Tennis sázení

Tenis je od konce 19. století oblíbeným sportem hráčů, diváků a sportovních sázkařů po celém světě. Rychlá akční hra je vhodná pro kardio cvičení, zábavné sledování a vzrušující sport, na který lze sázet naživo i před zápasem. Je to oblíbená hra mezi sázkaři i sázkaři. Existuje tolik tenisových turnajů, na které lze vsadit, takže je to ještě lepší.

Tento článek obsahuje užitečné informace o sázení na tenis pro nováčky i zkušené sázkaře.

Tennis sázení
Nejlepší sázení na tenisJak sázet na tenisTenisové sázkové kurzy
Nejlepší sázení na tenis

Nejlepší sázení na tenis

Tenis existuje již mnoho let, jeho moderní podoba se odehrává kolem roku 1859. Od té doby se neformálně sází na výsledky her. Když se oficiální sportovní sázení stalo běžnou aktivitou, tenis byl jedním z prvních sportů, které bookmakeři přijali vedle tehdy běžného dostihového sázení.

Popularita tenisových sázek od svého vzniku neustále roste. Dnes existují velké turnaje a hvězdní hráči, kteří houfně lákají sázkaře, aby sázeli na výsledky hry. Jména jako Maria Šarapovová, Roger Federer a Serena Williamsová jsou pro mnoho sázkařů často „sázkou na jistotu“. Velké turnaje jako Opens (Wimbledon, australské a francouzské) a olympijské hry jsou mezi sázkaři vždy oblíbené.

Dnes, online sportovní sázení udělal sázení na tenis ještě populárnější. Lidé mohou vsadit v zámořských sázkových společnostech a získat své výhry okamžitě. Sázkové společnosti také rozšířily trhy tím, že zavedly živé sázení ve hře, cash-outy a virtuální tenisové hry a ligy.

Nejlepší sázení na tenis
Jak sázet na tenis

Jak sázet na tenis

Tenisové hry se hrají jako dvouhra nebo čtyřhra. Prvním krokem je vybrat si sázkařskou stránku, která nabízí velké trhy (mnoho věcí, na které lze sázet), je uživatelsky přívětivá, má dobrou podporu a je efektivní při platbách. Jakmile je toto hotovo, může si na tenis snadno vsadit každý. Mezi oblíbené sázky patří:

  • Money Line: Absolutní vítěz tenisového zápasu.
  • Game Spread: Sázka na hráče/tým, který vyhraje více zápasů za určité období, např. turnaj nebo série.
  • Rozpětí setů: Sázení na to, jak se v zápase vyhrají sety. Například, vyhraje hráč dva sety v řadě, vyhraje první a prohraje další dva a tak dále.
  • Mezi další sázky patří over/under, futures a rekvizity.

Podávání těchto sázek vyžaduje, aby sázkař vložil vklad na svůj sázkařský účet. Na sázkařské stránce jsou uvedeny kurzy pro každý výsledek. (Šance jsou popsány v další části tohoto článku).

Hráč zkontroluje svůj předpokládaný výsledek, zadá částku, kterou má vsadit, a poté klikne na „potvrdit“. Vklad je poté odečten z hráčova sázkařského účtu, když čeká na výsledky. Výherní sázky jsou obvykle vypláceny okamžitě způsobem dle výběru hráče.

Jak sázet na tenis
Tenisové sázkové kurzy

Tenisové sázkové kurzy

Kurz je velikost výzvy, kterou musí hráč překonat, aby vyhrál hru. Pokud má hráč kurz jedna (oblíbený), hra je pro něj jednodušší než pro hráče s kurzem 10.

Pro sázkaře tedy vyšší kurz znamená, že vyhrají více, tj. sázka na sázkaře je vysoce riziková sázka, ale má lepší výnosy. Ty jsou často vysvětleny v obecných článcích o tom, jak sázet na sporty, a v článcích nabízejících tipy na sportovní sázení.

Tenisové sázky jsou podobné jako u jiných sportů. V různých částech světa se však stejné sázky vyjadřují odlišně. Existují zlomkové / britské kurzy, evropské / desetinné kurzy a americké / peněžní kurzy.

Ve zlomkovém kurzu je první číslo výhra, kterou získáte ze sázky označené druhým číslem. Kurz 5/1 znamená, že za jeden vsazený dolar vyhrajete pět dolarů. Desetinný kurz označuje číslo, kterým se má vynásobit vklad, abyste získali konečnou výhru. Kurz 2,5 znamená, že osoba, která vsadí 10 USD, obdrží 25 USD, pokud vyhraje, včetně svého vkladu.

Kurzy peněžní linie mají před čísly znaménko + nebo -. Favorité mají -ve odds, zatímco underdogs mají +ve odds. Vítěz obdrží svou sázku plus částku uvedenou na peněžním řádku.

Tenisové sázkové kurzy