Uplatněte Bonus za referenci

Získávání zákazníků je jedním z náročných úkolů, kterým dnes sportovní sázkové weby čelí. Nemusejí to však zkoušet sami, když mají tým hráčů, kteří se mohou napojit na skupinu skvělých kandidátů z jejich osobních a profesních sítí. Stávající zákazníci prostě potřebují trochu pobídky, aby získali doporučení na sázení, aby se mohli přihlásit na stránku. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je prostřednictvím bonusů za doporučení.

Bonus za doporučení sportovních sázek je nabídka, která motivuje stávající sázkaře k tomu, aby s nimi do akce přivedli přátele. Obvykle je součástí programu doporučení. Bonus je udělen, jakmile si doporučený kandidát otevře účet a provede vklad.

Uplatněte Bonus za referenci

Sázkové stránky s bonusem za doporučení neberou v úvahu ty, kteří již mají u společnosti účty nebo se již dříve zaregistrovali. To zabrání stávajícím hráčům zneužít nabídku k osobnímu prospěchu.

Bonus za doporučení sportovních sázek je výhrou pro hráče a jejich přátele. Oba obdrží bezplatné sázky nebo kredit, i když se podmínky mohou lišit. Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak přidat peníze do bankrollu. Ve zvláštních případech bonus za doporučení osladí nabídku další uvítací nabídkou pro nového zákazníka.

Section icon
Jak používat bonus za doporučení

Jak používat bonus za doporučení

The bonus pro sportovní sázení funguje na pozvané přátele, kteří se zaregistrují pomocí jedinečného odkazu. Poté, co byly jejich účty ověřeny, nárokují bonus sázením s určitou peněžní částkou. Ve většině případů je vyžadována relativně malá částka, obvykle mezi 10 a 100 $.

Některé sázkové kanceláře omezují počet bonusů za doporučení, které lze získat. Jiné umožňují hráčům doporučovat co nejvíce přátel. Některé státy ale mají zákonná omezení, takže je dobré si ověřit příslušná pravidla hazardu.

Sázkové kanceláře, které vyplácejí skutečné peníze a poskytují bonusy za doporučení, by neměly být pohlíženy s despektem. Hazardní společnosti, které umožňují hráčům nárokovat si obojí uvítací bonusy a bonusové nabídky za doporučení přátel jsou velmi žádoucí.

Důležité je poznamenat, že některé stránky se sportovními sázkami umožňují novým hráčům vybrat si buď promo bonus za doporučení, nebo uvítací balíček. Uvítací bonus je často větší než bonus za doporučení. Pokud si nový zákazník vybere uvítací balíček, stávající hráč bude za doporučení stále odměněn.

Jak používat bonus za doporučení
Na co si dát pozor u bonusu za doporučení

Na co si dát pozor u bonusu za doporučení

Přeměna bonusu za doporučení na skutečné peníze vyžaduje trochu úsilí. Pokud stávající hráč splňuje základní požadavky na způsobilost, může poslat odkaz na pozvánku svému okruhu přátel a známých. Odkaz na pozvánku se nachází v jejich účtu sázkové kanceláře a může mít datum vypršení platnosti. Příklady požadavků na způsobilost z nejlepších sázkových webů s bonusem za doporučení zahrnují:

  • Hráč by měl mít historii sázek u bookmakera.
  • Zůstatek na účtu by měl být kladný.
  • Některé stránky vyžadují, aby byl hráčský účet nějakou dobu aktivní nebo aby vsadil určitou částku.

Sázková kancelář může například vyžadovat, aby doporučující zákazník vsadil alespoň 1 500 $ a měl držené účty alespoň 30 dní. Pro nové sázkaře budou tyto požadavky omezující. Běžní sázkaři ale podmínky snadno splní.

Na co si dát pozor u bonusu za doporučení
Jak doporučit příteli sázkovou kancelář

Jak doporučit příteli sázkovou kancelář

Díky většímu počtu přátel, kteří milují hazardní hry, bude sportovní sázení zábavnější. Doporučení někoho je snadné a funguje stejně jako jakýkoli jiný online program doporučení. Sázkaři, kteří pozvali své přátele a rodinu, aby využívali spolujízdy, prázdninové pronájmy nebo obchody online, budou programy doporučení sportovních sázek znát.

Zde je obecný postup pro program doporučení sázkových kanceláří.

  1. Odkaz na doporučení najdete na domovské stránce sázkové kanceláře
  2. Klepnutím na tlačítko bonusu za doporučení jej můžete sdílet s přáteli
  3. Doporučený hráč se zaregistruje a ověří svůj sportovní sázkový účet
  4. Nový zákazník vloží minimální požadovaný vklad a začne sázet
  5. Po splnění všech požadavků na sázení získá starý i nový hráč bezplatný sázkový kredit

Je důležité připomenout příteli dobu platnosti bonusu za doporučení, aby jej z neznalosti nepromeškali. Ve velmi vzácných případech lze bonus vybrat ihned bez splnění požadavků na sázení. Zda bude hotovost přidána do stávajícího bankrollu, zcela závisí na webu sportovního sázení.

