Nejlepší stránky pro sázení na sport

Chcete se zapojit do zábavného světa sportovních sázek? Pokud máte otázky, co je sportovní sázení, jak sázet, nebo se jen chcete naučit nové tipy a triky, bude se vám hodit tento jednoduchý průvodce pro začátečníky. Pokud milujete sport nebo si jednoduše užíváte radost z překvapení, podívejte se na nejlepší stránky sportovních sázek, které jsme pro vás vybrali. Tato stránka pojednává o všech základech sportovního sázení, od uzavření sázky až po hru na důvěryhodné webové stránce. Samozřejmě existuje také několik důvěryhodných tipů, jak zvýšit vaše šance na výhru v dlouhodobém horizontu.

Nejlepší stránky pro sázení na sport
Fotbal

Často se jí říká „krásná hra“ a pro sportovní sázkaře není krásnější pohled než šachovnice plná zápasů, na kterou si mohou vsadit. Kdykoli se řekne sport, jaká hra vás napadne jako první? Nejspíš to bude fotbal nebo fotbal. Fotbal je nejpopulárnější sport na světě a hraje se na všech kontinentech po celý rok. 

Zobrazit více…
Basketbal

Basketbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě a lze jej rozumně považovat za druhý hned za fotbalem. Ve srovnání s jinými sporty je basketbal poměrně nový, byl vynalezen teprve v roce 1891. Basketbal má skutečně mezinárodní rozměr, jak lze vidět na jeho soutěživé povaze během letních olympijských her, stejně jako na množství různých zemí zastoupených hráči. v NBA.

Zobrazit více…
Baseball

Baseball je známý jako americká zábava a patří mezi nejoblíbenější sporty ve Spojených státech. V Americe má dlouhou tradici, protože Major League Baseball byla založena již v roce 1903. Od té doby si baseball prorazil cestu po celém světě s velmi loajálními fanoušky v Asii i Latinské Americe.

Zobrazit více…
Dostihové závody

Sázení na koních bylo oblíbenou zábavou již od 17. století, přičemž hazardní hráči na dvoře krále Jakuba I. dychtivě uzavírali sázky. Popularita sázení na dostihy vzrostla v 19. století, kdy se sázky přesunuly od jednoduchých sázek na rychlost a výdrž koně k předpovědím sofistikovanějších výsledků. 

Zobrazit více…
Formula 1

Formule 1 je celosvětově nejlépe hodnocená závodní série. Není tedy divu, že sázení na tento sport je převládající zábavou mnoha diváků. Fanoušci řidičského sportu mohou ocenit nějakou vzrušující akci a přitom pozorovat, jak se jejich favorizovaní jezdci střetávají na trati. Sázení na formuli 1 se však s internetem stalo ještě větší záležitostí. 

Zobrazit více…
Tennis

Tenis je od konce 19. století oblíbeným sportem hráčů, diváků a sportovních sázkařů po celém světě. Rychlá akční hra je vhodná pro kardio cvičení, zábavné sledování a vzrušující sport, na který lze sázet naživo i před zápasem. Je to oblíbená hra mezi sázkaři i sázkaři. Existuje tolik tenisových turnajů, na které lze vsadit, takže je to ještě lepší.

Zobrazit více…
American Football

Americký fotbal je jedním z nejpopulárnějších sportů ve Spojených státech. A jako každý jiný sport má svou vlastní kulturu sázení. Existuje mnoho různých způsobů, jak sázet na zápasy amerického fotbalu. Nejjednodušší a nejběžnější způsob je vsadit si na to, kdo hru vyhraje. S mnoha online sázkovými sázkami na výběr je sázení na americký fotbal zábavným a vzrušujícím způsobem, jak trávit čas. 

Zobrazit více…
Ice Hockey

Lední hokej přináší hráčům a fanouškům teplo v zimě již téměř 130 let. Od prvního zápasu, který se hrál v Kanadě v roce 1895, si lední hokej upevnil své místo jako národní sport v zemi a rozšířil se do mnoha dalších částí světa. A dnes přitahuje i další skupinu obyvatelstva; sázkaři na lední hokej.

