Vše o sázení Baseball

Baseball je známý jako americká zábava a patří mezi nejoblíbenější sporty ve Spojených státech. V Americe má dlouhou tradici, protože Major League Baseball byla založena již v roce 1903. Od té doby si baseball prorazil cestu po celém světě s velmi loajálními fanoušky v Asii i Latinské Americe.

Major League Baseball je potěšením pro sportovní sázkaře, protože každý tým má v plánu odehrát 162 zápasů jen v základní sezóně. To znamená, že po celou sezónu je pro sázející v daný den vždy spousta her.

Vše o sázení Baseball
Nejlepší sázkové kanceláře na baseball 2023

Nejlepší sázkové kanceláře na baseball 2023

Jeden z nejoblíbenější sporty v USA je baseball nejlépe známý jako americká zábava. Major League Baseball, založená v roce 1903, vytvořila některé z nejlegendárnějších postav v zemi, mimo jiné Babe Ruth, Jackie Robinson a Lou Gehrig.

Se vzestupem jeho popularity v USA se od té doby stala celosvětově fenomenální, přičemž země na každém kontinentu založily baseballovou ligu. Mezi kamarádstvím, hrou na srdce a párky v rohlíku je těžké nestat se fanouškem tohoto sportu.

Vzhledem k popularitě MLB není divu, že se stala hotspotem pro sportovní sázkaře po celém světě. Sázkaři mají nekonečné příležitosti, každý tým má naplánovaných 162 zápasů v základní sezóně a pak ještě více během jarní sezóny. V kterýkoli den během hlavní sezóny se mohou sázející zúčastnit mnoha her.

Dalším běžným baseballovým turnajem, na který lze sázet, je Korejská série KBO League. Vyplatí se prozkoumat možnosti vsadit si na tuto událost.

Nejlepší sázkové kanceláře na baseball 2023
Jak sázet na baseball?

Jak sázet na baseball?

Baseball je jedinečný v tom, že existuje nespočet možností, jak sázet na každou hru. Protože hry se skládají z devíti směn, jsou v každé směně k dispozici nové sázkové příležitosti. Nejběžnější způsob, jak hráči uzavírat sázky, je na moneyline. Hráči mohou také vsadit na runline, pokud chtějí jít na vyšší výplatu.

Moneyline vs. Runline

Moneyline je termín běžně používaný pro případy, kdy hráči sázejí na to, který tým vyhraje. Runline je podobný bodovému rozpětí, ve kterém jsou sázky umístěny v krocích -1,5. To znamená, že k velkému vítězství musí tým, který vyhraje, dokončit hru o více než jeden běh proti svému soupeři.

Další sázka může být navýšením +1,5, což znamená, že poražený tým musí skončit během běhu, než hra skončí. Případně mohou hru vyhrát.

Velký sázkař by musel vsadit 150 $, aby získal zisk 100 $ na vítězného favorita. Smolaři mají obvykle před sebou „+“ kurz peněžní linie. Může to být například +130, což znamená, že hráč by musel vsadit 100 $, aby dosáhl zisku 130 $.

Pro sázkaře, kteří raději drží své peníze nízko, nemusíte riskovat 100 $, abyste dosáhli zisku. Pokud se právě dostáváte do sázení na baseball, zvažte vypuštění nul na koncích čísel. Například vsaďte 15 USD, abyste dosáhli zisku 10 USD.

Jak sázet na baseball?
Další typy sázení na baseball

Další typy sázení na baseball

Pokud je těžké získat přehled o tom, jak přesně hra dopadne, můžete dokonce zkusit sázet na celkový počet skórovaných běhů. Tato sázka celkového počtu běhů může kolísat pro určující celkový počet stanovený pro hru.

Můžete vsadit na několik aspektů baseballové hry, včetně první řady s pěti směnami, konkrétních směn a vítězného týmu nastavené směny. Když si myslíte, že baseball nemůže být komplikovanější, sázení to nějak vylepší!

V poslední době se zvyšuje obliba hráčských rekvizit. Dostupné téměř vůbec online sázkové kanceláře, vsadíte na počet úderů nadhazovače nebo na počet homerunů.

Sázky na rekvizity: Prop sázky jsou správnou cestou, pokud si sázkař není jistý vítězem hry, ale má dobrý pocit z konkrétního hráče. Tyto sázky mohou zahrnovat, kolik úderů bude mít konkrétní nadhazovač a kolik RBI bude mít konkrétní hráč.

Celkem: Součty baseballu jsou sázky založené na počtu skórovaných běhů. Hráč může například vsadit na to, zda celkový počet běhů překročí nebo klesne pod číslo stanovené sázkaři. Pokud je over/under pro New York a Boston 7, budete potřebovat minimálně 8 skórovaných běhů, abyste vyhráli over a maximálně 6 skórovaných běhů, abyste vyhráli méně.

Řekněme však, že konečné skóre je 3-4 pro titul 7 běhů, a pokud vsadíte, vyhrajete. Součty baseballu jsou často nastaveny na číslo jako 7,5, což znamená, že celkový počet běhů by musel být 7 nebo méně, abyste vyhráli pod, nebo 8 nebo více, abyste vyhráli over. Tato přestávka pomáhá vyhnout se problémům, kde se poslední jízdy počítají s celkovým počtem, což se nazývá „tlačení“. V tomto scénáři se nejedná o over ani pod, takže sázka je vrácena.

Futures: Myslíte si, že Cleveland vyhraje Světovou sérii? Vsaďte si na to! Těm se říká futures, protože je umístíte tak daleko dopředu. Pokud je baseballový kurz +750, vsadíte 100 $ a vyhraje Cleveland, přinesete si domů 750 $. Čím dříve vsadíte, tím více peněz máte šanci nakonec vydělat. Futures jsou nabízeny včas a podle toho se upravují s postupem času.