Jak doporučit příteli sázkovou kancelář
Pochopení podmínek bonusu za doporučení

Pochopení podmínek bonusu za doporučení

Obvykle je nemožné věřit něčemu, co se zdá být příliš dobré na to, aby to byla pravda, a stejné je to s bonusy na sportovní sázení, zvláště s těmi nejštědřejšími. Když byli online bookmakeri poprvé představeni, byli méně přísní. Bonus bylo možné použít jakýmkoli způsobem, který si hráči přáli.

Dnes programy doporučení sportovních sázek přicházejí se specifickými pravidly známými jako požadavky na sázení nebo převrácení. Sázky zdarma nebo hotovost musí být přehrány určitý počet opakování, než se stanou výběrovými. Pokud sázková kancelář požaduje, aby hráč vsadil bonusové peníze 30krát před vyplacením, pak bude požadavek na sázení označen jako x30.

Požadavky na sázení najdete na každém webu pro sportovní sázení s bonusem za doporučení. Bonusy, stejně jako veškeré výhry z nich plynoucí, propadnou, pokud nový hráč nesplní požadavky a/nebo se pokusí vybrat prostředky před splněním podmínek. To je důvod, proč je důležité porozumět drobnému písmu, abyste viděli, zda jsou připojeny nějaké řetězce. Za dodržování pravidel je odpovědný i přítel, který se pomocí odkazu přihlásí.

Ti, kteří chtějí rychle vymazat bonus za doporučení, by se měli rozhodnout sázet na stránkách, které rozlišují mezi nabídkami vrácení peněz a vloženými prostředky. Požadavek na sázku x20 na bonusové peníze je snazší dosáhnout než x10 na součet vložených prostředků + bonus.

Pochopení podmínek bonusu za doporučení
Oblíbené sporty s bonusem za doporučení

Oblíbené sporty s bonusem za doporučení

Počet států legalizujících sportovní sázení každým dnem stoupá. S přidáním bonusu za doporučení sportovních sázek je tato forma hazardu stále jednodušší. Trhy sportovních sázek jsou rozmanité a nabízejí jedinečné nabídky pro nové i stávající hráče.

Někdy je skličující vybrat si přesnou sportovní událost, na kterou chcete vsadit, ale tato část se dotýká některých zajímavých možností. Online sportovní sázková stránkas příležitostně uvolnit bonusové kódy. Tato stránka pravidelně informuje hráče o ušlechtilých nabídkách od nejlepších sázkařských webů s bonusy za doporučení. Je vhodné je často kontrolovat.

Fotbal: Mistrovství světa

Mistrovství světa ve fotbale je největší a nejsledovanější sportovní událostí roku. V roce 2018 sledovalo všech 64 zápasů odhadem přes 3,5 miliardy lidí. Jak uvedl FIFA a Sportradar, fotbaloví fanoušci v průběhu turnaje vsadili kolem 155 miliard dolarů (136 miliard eur). Jen poslední zápas přinesl sázky ve výši 8,2 miliardy dolarů (7,2 miliardy eur). Američané budou poprvé legálně sázet na mistrovství světa v roce 2022, které se má konat v listopadu.

Oblíbené sporty s bonusem za doporučení
Basketball

Basketball

1. březnové šílenství

Divize mužů NCAA Basketball Turnaj je pravděpodobně největší univerzitní basketbalovou událostí s neuvěřitelnými 67 zápasy. Miliony Američanů vsadily na March Madness se svými přáteli. Jak se očekávalo, mnoho sázkových kanceláří poskytuje během akce bonusy za doporučení.

2. Finále NBA

Mistrovství NBA jsou jedny z nejvíce sázených na události na světě, protože basketbal patří mezi nejrychleji rostoucí sporty na světě. Vzhledem k tomu, že většina sázek se uzavírá na nelegální offshore knihy, je těžké odhadnout, kolik se vsadí během finále NBA. Vzhledem k tomu, že zápasy sleduje více než 20 milionů fanoušků, je zřejmé, že tolik peněz jde do sázek NBA.

Nejjednodušší způsob, jak sledovat bonusy za doporučení NBA, je prostřednictvím odkazů za doporučení, které lze sdílet s kýmkoli. Každý odkaz je jedinečný a když na něj přítel klikne, bude přesměrován na sázkařskou stránku, kde se zaregistruje. Mezitím je stávající hráč odměněn. Nejlepší způsob, jak poslat odkaz, je přesměrovat jej do něčí schránky. Pomáhá také zveřejňování na sociálních sítích.

Basketball
Koňské dostihy

Koňské dostihy

1. Kentucky Derby

Většina lidí nepřemýšlí sázení na koně pokud jde o sázení na velké sportovní události. Přesto je Kentucky Derby jednou z nejvíce podceňovaných akcí. Sázkaři z celého světa vložili své těžce vydělané peníze na sázku, aby vybrali vítěze.

