Water Polo sázení

Vodní pólo se poprvé hrálo v zemí střední Evropy na přelomu století a do programu olympijských her byl zařazen v roce 1900. Evropské mužské týmy Maďarska, Španělska, Ruska, Itálie a bývalé Jugoslávie byly typicky silné v mužských losováních mistrovství světa a olympijských her. Hry, zatímco ženský tým USA je nejlepší.

Na olympijských hrách v roce 2016 startovalo celkem 260 sportovců z 20 zemí. Srbsko získalo zlatou medaili v mužském turnaji poté, co ve finále porazilo Chorvatsko. Vodní pólo, stejně jako mnoho jiných nedoceněných sportů, nabízí fantastické sázkové příležitosti pro ostřílené sázkaře.

Water Polo sázení
Proč je vodní pólo oblíbené pro sázení?

Proč je vodní pólo oblíbené pro sázení?

I když je vodní pólo rozvinutým sportem, zajímá se o něj jen malá skupina lidí. Profesionální sázkaři na druhé straně považují nízké osvětlení tohoto sportu za přitažlivé, protože je mnohem jednodušší hrát proti bookmakerovi, když je v této specifické oblasti sportu málo odborníků.

Vodní pólo sice nemá největší mezinárodní publikum, ale má dostatečně velkou sledovanost, že je dostupné na většině hlavních sázkařských webů. To platí zejména každé čtyři roky, kdy se konají olympijské hry a tento sport je znovu představen celosvětovému publiku. Sázkové kanceláře ve vodním pólu pokrývají další klíčové události, jako jsou významné zápasy NCAA, hlavní evropské ligy a Světová liga vodního póla FINA mezi olympijskými turnaji.

Musíme však mít na paměti, že sázení na vodní pólo nemá stejnou úroveň online přítomnosti jako další významné sporty. Najít dobré místo pro sázení na vodní pólo online vyžaduje určité úsilí. Během olympiády je snadné najít místa, kde se dá sázet na vodní pólo, ale mimo sezónu je to opravdový lov.

Dalším důvodem popularity sázení na vodní pólo online je to, že je srovnatelné s jinými sporty, takže je snadno uchopitelné. Například v basketbalu všichni hrají obranu a útok. Je tu centr, hlídač, rozehrávač a vnější střelci, ti všichni neustále pohybují míčem – stejně jako ve vodním pólu.

Chcete-li stanovit úhly pro střely, musíte být neustále v pohybu, podobně jako v pozemním hokeji. Jediný způsob, jak skórovat, je porazit brankáře, stejně jako ve fotbale. Vodní pólo se naproti tomu hraje výhradně ve vodě, bez kontaktu se dnem bazénu – po dobu 32 minut v kuse.

Proč je vodní pólo oblíbené pro sázení?
Jak sázet na vodní pólo

Jak sázet na vodní pólo

Udržujte si účty u alespoň dvou různých sázkových kanceláří na vodní pólo, abyste měli své možnosti otevřené. To vám usnadní získání kurzů na jakýkoli konkrétní zápas, o který máte zájem. Dokonce i na nejlepší online sázková kancelář, je vodní pólo trefou do černého, takže mít několik stránek ke kontrole a vsadit si je dobrý nápad.

Tato rada je založena na skutečnosti, že žádná sázková kancelář nenabízí po celou dobu kompletní a komplexní sázení na vodní pólo. Chcete-li objevit aktivní sázkové trhy, budete muset navštívit několik různých sázkových stránek.

Jak sázet na vodní pólo
Je online sázení na vodní pólo legální?

Je online sázení na vodní pólo legální?

Kdokoli může vsadit na vodní pólo na všech licencovaných online turnajích a akcích sázkových kanceláří. Platí však specifická omezení pro jednotlivé země, a proto byste se měli vyhnout sázení v zemích, které zakazují online sportovní sázení – pokud se něco pokazí, vaše země vám nebude moci pomoci.

Nejlepší sázení na vodní pólo

Nejvíc běžné typy sázek v sázkových sázkách na vodní pólo se jedná o to, kdo vyhraje zápas, jaké bude celkové skóre a jaké má vítězný tým náskok na vítězství. Pokud jde o vodní pólo, bookmakeři udržují věci jednoduché, protože to není nejoblíbenější sport, pokud jde o celkové zpracování sázek.

Je online sázení na vodní pólo legální?
Pochopení sázkových kurzů na vodní pólo

Pochopení sázkových kurzů na vodní pólo

Šance na peněžní linii

Ve vodním pólu je vaším cílem vybrat vítězný tým.

Kurz zobrazený vedle každého týmu zde ukazuje, kolik budete muset riskovat ve vztahu k tomu, kolik chcete vyhrát. Kurzy upravují bookmakeri tak, aby odrážely vnímaný rozdíl talentů mezi týmy.

