Vše o sázení Tennis

Tenis je od konce 19. století oblíbeným sportem hráčů, diváků a sportovních sázkařů po celém světě. Rychlá akční hra je vhodná pro kardio cvičení, zábavné sledování a vzrušující sport, na který lze sázet naživo i před zápasem. Je to oblíbená hra mezi sázkaři i sázkaři. Existuje tolik tenisových turnajů, na které lze vsadit, takže je to ještě lepší.

Tento článek obsahuje užitečné informace o sázení na tenis pro nováčky i zkušené sázkaře.

Vše o sázení Tennis
Základy sázení na tenis

Základy sázení na tenis

Tenis je celosvětově populární mezi hráči, diváky a sportovními sázkaři již od 19. století. Rychlá hra je vhodná pro kardio cvičení, zábavné pozorování a vzrušující sport, který si můžete zahrát naživo i před zápasem.

Je to oblíbená hra mezi sázkaři a sázkovými sázkami a existuje mnoho tenisových zápasů, na které lze vsadit.

Tenisové sázení může být finančně velmi výhodné, protože je jedním z nejoblíbenější sportovní sázkové disciplíny. Solidní znalost hry a spolehlivá sázková strategie jsou jen dva prvky, které mohou přispět k vaší úrovni úspěchu, pokud jde o získání výplaty.

Úspěch v dlouhodobém horizontu není snadný, ale je nepochybně dosažitelný, pokud se správně uplatníte.

V této příručce nastíníme, co sázení na tenis obnáší. Také nabídne tipy a strategie, což by mělo pomoci utvářet vaši sázkovou hru.

Základy sázení na tenis
Co je sázení na tenis?

Co je sázení na tenis?

Tenis existuje již dlouhou dobu, současná struktura začíná kolem roku 1859. V současné době existují neformální sázky na výsledky zápasů. Když se oficiální sportovní sázení stalo hlavním proudem, tenis patřil mezi primární sporty, které bookmakeři přijali.

Tenis je výjimečně rychlý a obsahuje některé z nich největší světové sportovní hvězdy. Jelikož se jedná o hru s vysokým skóre, převládá v online sázení.

Tenisové sázení nadále roste v popularitě, což se projevuje počtem mezinárodních turnajů a růstem sázek. Nyní je to celosvětově extrémně populární sport, lidé mají k dispozici více webových stránek pro sázení na tenis.

Lidé jsou také více obeznámeni s hrou, což vedlo k častějšímu hraní hazardních her. Popularita sázení na tenis roste díky dostupnosti více online kasin, televizních přenosů a dalších mediálních pokrytí tohoto sportu.

Co je sázení na tenis?
Nejlepší tenisové turnaje a nejlepší hráči

Nejlepší tenisové turnaje a nejlepší hráči

Zájem o sázení na tenis od svého vzniku neustále roste. Velké turnaje a hvězdní hráči dnes lákají sázkaře, aby sázeli na výsledky zápasů. Pro mnoho sázkařů jsou jména jako Maria Šarapovová, Roger Federer, Venus Williamsová a Serena Williamsová často neomylnými sázkami.

Velké turnaje jako Opens (Wimbledon, australský a francouzský) a olympijské hry u sázkařů vždy převládají.

Některé další virální tenisové soutěže zahrnují Davis Cup a turné ATP.

V současné době se online sportovní sázení ještě více rozšířilo. Jednotlivci mohou riskovat v zámořských sázkových společnostech a získat své výhry okamžitě. Sázkové společnosti také rozšířily trhy tím, že nabízejí živé sázení ve hře, výplaty peněz a virtuální tenisové hry a ligy.

Nejlepší tenisové turnaje a nejlepší hráči
Jak sázet na tenis

Jak sázet na tenis

Tenisové zápasy se hrají jako dvouhra nebo čtyřhra. Nejdůležitějším krokem je vybrat si sázkařskou stránku, která umožňuje sázejícím účastnit se velkých trhů (tj. mnoha her, na které lze sázet), je uživatelsky přívětivá, má přijatelnou podporu a je rychlá v platbách.

Jakmile je toto hotovo, může kdokoli hrát tenis rychle a doufejme, že úspěšně. Oblíbené sázky zahrnují moneyline, game spread, set spread, over/under, futures a rekvizity.

Zde je rozpis:

Moneyline

Nejpřímější typ sázení je ten, kdy sázkař vsadí na to, který tým vyhraje. Mohou si také vsadit na to, který tým věří, že vyhraje každou polovinu zápasu.

Hra se rozšířila

To je, když sázející může vsadit na hráče/tým, který vyhraje více zápasů za určité období (např. turnaj nebo série).

Nastavte Spread

To je, když sázející vsadí na to, kolik setů vyhraje v jednom zápase. Vyhraje hráč dva sety v řadě? Vyhrají první a prohrají druhé?

Nad/Pod sázku

Sázení na over znamená, že hráč věří, že tým/hráč vstřelí více gólů, bodů nebo běhů, než je uvedený součet. Naopak nižší sázka je, když sázkař věří, že tým/hráč skóruje méně, než je uvedený celkový počet.

Budoucnosti

Sázka na futures je velmi jednoduchá: jde o situaci, kdy chce hráč vsadit na něco, co se stane v budoucnu. Mohou se vsadit, že Serena vyhraje Wimbledon nebo že Maria vyhraje Opens.

