Basketbal sázení

Basketbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě a lze jej rozumně považovat za druhý hned za fotbalem. Ve srovnání s jinými sporty je basketbal poměrně nový, byl vynalezen teprve v roce 1891. Basketbal má skutečně mezinárodní rozměr, jak lze vidět na jeho soutěživé povaze během letních olympijských her, stejně jako na množství různých zemí zastoupených hráči. v NBA.

Basketbal počítejte také jako jeden z nejlepších sportů, na který se dá sázet. Jen na NBA se každou sezónu sází doslova miliardy dolarů, a to nezahrnuje některé větší basketbalové události, jako je March Madness pro basketbal NCAA.

Basketbal sázení
Základy sázení na basketbal

Základy sázení na basketbal

Jako jeden z nejpopulárnější sporty na světěBasketbal je hned na druhém místě za fotbalem. National Basketball Association (NBA) byla založena v Americe v roce 1946, původně pod názvem Basketball Association of America, což z ní činí jeden z novějších sportů v historii USA. Tento sport produkoval některé z nejpozoruhodnějších sportovních hvězd, včetně Kareema Abdul-Jabbara, LeBrona Jamese a Michaela Jordona.

Každou sezónu jsou na sázkách jen na základní sezónu NBA miliardy dolarů – nepočítáme-li March Madness. Je to bezprecedentní suma za hru, která trvá kolem 2 hodin, celkem 82 her.

Základy sázení na basketbal
Jak sázet na basketbal?

Jak sázet na basketbal?

Jako nový sport, původ sázení na basketbal pravděpodobně začal, když sport přišel k uskutečnění. A i když není stanoveno datum, kdy sázení začalo, stále si získalo celosvětovou proslulost, protože je všude součástí basketbalových sázkových kanceláří. Vzhledem k tomu, že sportovní sázení je v celé zemi nadále legalizováno, popularita online sázení na basketbal bude jen stoupat.

Podobně jako je Superbowl nejočekávanějším dnem ve fotbale, březnové šílenství je jednou z nejočekávanějších událostí v basketbalu. To přináší další kolo sázkových příležitostí pro hráče, aby položili své peníze za vítěze každé hry a poté, který vítězný tým je vezme všechny.

Vzhledem k tomu, jak velké je sázení na basketbal, NBA byla jednou z prvních lig, která využila firemní sponzory v rámci partnerství s DraftKings. Kromě toho NBA také prohlásila, že by ráda uzavřela partnerství s každou sázkovou kanceláří v USA, díky čemuž je pro sázkaře tak inkluzivní.

Jak sázet na basketbal?
Jak umístit své sázky na basketbal

Jak umístit své sázky na basketbal

Basketbal je pro sázkaře tak skvělý, že existuje nepřeberné množství způsobů, jak na hru sázet. A čím je univerzální mezi online sportovní sázení je, že základy sázení jsou univerzální. Chcete-li sázet přímo, můžete použít sázku Moneyline a vsadit na tým, o kterém si myslíte, že hru vyhraje.

v sázení na peněžní hranici, bodový rozptyl je poměrně jednoduchý. Sázející si vsadí na to, o kolik bodů si myslí, že vítězný tým vyhraje, nebo si mohou vsadit na to, o kolik bodů bude poražený tým na konci hry zaostávat.

Všechny statistiky zápasu jsou také férovou hrou pro sázení v jakékoli sázkové kanceláři, včetně doskoků, bloků a počtu vytvořených tří bodů. Sázející mohou také vsadit na celkové výhry týmu a individuální ocenění, včetně MVP nebo Nováčka roku. Dává sázkařům mnoho šancí dozvědět se, jak si tým vede kolektivně i individuálně, a přidává další vrstvy k jejich příležitostem k velké výhře.

Jak umístit své sázky na basketbal
Pochopení pravděpodobnosti sázení na basketbal

Pochopení pravděpodobnosti sázení na basketbal

Jako u každé hry, šance na basketbalový zápas jsou založeny na mnoha aspektech, ale ovlivňuje je i sázkový trh. Rekord a výkon každého týmu hrají nejvyšší roli, ale drastický dopad budou mít také plány a zranění. Největší týmy, včetně Los Angeles Lakers a New York Knicks, budou mít také velký bazén kvůli jejich značné sledovanosti.