Každá sázková stránka má jiný způsob zpracování bonusů za doporučení pro akci March Madness. Hráči si musí podmínky zkontrolovat, než doporučí stránky svým přátelům. Důležité ale je přesvědčit kamaráda, aby se zaregistroval a na oplátku získat bonus.

2. Velká národní

Grand National dostih se koná ve Velké Británii a obvykle se ho účastní královská rodina z Velké Británie. Je to jedna z nejtěžších soutěží na světě. Zatímco většina Američanů se soustředí více na Kentucky Derby, sledují a sázejí také na událost Grand National, která je celosvětově nejvyšší událostí.

Koňské dostihy
Box

Box

I když box v posledních letech hodně ze svého humbuku ztratil, velké zápasy s Mannym Pacquiaem, Floydem Mayweatherem, Conorem McGregorem a dalšími zápasy o velké peníze zůstávají lákavé. Tato hra je obzvláště populární v Nevadě a přitahuje sázky přes 1 milion dolarů. Návrat Floyda Mayweathera do ringu pravděpodobně přinese více stejného.

Box
Baseball: Světová série

Baseball: Světová série

Velké sporty jako NFL mohou mít větší sledovanost než baseball ve Spojených státech. I tak se Světová série nadále řadí mezi nejsledovanější sportovní události v Americe. Sázkové kanceláře vydělávají tím více, čím déle série trvá. Někteří bookmakeři vydávají doporučující kódy, aby povzbudili stávající zákazníky, aby pozvali své přátele k sázení na baseball. Zde není potřeba odkazů na doporučení. Hráči pouze řeknou svým známým, aby při registraci zadali kód doporučení. Poté je na oba účty připsán speciální bonus.

Baseball: Světová série
Mistrovství světa v ragby

Mistrovství světa v ragby

Ragby je populární nejen v USA, ale také po celém světě s napínavými zápasy. Mistrovství světa v ragby 2019 se stalo nejsledovanějším turnajem v historii a přilákalo přes 850 milionů diváků po celém světě. Existuje spousta renomovaných bookmakerů, kteří nabízejí bonusy za doporučení pro sázení na ragby. Při doporučování sázkových kanceláří by sázející měli hledat bezpečné stránky.

Mistrovství světa v ragby
Mistrovství světa v kriketu

Mistrovství světa v kriketu

Kriket je populárnější v Indii, a proto většina sázkařů pochází z této země. Anglie také poskytuje legální platformy pro sportovní sázení s kriketem jako jednou z hlavních her. Indiana Premier League spojuje světoznámé týmy z Austrálie, Anglie a Indie.

Nejlepší stránky pro sázení za doporučení přinášejí tyto sázkové trhy do centra pozornosti. Chytří sázkaři získávají doporučení na osobní úrovni bez spamování odkazů na sociálních sítích nebo osobních účtech jiných lidí. Spamování se nedoporučuje, ale mluvit se známými lidmi dělá trik.

Mistrovství světa v kriketu
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní znamená sázení pouze pro zábavu. Hazardní hry se mohou stát problematickými, pokud je někdo používá jako způsob vydělávání peněz. Tento přístup způsobuje, že člověk utrácí prostředky, o které si nemůže dovolit přijít.

Zodpovědné hazardní hry mají za cíl předcházet problémovému hraní. Mnoho sportovních sázkařů ignoruje nejlepší tipy, protože nikdy nepřiznají, že jsou závislí. Sázkové stránky potřebují umístit pomoc s hazardními hrami způsobem, který vypadá relevantní v mysli typického hráče.

Zodpovědně sázet také znamená dělat si přestávky, stanovovat si časové a finanční limity. Naštěstí mnoho sázkařských webů s bonusem za doporučení poskytuje integrální nástroje, které hráčům pomohou nastavit jejich limity přímo na webových stránkách. Sázková kancelář může dát zákazníkům možnost souhlasit s počtem hodin, které chtějí denně vsadit.

Jakmile je limit nastaven, web oznámí sázkaři, že jeho denní doba sázení skončila. Mnohokrát mají online sázkové kanceláře lhůtu na rozmyšlenou, obvykle 24 hodin nebo více, kdy hráči dočasně zablokují své účty.

Provozovatelé sportovních sázek chápou, že mnoho hráčů se k sázení obrací kvůli nudě, nezaměstnanosti a stresu. Tyto faktory vedou k problémovému hraní. Ale informovanost je pro zodpovědné sázení zásadní.

Každý, kdo je ohrožen negativním chováním, by měl okamžitě zavolat na linku důvěry. Pomoc je k dispozici nepřetržitě a je důvěrná. Tato forma pomoci není jen pro závislé hráče. Může být rozšířen i na rodiny a přátele postiženého.

Zodpovědné hraní