Uplatněte Bonus za registraci

Dá se s jistotou říci, že bonusy na sportovní sázení oslovují širokou škálu sázkařů. V současné době většina sázkových kanceláří vylepšila svou hru, což znamená, že sázející mohou očekávat různé bonusy za sportovní sázení. Stránky s online hazardními hrami jsou proslulé udělováním masivních bonusů. Obvykle tyto bonusy nutně zahrnují vklad, což je v pořádku, protože na prvním místě hledáte akci o skutečné peníze online.

V dnešní době letí spousta bonusů za registraci a nezdá se, že by bonusová mánie v dohledné době odezněla. Ale proč tomu tak je? Jednoduše řečeno, registrační bonusy jsou tím nejefektivnějším způsobem, jak mohou online kasina a sázkové kanceláře soutěžit o vaši přízeň. Nakonec jste ale jediný, kdo se prosadí.

Uplatněte Bonus za registraci
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

S přibližnou hodnotou pro rok 2020 ve výši 59,6 miliardy dolarů vzal průmysl online hazardních her internet útokem. Konkurence je nelítostná a online kasina musí být inovativní ve svých strategiích získávání zákazníků.

A jak lépe nalákat nováčky než nabídnout skutečné peníze? V závislosti na kasinu můžete mít nárok na bonus 2 000 $ při registraci v online kasinu.

Section icon
Jak využít bonus za registraci

Jak využít bonus za registraci

Jednoduše řečeno, jedná se o jednorázovou nabídku pro nové zákazníky, kteří se zaregistrují u online sportovní sázková stránka. Bonus za registraci je také známý jako uvítací bonus a jak název napovídá, můžete jej získat pouze jednou, když si otevřete účet u nové sázkové kanceláře.

Tato nabídka může být dorovnána k vašemu počátečnímu vkladu s dalšími doplňky nebo bez nich, na základě webu pro sportovní sázení. Obvykle je bonus za registraci procento z vašeho vkladu s maximální částkou.

Jak využít bonus za registraci
Proměňte registraci na skutečné peníze

Proměňte registraci na skutečné peníze

Jak již bylo uvedeno, uvítací bonusy se liší v závislosti na online sázkové kanceláři, kterou si vyberete. To také znamená, že způsob, jakým z těchto bonusů vyděláte skutečné peníze, se bude lišit. Nejoblíbenějším a nejžádanějším typem je bonus bez vkladu, ale jsou i další, kteří stojí za váš čas. Nejběžnější typy nabídek, které můžete uplatnit, jsou následující:

Žádné bonusy za vklad

Jedním z nejvyhledávanějších bonusů pro online sázkaře je bonus bez vkladu. Abyste mohli sbírat tyto typy uvítacích bonusů, stačí se zaregistrovat na zúčastněném webu pro sportovní sázení. Jakmile dokončíte proces registrace, připsání bonusu na váš účet trvá jen několik minut. Mějte na paměti, že každá online sázková kancelář bude mít svůj vlastní soubor pravidel a předpisů.

Bonus za vklad

Jedná se o běžný typ uvítacího bonusu, který lze nalézt téměř na všech internetových stránkách sportovního sázení. Po provedení prvního vkladu jej můžete aktivovat. Přestože se řídí téměř stejnými pravidly, udělená částka se liší v závislosti na sázkové kanceláři, kterou používáte. Mnoho stránek pro sportovní sázení nabízí peněžní výhry, zatímco jiné vás mohou odměnit jinými typy pobídek.

Bonus za způsob platby

Patroni mohou vkládat a vybírat finanční prostředky ze svých účtů pomocí různých platebních metod na online sázkových kancelářích. V závislosti na tom, kde žijete, možná budete moci používat platební metody Visa, Mastercard, Skrill, PayPal, Neteller a další. V některých případech mohou zvážit online sázkové kanceláře nabízí různé bonusy zákazníkům, kteří používají konkrétní platební metody.

Proměňte registraci na skutečné peníze
Na co si dát pozor u bonusu za registraci

Na co si dát pozor u bonusu za registraci

Zvažte podmínky bonusu. Téměř všechny podmínky sázkové stránky obsahují několik skrytých prvků. Odborníci radí alespoň prohledat kritické body, které ovlivní vaše rozhodnutí. Existují také různé požadavky na sázení, které sázkové kanceláře ukládají na to, jak podávat sázky, než získáte přístup k bonusu. Požadavek na sázení obvykle určuje, kolikrát musíte hrát, než budete moci svůj bonus převést na skutečné peníze, které můžete vybrat.