Zobrazit více…

Archery

Co je sportovní sázení?

Co je sportovní sázení?

Sportovní sázení je činnost, při které sázkaři sází na kurzy na velké sportovní události. Sázková kancelář připravuje kurzy na fotbal, nohejbal, tenis, basketbal a další legální sportovní události po celém světě.

Sázející si jako výsledek zápasu musí vybrat výhru, remízu nebo prohru. Kromě těchto trhů mohou také předpovídat počet vstřelených gólů, počet karet, trvání politické debaty a tak dále.

Historie sportovního sázení

Kdy sportovní sázení začalo a jaká byla jeho motivace? A kdo to vymyslel? Sportovní hazardní hry byly široce rozšířenou zábavou po celou dobu existence civilizace.

Nejstarší záznamy však naznačují, že vše začalo v Řecku před více než 2000 lety po zavedení tzv olympiády. Poté se událost rozšířila do Říma, kde byla legalizována a později se dostala do Anglie. Angličtí osadníci pak rozšířili činnost do Ameriky a dalších částí světa.

I když je riziko ztráty peněz zřejmé, sázení na sport je v dnešní době tak populární. Ve skutečnosti byl od roku 2019 trh sázkových kanceláří oceněn na ohromujících 85 miliard USD.

Také se očekávalo, že toto odvětví poroste v letech 2018 až 2022 o 7 % ročně. Ale jak se věci mají, jsou to pouze projekce, díky COVID-hitu 2020.

Co je sportovní sázení?
Proč sázet na sport?

Proč sázet na sport?

Zatímco výše uvedená čísla jsou působivá, zanechávají za sebou důležitou otázku k zamyšlení; proč je sportovní sázení tak rozšířené?

I když na tento dotaz existuje více odpovědí, ta hlavní spočívá v jednoduchosti. Uzavření sportovní sázky je relativně jednoduché, ať už jste nový nebo ostřílený hráč. Jak bylo řečeno dříve, sázkaři si prostě musí vybrat výsledek události, vsadit sázku a modlit se za to nejlepší.

Tyto trhy však jdou hlouběji než predikce výher, remíz a ztrát. I to je další důvod, proč se sportovní sázení těší obrovské oblibě. Kromě výher a sázek na peněžní hranici si sázející také užívají sázky jako over/under, asijské handicapy, dvojitá šance a sázky na poločas/celý úvazek.

Aniž bych zapomněl live sázení nebo sázení přímo ve hře, které umožňuje sázejícím sázet na živé zápasy.

Je také samozřejmé, že sportovní sázení je volnočasovou aktivitou vhodnou do kapsy. Tisíce legitimních bookmakerů dnes umožňují sázkařům vsadit již od 0,50 $ nebo až 50 000 $. To znamená, že jak majetní, tak ti, co nemají, se mohou pohodlně podílet na aktivitě, aniž by museli zničit své bankovní účty. Celkově vzato, odvětví sportovního sázení teprve začíná.

Proč sázet na sport?
Jak sázet na sport?

Jak sázet na sport?

Za předpokladu, že jste nyní připraveni sázet na sport, co dál? První, najít nejlepšího bookmakera a vytvořte si účet. Bookmaker může vyžadovat důležité informace, jako jsou skutečná jména, adresa bydliště, telefonní číslo, identifikační číslo a další, než bude účet aktivní. Poté pokračujte k uplatnění uvítacího bonusu. U některých sázkových kanceláří může být pro spuštění odměny nutný promo kód.

Ale než se ponoříte do sázkových vod, je důležité naučit se různé typy kurzů a jak je vypočítat. Kurz určuje částku, kterou mohou sázející vyhrát na konkrétní sázku. Kurzy se obvykle dodávají v desítkových, zlomkových nebo amerických formátech. Přečtěte si, jak tyto šance fungují.

Kromě toho se naučte různé typy sázek a osvojte si je. Například znát rozdíl mezi sázkami na rozpětí bodů a peněžní sázky. Naučte se také něco o součtech a výhodách, stejně jako o upoutávkách a potěšujících. Jen poznamenejte, že některé sázky mohou být trochu složité na pochopení.

Jak sázet na sport?
Je online sportovní sázení legální?

