla. Někteří bookmakeri také požádají hráče, aby odpověděli na bezpečnostní otázku nebo zadali datum narození poskytnuté během procesu registrace.

Přesto použijte nové heslo k přihlášení k účtu a resetujte heslo na něco, co si snadno zapamatujete.

Registrace u online bookmakera