Vezměte v úvahu dobu platnosti vašeho bonusu. Krátká doba platnosti bonusu vás bude tlačit ke zvýšení sázek a překročení rozpočtu na sázení, čímž se zvýší vaše riziko prohry. Hlavně vždy myslete na legálnost online sázkové kanceláře, na které chcete hrát. Primárním faktorem určujícím způsobilost online sázkové kanceláře je její licencování. Renomované stránky pro sportovní sázení jsou licencovány buď vládními nebo nezávislými úřady nebo oběma.

Na co si dát pozor u bonusu za registraci
Pochopení bonusových podmínek

Pochopení bonusových podmínek

Kromě důležitých bodů týkajících se toho, co hledat v bonusu za registraci uvedených výše, existují další informace, které jsou někdy pohřbeny ve smluvních podmínkách, o kterých byste měli vědět. Před výběrem jakékoli propagační nabídky si pozorně přečtěte pravidlo Max Cashout, protože vám řekne, jakou část peněz můžete vybrat. Toto jednoduché pravidlo používají sázkové kanceláře, aby se vyhnuli ztrátě tisíců dolarů ve prospěch šťastných hráčů.

Předpokládejme, že jste vyhráli 1000 $ v bonusových penězích; pokud byl maximální limit výběru pro tuto nabídku 300 USD, nikdy neuvidíte zbývajících 700 USD. Online sportovní sázení to může právně zrušit a přesto vám dá zajištěných 300 $.

Některé bonusy vyžadují první vklad. Zatímco některé sportovní sázkové bonusy jsou inzerovány jako „100 % zdarma“ nebo „není vyžadován žádný vklad“, říká to pouze částečnou pravdu. Ano, bonus můžete získat i bez provedení vkladu. Pokud vyhrajete peníze a chcete je vyplatit, sázková kancelář bude vždy vyžadovat vklad.

Na druhou stranu výběrové služby na internetových stránkách sportovních sázek nejsou zdarma – a jsou dostupné pouze pro platící zákazníky. Chcete-li získat právo na výběr na váš bankovní účet, musíte vložit malou částkut, například 10–25 USD, a vyplňte svůj KYC. Mohou existovat také omezení pro sázení. Vzhledem k tomu, že některé sporty jsou váženy odlišně než jiné, sázková kancelář nemusí být ochotna riskovat skutečné peníze na bezplatný bonus za vysoce vyvážený sport. Před sázením si toto pravidlo ještě jednou zkontrolujte.

Pochopení bonusových podmínek
Které sporty nabízejí bonus za registraci?

Které sporty nabízejí bonus za registraci?

Dostupnost bonusu za registraci nemusí nutně záviset na sportu, ale na vámi zvolené a preferované stránce sportovního sázení. Existují však strategie, které můžete použít u většiny sportů, abyste maximalizovali, jak byste mohli využít registrační nebo uvítací bonus.

diverzifikaci vašich sázek

Bonusy za registraci umožňují sportovním sázkařům sázet na různé týmy nebo hráče bez obav, že přijdou o své peníze. Přestože existuje několik druhů uvítacích bonusů, většina z nich poskytuje lidem peníze navíc, které mohou kdykoli použít sázení na sport.

Jinak řečeno, můžete si vsadit na tým, na který byste normálně nesázeli. I když nakonec prohrajete, částka bude odečtena z vašich bonusových prostředků, nikoli z vašeho vkladu skutečných peněz. Bohužel z tohoto pravidla existuje mnoho výjimek, protože někteří provozovatelé hazardních her po vás budou vyžadovat použití skutečného vkladu, než získáte přístup k bonusovým prostředkům.

Které sporty nabízejí bonus za registraci?
Sázení na poražené

Sázení na poražené

Zatímco smolař může získat lepší kurzy na nejlepším webu pro sportovní sázení online, znamená to také, že má také vyšší pravděpodobnost prohry. Nicméně vzrušení ze sázky a možnost větší výhry stačí k tomu, aby většina sázkařů zvážila sázení na ně. To také znamená, že sázkaři mohou přijít o hodně peněz, pokud se věci pokazí.

S dobrým registračním bonusem mohou sázkaři vsadit počáteční sázku na smolné hráče a jít proti favoritům bez rizika ztráty skutečných peněz. Pokud prohrají, odečte se z jejich bonusových prostředků. Pokud sázka vyhraje, pak mohou vyhrát všechny skutečné peníze ze své sázky.

Bohužel existuje mnoho výjimek, protože některé weby s hazardními hrami po vás budou vyžadovat skutečný vklad, než získáte přístup k bonusovým prostředkům. Sázkové kanceláře mohou také stanovit limit výběru z vítězné sázky s bonusem za registraci.

Sázení na poražené
Využijte oba trhy na maximum

Využijte oba trhy na maximum

Obě strany tržní metody zahrnují sázkaře, který používá bonusovou sázku k sázení proti sobě tím, že umístí bonus na opačný výsledek, než na který již vsadil. Tato metoda efektivně zajišťuje zisk.

