Vše o sázení Greyhounds

Dostihy chrtů, praktika, která existuje už asi století a půl, jsou stále široce oblíbeným diváckým sportem. Sport, který začal coursingem (nasazení chrtů k pronásledování zajíců), se dnes většinou provozuje na oválné dráze podobně jako dostihy (samozřejmě bez žokeje).

Jedna věc, která přitahuje mnoho lidí k dostihům chrtů, je možnost si na ně vsadit. Je vzrušující sledovat psy, kteří dokážou dosáhnout rychlosti až 72 km/h, jak pronásledují návnadu až do cíle. Vzrušení je ještě lepší, když divák vsadil a má šanci na výhru.

Vše o sázení Greyhounds
Naučte se základy sázení na chrty

Naučte se základy sázení na chrty

Dostihy chrtů jsou a sportovní událost který začal zhruba před půldruhým stoletím a je stále oblíbeným diváckým sportem. Tento sport začal coursingem (umístění chrtů k pronásledování zajíců) a nyní se provozuje převážně na podobném oválném hřišti jako koňské dostihy (samozřejmě bez žokeje).

Něco, co přitahuje mnoho lidí k dostihům chrtů, je možnost vsadit si na ně a jejich výkon. Je vzrušující pozorovat psy, kteří se prohánějí podél trati a pronásledují návnadu až do cíle. Shon je ještě intenzivnější, když divák vsadil a má šanci přinést domů nějaké peníze navíc.

Naučte se základy sázení na chrty
Co je sázení greyhoundů?

Co je sázení greyhoundů?

Dostihy chrtů jsou především neregulovanou volnočasovou aktivitou. Nicméně v současných zemích, jako je Velká Británie, USA, Austrálie a Irsko, hraje tento sport značnou část sázkového průmyslu. Tyto země mají dokonce jednotlivce, kteří se zavázali prezentovat online sportovní sázení chrtů na chrty.

Díky pokroku v online sportovním sázení je možnost sázet na dostihy chrtů mnohem rozšířenější. Pozorovatelé oceňují tento sport, protože je rychlý a jak psi podávají výkon. Na začátku závodu netrvá dlouho, než je výsledek sázky odhalen.

Mnoho pozorovatelů stále fyzicky navštěvuje a sleduje dostihy chrtů, a to i se vzestupem online sportovní sázení. Mnoho pozoruhodných chrtí závodní dráhy zahrnují Romford, Nottingham, Sandown Park, Shelbourne Park a Wentworth Park. Tyto skladby vždy přijímají dychtivé sázkaře a diváky. Některé sázkové kanceláře dokonce vědí, jak moc lidi baví sázet na chrty, že událost vysílají živě.

Co je sázení greyhoundů?
Jak sázet na Greyhound Racing

Jak sázet na Greyhound Racing

Aby mohl sázet na dostihy chrtů, musí znát obecná pravidla sportovního sázení. Standardní metody zvládání rizik a provádění vašeho výzkumu platí pro tento sport, stejně jako to musí platit pro ostatní. Zde je nejjednodušší rozdělení: Nejlepší psi jsou nejbezpečnější sázky.

Toto platí pro nějaké sporty, jako fotbalové týmy, které vypadají, že vyhrávají pokaždé, když vyjdou na hřiště. Například mezi lety 1983 a 1993 by všichni sázející skládali své peníze na Ballyregana Boba, chrta, který měl 32 po sobě jdoucích vítězství.

Chcete-li, aby sázení greyhoundů bylo vzrušující, podívejte se na sázkové kanceláře na turnaje, jako je tento Derby anglických chrtů, což je jedno z nejprestižnějších greyhound derby na světě.

Vzhledem k tomu, jak rychle tyto závody probíhají od začátku do konce, nejsou ve hře k dispozici žádné sázky. To znamená, že sázení na absolutního vítěze je obvykle metodou sázení, které se většina hráčů bude držet. Sázkaři si však mohou také vsadit, jak dlouho si myslí, že dostih potrvá, na jaké pozici se konkrétní pes umístí a zda některý z chrtů může zakopnout.

K sázení stačí, aby hráč našel online sázkovou stránku, která na jejich trhu nabízí dostihy chrtů. Poté si hráči mohou otevřít a načíst sázkový účet a okamžitě začít sázet.

Zde je rozpis sázení:

  1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí sázení greyhoundů a provést vklad.
  2. Vyberte si dostihovou událost chrtů, na kterou chcete vsadit.
  3. Vyberte si chrta, na kterého chcete vsadit.
  4. Vyberte výši vkladu.
  5. Vsaďte si.
Jak sázet na Greyhound Racing
Jak vypočítat sázkové kurzy Greyhound

Jak vypočítat sázkové kurzy Greyhound

Dostihy zvířat, konkrétně dostihy koní a chrtů, nejsou jen o síle a přesnosti zvířete. Například trenér chrtů také hraje důležitou roli v kurzech závodu. Chrti trénovaní zkušenými trenéry mají vždy větší šanci na výhru. Kromě toho musí sázkaři zvážit také rodinnou linii psa a jak to může ovlivnit jeho výkon.

Věk a kondice soutěžícího psa také ovlivňují šance, stejně jako u lidí. Například přidání nových psů do sestavy, kteří jsou mladí a v nejlepších letech, často stlačí favority v pořadí klování. Pozitivní na psech v dostizích je, že nepotřebují příliš dlouhé přestávky mezi závody, což jim umožňuje zúčastnit se více. To znamená, že sázkaři mohou nastavit více sázek na konkrétní chrty při konzistentní formě.

