Volleyball sázení

Volejbal je celosvětově populární mezi hráči, diváky a sportovními sázkaři. Rychlá hra je vhodná pro kardio cvičení, zábavné pozorování a vzrušující sport, který si můžete zahrát naživo i před zápasem.

V tomto sportu se sázky obecně uzavírají na výsledek hry, nikoli na výkon jednoho hráče. To klade důraz na předpovídání vítězného týmu, protože skóre obecně neovlivňuje většinu případů.

Existují dva různé typy volejbalu: plážový volejbal a halový volejbal. Aby bylo možné hrát hru, každý tým zabírá jinou stranu sítě a hráči jsou povinni odpálit míč přes síť a nikdy jej nenechat dotknout se země. Tým získá bod, když ten druhý udělá chybu nebo vlastní hrou.

Solidní znalost hry a spolehlivou strategii sázení jsou pouze dva prvky, které mohou přispět k vaší úrovni úspěchu, pokud jde o získání výplaty. Úspěch v dlouhodobém horizontu není snadný, ale je nepochybně dosažitelný, pokud se správně uplatníte.

V této příručce nastíníme, co sázení na volejbal obnáší. Bude také nabídnout tipy a strategie, což by mělo pomoci utvářet vaši sázkovou hru.

Volleyball sázení
Co je sázení na volejbal?

Co je sázení na volejbal?

Zápasy se hrají na sety, které mají konkrétní počet bodů. První tým, který získal 21 bodů, je mistr v halovém volejbalu. V plážovém volejbalu musí tým dosáhnout 25. Body lze získat, pokud se míč odrazí na zemi v prostoru soupeře nebo pokud je míč zasažen mimo hřiště.

Pokud člen opačné skupiny zasáhne středovou síť, volejbalový míč se neposílá zpět přes síť, nebo pokud míč chytí soupeř z týmu, získávají se body. Navíc, pokud dojde při podání míče k porušení pohraniční čáry soupeřem, získá bod.

Sázení na volejbal neustále roste v popularitě, což se projevuje počtem mezinárodních turnajů a růstem sázek. Nyní je to an celosvětově velmi populární sport, se zvýšeným počtem webových stránek pro sázení na volejbal, které mohou lidé uzavírat.

Lidé jsou také více obeznámeni s hrou, což vedlo k častějšímu hraní hazardních her. Popularita sázení na volejbal roste díky dostupnosti více online kasin, televizních přenosů a dalších mediálních informací o tomto sportu.

V současné době se online sportovní sázení ještě více rozšířilo. Jednotlivci mohou riskovat v zámořských sázkových společnostech a získat své výhry okamžitě. Sázkové společnosti také rozšířily trhy nabídkou live in-play sázení, cash-outs a virtuální volejbalové hry a ligy.

Co je sázení na volejbal?
Jak sázet na volejbal

Jak sázet na volejbal

Hazardní hry na volejbal byly asi od počátku 20. století, kdy sázející mohli sázet na sportovní události, včetně volejbalu. Většina sázkařů, kteří tehdy možná vsadili, byli zámožní aristokraté nebo politici; neexistují však žádné záznamy o hrách hraných o peníze.

Proč tomu tak je? Může to být proto, že to není tak intenzivní jako sporty jako basketbal nebo baseball. V dnešní době však stále roste na oblibě, zejména u mladých lidí. Je snadné to najít různé webové stránky nabízející sázení na volejbal.

Navíc je to levnější forma hazardu než dražší sporty, včetně fotbalu a fotbalu.

Zde je rozpis sázení:

 1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí sázení na volejbal, a proveďte vklad.
 2. Vyberte volejbalovou událost, na kterou chcete vsadit.
 3. Vyberte tým, na který chcete vsadit.
 4. Vyberte výši vkladu.
 5. Vsaďte si.

Sázení na halový nebo plážový volejbal je velmi podobné. Trochu tipy na sportovní sázení pro různé typy sázek zahrnout:

 • Nejjednodušší typ sázení je ten, kdy hráč vsadí na tým, o kterém si myslí, že zápas vyhraje. Na zápas jsou dva týmy: doma a venku, označené jako 1 a 2. Po výběru kurzu může sázející vsadit tím, že se připojí ke vkladu.
 • Více vzrušující sázka je ta, ve které je handicap, který se používá ke zvýšení kurzu v zápase, který zvýhodňuje jeden tým.
 • Třetím typem je situace, kdy sázkař může vsadit na body získané během celého herního období. Další variantou je, že volejbalová sázková kancelář udává konkrétní číslo a hráč musí předvídat, zda počet kompletních sad překoná nebo bude menší.
Jak sázet na volejbal
Výpočet sázkových kurzů na volejbal

Výpočet sázkových kurzů na volejbal

Moneyline sázky jsou pro hráče, kteří se chtějí vsadit na to, který tým hru vyhraje. Může mít tři různé formáty: plus/minus, desetinné číslo a zlomek.

Pokud jde o novější hráče, plus/minus kurzy mohou být hůře uchopitelné. Rychle se však stanou oblíbenci většiny sázkařů. Kladné číslo označuje smolného hráče a záporné číslo favorita.

