Nejlepší 10 Sports Bettings v Slovensko 2022

Slovensko, které bylo dříve součástí Československa (pod kontrolou Sovětského svazu), leží v srdci Evropy. Z řetězů koloniální nadvlády se odtrhlo v roce 1993 a od té doby je samostatným státem. Země od získání nezávislosti ekonomicky vzkvétá a její obyvatelé zažívají každým rokem lepší a lepší životní úroveň.

Jedním z jejích hnacích motorů ekonomického růstu byl samozřejmě hazardní průmysl, včetně hazardních her v kasinech a sázení na nepřeberné množství sportů, včetně fotbalu, ledního hokeje, basketbalu, tenisu a mnoha dalších.

Nejlepší 10 Sports Bettings v Slovensko 2022
Vše, co potřebujete vědět o sázení na Slovensku

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Slovensku

Vzhledem k tomu, že offline hazardní hry jsou v zemi tak populární, jak vypadá online trh se sportovním sázením v zemi? Online sportovní sázení na Slovensku stále roste v oblibě, stejně jako tomu je v případě jiné evropské země. Navzdory tomu, že místní poskytovatelé jako Fortuna a Tipsport usilovně pracují na vytvoření monopolu, slovenští sázkaři stále upřednostňují mezinárodní stránky pro sportovní sázení.

Je to proto, že tyto platformy nabízejí štědřejší promo akce, vyšší kurzy a bohatší sázkové trhy. Tato příručka je určena pro ty, kteří chtějí vědět vše o slovenském sázkovém průmyslu, včetně právní situace, populárních sportů a platebních metod, mimo jiné.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na Slovensku
Oblíbené sporty slovenských hráčů, na které lze vsadit

Oblíbené sporty slovenských hráčů, na které lze vsadit

Lední hokej je nejoblíbenější sport na Slovensku. Slovensko je jedinečné vzhledem k tomu, že většina evropských národů považuje fotbal za svůj oblíbený. Země vytvořila svůj první hokejový národní tým po rozpadu Československa.

Nová výjimka umožňuje slovenským hokejovým nadšencům, kteří byli dříve zmrazeni, když byla země součástí fúze, využít svůj talent. Tým vyhrál mistrovství světa 2002 pořádané ve Švédsku.

pro sázkaře, lední hokej nabízí šanci vsadit si na některé z nejžhavějších událostí na světě. Většina Slováků samozřejmě sází na zápasy NHL, ale to neznamená, že by na Slovensku chyběly špičkové hokejové zápasy s dobrými sázkovými příležitostmi. Slovenská Tipos extraliga je totiž jednou z nejprestižnějších hokejových soutěží v Evropě.

Kromě ledního hokeje jsou na Slovensku další oblíbené sporty s vynikajícími sázkovými příležitostmi:

Fotbal

Stejně jako u téměř evropských národů, Fotbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na Slovensku. Slovenská reprezentace udělala v poslední době velké pokroky, předtím se zúčastnila mistrovství Evropy.

Vzhledem k tomu, že většina hráčů národního týmu podniká v evropských nejvyšších ligách, je pochopitelné, proč je fotbal v zemi tak populárním sportem. Fortuna liga, nejvyšší domácí liga v zemi, jen zvyšuje lásku Slováků ke sportu.

Fotbaloví fanoušci na Slovensku většinou sázejí i na domácí soutěže zahraniční ligy, zejména anglická Premier League. La Liga, Bundesliga, Serie A a Francouzská liga také nabízejí jedny z nejlepších příležitostí k sázení.

Další oblíbené sporty, na které můžete vsadit na Slovensku

 • Tenis
 • Basketball
 • Volejbal
 • Cyklistika

Nejlepší kurzy pro slovenské hráče

Ti, kteří vědí, jak sázet na/ze Slovenska, chápou důležitost najít nejlepší kurzy. S místními i mezinárodními bookmakery nabízejícími služby v zemi se každý poskytovatel služeb snaží přilákat hráče. To je důvod, proč se kurzy budou vždy lišit od jednoho operátora k druhému. Vědět, která online sázková kancelář nabízí nejlepší kurzy, vyžaduje trochu průzkumu.

