Greyhounds sázení

Dostihy chrtů, praktika, která existuje už asi století a půl, jsou stále široce oblíbeným diváckým sportem. Sport, který začal coursingem (nasazení chrtů k pronásledování zajíců), se dnes většinou provozuje na oválné dráze podobně jako dostihy (samozřejmě bez žokeje).

Jedna věc, která přitahuje mnoho lidí k dostihům chrtů, je možnost si na ně vsadit. Je vzrušující sledovat psy, kteří dokážou dosáhnout rychlosti až 72 km/h, jak pronásledují návnadu až do cíle. Vzrušení je ještě lepší, když divák vsadil a má šanci na výhru.

Greyhounds sázení
Nejlepší sázení na chrtyJak sázet na dostihy chrtůSázkové kurzy na dostihy chrtů
Nejlepší sázení na chrty

Nejlepší sázení na chrty

Dostihy chrtů byly a zůstaly do značné míry neregulovanou formou volného času. Nicméně dnes, v zemí stejně jako Spojené království, USA, Austrálie a Irsko tvoří tento sport velkou část sázkového průmyslu. Tyto země mají dokonce lidi oddané nabízení tipů na sportovní sázení na chrty.

Díky vzestupu online sportovního sázení je tato praxe ještě populárnější. Lidé tento sport milují, protože je rychlý. Jakmile závod začne, podaná sázka netrvá dlouho, než je znám výsledek.

I s popularitou online sportovní sázeníMnoho lidí stále sleduje závody chrtů fyzicky. Závody chrtů jako Romford, Nottingham, Sandown Park, Shelbourne Park a Wentworth Park vždy vítají nadšené sázkaře a diváky. Některé sázkové kanceláře, které vědí, jak lidé rádi sázejí na tyto sportovní události, je dokonce vysílají živě.

Nejlepší sázení na chrty
Jak sázet na dostihy chrtů

Jak sázet na dostihy chrtů

Stačí vědět, co je sportovní sázení, abyste pochopili sázení chrtů. The obvyklé strategie řídit rizika a dělat dostatek domácích úkolů platí i v tomto. Nejlepší psi jsou nejbezpečnější sázky, stejně jako se zdá, že některé fotbalové týmy pravděpodobně vyhrají pokaždé, když vkročí. V desetiletí mezi lety 1983 a 1983 by každý sázel na Ballyregana Boba, psa, který dosáhl rekordních 32 vítězství v řadě.

Kvůli rychlosti závodů se ve hře moc sázet nedá. Kromě absolutního vítěze jsou dalšími běžnými sázkami, jak dlouho bude trvat dokončení závodu, umístění určitého psa a zda některý soutěžící zakopne.

Chcete-li sázet, stačí najít online sázkovou stránku, která nabízí trhy se psími dostihy, otevřít a načíst sázkařský účet a poté sázet.

Jak sázet na dostihy chrtů
Sázkové kurzy na dostihy chrtů

Sázkové kurzy na dostihy chrtů

Zvířecí dostihy (většinou koňské a chrtí dostihy) nehledí jen na zvířata. Kurzy určuje také trenér psů. Psi trénovaní zkušenými trenéry měli vždy lepší šance na výhru. Rozhodujícím faktorem je také rodinná linie psa.

Stejně jako u lidí i věk a kondice soutěžícího psa ovlivňují pravděpodobnost. Příchod nových psů, kteří se blíží ke svému vrcholu, často stlačí dosavadní oblíbené v pořadí klování. Na psech je dobré, že se mohou během krátké doby zúčastnit mnoha závodů. To znamená, že hráči mohou vsadit mnoho sázek na určité psy, zatímco jsou v konzistentní formě.

Kurzy jsou nabízeny na sázkařské stránce několik minut před začátkem závodu. Sázející si vyberou preferované kurzy a vsadí na ně. Mezi kurzy není žádný rozdíl, i když se objevují odlišně (americké, britské a evropské). Rozdílné vyjádření peněžní linie, desetinného čísla nebo zlomku neznamená, že vítězové získají různé částky. Některé kurzy ukazují částku, kterou hráč může vyhrát včetně svého vkladu, zatímco jiné sázku nezahrnují.

Kurzy se však mohou na jednotlivých sázkových stránkách lišit. Ale rozdíl je zřídka významný, pokud člověk nesází jmění.

Sázkové kurzy na dostihy chrtů