Vše o sázení Ice Hockey

Lední hokej přináší hráčům a fanouškům teplo v zimě již téměř 130 let. Od prvního zápasu, který se hrál v Kanadě v roce 1895, si lední hokej upevnil své místo jako národní sport v zemi a rozšířil se do mnoha dalších částí světa. A dnes přitahuje i další skupinu obyvatelstva; sázkaři na lední hokej.

Fandění se rozšířilo do celého světa, kde si lidé užívají vzrušení ze sázek a čekání na výsledky. S online sportovním sázením je radost ještě lepší. Fanoušci ledního hokeje mají nyní k dispozici více platforem, kde mohou uzavírat sázky z pohodlí domova.

Vše o sázení Ice Hockey
Vše, co potřebujete vědět o sázení na lední hokej

Vše, co potřebujete vědět o sázení na lední hokej

Lední hokej patří mezi nejoblíbenější zimní sporty, zahřívací sporty mezi sněhem. První hokejový zápas vznikl před téměř 130 lety v Kanadě v roce 1895. Od té doby se stal národním i mezinárodním fenoménem. S nárůstem popularity hry přichází také nárůst sportovního sázení na ni.

Kromě vzrušení z toho, jak týmy bojují na ledě, si sázející mohou užít také vzrušení z toho, že odloží své peníze o velkou vlastní výhru.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na lední hokej
Co je sázení na lední hokej?

Co je sázení na lední hokej?

Sázení na lední hokej původně začalo v r Kanada - neformálně. Začalo to tím, že se přátelé shromáždili a uzavřeli neregulované sázky na místní hry. Poté, na počátku 20. století, začali sázkové kanceláře vstupovat na hrací plochy a vypisovat kurzy.

Díky rozvoji online sportovního sázení je možnost sázet na lední hokej mnohem rozšířenější. Pozorovatelé oceňují tento sport, protože je rychlý a jak násilné mohou být i hry.

Mnoho diváků stále fyzicky navštěvuje a sleduje zápasy ledního hokeje, a to i přes nárůst online sportovního sázení. Některé sázkové kanceláře dokonce vědí, jak to lidi baví sázení na sport že událost vysílají živě.

V roce 1923 byla vytvořena liga ledního hokeje a tehdy vznikla struktura pro sázení. Začalo to tím, že vláda regulovala sázení a liga požadovala platby od sázkových kanceláří. Sázkové kanceláře byly v tomto okamžiku skutečnými subjekty s fyzickými prodejnami. Přesto se sázení omezovalo na lokality.

Jak se hra vyvíjela a rozrůstala se, sázení se také rozšířilo do nových oblastí Kanady a po celém světě. Rozvoj vysílaných her umožnil více lidem sázet na hry, i když v jiné zemi.

Co je sázení na lední hokej?
Jak sázet na lední hokej

Jak sázet na lední hokej

v současné době lední hokej je jednou z nejoblíbenějších možností sportovního sázení mezi hráči. V zimním období dochází k nárůstu sázení, protože dochází k nárůstu událostí, včetně pořádání zimních olympijských her. Na lední hokej je však možné sázet po celý rok, protože hry lze hrát na krytém kluzišti.

Online sázení výrazně posílilo odvětví sázení na lední hokej. Rozšířil se do mnoha částí světa a stal se tak trochu vstupním bodem pro sportovní sázkaře. Kromě toho sloupce tipů na sportovní sázení na lední hokej lákají úžasnou čtenářskou obec. Kromě toho je dnes kanadská liga ledního hokeje označována jako „sázka na domácí“ ligu ledního hokeje.

K sázení stačí, aby hráč našel online sázkařskou stránku, která na jejich trhu nabízí lední hokej. Poté si hráči mohou otevřít a načíst sázkový účet a okamžitě začít sázet.

Zde je rozpis sázení:

 1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí sázení na lední hokej, a proveďte vklad.
 2. Vyberte si hokejovou událost, na kterou si chcete vsadit.
 3. Vyberte si hokejový zápas, na který si chcete vsadit.
 4. Vyberte výši vkladu.
 5. Vsaďte si.

Sázení na lední hokej je pro sázející skvělý způsob, jak se zapojit do sportovní ligy. Lední hokej je rychlý, s mnoha možnostmi sázek. Sázející mohou vsadit na vítězný tým, střelce, skóre, varování a mnoho dalšího.

Živé sázení se rozšířilo zejména na trhy ledního hokeje online sázkové stránky. Hráči mohou vsadit na to, co momentálně vidí. Kurzy na takové sázky se mohou okamžitě změnit, díky čemuž je sázení ještě napínavější.

Jak sázet na lední hokej
Výpočet sázkových kurzů na lední hokej

Výpočet sázkových kurzů na lední hokej

Zde je jednoduchý rozpis: Kurzy pro sázení jsou pravděpodobnost, že se nějaká událost stane. Pokud je pravděpodobné, že se něco stane (např. oblíbený tým vyhraje), má nižší kurz a přináší sázkařům mizivé výnosy.

Kurzy jsou určovány mnoha faktory, jako je forma týmu, nové posily, zranění, vzájemný rekord, temperament konkrétního hráče (např. při sázení na opatrnost) a pozice v lize.