Zápas jednotlivých hráčů proti obránci v týmu soupeře a nedávné statistické výkony hráče mohou určit kurzy pro sázky na opory hráče. Celkové kurzy hry se rozhodují podle výkonu, tempa a síly obrany každého týmu. Šance na to, že se hráč stane MVP, mohou záviset na zranění a vítězství týmu v divizi nebo v mistrovství se může spolehnout na vítěznou sérii.

Pochopení pravděpodobnosti sázení na basketbal
Co je to sázení na basketbalový zápas/teaser?

Co je to sázení na basketbalový zápas/teaser?

Nejběžnějším typem basketbalového sázení online je „přímá sázka“, což je situace, kdy jsou sázky na jeden tým proti bodovému rozpětí. Kromě toho mohou sázející dokonce přidat několik týmů na jednu sázku, známou jako přednost. Můžete však také spojit několik týmů do jedné sázky. Můžete přidat kdekoli od dvou do osmi týmů na jednu výhodu, kde všechny týmy a součty musí pokrýt bodový rozptyl.

Toto jsou šance:

 • 2 týmy: 13.5
 • 3 týmy: 6/1
 • 4 týmy: 1.11
 • 5 týmů: 22.1
 • 6 týmů: 40/1
 • 7 týmů: 80/1
 • 8 týmů: 150/1

Vaše výhry a sázky vám budou vráceny v rámci mimoburzovních výhod. Jaké peníze můžete očekávat? No, za 50 $ přednosti dvou týmů byste vyhráli 130 $, takže váš hrubý výnos je 180 $. Za 100 $ přednosti pěti týmů byste si domů přinesli neuvěřitelných 2 200 $.

Něco, co je třeba poznamenat, je, že pokud dojde k "tlačení" nebo nerozhodnému výsledku, bodové rozpětí klesne o stupeň níže. Co je to tlačení? Je to tehdy, když vsadíte na tým a výherní číslo je přesně to číslo, které jste vsadili. Řekněme, že tipujete, že Miami Heat porazí Cleveland Cavaliers o více než 10 bodů, ale pak vyhrají přesně o 10 bodů. Nevyhráli jste ani neprohráli. Je to prostě nátlak.

co to všechno znamená? V zásadě platí, že pokud se zúčastníte čtyř týmové parlay a jsou tam tři vítězové a jeden push, jde to na předhru tří týmů. Podobně, pokud sázíte na parlay osmi týmů a dojde k jednomu stisknutí, stane se to parlay sedmi týmů. Nicméně, over-the-counter přednosti mohou hrát trochu jinak pro výplaty a pravidla přednostní karty.

Pokud dojde k nerozhodnému výsledku, z upoutávky pro dva týmy se stane „Žádná akce“ a vaše peníze vám budou vráceny. Pokud existuje nerozhodný výsledek pro upoutávku tří týmů, stane se z ní upoutávka pro dva týmy. Podobně se u teaseru pro čtyři týmy změní na teaser pro tři týmy.

Co je to sázení na basketbalový zápas/teaser?
Sázení na čtvrt/1. poločas

Sázení na čtvrt/1. poločas

Základní členění 48minutového zápasu NBA je, že je rozděleno do čtyř 12minutových čtvrtí. Sázející mohou vsadit na první čtvrtletí a první poločas před začátkem hry na hru v rámci herního sázkového prvku.

Můžete se rozhodnout, který tým si myslíte, že pokryje spread na konci čtvrtletí na čtvrtletní lince. Linky první poloviny také fungují stejně, jen s tím rozdílem, že zabírají více času.

V těchto sázkách je toho hodně, co je třeba zvážit, včetně toho, že tým může začít s brzkým vedením, ale ve druhém poločase zaostávat. Alternativně může být tým také náchylný k pomalému začátku, ale pak se ve čtvrté čtvrtině ujme vedení, jinak známé jako „týmy ve čtvrté čtvrtině“

Znalost minulých výkonů je tedy zásadní, ale nejen to, jak si tým nakonec vede. Tento styl sázení je spíše tím, jak si povedou na začátku.