Pro smolného hráče je to číslo, kolik může hráč vyhrát při sázce 100 $. Oblíbené je, kolik musí hráč riskovat, aby vyhrál 100 $. Řekněme například, že hráč sleduje zápas mezi Chicago Icemen a Phoenix Ascension a Chicago je -150 a Phoenix je +140.

Chicago je vypočítáno tak, aby vyhrálo, takže hráč by musel vsadit 150 $, aby vyhrál 100 $. Phoenix je smolař, takže hráč sázející 100 dolarů by dostal 140 dolarů.

Desetinný kurz je vyjádřen desetinným číslem, například 2,55. To znamená, že cokoliv, co hráč vsadí, se vynásobí 2,55, které obdrží, pokud jeho sázka vyhraje.

Zlomkové kurzy jsou matoucí a vypadají jako 11/1 nebo 21/38. Číslo vlevo představuje částku, kterou může hráč vyhrát, a číslo vpravo označuje podíl, který musí hráč riskovat. Například kurz 10/1 by zaplatil 100 $ za sázku 10 $. Tento formát se obvykle používá pouze pro významnější sázky, ale hráč jej může čas od času vidět na peněžní lince.

Pro jednoduché rozdělení, sázkové kurzy jsou čísla v procentech vyzyvatele. Pokud má hráč například kurz jedna (oblíbený), hra je pro něj jednodušší než pro hráče s kurzem 10.

To znamená, že pro sázející platí, že čím větší kurz, tím více vyhrají. Takže sázení na smolného hráče je vysoce rizikové; proto jsou výnosy lepší.

Kurzy peněžní linie mají před čísly znaménko „+“ nebo „-“. Favorité mají kurz "-", zatímco smolaři mají kurz "+". Vítěz získá svůj vklad plus množství uvedené na peněžní hranici.

Výpočet sázkových kurzů na volejbal
Typy sázení na volejbal

Typy sázení na volejbal

Existuje několik různých sázek, na které může hráč ve volejbalu vsadit. Přečtěte si o nich více.

Sázka na zápas

Sázka na zápas je sázka na to, který tým podle vás zápas vyhraje. Nejprve musíte zamířit do sázkové kanceláře a určit volejbalovou soutěž, na kterou chcete vsadit, abyste mohli vsadit na zápas. Poté vyhledejte hru, kterou chcete sledovat. Zde vidíte „domácí“ tým vlevo a „hostující“ tým vpravo.

Volejbal nemá remízy, takže můžete sázet pouze na jeden tým. Až budete připraveni, klikněte na kurz, zadejte sázku, na kterou chcete vsadit, a poté klikněte na „Vsadit“. Pokud váš tým vyhraje, vyhrajete!

Handicapové sázení

Handicap je sázka v rámci zápasu, která pomáhá učinit hru poutavější. Handicap se používá ve sportovních sázkách ke zvýšení kurzu na jednostrannou hru. Sázková kancelář tedy vytvoří handicap, kdy tým bude muset vyhrát s vybraným deficitem. Můžete vsadit na Icemen, že vyhraje s handicapem -2,5, což znamená, že musí vyhrát hru 3:0 na sety, aby vaše sázka vyhrála!

Celkové body

Můžete také sázet na celkový počet bodů v halovém a plážovém volejbalu, kde tipujete, kolik bodů bude nasbíráno v průběhu hry. Pamatujte, že halové volejbalové zápasy se hrají na pět setů, zatímco v plážovém volejbalu se hrají pouze na tři sety.

Existují také tyto typy sázek:

 • Celkové skóre
 • Nastavte sázení
 • Sázky na turnaje
Typy sázení na volejbal
Pochopení sázkových kurzů na volejbal

Pochopení sázkových kurzů na volejbal

 • Desetinný kurz: Jakmile vsadíte, očekávaný výnos se odráží v desetinných kurzech. To vám ukáže váš vklad i zisk.
 • Zlomkové kurzy: Částka, kterou můžete vyhrát, je zobrazena jako zlomek, který zase závisí na tom, kolik vsadíte.
 • Americké kurzy: Číslo bude buď kladné, ukazující očekávaný zisk ze sázky, nebo záporné, které ukazuje, kolik byste měli vsadit, abyste vydělali určitou částku.

Hru ovlivňují pravděpodobnosti. Ty jsou vyjádřeny v procentech, což znamená, že 50% pravděpodobnost je 0,5. Pokud je jako pravděpodobnost uvedena 4/6, znamená to 60% šanci na výhru, tedy 6 děleno součtem 4 a 6.

Pochopení sázkových kurzů na volejbal
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Protože je volejbal velmi oblíbeným sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Je také důležité si uvědomit, že i když jsou statistiky a herní styly důležité, každý tým má své silné a slabé stránky. To znamená, že zatímco jeden tým mohl vyhrát posledních 10 zápasů, pokud proti němu stojí jiný tým s jiným herním stylem, než má, může prohrát.

Když se sázkaři dívají na své kurzy, musí vzít v úvahu různé herní styly a to, zda se dva týmy v minulosti střetly.

Klíčové věci

 • Oprášte volejbalové týmy a jejich statistiky
 • Ujistěte se, že znáte různé sázkové kurzy
 • Zvažte jak halové, tak plážové volejbalové zápasy, na které můžete vsadit
Nesázejte na Hype