Kurzy na to, jak se může závod vyvíjet, jsou nabízeny na sázkové kanceláři chrtů až do zahájení závodu. Sázející si mohou vybrat svůj požadovaný kurz a vsadit na něj. Je třeba poznamenat, že neexistuje žádný rozdíl mezi kurzy, které vypadají odlišně (americké, britské a evropské).

Rozlišení peněžní linie, desetinného čísla nebo zlomku nemusí nutně znamenat, že vítězové dostanou rozdílné částky. Na druhou stranu některé kurzy zobrazují částku, kterou hráč může vyhrát jako součást svého vkladu, zatímco jiné nezobrazují svůj vklad.

Nicméně, kurzy se mohou mezi sázkovými weby lišit, takže je důležité, aby si sázející provedl svůj průzkum. Na konci dne je rozdíl zřídkakdy významný, pokud člověk nesází jmění.

Jak vypočítat sázkové kurzy Greyhound
Faktory pro kurzy v dostizích chrtů

Faktory pro kurzy v dostizích chrtů

Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují kurzy greyhoundů. Za prvé, počasí může být obrovským určujícím faktorem pro to, jak se bude závod konat, pokud se závod koná venku. Pokud je deštivý den, může to ovlivnit trakci nohou psů, což pak ovlivňuje, jak mohou jet a jak rychle dokážou procházet zatáčky. Může také hrát obrovskou roli v tom, zda pes padá nebo zůstává pevně na nohou.

Je také třeba zvážit délku okruhu. Pokud jde o sázení na chrty, fanoušci by si také měli uvědomit, že dostihy chrtů se obvykle konají na tratích, které jsou dlouhé několik kilometrů. To může ovlivnit, jak může pes závod zvládnout, což znamená, zda se zastaví a půjdou si na konci pro vítězství, nebo se pokusí držet první místo od začátku. Plány tedy může ovlivnit mnoho faktorů.

Sázející musí také vzít v úvahu minulou výkonnost psů. Fanoušci sázení na chrty se mohou podívat na statistiky online, aby zjistili, zda mohou být úspěšní. Měl pes v poslední době sérii proher? Jak obstojí ve srovnání se svou konkurencí? Jak se jim v poslední době dařilo?

Pokud se sázkař chce dostat trochu hlouběji, musí se podívat do formy chrtů. Některé z nástrojů používaných pro výběr předpovědí greyhoundů zahrnují virtuální prediktor, formulář běžce a ukazatele, které je třeba studovat, abyste umístili správné šance.

Faktory pro kurzy v dostizích chrtů
Rozebíráte sázení na chrty? Měl by jsi!

Rozebíráte sázení na chrty? Měl by jsi!

Analýza běžecké formy je nezbytná a zvláštní pozornost by měla být věnována časům psaným na podobné vzdálenosti. Důraz by měl být kladen i na jejich konečné umístění v analyzovaných závodech.

Pokud jde o online sázkové kanceláře pro chrty, může být neuvěřitelně přínosný také sloupec 'Pos'. Zaznamenává, jakou pozici běžec držel v zatáčce dostihu, a poskytuje pochopení, zda chrt nasedne na zajíčka brzy, nebo zůstane v dostihu pozdě.

Záložka ukazatele je také skvělá, když sázkař hledá širokou škálu informací, včetně rekordu chrta na dráze a toho, jak si vede v šesti nástrahách na hřišti.

Hlavní ze všech informací je stránka s výsledky dne greyhoundů. To sázkařům sděluje, jak se psům v daný den daří, a umožňuje hráčům činit nejaktuálnější možnosti sázek. Je to také důležitá informace o tom, kde jsou horké pasti konkrétní stopy, což naznačuje, kde může být greyhound nakreslen. To umožňuje zúžit pole a vybrat vítěze snadněji.

Zohlednění těchto faktorů výrazně pomáhá sázejícím na dostihy chrtů činit informovaná rozhodnutí týkající se podávání sázek.

Rozebíráte sázení na chrty? Měl by jsi!
Vše o sázení Tricast Greyhound

Vše o sázení Tricast Greyhound

Kromě absolutního vítěze existují ještě propracovanější sázky, včetně přímé předpovědi, obrácené předpovědi, přímého tricastu nebo kombinovaného tricastu.

Rovná předpověď nebo rovnou tricast jsou typy sázkových kurzů na chrty, kde sázkař vybere první dva nebo tři za sloupkem v pořadí, v jakém překročí čáru. Je však důležité si uvědomit, že jde o náročnější tipy na přistání než výběr vítěze na základě výsledků greyhoundů. Ale s velkým rizikem přichází velká odměna, takže i když to může být náročnější, výplata bude větší.

O něco jednodušší, ale vyžadující četné sázky namísto jedné, jsou reverzní předpovědi (dvě sázky) a kombinované tricasty (šest sázek). Reverzní prognózy umožňují sázejícím vybrat si první dva hráče v libovolném pořadí. Kombinované tricasty vyžadují, aby sázkař předpověděl první tři pasti, aby prošel cílem v libovolném pořadí.

Vše o sázení Tricast Greyhound
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Protože dostihy chrtů jsou oblíbeným sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Klíčové věci

  • S vědomím, že absolutní vítěz je jedním z jediných stylů sázení, proveďte průzkum
  • Nesázejte na smolného hráče; držet se šampionů
  • Pokud se závod koná venku, zvažte, jakou roli může hrát počasí pro výkon psa
Nesázejte na Hype