Basketbal sázení

Basketbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě a lze jej rozumně považovat za druhý hned za fotbalem. Ve srovnání s jinými sporty je basketbal poměrně nový, byl vynalezen teprve v roce 1891. Basketbal má skutečně mezinárodní rozměr, jak lze vidět na jeho soutěživé povaze během letních olympijských her, stejně jako na množství různých zemí zastoupených hráči. v NBA.

Basketbal počítejte také jako jeden z nejlepších sportů, na který se dá sázet. Jen na NBA se každou sezónu sází doslova miliardy dolarů, a to nezahrnuje některé větší basketbalové události, jako je March Madness pro basketbal NCAA.

Basketbal sázení
Co je to sázení na basketbal?Jak sázet na basketbalSázkové kurzy na basketbal
Co je to sázení na basketbal?

Co je to sázení na basketbal?

Vzhledem k tomu, že basketbal je tak novým sportem, můžeme předpokládat, že sázení na hru přišlo s jeho vynálezem. Neexistuje přesné datum, kdy lidé začali sázet na basketbal, ale tento sport byl základem sportovních knih po celém světě. S nárůstem legalizace sportovních sázek ve Spojených státech obliba sázení na NBA jen poroste.

Dnes je March Madness jednou z předních amerických sportovních událostí v kalendáři, vedle Trojkoruny koňských dostihů, Světové série a samozřejmě Super Bowl. NBA se nevyhýbala sportovnímu sázení jako jiné ligy a byla jednou z prvních, kdo představil firemní sponzory, jako je DraftKings.

NBA vystoupila a prohlásila, že chce být partnerem všech sportovních sázek ve Spojených státech, takže liga to s přijetím online sportovního sázení rozhodně myslí vážně.

Co je to sázení na basketbal?
Jak sázet na basketbal

Jak sázet na basketbal

Na basketbalovém sázení je krásné to, že ve hře je tolik věcí, na které lze sázet! Základní sázky na basketbalový zápas jsou téměř stejné jako v jakémkoli jiném zápase týmových sportů.

Sázka Moneyline je sázka, na kterou tým hru zcela vyhraje. Bodové rozpětí je sázka na to, o kolik bodů favorit vyhraje, nebo o kolik bodů prohraje smolař. Sázky na hráče se staly oblíbeným sázkovým trhem, zejména v NBA.

Statistiky, jako jsou bloky, doskoky, vytvořené 3 ukazatele a trojité zdvojnásobení, to vše lze sázet téměř u každé sportovní sázky. Mezi další oblíbené sázkové trhy patří futures sázky na mistrovství NBA, stejně jako celkové výhry týmů a individuální ocenění jako MVP nebo Nováček roku.

Jak sázet na basketbal
Sázkové kurzy na basketbal

Sázkové kurzy na basketbal

Kurzy na skutečnou hru jsou založeny na mnoha věcech, ale jsou také stanoveny skutečným sázkovým trhem. Týmový rekord a výkon jsou samozřejmě klíčem k určení favorita, zatímco nedávný rozvrh a zranění hráčů jsou také hlavními součástmi při znevýhodňování basketbalových šancí. Velké týmy na trhu jako Los Angeles Lakers nebo New York Knicks budou vždy brát peníze, protože mají velké publikum.

Podpěra hráče sázkové kurzy může být založeno na zápase jednotlivých hráčů proti obránci v týmu soupeře a také na nedávných statistických výkonech tohoto hráče. Celkové kurzy hry jsou určeny podle toho, jak si každý tým v poslední době vedl, a také podle věcí, jako je tempo týmu a síla obrany týmu. A konečně, u termínových trhů se tyto mohou měnit podle toho, jak dobře si tým nebo hráč vede.

Zranění může snížit šance hráče na MVP, zatímco série deseti výher týmu může zvýšit pravděpodobnost, že vyhraje divizi nebo dokonce šampionát.

Sázkové kurzy na basketbal