Ice Hockey sázení

Lední hokej přináší hráčům a fanouškům teplo v zimě již téměř 130 let. Od prvního zápasu, který se hrál v Kanadě v roce 1895, si lední hokej upevnil své místo jako národní sport v zemi a rozšířil se do mnoha dalších částí světa. A dnes přitahuje i další skupinu obyvatelstva; sázkaři na lední hokej.

Fandění se rozšířilo do celého světa, kde si lidé užívají vzrušení ze sázek a čekání na výsledky. S online sportovním sázením je radost ještě lepší. Fanoušci ledního hokeje mají nyní k dispozici více platforem, kde mohou uzavírat sázky z pohodlí domova.

Ice Hockey sázení
Nejlepší sázení na lední hokejJak sázet na lední hokejSázkové kurzy na lední hokej
Nejlepší sázení na lední hokej

Nejlepší sázení na lední hokej

Sázení na lední hokej začalo neformálně v Kanadě. Přátelé uzavírali neregulované sázky, když navštěvovali místní hry. V prvních letech 20. století začali sázkové kanceláře pronikat na hrací plochy a vypisovat kurzy.

Když v roce 1923 začala liga ledního hokeje, sázení na tento sport se stalo strukturovanějším. Vláda regulovala sázení a samotná liga hledala náhradu od sázkových kanceláří, které byly nyní skutečnými subjekty s fyzickými prodejnami. V té době se sázení ještě omezovalo na lokality.

Jak hra rostla a rozšiřovala se, sázení se také rozptýlilo do nových oblastí. Vysílání her umožnilo více lidem sázet na hry daleko od místa, kde byli.

Dnešní sázení na lední hokej

Dnes je lední hokej jedním z nejvíce populární sportovní sázení možnosti na mnoha platformách. Sázkové špičky během zimy a významných událostí, jako jsou zimní olympijské hry. Stále však existuje možnost sázet na lední hokej po celý rok, protože některé hry se hrají na kontrolovaných krytých ledových plochách.

Online sázení je velkou podporou pro sázení na lední hokej. Rozšířila se do mnoha částí světa natolik, že nyní uzavírají sázky i lidé, kteří se to teprve učí vsadit na sport. Sloupky s tipy na sportovní sázení o ledním hokeji přitahují vynikající čtenáře. Abychom to uzavřeli, kanadská liga ledního hokeje je dnes označena jako „sázka na domácí“ liga ledního hokeje.

Nejlepší sázení na lední hokej
Jak sázet na lední hokej

Jak sázet na lední hokej

Na lední hokej může sázet každý, kdo umí odpovědět na otázku „co je sportovní sázení“. Je to tak snadné! Lední hokej je rychlá hra se spoustou možností sázení. Sázkaři mohou vsadit na vítězný tým, střelce, skóre, varování a mnoho dalšího.

Živé sázení v průběhu zápasů rozšířilo trhy sázení na lední hokej na online sázkových stránkách. Hráči si mohou vsadit na následující akci, která nastane na základě toho, co právě vidí. Kurzy na takové sázky jsou velmi proměnlivé; mohou se změnit během okamžiku. Díky tomu je sázení velmi vzrušující.

Jak sázet na lední hokej
Sázkové kurzy na lední hokej

Sázkové kurzy na lední hokej

Kurz je pravděpodobnost, že se něco stane. Pokud je velmi pravděpodobné, že se něco stane, např. oblíbený tým vyhraje, má nízké kurzy a dává sázkařům nízké výnosy a naopak. Kurzy jsou určovány faktory, jako je forma týmu, nové posily, zranění, vzájemný rekord, temperament konkrétního hráče (např. při sázení na opatrnost) a pozice v lize.

Kurzy obvykle vypočítávají a poskytují sázkové kanceláře. Hráči si vybírají pouze na základě hodnocení nebo čistého instinktu. Kurzy na konkrétní hru se mohou během týdne nebo jednotky změnit.

Pokud má například tým vysokou pravděpodobnost výhry a jeho hvězdný hráč se na tréninku zraní, jeho šance se změní. Hráči uzavírající sázky po zranění tak činí podle nových kurzů. Avšak ti, kteří uzavřeli dříve sázky, si ponechávají své sázenky.

Kurzy jsou vyjádřeny buď jako peněžní linie (+/-), zlomky, např. 10/1, nebo desetinná místa, např. 5,2.

Sázkové kurzy na lední hokej