Athletics sázení

Atletické sázení zahrnuje různé sportovní události. Tyto aktivity se soustředí kolem sprintu, skákání a házení a mnoho z těchto sportů je spojeno do jedné akce. Většina sázkařů si pravděpodobně uvědomuje, že většina těchto událostí pochází z letních olympijských her, ale jak si probereme v našem průvodci atletickým sázením, existují soutěže pořádané po celý rok, na které lze také sázet.

Nejčastěji se sází na to, který soutěžící vyhraje závod nebo který sportovec si odnese zlatou medaili. Bude také možné vsadit na to, zda sportovec skončí na stupních vítězů nebo překoná světový rekord.

Athletics sázení
Proč je atletika populární pro sázení?

Proč je atletika populární pro sázení?

Jedním z hlavních důvodů, proč profesionální i začínající sázkaři rádi sázejí na atletiku, je to, že může být docela zábavné, protože nejste omezeni na sázení na jediný sport.

Atletiku tvoří a různé sporty. Některé z těchto sportů vytvářejí superhvězdy, které patří k nejuznávanějším sportovcům, zatímco jiné jsou více obskurní a dostávají jen zlomek pozornosti. To neznamená, že tyto události nejsou zábavné na sázení. Níže uvedené sporty jsou souhrnem toho, co můžete očekávat během atletické akce.

Skákání

Skoky v atletice lze v jejich nejzákladnější podobě rozdělit do dvou kategorií. Pro začátek existují soutěže, ve kterých se hodnotí, jak daleko dokážete skočit. Skok daleký a trojskok jsou názvy těchto dvou akcí. Obojí vyžaduje potápění do pískoviště z předem určeného výchozího místa. Událost vyhrává sportovec, který urazí nejdelší vzdálenost.

Další akce zahrnují skákání přes bar ve vzduchu. Skok vysoký a skok o tyči jsou názvy těchto akcí. Skok vysoký je disciplína, ve které musí sportovec před sebou přeskočit laťku a vyhrává sportovec s největší vzdáleností. Skok o tyči je událost, ve které sportovec používá kus zařízení, aby se zvedl do vzduchu, ale koncepty jsou stejné.

Běh

Stěží lze říci, že běžecké dění v atletice se těší největšímu zájmu široké veřejnosti. Některá ze jmen, která se stala superhvězdami po celém světě, jsou Mo Farah, Usain Bolt a Michael Johnson. Běh na 100 m, 200 m a 400 m jsou nejpozoruhodnější disciplíny. Překážky, stejně jako běhy na střední tratě (do 10 000 metrů).

Házení

Všechny sportovní akce mají stejný cíl. Hod koulí, hod diskem, hod kladivem a hod oštěpem jsou všechny disciplíny, při kterých sportovci házejí své předměty tak daleko, jak jen mohou. Tuto událost vyhraje sportovec, jehož projektil urazí největší vzdálenost.

Atletická dráha

Představte si sami sebe uprostřed sportovní události. Kolem arény je běžecká dráha, kde se konají závody jako 100 metrů. V centru je velké hřiště, kde se odehrávají sporty, jako je oštěp. Kvůli této kombinaci se tyto sporty běžně označují jako atletické akce.

Být diskvalifikován

Vzhledem k tomu, že jde o jeden z trhů, které lze nejsnáze zkorumpovat, ne každá událost nebo sázková kancelář to bude nabízet jako možnost k lepšímu. Přestože k diskvalifikaci dochází pravidelně ve sportu au velkých událostí jsou takové potíže mnohem méně znepokojující, a sázkové kanceláře proto mohou svým klientům tuto volbu poskytnout. Závěr této sázky je jednoduchý: abyste vyhráli, musí být sportovec, kterého jste si vybrali, diskvalifikován z akce, které se účastní.

Proč je atletika populární pro sázení?
Jak sázet na atletiku

Jak sázet na atletiku

Chcete-li vsadit, musíte se nejprve zaregistrovat u renomované sázkové kanceláře. Abyste minimalizovali rizika, musíte si nejprve přečíst pokyny bookmakera pro sázení na atletiku. Bohužel pro tento sport není mnoho možností sázení. Můžete však vsadit na jeden ze dvou klíčových výsledků. Pamatujte, že se nesmíte zavázat pouze k jedné sázkové kanceláři. Ne všichni bookmakeri jsou si rovni, pokud jde o sázení na atletiku. Některé mohou poskytnout pouze několik trhů, zatímco jiné mohou poskytnout větší rozmanitost.

A co je nejdůležitější, ne všichni bookmakeri jsou tak pečliví nebo tak zruční v oceňování svých trhů jako ostatní. Než tedy vsadíte, zvažte každou možnost. Možná zjistíte, že brzy pochopíte, se kterými sázkovými kancelářemi se vám nejvíce vyplatí sázet.

Jak sázet na atletiku
Je online sázení na atletiku legální?

Je online sázení na atletiku legální?

Sázení na atletiku je legální v jurisdikcích, kde jsou legální sportovní sázkové kanceláře. Jednotliví sázející mohou využívat stránky pro sázení na závody lodí na moři v jurisdikcích, kde nejsou online hazardní hry zakázány.

I když je teoreticky nezákonný přístup k offshore atletickým sázkovým webům, neexistují žádná pravidla, která by vám to zakazovala. Jediná herní omezení, která mohou ovlivnit vaše sázky, jsou ta, která brání finančním institucím v transakcích s poskytovateli hazardních her. Tomu lze snadno předejít použitím alternativy způsoby platby.

