Hrajte esporty ještě dnes – vyhrajte skutečné peníze

Sázení na esporty je novým hazardním šílenstvím ve městě. Každý den se odehrají tisíce virtuálních zápasů, přičemž bookmakeri nabízejí lukrativní kurzy. Tyto online hry pro více hráčů nejsou jen zábavné, ale rozhodně stojí za to je také sledovat. Víme, že není vždy snadné držet krok s neustále se měnícími trendy ve světě sázení.

Zde vám tedy pomůžeme zorientovat se v trendu sázení na eSporty a podat vaši vůbec první sázku na eSporty. Existuje také dostatek informací o analýze kurzů a podávání sázek na těch nejlepších sázkařských stránkách esportu. Připravte se na učení!

Jak se porovnávají videohry a online sázení
2023-11-07

Jak se porovnávají videohry a online sázení

Ocitli jste se jako herní nadšenci někdy rozpolceni mezi světem videoher a online sázením? Přemýšleli jste někdy, jak se tyto dvě populární formy zábavy srovnávají? Videohry způsobily revoluci ve způsobu, jakým interagujeme s technologiemi, a to díky strhujícím příběhům a vzrušujícímu hraní. Na druhou stranu se online sázení stalo významným hráčem v zábavním průmyslu, který nabízí vzrušení ze sázení a potenciál lukrativních výher.

Twitch zakazuje živé streamery z reklamních webů pro sázení kůže
2023-07-31

Twitch zakazuje živé streamery z reklamních webů pro sázení kůže

Sázení na esporty se stalo mezi tradičními fanoušky sportovního sázení masivním fenoménem. Tento typ sázení umožňuje sázkařům předpovídat výsledky zápasů Esports jako Valorant, CS:SO, Dota 2 a další.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Co je sázení na esporty?

Za prvé, co je to sázení na esporty? No, esports je jakýkoli typ videoherní soutěže hrané mezi týmy nebo jednotlivci. Hlavní rozdíl oproti tradičním videohrám spočívá v tom, že hráči soutěží sami se sebou v esportech namísto počítačového systému. V zásadě tedy není žádný významný rozdíl mezi sázením na esporty a tradičním sázením. Tentokrát se sází na virtuální soutěže, jako jsou automobilové závody, koňské dostihy, fotbal, PUBG atd.

Zajímavé je, že esportovní hazardní hry sahá až do 40. let, kdy světlo spatřila první videohra. Později v 50. letech byl tenis pro dva představen jako první konkurenční virtuální hra.

Poté to pro esporty pokračovalo v explozi a v 80. letech byli uznávaní vynikající hráči. Po vzestupu internetových technologií a počítačových her v 90. letech bylo zavedeno více esportových soutěží, a to díky hrám jako Doom, StarCraft, Tetris atd. Dnes jsou esporty oporou v hazardním průmyslu.

Jak sázet na esporty

jak bylo řečeno, sázení na esporty je velmi podobný tradičnímu sázení. Sázkové trhy se však mohou trochu lišit. Hráči mohou například vsadit na tým nebo jednotlivce, který poprvé zabije ve hrách jako League of Legends, PUBG nebo Counter Strike. Dalším běžným trhem sázení na esporty je vítěz mapy, kde hráči sází na tým nebo jednotlivce, kteří vyhrají konkrétní mapu.

Co se týče sázkových kurzů, u esportů zůstává vše nezměněno. Bookmakeri vědí, že esporty přitahují mezinárodní publikum. Jako takové používají americký, desetinný a zlomkový kurz. V závislosti na tom, odkud sázíte, se tedy nejprve naučte číst kurzy. Naštěstí se to naučíte příště.

Jak číst sázkové kurzy na esporty

Esporty sázkové kurzy odrážejí pravděpodobnost výsledku zápasu a to, co sázkař vyhraje na každém trhu. Stejně jako v tradičním sázení, nižší kurzy v esportech představují favority zápasů, přičemž tým s delšími kurzy je smolař. Pamatujte však, že kurzy mohou být klamné.

Za předpokladu, že dva týmy esportů mají kurz +200 a -200 Moneyline, v tomto pořadí. V takovém případě to znamená, že sázkaři mohou vyhrát 200 $, pokud vsadí 100 $ na smolného hráče (kurz +200). Celková výhra tak činí 300 $ plus počáteční vklad. Na druhou stranu, hráči mohou vyhrát 100 $, pokud vsadí 200 $ na horkého favorita (kurz -200). Takže opět celkový zisk, pokud favorizovaný tým vyhraje, je 300 $.

Mezitím v Evropě, Asii a Africe převládají desetinné kurzy. Ve skutečnosti jde o nejsnáze čtený kurz ve světě hazardu. Zde stačí vynásobit kurz vkladem a určit potenciální výhru. Předpokládejme tedy, že sázkař podporuje tým s kurzem 4,2 a vsadí 100 USD, znamená to, že možná výhra je 420 USD.

