Box sázení

Box je jednou z nejstarších forem soutěžení, která sahá až do 3. století před naším letopočtem. V jednu chvíli byl box nejoblíbenějším sportem na světě, na který se dalo sázet, a byl dobře známý tím, že viděl jedny z největších uzavíraných sázek v odvětví sportovních sázek. Box se skládá ze dvou bojovníků ve čtvercovém kruhu, z nichž každý má po předem stanovenou dobu ochranné rukavice.

Profesionální boxerské zápasy obecně trvají až dvanáct kol po třech minutách pro muže a dvě minuty pro ženy. Jak pravděpodobně víte, otevírá se tím svět příležitostí sázet na boxerské zápasy.

Box sázení
Základy sázení na box

Základy sázení na box

Jedním z nejstarších typů soutěží je box. Pochází již ze 3. století před naším letopočtem. Bylo jisté, že box byl celosvětově nejpopulárnějším sportem, pokud jde o sázení. To bylo také dobře známé pro některé z největších sázek ve všech sportovních sázkách.

co je box? Je to sport, kde jsou dva hráči umístěni do čtvercového kruhu. Na ochranu během boje nosí vycpané rukavice.

Rozdělení je docela jednoduché. Každý zápas v profesionálním boxu obvykle trvá až 12 kol a každé kolo trvá u mužů asi 3 minuty. U žen to přistane kolem 2 minut. Vzhledem k tomu, kolik kol má každý zápas, existuje mnoho příležitostí pro sázející, aby vsadili.

Základy sázení na box
Co je sázení na box?

Co je sázení na box?

Box se datuje již od starověkých civilizací, takže není překvapením, že lidé vsadili na tento sport od jeho počátku. Zatímco dříve byl box nejoblíbenějším sportem pro sázení, v posledních letech byl v popularitě hazardu zastíněn sporty jako např Kombinovaná bojová umění povýšení.

Předtím, než se sportovní sázení začalo intenzivně sledovat, měl box stále svůj spravedlivý podíl na sázkách. Dokonce to přitahovalo některé z nejbohatších mužů, aby uzavírali vysoké sázky. I když to již nemusí být nejoblíbenější sport pro sázení, stále zůstává poměrně populární pro sázkaře po celém světě.

Sázení na box je úplně jiné zvíře, což znamená, že si nemůžete jen tak vybrat jakýkoli styl sázení z jiného sportu a aplikovat ho na box. Musíte si vybrat strategie, které jsou exkluzivní pro tento sport. Pokud se pokusíte ukrást strategii, kterou jste možná použili, když sázení na basketbal, to prostě nevyjde ani nebude dávat smysl. Sázky na box mají tendenci měřit různé složky v boxu, jako jsou kola nebo výhry.

Co je sázení na box?
Jak sázet na boxové zápasy?

Jak sázet na boxové zápasy?

Podobně jako u většiny soutěžních sportů jeden na jednoho je standardní metodou sázení v boxu sázka na výsledek zápasu. Je to podobné jako sázení na moneyline u týmových sportů. Je to také stejné, jako když sázkaři vsadí na absolutního vítěze v UFC a tenis. Formát boxerského zápasu také poskytuje další typy sázek, o kterých lze rozhodnout v rámci zápasu.

Stejné jako s UFC, sázející si mohou vsadit, kolik kol si myslí, že zápas bude mít, a mohou také vsadit, kdo si myslí, že vyhraje.

Obecně lze sázet na zápas končící knockoutem, technickým knockoutem nebo diskvalifikací. Nebo mohou sázkaři vsadit na rozhodnutí nebo technické rozhodnutí, pokud boj skutečně trvá daleko. Pokud máte chuť opravdu riskovat, můžete také vsadit na vzácný konec, že zápas skončí remízou nebo technickou remízou.

Kromě toho si můžete také vsadit na over-under celkového počtu kol, kdy bude boj trvat. Můžete také podat typ sázky s názvem Round Group Betting; to vám umožňuje vsadit na boj končící v 1. nebo 2. kole nebo 3. nebo 4. kole nebo tak dále.

Chcete-li to udělat ještě o krok dále, můžete také vyrovnat výsledky z jiného boje na stejné kartě. Výplata bude podstatně větší; ale s tím je riziko také mnohem větší.

Pokud jde o online sázení, je také důležité vybrat si stránku sázkové kanceláře, která vám nejlépe vyhovuje. Jen se ujistěte, že je stránka spolehlivá, zodpovědná a že skutečně dostanete své peníze zpět s výhrou, pokud vsadíte správně. Existuje mnoho podvodných stránek, takže se ujistěte, že dáváte své peníze na správné místo a do rukou.

Jak sázet na boxové zápasy?
Pochopení pravděpodobnosti sázení na box

Pochopení pravděpodobnosti sázení na box

Box sázkové kurzy jsou vytvářeny pomocí různých faktorů a pravděpodobných scénářů. Pokud první dva bojovníci šli dříve proti druhému, hraje to významnou roli při stanovení šancí. Sázkové kanceláře a hráči použijí tyto výsledky k určení své nejlepší strategie pro nadcházející boj a toho, jak věří, že bude probíhat.

Pokud proti sobě ještě nešli, statistiky každého hráče budou stále analyzovány. Jak často vyhrávají? Jaký je jejich styl boje? Jak se brání a útočí na soupeře? Sázková kancelář také změří, kdo si veřejnost myslí, že v boji vyhraje, a upraví to sázkové kurzy na box podle toho.

Podobně jako opět v UFC, boxer může vyhrát každou chvíli. Je důležité nebrat favority a očekávat, že vyhrají.