Největší místní turnaje a akce na Slovensku

 • Fortuna Liga (fotbal)
 • Slovenský pohár (fotbal)
 • Tipos extraliga (hokej)
 • Slovenská basketbalová liga
Oblíbené sporty slovenských hráčů, na které lze vsadit
Platební metody na Slovensku

Platební metody na Slovensku

Slovensko jako člen EU používá jako oficiální měnu EUR. To znamená, že tuto měnu akceptují prakticky všechny online sázkové kanceláře. Pokud jde o platební metody, může to být trochu jiný scénář. Typicky, platební metody dostupné slovenským sázkařům závisí na jejich sázkové kanceláři. Není tedy žádným překvapením, když například zjistíte, že PayPal je na jednom místě a na jiném chybí.

Sporopay je však jednou z nejoblíbenějších platebních metod na Slovensku. Jedná se o místní platební řešení, což znamená, že platby tímto způsobem usnadňují pouze místní sázkové kanceláře. Co ti Slováci používající mezinárodní stránky? No, existuje nepřeberné množství globálních platebních možností, které používají, včetně následujících:

 • E-peněženky: Patří sem PayPal, Neteller, Skrill a ecoPayz.
 • bankovní převod: Většina slovenských bank podporuje tuto platební metodu pro online sportovní sázení, protože tato činnost je zcela legální.
 • Debetní/kreditní karty: VISA a Mastercard
 • Kryptoměny: I když mohou být ve světě online sázení relativně novým fenoménem, bitcoiny, litecoiny, ethereum a další kryptoměny se na Slovensku rychle stávají oblíbenými sázkaři.
Platební metody na Slovensku
Největší sportovní akce na Slovensku

Největší sportovní akce na Slovensku

Jak by se dalo očekávat, největší sportovní události na Slovensku jsou ty, které souvisejí s populárními sporty. Tyto události poskytují nejlepší sázkové příležitosti a zahrnují následující:

 • světový pohár FIFA
 • anglická Premier League
 • La Liga
 • Bundesliga
 • Série A
 • liga 1
 • Liga mistrů UEFA
 • Evropská liga UEFA
 • NBA
 • Major League Soccer
 • Slovenská Super Liga
 • olympiády
Největší sportovní akce na Slovensku
Jsou bonusy na Slovensku oblíbené?

Jsou bonusy na Slovensku oblíbené?

Není absolutně žádný důvod, proč by slovenští sázkaři neměli milovat bonusy. Bonusy jsou jednou z nejzajímavějších funkcí každého online bookmakera. Se slovenským internetovým prostorem otevřeným pro operátory z Evropské unie i mimo ni je konkurence mezi sázkaři tvrdá, vzhledem k tomu, že země má sotva 5,5 milionu lidí.

A samozřejmě ne všichni berou sázení jako svou věc. V důsledku toho museli Slováci na některé z nich vztáhnout ruce nejlepší bonusy a propagační akce pokud jde o online sázení. Tyto bonusy zahrnují;

 • Bonus za vklad
 • Žádný bonus za vklad
 • Zvýšená šance/Snížená šťáva
Jsou bonusy na Slovensku oblíbené?
Historie sázení na Slovensku

Historie sázení na Slovensku

Schopnost Slováků hrát hazardní hry je v zemi poměrně nedávným vývojem. Když byla země pod sovětskou nadvládou, všechny formy hazardních her, včetně sportovních sázek, byly nezákonné. Jako samostatný stát bylo Slovensko schopno zavést novou infrastrukturu hazardních her, předpisy a zákony, které svým občanům umožnily hazardní hry.