Je online sázení na atletiku legální?
Vše o sázkových kurzech na atletiku

Vše o sázkových kurzech na atletiku

V atletice je k dispozici mnoho sázkových trhů. Možná se domníváte, že jedinou dostupnou možností pro většinu je vsadit na celkového vítěze závodu nebo události. Sázkařům jsou však nabízeny i jiné sportovní sázkové trhy a tato rozmanitost se bude rozrůstat pouze s tím, jak bude událost nabývat na významu.

Pro kvalifikaci sázek

Existují různé akce, ve kterých musí sportovec soutěžit v několika kvalifikačních akcích, než bude způsobilý soutěžit ve finále. Například atlet se neocitne jen tak ve finále běhu na 100 metrů; musí se nejprve kvalifikovat v soutěžích, které tomu předcházejí. Toho lze dosáhnout umístěním mezi prvními třemi v závodě nebo nastavením jednoho z nejrychlejších časů. Některé sázkové kanceláře nechávají sázkaře vsadit na to, kteří sportovci se kvalifikují.

Vyhrát

Jedná se o nejzákladnější typ atletického sázení. Můžete si vsadit na to, kdo vyhraje daný závod nebo událost. Můžete například vsadit na sportovce A a získat zlatou medaili v hodu oštěpem. Individuální závody mohou proběhnout i bez medaile na trati. Můžete například vsadit na běžce B, abyste vyhráli závod.

Být na stupních vítězů sázky

Pokud sportovec skončí v závodě mezi prvními třemi, bude na stupních vítězů. U některých soutěží je to jen gesto, ale u mnoha významných atletických soutěží to znamená, že sportovec vyhrál medaili. Medaile na olympiáda, bude například uspořádána ve známé sekvenci Zlato, Stříbro a Bronz. V tomto případě je snem většiny sportovců stát na stupních vítězů.

Chcete-li nastavit nový rekord

Některé sázkové kanceláře vám umožní vsadit si na to, zda sportovec vytvoří nový rekord. Na olympijských hrách je stanovování světových rekordů velkým problémem a mnoho z nich přináší velkou slávu. Špičkové sportovce na světě netlačí jen k tomu, aby vyhráli zlaté medaile, ale jsou také výzvou, zda mohou překonat konkrétní rekordy. Světový rekord na 100 m je bezesporu nejžádanější v atletice. Aktuálně drží rekord Usain Bolt s časem 9,58 sekund.

Být diskvalifikován

Vzhledem k tomu, že jde o jeden z nejsnáze manipulovatelných trhů, ne každá událost nebo sázková kancelář to uvede jako možnost k lepšímu. Navzdory tomu v atletice často dochází k diskvalifikaci a na velkých akcích jsou tyto potíže mnohem méně znepokojující, a sázkové kanceláře proto mohou tuto volbu nabídnout své klientele. Výsledek této sázky je jasný: abyste vyhráli, musí být sportovec, kterého jste si vybrali, diskvalifikován z události, ve které soutěží.

Vše o sázkových kurzech na atletiku
Tipy na sázení na atletiku

Tipy na sázení na atletiku

Pro začátek je důležitá silná atletika strategie sázení pokud chcete být úspěšní se sázením.

Vzhledem k tomu, že atletika zahrnuje mnoho sportů, může být lákavé sázet na všechny z nich, aby byl zážitek ze sázení příjemnější. Nejedná se však o metodu, která povede k konzistentnímu zisku. Většina dobrých sázkových metod se spoléhá na provádění stejného procesu znovu a znovu a nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout rychle, je vsadit na událost, kterou znáte nejlépe.

Máme tendenci věřit, že protože atletiku sledujeme/sázíme jen jednou za pár let, nejpopulárnější sportovci jsou stále ti největší na světě, ale například mezi olympiádami je hodně času a v tom se může hodně změnit. čas. Raději si ověřte, zda si takový sportovec od té doby udržel formu, nebo jestli je na scéně někdo nový, kdo si pravděpodobně připíše všechny zásluhy.

Za prvé, zranění se může stát náhle. V atletice může i sebemenší zranění snížit šance sportovce na vítězství. V závodních disciplínách mohou zlomky sekund znamenat rozdíl mezi prvním a druhým místem, zatímco centimetry mohou znamenat rozdíl mezi prvním a druhým místem v disciplínách házení a skoků.

Tipy na sázení na atletiku
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Abyste nepřišli o obrovský kus peněz najednou, měli byste své finance pečlivě spravovat.

Mějte na paměti, že byste nikdy neměli vsadit více prostředků, než jste připraveni ztratit. Rozdělte své zdroje, abyste neutratili všechny své peníze najednou. Pokud utrpíte ztrátu, nesnažte se to kompenzovat zvýšením velikosti sázky. Musíte buď omezit množství peněz, které můžete každý měsíc vložit, nebo množství peněz, které můžete prohrát v jedné hře.

Musíte být schopni ovládat své emoce a pochopit, kdy je čas to vzdát. Když jste naštvaní, je pravděpodobnější, že uděláte ukvapené soudy, což může vést ke katastrofě, pokud jde o sázení. Zachovejte si vždy čistou hlavu a pečlivě zvažujte svůj další postup.

Zkuste sebevyloučení, pokud se vám věci vymykají z rukou a bojíte se, že si získáte závislost. Sebevyloučení umožňuje těm, kteří jsou závislí na hazardních hrách, dát si pauzu a zaměřit svůj život a peníze jinam. Může vás propojit s dalšími komunitními programy, které vám pomohou vyrovnat se s vaším problémem s hazardem, a také vám poskytne potřebnou pomoc, pokud si nejste jisti, jak zvládnout další kroky ve své střízlivosti.

Zodpovědné hraní