Kurzy obecně odhadují a poskytují sázkové kanceláře. Sázející dokončují své volby pouze na základě vyšetření nebo vytříbené intuice. The kurzy na lední hokej pro určitý zápas se může během týdne nebo jednotky změnit.

Pokud je například pravděpodobné, že tým vyhraje, ale jeho hvězdný hráč se během tréninku zraní, jeho šance se upraví. Ti, kteří chtějí vsadit, tak učiní poté, co budou sdíleny nové kurzy na lední hokej online. Ti, kteří dříve vsadili, si sázky ponechávají.

Kurzy se mohou mezi sázkovými weby lišit, takže sázející si musí udělat průzkum. Rozdíl je však zřídka významný, pokud hráč nesází jmění.

Kurzy jsou normálně zobrazeny jako peněžní linie (+/-), zlomky (např. 10/1) nebo desetinná místa (např. 5,2).

Faktory pro kurzy v ledním hokeji

Je mnoho faktorů, které ovlivňují kurzy ledního hokeje. Sázející musí vzít v úvahu minulou výkonnost jednotlivých hráčů. Fanoušci sázení na lední hokej se mohou podívat na statistiky online, aby zjistili, zda mohou být úspěšní. Vynechal hráč v poslední době sérii? Jak se jeden tým vyrovná své konkurenci? Jak si vedou zvláště v poslední době?

Výpočet sázkových kurzů na lední hokej
Kurzy na sázky NHL Moneyline

Kurzy na sázky NHL Moneyline

Moneyline sázky jsou pro hráče, kteří se chtějí vsadit na to, který tým hru vyhraje. Může mít tři různé formáty: plus/minus, desetinné číslo a zlomek.

Pokud jde o novější hráče, plus/minus kurzy mohou být hůře uchopitelné. Rychle se však stanou oblíbenci většiny sázkařů. Kladné číslo označuje smolného hráče a záporné číslo favorita.

Pro smolného hráče je to číslo, kolik může hráč vyhrát při sázce 100 $. Oblíbené je, kolik musí hráč riskovat, aby vyhrál 100 $. Řekněme například, že hráč sleduje zápas mezi Tampa Bay Lightning a Washington Capitals a Tampa je -150 a Washington je +140.

Tampa se počítá tak, aby vyhrála, takže hráč by musel vsadit 150 $, aby vyhrál 100 $. Washington je smolař, takže hráč sázející 100 dolarů by dostal 140 dolarů.

Desetinný kurz je vyjádřen desetinným číslem, například 2,55. To znamená, že cokoliv, co hráč vsadí, se vynásobí 2,55, které obdrží, pokud jeho sázka vyhraje.

Zlomkové kurzy jsou matoucí a vypadají jako 11/1 nebo 21/38. Číslo vlevo představuje částku, kterou může hráč vyhrát, a číslo vpravo označuje podíl, který musí hráč riskovat. Například kurz 10/1 by zaplatil 100 $ za sázku 10 $. Tento formát se obvykle používá pouze pro významnější sázky, ale hráč jej může čas od času vidět na peněžní lince.

Kurzy na sázky NHL Moneyline
Styly sázení na lední hokej

Styly sázení na lední hokej

 • Čára puku: Tato linie je přímočařejší, protože většina sportovních fanoušků zná základní principy. Jiné sporty mohou tento styl sázení označovat jako spread. Pro hokejové sázení je čára puku sázkou na to, zda favorit porazí druhý tým o dva nebo více gólů oproti smolařovi, který podlehne o jeden gól nebo vyhraje.
 • Celkem (nad/méně): Sázka na over-under je na počet gólů vstřelených oběma týmy ve hře. Kurz bude uvádět, zda je nad nebo pod sázeným číslem.
 • Živé sázení:Živé sázení znamená, že hráči sázejí během živé hry. Aktualizují své sázky a změny v reálném čase a podle toho se upravují kurzy. To lze také označit jako sázení ve hře.
 • Období sázení: Toto je sázkový styl, kdy hráč vsadí sázku na výsledek každého období.
 • rekvizity: Sázení rekvizit se soustředí na konkrétní události ve hře, nikoli na výsledek hry. Sázející může například vsadit, že určitý hráč vstřelí gól nebo že jiný zastaví více než 20 střel.
 • Přednost: To je, když sázkař může zaokrouhlit více událostí do jediné sázky.
 • Futures: Futures vyžadují, aby hráči sázeli na to, co se může stát v budoucnosti, nikoli na současnou hru. Většina sázek na futures se týká vítězů Stanley Cupu, finále konferencí, škrtů v play-off nebo výhry určitých trofejí.

Proveďte svůj výzkum

Všechny nadcházející zápasy NHL a mezinárodní hokejové ligy už mohou mít výběr. Každý sázkař by si měl prozkoumat, co to může být. Fanoušci ledního hokeje vědí, že je to dobré místo, kde můžete začít.

Styly sázení na lední hokej
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Vzhledem k tomu, že lední hokej je oblíbeným sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Klíčové věci

 • S vědomím, že absolutní vítěz je jedním z jediných stylů sázení, proveďte průzkum
 • Nesázejte na smolného hráče; držet se šampionů
 • Pokud se závod koná venku, zvažte, jakou roli může hrát počasí pro výkon psa
Nesázejte na Hype