Vše o sázení Floorball

Florbal je oblíbená verze hokeje. Hra se hraje (v různých verzích) v Kanadě od počátku dvacátého století, většinou jako rekreační aktivita jako alternativa k lednímu hokeji. Hokejová varianta bandy inspirovala design hokejek, proto je florbal známý také pod názvy salibandy (Finsko), innebandy (Švédsko a Norsko) a unihokej (Švýcarsko a Irsko). „salibandy“ a „innebandy“, oba odvozené od slova bandy, znamenají „haly bandy“ a „indoor bandy“.

Unihockey dostal svůj název ze slov „univerzální hokej“, protože jde o zjednodušenou formu hokeje, kterou lze provozovat kdekoli.

Vše o sázení Floorball
Vše, co potřebujete vědět o sázení na florbal

Vše, co potřebujete vědět o sázení na florbal

Pět hráčů v poli a jeden brankář tvoří tým. Florbalová hůl je vyrobena z plastu a vypadá jako hokejka. Míč je také perforovaný a vyrobený z plastu. Obě strany hokejky lze použít k přihrávce a vystřelení míče po kluzišti ve florbalu.

Branky jsou široké 160 cm a vysoké 115 cm, kluziště má rozměry 40 m x 20 m. Florbal začíná vhazováním uprostřed hřiště, po kterém se jeden z týmů pokusí nastřelit míč do brány protějšího týmu.

Můžete házet míč spoluhráčům nebo sprintovat a ovládat míč na obou stranách hokejky a pohybovat se s míčem po kluzišti. Obranná strana se pokusí odejmout míč lehkým kontaktem s nosičem míče; při hře s míčem však hráčům není dovoleno zvedat čepel své hole nad výšku pasu a míč se nesmí pohybovat nad výškou kolen.

Brankář ve florbalu stejně jako v bandy nemá hůl a je jediným hráčem ve hře, který umí míč chytit a hodit, ale mimo své území s ním neumí zacházet. Po vstřelení branky je míč vrácen do středu a hra je znovu zahájena vhazováním.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na florbal
Proč je florbal populární pro sázení?

Proč je florbal populární pro sázení?

Najít florbalové sázkové stránky už není tak složité jako kdysi. Rostoucí počet konvenčních bookmakerů nyní nabízí kurzy na velké florbalové turnaje a zápasy.

Florbal má velkou sledovanost skandinávská Evropaa začíná se prosazovat v Austrálii, na Novém Zélandu a v Indii. S tak rostoucí fanouškovskou základnou po celém světě se florbal rychle stává oblíbeným sportem, který lze sledovat a hrát, a každý rok se objevují nové ligy a pohárové události. Diváci mohou sledovat soutěžní florbalové dění z akcí jako Champions Cup, EuroFloorball Cup a USA Cup, které se každoročně konají pro mužské a ženské týmy.

Pokud vás baví florbal, určitě znáte finskou Salibandyliigu nebo švédskou Svenska Superligan. Nejvyšší divizi florbalu tvoří tyto dvě ligy. Obě ligy používají strukturu typu round-robin, kdy nejlepší kluby po sezóně postoupí do play-off, kde rozhodnou o šampionovi. Nejhorší týmy soutěží ve své soutěži play-out, přičemž poražené sestupují do následující úrovně.

Jak sázet na florbal

Vybrat si, kde vsadit na florbal online, je nejtěžší na začátku. Jakmile najdete spolehlivého florbalového bookmakera, přejdete do sekce sázení na florbal, vyberete si své zápasy a budete sázet.

Proč je florbal populární pro sázení?
Je online sázení na florbal legální?

Je online sázení na florbal legální?

Sázení na florbal online je zcela legální. Pokud vás tento sport baví a chcete na něj sázet, nemusíte se bát, protože tak můžete učinit odkudkoli v zemi online sázkové kanceláře které působí v jiných zemích. Pokud tito poskytovatelé online sázení nabízejí kurzy na florbal, stejně jako na jiné sporty, máte oprávnění na něj sázet.

Chcete-li začít, jednoduše si otevřete účet u spolehlivého a legálního poskytovatele sportovních sázek. Pokud žijete v oblasti, kde jsou internetové sázkové kanceláře regulovány, můžete nebo nemusíte mít možnost získat kurzy na tento sport. S největší pravděpodobností o tom rozhodne význam florbalového turnaje.

Je online sázení na florbal legální?
Nejlepší sázkové kurzy na florbal

Nejlepší sázkové kurzy na florbal

Florbalové sázky jsou organizovány poměrně jednoduchým způsobem. Velká většina sázek spadá do jedné ze dvou kategorií: přímé sázky na výsledek zápasu a futures sázky na výsledek nadcházejícího turnaje. Podíváme se na každý z nich, abychom viděli, jak fungují.

Sázky na vítěze zápasu

Rovná sázka na vítěze zápasu je nejoblíbenější druh florbalové sázky. Snažíte se správně odhadnout vítěze hry, abyste vyhráli. Kurzy pro každou stranu, stejně jako možnost vsadit si na remízový zápas, jsou zobrazeny na stránkách sázek na florbal v sázce na vítěze zápasu. Pokud je vaše předpověď správná, florbal sázkové kurzy vám řekne, kolik si stojíte vyhrát.