Je online sportovní sázení legální?

Dobrá otázka! Ano, podávání sportovních sázek je zcela legální v závislosti na zemi. Jinými slovy, sázení může být legální, nezákonné nebo neregulované.

Legální trh sportovních sázek je prostředí, kde vláda reguluje sázení. Dobrým příkladem je Velká Británie, kde Komise pro hazardní hry dohlíží na veškeré sázkové aktivity. Mezinárodní operátoři mohou na takových trzích žádat o licence za předpokladu, že dodržují stanovená pravidla.

Jak název napovídá, na nelegálním sázkovém trhu stát nebo úřad zakazuje jakoukoli formu online sázení. V Singapuru je například zakázáno uzavírat sportovní sázky u kamenných nebo online bookmakerů. Další zemí jsou SAE (Spojené arabské emiráty), kde na každého, kdo bude shledán vinným z účasti na jakékoli formě hazardu, čeká tvrdý trest.

Konečně, neregulované sázkové trhy jsou země, které nechávají online sportovní sázení v šedé zóně. Například Japonsko a Indie mají přísné zákony o hazardních hrách, ale nikde se nedotýkají sportu. Takové země jsou obvykle útočištěm pro většinu offshore nebo mezinárodních nejlépe hodnocených sázkařských webů.

Na těchto trzích je ještě lepší hrát, protože si můžete vybrat z velkého množství špičkových online sázkových kanceláří.

Je online sportovní sázení legální?
Legální online sportovní sázení

Legální online sportovní sázení

Je důležité sázet v licencované sázkové kanceláři, ať už sázíte v regulovaném nebo neregulovaném prostředí. Jak ale poznat, že je sázková kancelář spolehlivá? Níže jsou uvedeny některé značky zaškrtnutí:

  • Licenční informace: Toto je nepochybně nejpřímější cesta k získání spolehlivého bookmakera. Nejlepší stránky s hazardními hrami schvaluje legitimní místní nebo mezinárodní orgán. Pro offshore bookmakera by měl mít licenci od UKGC, MGA, švédského úřadu pro hazardní hry a tak dále. Informace by měly být dostupné ve spodní části domovské stránky.
  • Bezpečnostní protokol: Online bezpečnost znamená více než jen hraní u licencované sázkové kanceláře. Je to proto, že online podvodníci vždy nepřetržitě pracují na těžbě osobních a finančních údajů. Nejlepší sázkové platformy proto musí být šifrovány SSL (Secure Socket Layer). Chcete-li to potvrdit, podívejte se, zda má URL odkaz sázkové stránky znak visacího zámku.
  • Platební metody: Nemá smysl se spokojit s bookmakerem několik bankovních metod. Dnes existují desítky možností internetového bankovnictví a dokonce i kryptoměn, které může bookmaker nabídnout. Ale ne všechny bankovní metody jsou stejné. Hrajte pouze na webu, který poskytuje spolehlivé možnosti, jako je PayPal, Neteller, Skrill, Visa, MasterCard atd.
  • Zákaznická podpora: Legální sázkové weby obvykle nemají co skrývat. Jako takový je jejich tým podpory vždy k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a na více kanálech. Nabízejí podporu prostřednictvím živého chatu, sociálních médií, e-mailu a telefonu. Pokud je to možné, podpora by měla být k dispozici ve většině mezinárodních jazyků, aby vyhovovala offshore hráčům.
  • Uživatelské recenze: Sportovní bookmaker může zaškrtnout všechna výše uvedená políčka, ale v jednom selže; pověst hráče. Proto je důležité získat informace z první ruky od lidí, kteří již sázkové kanceláře používali. Pak budete znát základní funkce, jako jsou dostupné kurzy, trhy, trvání transakce, kvalita služeb a další.
Legální online sportovní sázení
Tipy a triky pro sportovní sázení

Tipy a triky pro sportovní sázení

Učení šance a výběr regulované sázkové kanceláře je dobrý začátek. Chcete-li však být úspěšným sportovním sázkařem, musíte udělat několik věcí.