Sázení na čtvrt/1. poločas
Co je to basketbalové sázení na futures?

Co je to basketbalové sázení na futures?

Sázení na budoucnost znamená, že věříte, že si tým povede tak dobře, že vezme všechno. I když můžete samozřejmě sázet na určité tušení, může to být také založeno na minulém výkonu a aktuálních statistikách. Řekněme, že Philadelphia 76-ers vyhodili své první tři zápasy z kurtu, můžete se vsadit, že vyhrají svou konferenci nebo ligový šampionát. Tyto sázkové kurzy mohou být zobrazeny na sázkových nástěnkách nebo na tabulích stojanu.

Pokud nevidíte, na co chcete vsadit, vždy si promluvte s vypisovatelem tiketu, který vám poskytne náležitou pomoc. Kurzy se také mohou změnit bez upozornění, ale buďte si jisti, že vaše výplata bude založena na kurzech, které byly přítomny, když jste uzavřeli sázku.

Co je to basketbalové sázení na futures?
Jak sázet na basketbalové pomůcky?

Jak sázet na basketbalové pomůcky?

Také známé jako exotické sázky, sázení na basketbalové rekvizity je založeno na statistikách a může být k dispozici u markýzových sázek. V zásadě sázíte na hráče a na to, jak dobře – nebo špatně – povedou během hry. Můžete se vsadit, že dosáhnou více než 110 bodů, nebo alternativně, že nedosáhnou více než 60 bodů.

Dostupné propoziční sázky lze vidět na sázkové desce nebo stojanu na listy, ale záleží na dostupnosti místa.

Jak sázet na basketbalové pomůcky?
Tipy a triky pro sázení na basketbal

Tipy a triky pro sázení na basketbal

Pokud jde o sportovní sázení, musíte hodně pátrat, abyste se ujistili, že alespoň ušetříte svou sázku. Samozřejmě chcete vyhrát hodně, takže se nemůžete jen dívat na současnou nebo minulou výkonnost, abyste položili své peníze a očekávali, že na oplátku dostanete značnou částku.

Pokud jde o basketbalové sázkové kanceláře, stejně jako u všech ostatních sportovních sázek, je toho hodně, co je třeba zvážit. Nejprve musíte zvážit, jak se týmu daří v aktuální sezóně. Vyhazují ostatní týmy z vody? Existuje střelec, který trvale skóroval alespoň 120 bodů?

Kromě aktuálních statistik musíte také vzít v úvahu minulou výkonnost týmu. Podařilo se jim v polovině sezóny vyhrát každý zápas a pak se začnou dusit, když sázky budou intenzivnější?

Musíte se také podívat na výkony jednotlivých hráčů. Řekněme, že se rozehrávač srazil a po zbytek sezóny je mimo kvůli zranění. Jak vypadají hráči, kteří byli dříve na lavičce, nyní, když možná narazí na kurt? Vypadají jejich statistiky slibně, aby vám pomohly vyhrát vaši sázku na futures?

Musíte se také podívat na rozpis týmu. Při odehrání 82 zápasů ve zhuštěné sezóně mohou každých pár dní létat po zemi, aby zasáhli svůj další kurt, což je známé jako „cirkusový výlet“. Únava způsobená hektickými plány může ovlivnit jejich výkon. Má tým, na který sázíte, vzájemné zápasy? po celé zemi.

Klíčové věci

 • Sázejte na Moneyline na základě minulé výkonnosti a aktuálních statistik
 • Pokud jde o přednostní sázení, zvažte šance na push.
 • U sázení na čtvrtletí nebo na první poločas se podívejte, zda tým obecně začíná silně, nebo zda nabírá nedostatek později.
 • U sázení na futures zvažte dřívější zranění, aktuální statistiky a minulou výkonnost.
Tipy a triky pro sázení na basketbal