Vezměme si příklad z nedávného zápasu, který nabídl významný florbalový bookmaker. Popis zápasu byl následující:

  • Tým 1 vyhraje v 3:25
  • Tým 2 vyhraje za 1,47
  • Losování v 6.75

Číslo vedle každého výsledku udává, kolik peněz můžete vyhrát za každou vsazenou jednotku. Pokud je vaše předpověď pravdivá, vše, co musíte udělat, je vynásobit požadovanou výši sázky celou odměnou.

S vkladem 100 $, například:

  • Pokud správně předpovíte, že tým 1 vyhraje za 3,25, vaše celková výplata bude 325 EUR s čistým ziskem 225 EUR.
  • pokud správně předpovíte, že tým 2 vyhraje za 1,47, vaše celková výplata bude 147 EUR s čistým ziskem 47 EUR.
  • Pokud správně odhadnete slosování na 6,75, vaše celková výplata bude 675 EUR s čistým ziskem 575 EUR.
Nejlepší sázkové kurzy na florbal
Sázka na futures florbal

Sázka na futures florbal

Florbalové sázení online futures je jednoduché, jakmile pochopíte, jak sázet na sázky na vítěze zápasu. Jediný skutečný rozdíl je v tom, že futures poskytují úplný seznam týmů nebo zemí, u kterých se očekává, že budou soutěžit v a konkrétní turnaj již brzy. Sázkové kurzy na florbal jsou přiděleny každému týmu v závislosti na jeho odhadnuté šanci na výhru.

Je vaší zodpovědností uhodnout, který tým nastoupí jako první. Vyhrajete, pokud to uděláte správně. Vaše sázka bude prohra, pokud vámi vybraný tým neskončí jako první. Protože existuje tolik možností, futures je obtížnější vyhrát, ale výplaty jsou také v průměru mnohem vyšší.

Celkový počet gólů

Trhy s celkovým počtem gólů jsou na florbalových sázkařských webech neobvyklé, i když se s nimi příležitostně můžete setkat. Ve florbalové celkové sázce bookmaker předpovídá celkový počet gólů vstřelených oběma týmy v zápase. Například sázková kancelář může součet nastavit na 11,5 gólu. Vaším cílem je určit, zda bude celkové skóre vyšší nebo nižší než 11,5.

Pokud váš průzkum naznačuje, že tento zápas bude mít nízké skóre, měli byste vzít „pod“ a doufat v nízké skóre. Sázku vyhrajete, pokud je celkový počet vstřelených gólů 11 nebo méně. Podobně, pokud věříte, že hra bude mít vysoké skóre, měli byste zvolit „over“. Pokud je celkový součet 12 nebo více gólů, vyhrajete sázku.

Sázka na futures florbal
Tipy na sázení na florbal

Tipy na sázení na florbal

Ve florbalu jsou hvězdní hráči jako v ostatní sporty. Výsledkem je, že pokud se zručný florbalista zraní nebo onemocní, měli byste to vědět jako první, abyste mohli správně odhadnout linii hry.

Ve švédské a finské divizi existují obchody, které je třeba sledovat mimo sezónu: menší tým posílený silnými hráči se může nečekaně proměnit v kandidáta na titul.

Hlídat by se měl především výkon brankáře. Brankář ve florbale má trojí zátěž a je zásadním článkem týmu. Protože špičkoví brankáři v klubu mají málokdy životaschopnou náhradu, může mít náhlé zranění brankáře významný dopad na šance jednoho z týmů.

Další věcí, kterou je třeba zvážit, je herní styl klubu, což je nejjednodušší statistika k nalezení na internetu a pomůže vám při sázení nad/pod. Některé týmy si kladou za cíl vytvořit si více a zaskočit soupeře rychlými kombinacemi, jiné spoléhají na brankářskou bravuru a robustní obranu. Většina týmů se ve třetí čtvrtině zlepšila, i když je zde několik pozoruhodných odchylek.

Problém s únavou není u online sázení na florbal tak zásadní, protože průměrný interval mezi zápasy je týden. Některé týmy však mohou uvíznout v psychologické zajeté koleji a soustavně podávat výkony pod očekáváním, což může být způsobeno problémy s koučováním, vedením nebo jinými neznámými proměnnými.

Tipy na sázení na florbal
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

S finančními prostředky byste měli nakládat opatrně, abyste se vyhnuli neúmyslné ztrátě velké sumy peněz. Vždy pamatujte na to, že byste nikdy neměli riskovat více peněz, než jste ochotni v sázce prohrát. Měli byste rozdělit své zdroje, abyste zabránili plýtvání všemi penězi najednou.

Pokud se u vás objeví negativní série štěstí, nesnažte se to kompenzovat zvýšením sázky. Nastavte buď omezení celkové částky, kterou můžete každý měsíc vložit, nebo limit částky, kterou můžete prohrát v jedné hře.

Musíte být schopni ovládat své emoce a vědět, kdy to vzdát. Jste více nakloněni k impulzivním rozhodnutím, když jste emocionální, což je špatné, pokud jde o hazard. Mějte vždy čistou hlavu a svůj další krok si důkladně promyslete.

Zkuste sebevyloučení, pokud se věci začnou zhoršovat a vy začínáte mít pocit, že si získáváte závislost. Sebevyloučení pomáhá těm, kteří bojují se závislostí na hazardních hrách, odpočinout si od ní a zaměřit svůj život a peníze na něco jiného. Mohlo by vám to pomoci propojit se s dalšími komunitními programy, které vám pomohou vypořádat se s vaším problémem s hazardními hrami, a také vám poskytne podporu, kterou potřebujete, pokud si nejste jisti, jak řídit další kroky při zotavování.

Zodpovědné hraní