Kurzy jsou nastaveny tak, že sázkaři budou mít zájem o obě strany sázky. Slabší tým dostává lepší šance, zatímco silnější tým dostává nižší kurzy. Sázková kancelář doufá, že tímto způsobem přiláká peníze na obou stranách sázky, aby poražení mohli být využiti k vyplacení vítězů, zatímco sázková kancelář si ponechá malý zisk.

Šance na handicap

Handicap online sázení na vodní pólo funguje podobně jako sázka na peníze, aby správně předpověděl vítěznou stranu. Rozdíl je v tom, že hendikepové sázky poskytují jednomu nebo druhému týmu umělou bodovou nevýhodu, aby odpovídala lepší síle jedné strany.

Zde je příklad: Srbsko: -6,5 (2,10) versus Slovensko: +6,5 (1,76).

Tento scénář ukazuje, že Srbsko má handicap 6,5 bodu a je silně favorizováno na vítězství v zápase. Pokud vsadíte na Srbsko, musí vyhrát alespoň o sedm bodů, aby byli považováni za vítěze. Váš vklad je ztracen, pokud Srbsko prohraje nebo vyhraje například jen o 5 bodů.

Pokud místo toho vsadíte na Slovensko, získáte ve svůj prospěch 6,5bodový handicap. To znamená, že Slovensko může prohrát až o 6 bodů a přesto vaši sázku vyhraje. Kurzy uvedené v závorkách také udávají, kolik můžete vyhrát sázením na jednotlivé týmy.

Sázení na součty

Cílem v sázce na celkový počet bodů není, kdo hru vyhraje. Cílem je uhodnout, zda celkový počet bodů získaných v zápase bude vyšší nebo nižší než číslo stanovené sázkovou kanceláří.

Níže je uveden příklad celkové bodové sázky:

  • Nad 18,5: 1,90
  • Méně než 18,5: 1,90

V tomto případě sázková kancelář stanovila součet na 18,5 bodu. Na konci hry jde o celkové celkové skóre obou týmů. Pokud se domníváte, že by oba týmy skončily s celkovým skóre 19 nebo více bodů, vybrali byste s kurzem 1,90. Měli byste zvolit nižší, pokud si myslíte, že celkové skóre bude 18 nebo méně bodů.

Pochopení sázkových kurzů na vodní pólo
Tipy na sázení na vodní pólo

Tipy na sázení na vodní pólo

Vodní pólo je hra, kde favorité mohou vyhrát 20–30 zápasů v řadě, a to i v mezinárodních zápasech, což ztěžuje přesné měření formy týmu, zvláště když je kvalita konkurentů pro hráče vodního póla neustále proměnlivá. Sledujte, jak rychle týmy přecházejí z obrany do útoku. Ve srovnání s týmem se špatnou obrannou linií bude mít tým, který to provede dobře, ve hře náskok.

Ve vodním pólu hraje brankář klíčovou roli. Když se brankář zraní, šance týmu na vítězství se výrazně sníží, na což reagují bookmakeri, i když se někdy s úpravou cenových nabídek opozdí. Každý tým vodního póla má další důležité hráče, jejichž zranění by mohlo narušit hru týmu.

Jednotlivé týmy mají hráče, kteří jsou pouze drženi ve hře, aby vydrželi nejlepší hráče soupeře mimo (na základě prototypů hokejistů v hokeji). Pokud má tým klíčového hráče, jeho absence bude mít výrazný vliv na hru. Měli byste se vyhnout sázkám na přátelské zápasy, protože týmy mohou snadno identifikovat experimentální sestavu a hrát spíše kvůli zvládnutí nových technik než kvůli vítězství.

Tipy na sázení na vodní pólo
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

S finančními prostředky byste měli nakládat opatrně, abyste nepřišli nečekaně o velkou částku peněz. Vždy pamatujte na to, že byste nikdy neměli riskovat více peněz, než jste ochotni v sázce prohrát. Měli byste si rozdělit své finance, abyste předešli plýtvání všemi penězi najednou.

Pokud máte negativní sérii štěstí, nesnažte se to kompenzovat zvýšením velikosti sázky. Nastavte si limit na částku, kterou můžete každý měsíc vložit, nebo limit na částku, kterou můžete prohrát v jedné hře.

Musíte být schopni ovládat své emoce a vědět, kdy to vzdát. Jste více nakloněni k impulzivním rozhodnutím, když jste rozrušení, což je špatné, pokud jde o hazard. Vždy mějte čistou hlavu a důkladně si promyslete svou další možnost.

Zkuste sebevyloučení, pokud se situace zhoršuje a začínáte mít pocit, že si vytváříte závislost. Sebevyloučení pomáhá lidem, kteří bojují se závislostí na hazardních hrách, odpočinout si od ní a zaměřit svůj život a peníze na něco jiného.

Mohlo by vám to pomoci spojit se s dalšími komunitními programy, které vám pomohou vyrovnat se s vaším problémem s hazardními hrami, a také vám poskytnout podporu, kterou potřebujete, pokud si nejste jisti, jak řídit další kroky při zotavování.

Zodpovědné hraní