Zavedení Slovenské národní loterie spravované společností TIPOS bylo prvním krokem k povolení hazardu v zemi. Slovenská vláda rozhodla, že výtěžek z této loterie bude převeden na ministerstvo financí.

Kromě toho, že slovenští občané mohli hrát loterii, rostl jejich zájem i o další formy hazardu, např. sportovní sázení, což vyústilo ve vznik sázkových kanceláří v zemi. Tyto obchody by nabízely sázky s pevným kurzem na desítky sportovních událostí, včetně koňských dostihů a fotbalu.

Historie sázení na Slovensku
Sázení v současnosti na Slovensku

Sázení v současnosti na Slovensku

Když se online sázení stalo trendem, Slováci se na něj vrhli jako na dar z nebes, protože nyní mohli sázet na své oblíbené sporty pomocí domácího počítače a využívat některé akce, které kamenné sázkové kanceláře nenabízely.

Dnes mohou sázkaři na Slovensku sázet pomocí mobilních zařízení, protože jim to nejlepší sázkové kanceláře v zemi umožňují. Online průmysl je nyní dobře regulován, i když vláda umožňuje sázkařům sázet na stránkách licencovaných ministerstvem financí. Každý licencovaný sportovní bookmaker v zemi musí mít své servery na Slovensku.

Slovenská vláda přesto zahraničním sázkovým společnostem nebrání. Pokusy o to se setkaly s tvrdým odporem Evropské unie. A jelikož tito operátoři nabízejí lepší služby než jejich místní protějšky, není překvapením, že se slovenští sázkaři přiklánějí k těm prvním.

Sázení v současnosti na Slovensku
Co se v historii změnilo na současnost?

Co se v historii změnilo na současnost?

Jednou z nejvýznamnějších změn v historii hazardu na Slovensku je dosažení nezávislosti, která dala zemi svobodu povolit hazard, který byl sovětskou vládou postaven mimo zákon.

Nejvýraznější změna však přišla v důsledku vzniku online hazardu. Internet způsobil revoluci v tomto odvětví a zcela jej postavil na hlavu. To si vyžádalo zavedení zákona o hazardních hrách z roku 2005, který upravuje online i offline hazardní hry na Slovensku.

Budoucnost sázení na Slovensku

Jak již bylo zmíněno výše, pokusy slovenských úřadů o omezení on-line hazardních her selhaly. To znamená, že slovenští sázkaři mají volný přístup na mezinárodní stránky po celém světě a zdá se, že to bude v dohledné době pokračovat.

Vzhledem k tomu, že zákon o hazardních hrách v zemi byl v roce 2019 novelizován, aby umožnil zahraničním provozovatelům z Evropské unie získat slovenskou licenci, mnoho z těchto provozovatelů stále zvažuje své možnosti přibližně stejně. Jen čas tedy ukáže, zda je přísná pravidla a vysoké zdanění nakonec udrží stranou.

Co se v historii změnilo na současnost?
Jsou sázkové kanceláře na Slovensku legální?

Jsou sázkové kanceláře na Slovensku legální?

Legislativa sázení na Slovensku

Sázkové kanceláře mohou legálně nabízet služby slovenským sázkařům, pokud jim ministerstvo financí udělí licenci. Zatímco offshore weby musí získat slovenskou licenci na hazardní hry, nic jim nebrání působit v zemi. Jak již bylo zmíněno, slovenská vláda se pokusila tyto stránky zablokovat, ale tento krok se díky tlaku Evropské unie ukázal jako neúspěšný.

Mezitím Slovensko legalizovalo hazard v roce 1992 po pádu Sovětského svazu. V té době nikdo nepředpokládal existenci online hazardu, a tak se tehdejší legislativa zaměřovala především na offline hazard a sázení.