Za prvé, hluboké výzkumné dovednosti jsou nezbytné v odvětví, kde bookmakeri zvažují mnoho faktorů, než stanoví kurzy. Za předpokladu, že jste golfový fanoušek, podívejte se na faktory, jako je rozložení hřiště, počasí, forma hráče a další statistiky. Vidíte, sázení není jen o štěstí.

Mezitím se při zkoumání vyhněte jakékoli osobní zaujatosti. Je pochopitelné, že máte osobní spojení s konkrétním hráčem nebo týmem. Ale protože online sázení je o výhrách peněz, nespoléhejte na emoce. Jaké jsou například šance, že Lewis Hamilton, který nemá formu, skončí první ve Velké ceně F1? Očividně žádný, i když možné je všechno.

co je nejdůležitější, vytvořit fungující rozpočet na hazardní hry. Proč? Vytvoření bankrollu zajistí, že sázky budou v rámci vašich limitů. Vezměte si například sázkaře, který vydělává 3000 dolarů měsíčně.

V tom případě mohou z této částky vyčlenit 10 % na hazardní aktivity. Nyní pokračujte v rozdělení 300 USD na menší jednotky pro denní nebo týdenní použití. Pamatujte, že je špatný nápad riskovat celý bankroll na jednu sázku.

Tipy a triky pro sportovní sázení
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Abych to shrnul, je životně důležité se o zodpovědném hraní něco naučit. Jak již bylo řečeno, vytvoření herního bankrollu bude znamenat dlouhou cestu k ochraně sázkařů před finančním chaosem. Vždy je špatný nápad hazardovat s penězi určenými na nájem domu, školné, účty za dům a další náležitosti. Takže sázejte pouze s penězi, které prohrajete.

Kromě toho se naučte načasovat si hru a odejít, až bude ten správný čas. Sázení může být občas zábavné a sázející tráví hodiny u bookmakera. Také pronásledování ztrát je docela běžné, zvláště u hráčů s vysokými očekáváními. Nastavte si proto časovač a odejděte, jakmile vyhrajete slušnou částku nebo zažijete prohru, abyste se těmto scénářům vyhnuli.

A konečně, rychle vyhledejte pomoc v případě jakýchkoli známek závislosti na sázení. Sázení může být tak návykové, že někteří hráči netráví čas se svými rodinami. Jiní dokonce opustili práci úplně. Naštěstí si sázející stále mohou užívat sázení a další aspekty svého života tím, že hazardní hry považují za zábavnou činnost. Pamatujte, že výhry mohou být daleko od sebe. Takže sázejte pro zábavu.

Zodpovědné hraní

Nejnovější zprávy

Může vás sázení zbohatnout?
2023-01-18

Může vás sázení zbohatnout?

Lidé po celém světě sázejí na sportovní události výhradně pro rekreační účely. Zábava je ve vzrušení z potenciální výhry. Zkušení hráči uzná, že peněžní ztráty jsou vysoce pravděpodobné. Na druhou stranu existují lidé, kterým se daří pravidelně dosahovat slušného zisku opatrným sázením. 

Sázení vs hazardní hry
2023-01-11

Sázení vs hazardní hry

Tvrdit, že hazard přitahuje masy od nepaměti, je pravda. Je to kvůli aspektu nejistých výsledků. V průběhu dějin lidstva bylo poznání budoucích výsledků vždy zajímavé, ať už se to týká něčího života nebo sportu. Obecně platí, že hazardní hry jsou sázení na výsledek události. 

Evoluce sázení na basketbal
2022-12-28

Evoluce sázení na basketbal

Miliony basketbalových fanoušků po celém světě sledují National Basketball Association, populárně NBA. Se stovkami zápasů odehraných ročně nabízí tato basketbalová liga obrovské příležitosti pro sportovní sázkaře. Sázková kancelář nabízející sázkové trhy NBA však v minulosti nebyla běžná. Spolu s ostatními mainstreamovými americkými sporty zaujala NBA tvrdý postoj proti sportovnímu sázení.

Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Argentina vs. Chorvatsko
2022-12-12

Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Argentina vs. Chorvatsko

Poslední týden mistrovství světa ve fotbale 2022 je za námi a zbývají pouze 4 týmy!