Cycling sázení

Cyklistické sázení je forma online sázení, která umožňuje sázkařům uzavírat sázky na cyklistické závody. Jde o relativně novou formu online sázení. Prvním cyklistickým závodem v online sázkové kanceláři byla Tour de France v roce 2000. V začátcích cyklistického sázení měla většina sázkařů pouze možnost vsadit si na to, kdo vyhraje závod.

Cyklistické sázení se však stalo sofistikovanějším, protože cyklistika se stala populární. Nyní mohou sázkaři sázet na různé výsledky, včetně počtu kol dokončených konkrétním cyklistou a vítěze konkrétních etap závodu.

Druhy cyklistických sázek

Sázkaři mohou uzavírat různé typy cyklistických sázek. Zde jsou nejběžnější typy sázek na cyklistiku nabízené většinou bookmakerů:

 • Vítěz individuálního závodu: Tato cyklistická sázka umožňuje sázkařům vsadit na toho, kdo se domnívá, že vyhraje individuální závod.
 • První tři končí: Tato sázka na cyklistiku umožňuje sázkařům vsadit, na kterou tři cyklisté, o nichž se domnívají, že skončí na prvních třech místech.
 • Vítěz sprintu: Sázkaři mohou vsadit cyklistické sázky na to, kdo podle nich vyhraje cyklistický sprint.
 • Nejlepší horolezec: Sázkaři mohou vsadit cyklistické sázky na to, kdo podle nich bude nejlepším vrchařem v cyklistickém závodu.

Cyklické kroky sázení

Aby sázkaři vsadili na cyklistiku, měli by:

 • Otevřete si účet u a renomovaný online sportovní bookmaker
 • Podívejte se na cyklistické závody, které se brzy konají
 • Přečtěte si o cyklistech, kteří se závodu zúčastní
 • Vyberte si vhodný typ sázky, např. který cyklista podle nich vyhraje závod
 • Zadejte částku peněz, kterou chcete vsadit, a dokončete sázku
Cycling sázení
Cyklistické sázkové kurzy
Cyklistické sázkové kurzy

Cyklistické sázkové kurzy

Kurzy jsou u cyklického sázení obvykle vyjádřeny v desítkové nebo zlomkové formě. Kurz odráží, kolik peněz sázkař vyhraje, pokud vsadí 100 $. Pokud je například kurz na konkrétního cyklistu uveden jako 11/20, sázkař, který na tohoto cyklistu vsadí 100 USD, vyhraje 110 USD, pokud závod vyhraje jeho preferovaný cyklista.

Sázkaři by měli hledat cyklistické kurzy, které jsou co nejvyšší, a číst o nich tipy na sportovní sázení, takže mohou maximalizovat své výnosy při sázení.

Co může ovlivnit kurzy v cyklistickém sázení?

Cyklické sázkové kurzy mohou být ovlivněny několika různými faktory. Tyto zahrnují:

 • Vzdálenost cyklistického závodu. Cyklistický závod, který je dlouhý pouze jeden kilometr, bude mít nižší kurz než cyklistický závod, který je dlouhý 100 mil, protože v delších závodech je více potenciálních výsledků.
 • Zkušenosti a historie cyklistů: Cyklistický závod, který zahrnuje známé a zkušené cyklisty, bude mít vyšší šance než cyklistický závod s méně prominentními cyklisty, protože první skupina má větší šanci vyhrát.
 • Povětrnostní podmínky: Povětrnostní podmínky mohou ovlivnit šance na cyklistický závod. Pokud například v den cyklistického závodu hustě prší, šance na to, že cyklisté budou dobří na mokru, budou vyšší než obvykle.
Cyklistické sázkové kurzy