Jsou sázkové kanceláře na Slovensku legální?
Sázení na Slovensku

Sázení na Slovensku

Sázkové zákony na Slovensku zahrnují:

Zákon o hazardních hrách z roku 2005

Slovenský zákon o hazardních hrách z roku 2005 je primárním zdrojem všech zákonů, zásad a předpisů v oblasti hazardních her. Zákon se zabývá všemi aspekty hazardních her, od kasinových her po národní loterie a sportovní sázení. Na rozdíl od předchozí právní úpravy, jejímž primárním zaměřením byly kamenné hazardní hry, se tento zákon vztahuje i na internetové hazardní hry. Hlavní cíle zákona o hazardních hrách z roku 2005 jsou:

 • Definujte všechna práva a povinnosti hráčů a provozovatelů tak, aby každá strana věděla, co se po nich vyžaduje.
 • Dohlížet na každodenní provoz hazardních aktivit na Slovensku, aby vše probíhalo v souladu se zákonem.
 • Dohled nad veškerým vybavením pro hazardní hry na Slovensku

Zákon č. 30/2019

Tento zákon byl přijat v roce 2019. Tento zákon navázaný na zákon o hazardních hrách z roku 2005 se snažil doladit aktivity v oblasti hazardních her na Slovensku zavedením některých důležitých změn. Slovenské ministerstvo financí podle tohoto zákona přenechalo své místo Úřadu pro regulaci hazardu, novému orgánu vytvořenému pro dohled nad všemi formami místního hazardu v zemi. Ano, úřad stále podléhá ministerstvu financí, ale je to nezávislý orgán.

Dříve žádná online sázková kancelář neměla nárok na licenci pro online sázení, pokud takový provozovatel neměl v zemi fyzické kanceláře. Zákon č. 30/2019 však tento požadavek zrušil a umožnil zahraničním operátorům bez fyzické přítomnosti na Slovensku získat licence na online sázení na počáteční pětileté období.

Mezinárodní operátoři

Od roku 2022 musí špičkové mezinárodní sázkové kanceláře od slovenských úřadů získat licenci na hazardní hry. To snad proto, že stále mohou bez větších problémů nabízet služby Slovákům, alespoň prozatím. Jen čas ukáže, jak dlouho to bude pokračovat. Získání slovenské licence s sebou samozřejmě nese daňové dopady, což je něco, s čím nemusí být mnoho operátorů spokojeno.

Sázení na Slovensku
Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Je sázení na Slovensku legální?

Ano. Hazardní hry byly legalizovány poté, co se Slovensko v roce 1992 odtrhlo od sovětské nadvlády.

Mohou Slováci sázet online?

Ano. Ve skutečnosti je na Slovensku povoleno online i offline sázení. A i když se sázkařům doporučuje sázet s místně licencovanými weby, nebudou penalizováni za sázení na mezinárodních webech bez slovenské licence.

Je online sázení na Slovensku regulováno?

Ano. Zákon o hazardních hrách z roku 2005 je primárním zákonem, který upravuje všechny formy sázení na Slovensku. Společně se zákonem č. 30/2019 mají tyto zákony chránit slovenské sázkaře tím, že zajišťují, aby v zemi provozovali svou živnost pouze provozovatelé s licencí.

Jak mohou Slováci financovat své sázkařské účty?

Jako každá jiná evropská země i Slovensko podporuje řadu místních i mezinárodních platebních řešení, včetně Sporopay, přímých bankovních převodů, elektronických peněženek a kreditních/debetních karet. Použitý způsob platby je tedy do značné míry věcí osobních preferencí.

Je možné na Slovensku sázet na mobilním zařízení?

Vzhledem k tomu, že většina slovenských sázkových kanceláří nabízí také mobilní platformy a aplikace, je zcela možné sázet na svém mobilním zařízení, včetně tabletů a chytrých telefonů.

Na jaké populární sporty Slováci sázejí?

Slováci rádi sázejí na různé sporty. Lední hokej, fotbal, basketbal, tenis a volejbal, které se v zemi těší obrovské popularitě, jsou však některé z nejvíce sázených sportů.

Nejčastější dotazy