Sázky na tenis

Tato je o něco méně přímočará, protože existuje mnoho prop sázek, na které může sázející vsadit!

Zde jsou některé z populárnějších možností:

 1. Vítěz prvního setu: Přesně tak to zní a je to snadná sázka pro někoho, kdo si ve světě sázení namočí prsty na nohou.
 2. Sázení setů: Když sázkař sází na sázky setů, sází na přesný počet setů, které každý hráč/tým vyhraje nebo prohraje během zápasu.
 3. Celková esa: V mužském tenise oproti ženskému je výraznější celkový počet es, když sázkař vsadí na to, zda bude celkový počet es vyšší nebo nižší než částka zaslaná sázkovou kanceláří.

Nastavení těchto sázek vyžaduje, aby sázkař vložil sázku na svůj sázkařský účet. Poté sázková stránka uvádí kurzy pro každý výsledek.

Zde je rozpis sázení:

 1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí tenisové sázení, a proveďte vklad.
 2. Vyberte tenisovou událost, na kterou si chcete vsadit.
 3. Vyberte tým, na který chcete vsadit.
 4. Vyberte výši vkladu.
 5. Vsaďte si.
Jak sázet na tenis
Výpočet sázkových kurzů na tenis

Výpočet sázkových kurzů na tenis

Pro jednoduché rozdělení, tenisové sázkové kurzy jsou čísla v procentech vyzyvatele. Pokud má hráč například kurz jedna (oblíbený), hra je pro něj jednodušší než pro hráče s kurzem 10.

To znamená, že pro sázející platí, že čím větší kurz, tím více vyhrají. Takže sázení na smolného hráče je vysoce rizikové; proto jsou výnosy lepší.

Tenisové sázky jsou ekvivalentní ostatní sporty, ale sázky jsou v různých částech světa identifikovány odlišně. Existují britské / zlomkové kurzy, evropské / desetinné kurzy a americké / peněžní kurzy.

U zlomkových kurzů je první číslo výhra, kterou sázkař získá ze sázení označené druhým číslem. Například kurz 7/1 znamená, že sázkař vyhraje sedm dolarů za každý vsazený dolar.

Desetinný kurz označuje číslo, které má vynásobit vklad, abyste získali konečnou výhru. Například kurz 3,0 znamená, že osoba, která vsadí 10 USD, obdrží 30 USD, pokud vyhraje, včetně svého vkladu.

Kurzy peněžní linie mají před čísly znaménko „+“ nebo „-“. Favorité mají kurz „-:“, zatímco smolař má kurz „+“. Vítěz získá svůj vklad plus množství uvedené na peněžní linka.

Výpočet sázkových kurzů na tenis
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Vzhledem k tomu, že tenis je velmi oblíbeným sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Je také důležité si uvědomit, že i když jsou statistiky a herní styly důležité, každý hráč má své silné a slabé stránky. To znamená, že i když jeden hráč mohl vyhrát svých posledních 10 zápasů, pokud proti němu stojí jiný hráč, který má jiný herní styl než oni, může prohrát.

Když se sázkaři dívají na své kurzy, musí vzít v úvahu různé herní styly a to, zda se dva hráči v minulosti střetli.

Nesázejte na Hype
Tenisové statistiky ke zvážení

Tenisové statistiky ke zvážení

Pokud jde o sázení na tenis, je třeba zvážit čtyři konkrétní faktory.

Konverzace v bodě zlomu

Tenis hodně spoléhá na velké momenty; teoreticky se každý bod počítá stejně, ale některé mohou významně ovlivnit zápas, zatímco některé jsou primárně nedůležité.

Nejvýznamnějším ukazatelem velkého problému jsou body zlomu, kdy jsou servery na pokraji prohry ve hře, kterou téměř vždy vyhrají.

Tento aspekt je proměnlivý na základě kontextu hry a toho, který hráč tam je, ale rozpoznání hráčů, kteří v těchto bodech vedou dobře, může vést k výraznějším ziskům. Sázející se například může divit, proč má jeden tenista výherní rekordy proti druhému.

Kritickým prvkem je převládající více bodů přerušení, jejich ukládání při vlastním podání a jejich převod při návratu.

Únava/Cestování

Zápasy se konají po celém světě, což znamená, že létají ti nejlepší z nejlepších země do země. I když může být velmi vzrušující vidět amerického favorita v Anglii, sázející musí vzít v úvahu rozdíly v časových pásmech a to, jak mohou ovlivnit výkon hráče.

Navíc, pokud hráč vystupuje v zápasech back-to-back celé týdny, nakonec vyhoří. První týden mohou podávat neuvěřitelné výkony a druhý týden mohou být na vrcholu své hry. Ale až se dostanou do čtvrtého týdne, začnou fyzicky i psychicky zpomalovat.

Povrch

Něco, co mnoho nových sázkařů nechápe, je, že někteří hráči podávají na některých površích lepší výkon než na jiných. Například někteří hráči podávají nejlepší výkony na trávě jako ve Wimbledonu, ale na Roland-Garros, které má antukový povrch, nemusí tak dobře fungovat. Každý povrch má jiné trakce, dopady, klady a zápory.

Klíčové věci

 • Zvažte typ sázení, který vám nejlépe vyhovuje
 • Ujistěte se, že cestování, výkon a povrch hrají roli ve vašem sázení
 • Podívejte se na různé prop sázky pro každý zápas
Tenisové statistiky ke zvážení