Například sázkař NFL může použít své vlastní peníze, aby získal Tennessee Titans na -2,5 ve hře. Jak se hra blíží, umístí bonusovou sázku ve stejné velikosti jako jejich původní sázka, aby podpořili soupeře Titánů na +2,5. Takhle, ať se stane cokoli, nějaké peníze se vrátí.

Využijte oba trhy na maximum
Výhody některých sázek

Výhody některých sázek

Existují různé typy uvítacích akcí. Některé jsou přístupné po celý rok, zatímco jiné jsou dostupné jen na pár dní.

Pokud budete mít to štěstí, že najdete bookmakera, který takové bonusy nabízí, můžete získat speciální výhody, pokud vsadíte na konkrétní tým nebo hráče. Některé sázkové kanceláře nabízejí 100% cashback bonusy, což znamená, že vám vrátí váš vklad, pokud jej správně nepředpovíte.

Tyto návrhy jsou fantastické a mají velkou sledovanost, ale měli byste si pozorně přečíst jejich podmínky, protože téměř jistě budou obsahovat spoustu omezení.

Výhody některých sázek
Nechte více sázkařů začít se sportovním sázením

Nechte více sázkařů začít se sportovním sázením

Existují různé druhy uvítací propagace. Některé jsou přístupné po celý rok, zatímco jiné jsou dostupné jen na pár dní. Pokud budete mít to štěstí, že najdete bookmakera, který takové bonusy nabízí, můžete získat speciální výhody, pokud vsadíte na konkrétní tým nebo hráče. Některé sázkové kanceláře nabízejí 100% cashback bonusy, což znamená, že vám vrátí váš vklad, pokud jej správně nepředpovíte.

Tyto návrhy jsou fantastické a mají velkou sledovanost, ale měli byste si pozorně přečíst jejich podmínky, protože téměř jistě budou obsahovat spoustu omezení.

Nechte více sázkařů začít se sportovním sázením
Nakupování možností

Nakupování možností

Pokud jde o sportovní sázení, měli byste se vždy přihlásit s více knihami, abyste mohli nakupovat. Jako bonus si budete moci vybrat propagační akce z celé řady různých knih. Není nic špatného na potápění z knihy do knihy při hledání propagačních akcí. Několik profesionálních online sázkařů to do určité míry dělá.

Pokud nějaký jiný web nabízí skvělou propagaci, která vás láká, převeďte část svých peněz a využijte toho naplno. Po skončení akce můžete zůstat nebo převést své prostředky zpět na svou domovskou stránku. Předpokládejme, že vás baví sázení na vysokoškolský basketbal a další online sázková kancelář nabízí bonus za registraci během March Madness. Byl bys blázen, kdybys tam nejel a nevyužil toho, alespoň na březen.

Samozřejmě se chcete ujistit, že plně rozumíte všem hranicím každého bonusu, aby vaše peníze neuvízly někde, kam nemají. Myslete také na to, že lepší linky vždy předčí jakoukoli propagaci. Nenechte se rozptylovat bonusy a ztrácejte ze zřetele svůj primární cíl, kterým je výběr s vysokou hodnotou a vyhrávání sázek.

To znamená, že pokud máte možnost vydělat si navíc umístěním stejných sázek jinde, využijte toho. Stále jde v podstatě o řadové nákupy, ale s bonusy.

Nakupování možností
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Hazardní hry jsou příjemným zdrojem zábavy, ale je důležité je brát jako nákup lístku do kina. Je to vzrušující po celou dobu zážitku, a pokud se vám podaří vyhrát něco navíc, je to ještě lepší. Jde však o to, užít si zážitek.

Je důležité vytvořit a dodržovat rozpočet na hazardní hry, který vám umožní pokrýt vaše běžné výdaje a zároveň vám umožní hrát hazardní hry. Stanovte si časový limit pro vaše sportovní sázení a udělejte si čas na jiné aktivity. Musíte se vyhýbat sázkám více v naději, že se vám vrátí ztracené prostředky. To je honba za ztrátami a může to vést k problémům s hazardem. Pamatujte, že je to všechno o náhodě a štěstí a žádné množství pověr nemůže změnit výsledek.

Když vás hazardní hry přestanou bavit a přestanou být pod vaší kontrolou, je na čase podniknout kroky k zastavení. Uvědomit si, že máte problém, je prvním krokem k překonání své závislosti. Musíte se svěřit někomu, s kým je vám příjemné mluvit a kdo vám může poskytnout emocionální podporu. Odstraňte všechny aplikace pro hazardní hry, zablokujte všechny webové stránky s hazardními hrami a zanechte fóra s tipy, kde si myslíte, že byste se mohli vrátit.

Zodpovědné hraní