Další typy sázení na baseball
Vše, co potřebujete vědět o baseballových kurzech

Vše, co potřebujete vědět o baseballových kurzech

Asi není překvapením, že každá baseballová hra přichází různé kurzy vyplývající z jedinečných okolností. Nejpozoruhodnější je, že začínající nadhazovači mohou způsobit nebo zlomit, jak se hra bude rozmotávat.

Rozdíly výrazně ovlivní šance, aby se zajistilo, že jeden tým bude hrát fair play jako druhý. Základní sestavy jsou stejně důležité pro určení podtónu ofenzivních a defenzivních filmů obou týmů, které ovlivňují sázky hráčů.

Dalším pozoruhodným prvkem baseballových her je to, že každá hra se koná v jiném parku a každá dimenze ballparku hraje významnou roli při výpočtu celkového počtu běhů. Navíc, pokud je park venku, počasí hraje obrovský faktor, pokud jde o úspěch hratelnosti. Je důležité si všímat všech změn mezi hrami, pokud jde o sázení, abyste si udrželi své sázkové kurzy na baseball vysoké a vaše výhry ještě vyšší.

Vše, co potřebujete vědět o baseballových kurzech
Co byste měli vědět, než začnete sázet na baseball

Co byste měli vědět, než začnete sázet na baseball

Pokud jde o sázení, musíte být více než jen obeznámeni s hrou. Abyste vyhráli ve velkém, musíte znát detaily, kdo hraje, kdo si vede dobře, kdo špatně a další.

Musíte znát historii každého týmu a hráče, na které nebo proti kterým sázíte, abyste se ujistili, že máte zajištěnou tašku. I když všichni milují smolařský příběh, sázení na méně zkušené hráče může z dlouhodobého hlediska jen ublížit vaší peněžence.

Jedním dechem, i když je opravdu skvělé podporovat a sledovat svůj oblíbený tým, sázení pouze na tento tým a jeho hráče by vám mohlo ublížit.

Jasně, Yankees mohou mít neuvěřitelnou uplynulou sezónu, ale pokud vyměnili své nejlepší hráče za nováčky, nemůžete se dívat na jejich novou nejhorší sezónu. Takže jak chcete, vsaďte se, že vyhrají Světová série protože v minulosti byli neuvěřitelní, proveďte nejprve průzkum hráčů.

Dalším skvělým, jak začít, by bylo vsadit na týmy, které nejsou často oblíbené. To může udržet sázky nízké - nebo vysoké, v závislosti na tom, jaký jste typ hráče - ale také vám to dává více šancí naučit se lana a vidět, jak sázení v baseballovém sázení skutečně funguje, z první ruky.

Tip, který se v minulosti osvědčil mnoha hráčům, je sázet proti veřejnosti. Faktem je, že veřejnost častěji prohrává, protože sází na své nitro, nikoli na čísla. Když sázíte proti veřejnosti, jste to vy, kdo hraje s kurzy a zkoumá, kdo vyhraje a jakým způsobem.

Nemluvě o tom, ale veřejnost často sází sentimentálním způsobem, včetně svých oblíbenců, domácího týmu a hvězdných hráčů. Také se stávají obětí sázení na základě záznamů. Takže pokud tým vyhrál minule, vsadí se, že vyhraje znovu. Využití těchto uměle nafouknutých čísel vám pomůže vyhrát.

Je také důležité, abyste znali rozhodčí, jejich minulá povolání a jejich současné tendence. Jak to můžeš vědět? Všechny údaje o sázení rozhodčích od roku 2005 jsou zveřejněny na Bet Labs. Rozhodčí jsou si vědomi všeho, co se děje na hřišti, takže cítí energii publika a mohou být podle toho ovlivněni, což je v konečném důsledku prospěšné pro domácí tým.

Nakupujte sázkové řady

Je důležité vsadit na platformu, která vám vyhovuje, nejen proto, že ji používají všichni vaši přátelé. Sázení je neuvěřitelně individuální akce, která by měla být prováděna podle toho, co je pro váš styl sázení nejlepší. Na konci dne jsou to vaše peníze a vy je chcete zpět – a ještě nějaké.

Co byste měli vědět, než začnete sázet na baseball
Sázení na prvních pět směn

Sázení na prvních pět směn

Týmům může během základní sezóny chvíli trvat, než najdou svou drážku. Mladí hráči se mohou připojit, noví manažeři se učí svůj tým a veterináři mohou mít pomalé rozjezdy. Všechny tyto faktory mohou ovlivnit konečné skóre a jak si vsadil. Jak to tedy zvládáte? S nástrojem zvaným sázení prvních pěti směn.

Tento styl sázení, známý také jako sázky F5, je podobný sázce na peněžní hranici, ale hlavní rozdíl je v tom, že sázíte pouze na prvních pět směn, nikoli na celou hru. K provedení této sázky budete potřebovat pouze handicapovat začínající nadhazovače a podívat se, jak si vedou po dobu pěti směn. Se sázkami F5 je menší riziko, protože nemusíte brát v úvahu celý nadhazovací personál, ale pouze začátečníka.

Hodně štěstí na začátku své online sázení na baseball.

Zde jsou některé klíčové poznatky:

  1. Vědět, kdy vsadit Moneyline nebo Runline
  2. Přemýšlejte o Prop Wagers
  3. Zvažte součty
  4. Volají Futures vaše jméno?
  5. Zkontrolujte počasí
  6. Zvažte velikost stadionu
  7. Znáte statistiky rozhodčího?
  8. Co je to veřejné sázení?
  9. Chcete začít se sázkou F5?
  10. Co pro vás mohou udělat různé sázkové řady?
Sázení na prvních pět směn