Pochopení pravděpodobnosti sázení na box
Soustřeďte se na zápas

Soustřeďte se na zápas

Chcete-li podávat nejlepší sázky na box, nemůžete jen vědět, který boxer je lepší nebo horší. Musíte znát každou silnou a slabou stránku, zvláště pokud se s tímto soupeřem již dříve utkali. Analyzujte jejich výdrž, regeneraci, rychlost a délku jejich dosahu.

Pokud jde o online sázení na box, možná budete muset studovat statistiky více, než kdybyste sázeli na jiný sport. Nestačí se dívat na rekordy a žebříčky. Musíte být obeznámeni s každým boxerem a vědět, jak si stojí v konkurenci.

Je to tento typ znalostí, který vám pomůže dostat se nahoru a vyhrát. Je také velmi důležité, abyste věnovali pozornost váhovým kategoriím a tomu, jak si každý bojovník vede proti svým protivníkům.

Nesázejte na humbuk

Jasně, dav může ztratit rozum kvůli konkrétnímu hráči, ale to, že je tam humbuk, ještě neznamená, že vyhrají. Nekupujte podle toho, jak se lidé cítí nebo myslí. Řiďte se statistikami a výzkumy, které jste sami provedli, protože mnohem lépe víte, jak se mohou výsledky dostavit, pokud jste svůj výzkum provedli.

Mnoho fanoušků boxu má tendenci prostě odradit svou víru od jiného fanouška. To je často slepé a s dobrým úmyslem, ale když jde o lepší, můžete prostě jít s atmosférou. Chcete vyjít jako vítěz nebo poražený? Své sázky musíte založit na tom, kdo bude podle vás vítěz – nebo poražený.

Soustřeďte se na zápas
Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi živého sázení

Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi živého sázení

I když se to může zdát trochu zaostalé, můžete si vsadit na zápas, zatímco zápas stále probíhá. Je to vlastně jeden z nejpopulárnějších způsobů sázení, pokud jde konkrétně o box. Z tohoto důvodu je sázení live dostupné u většiny online sázkové kanceláře.

Existuje mnoho chytrých důvodů, proč vsadit na box, když je vše ještě v plném proudu. Některé příklady:

  1. Dejte si hodně práce se sázením, zvláště na vzácné zápasy a na všechno, co mají být
  2. Všimněte si, že pro každou sázku je více kurzů
  3. Postavte se proti nejlepším sázkařům a vyzkoušejte svou chytrost
  4. Vyzkoušejte, jak jsou kurzy ovlivněny v průběhu každého zápasu

Pokud plánujete sázet živě online, budete mít spoustu možností, jak sázet. Dobrou zprávou pro vás je, že téměř každá sázka je dostupná v online sázkových kancelářích po celou dobu hry. Takže, bez ohledu na vaše pohodlí nebo znalosti, můžete najít typ, který vám nejlépe vyhovuje, pokud jde o online sázení na box.

Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi živého sázení
Základy sázkových řad

Základy sázkových řad

Máte dostatek času, abyste mohli využít své znalosti a vsadit. Markýzové souboje však budou stanoveny měsíce dopředu, následně tedy i jeho sázkové řady.

Dokonce se vyskytly případy, kdy se objevily fámy o velkém boji (Think: Floyd Mayweather Jr. a Conor McGregor), sázkové kanceláře přijmou sázky ještě před zahájením jednání. Dobrou zprávou je, že pokud k souboji skutečně nedojde ve zvoleném časovém rámci, sázky budou vráceny.

Svou sázku můžete také znevýhodnit konzultací s odborníkem na box. Spárování vám také pomůže udržet si aktuální informace o sázkových novinkách a o tom, co se děje ve světě sázení. Budete také vědět, kde jsou šance - vždy.

Co byste měli vědět o neplatných sázkách

U každé hry skutečně potřebujete, aby váš hráč začal hrát, aby byla vaše sázka platná. Pokud tedy váš boxer z jakéhokoli důvodu odstoupí a bude nahrazen jiným bojovníkem, vaše sázka vám bude vrácena. Nemůžete vsadit na hráče, pokud ve skutečnosti nehraje.

Základy sázkových řad
Přednostní sázení na box

Přednostní sázení na box

Pokud chcete získat tučnou výplatu, existuje dobrý způsob, jak zvýšit svou sázku: Přednostní sázka. Hráči mohou využít několik výsledků ze stejné karty a zvýšit sázky. Můžeš využít jakoukoli peněžní linku, kolo nebo způsob vítězství v události z jiné. Je třeba poznamenat, že ve skutečnosti nemůžete spojit dvě události ze stejné události.

Například: Nemůžete vsadit na McGregor moneyline (-600) a výhru McGregora ve třetím kole (+1200). Co můžete udělat, je uzavírat jednotlivé sázky na tyto události u stejného online bookmakera – nemůžete je jen tak spojit dohromady.

Sázky na způsob vítězství

Jeden z nejvíce oblíbené způsoby sázení je „metodou vítězství“. Specifičnost toho, jak souboj skončí, může platit a je užitečná zejména pro zápas, který je spíše jednostranný. Můžete se tedy vsadit, že boxer s KO svým soupeřem nebo naopak. Můžete si také vsadit, že zápas skončí remízou. Každého boxera, který vyhraje, můžete vybrat KO/TKO nebo rozhodnutím v boxu. Můžete také vsadit na vzácný výskyt remízy.

Klíčové věci

  • Už se hráči střetli?
  • Jak si každý hráč vedl?
  • Jaký je bojový styl každého hráče?
  • Zvažovali jste, jaký typ sázky byste chtěli uzavřít?
  • Existují konkrétní sázky live, které potřebujete mít pod kontrolou?
Přednostní sázení na box