A konečně, sázkaři ve Spojeném království a Irsku znají zlomkové kurzy. Stejně jako desetinné kurzy jsou tyto kurzy snadno pochopitelné. Pokud například podporujete tým s kurzem 5/1 a vsadíte 100 USD, potenciální výnos je 500 USD (5x100 USD/). Stačí vynásobit horní číslici sázkou a poté vydělit výsledek nižším číslem.

Nejlepší webové stránky pro sázení Esports

Jde o to, že sázení na esporty je běžné ve většině sázkových kanceláří. Někteří bookmakeri však nabízejí mnohem více trhů a lepší kurzy než jiní. Kromě těchto dvou, níže jsou některé z věcí, které je třeba zvážit při výběru esportového bookmakera:

Rozmanitost her: V sázení na esporty platí, že čím více, tím lépe. Je to proto, že kromě Counter Strike: Global Offensive a Dota 2 existuje mnoho esportových soutěží. Přestože tyto dvě hry nabízejí více sázkových trhů na většině herních webů, někteří provozovatelé přidávají tituly jako League of Legends, Fortnite, PUBG a další.

Zabezpečení a bezpečnost: Všichni sázející samozřejmě chtějí hrát na hazardní stránce, kde jsou jejich osobní údaje a finanční prostředky v bezpečí. Pokud jste jedním z nich, ujistěte se, že právní subjekt má licenci na sázkovou stránku. Bezpečné sázkové stránky by také měly používat šifrování SSL (Secure Socket Layer) k ochraně dat hráčů. Chcete-li to zjistit, zkontrolujte, zda má adresa URL webu na začátku ikonu visacího zámku.

  • Bezpečné a rychlé výplaty: Když vstupujete do světa sázení na esporty, původní myšlenkou je vydělávat a vydělávat peníze co nejdříve. Takže nejlepší sázkové stránky musí zpracovávat vklady a výběry dostatečně rychle. Je však neobvyklé najít okamžité výběry.
  • Live sázení: Chcete-li dokonalý zážitek ze sázení na esporty, sázení naživo nebo ve hře musí být ve vašem kontrolním seznamu na předním místě. Živé profesionální turnaje obvykle obsahují napínavou akci a vysokooktanové drama. Takže použijte své analytické schopnosti k zabití.
  • Zákaznická podpora: Nabízí sázková stránka esports podporu živého chatu? Pokud ne, jsou snadno dostupné prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo sociálních médií? Navíc, jakou mají mezi hráči pověst? Odpovězte na tyto otázky před výběrem sázkové stránky.

Jak fungují sázkové bonusy Esports?

Jako tradiční online sázkové bonusy, sázkové bonusy esports jsou odměny, které sázkařům poskytuje sázková kancelář. Obvykle bookmaker rozdá bonusy novým hráčům, kteří si úspěšně vytvoří účet. Navíc věrní hráči po splnění konkrétních podmínek získají také bohaté bonusy.

To znamená, že noví hráči možná budou muset vložit minimální částku, aby mohli získat bonusovou odměnu. Ale to není vždy pravda, protože někteří bookmakeri aktivují bonus okamžitě, aniž by požadovali vklad.

Ať tak či onak, před uplatněním bonusu si pozorně přečtěte podmínky bonusu esportů. Někteří bookmakeri mohou také potřebovat, aby hráči zadali bonusový kód, aby jej aktivovali.

Pokud jde o věrné hráče, bookmaker může nabízet příležitostné bonusy za vklad a cashback. Jinými slovy, pro získání tohoto bonusu musíte nejprve něco udělat. Například sázkař se může rozhodnout vrátit určité procento z celkové týdenní nebo měsíční sázky.

Celkově vzato jsou sázkové bonusy na esporty výhodné jak pro hráče, tak pro provozovatele. S přeplněným online sázkový prostor, bookmakeři si jistě vystačí s atraktivní uvítací nabídkou. Pokud jde o hráče, možnost získat pozornost od obvykle lakomých bookmakerů je vítaným doplňkem.

Tipy a triky na sázení na esporty

Pro začátečníka se může sázení na esporty zpočátku zdát děsivé. No, to je pravděpodobně pravda, vzhledem k tomu, že sázení na esporty vyžaduje určité odhodlání a tvrdou práci, aby to bylo možné.

Když už to bylo řečeno, budete se připravovat na neúspěch, pokud nevíte nic o špičkových esportovních hrách. Dejte si tedy záležet, abyste něco prozkoumali o StarCraftu, League of Legends, Dota 2 a dalších titulech. Pokud je to možné, hrajte nejprve hry, než vsadíte na hru.

Po seznámení s hrami pokračujte k vytvoření rozpočtu na hazardní hry. Vytváření rozpočtu na hazardní hry je osvědčená technika, která udrží sázkaře v hraní po delší dobu, aniž by to přehnali. Je vhodné rozdělit bankroll na menší jednotky, abyste se vyhnuli tomu, že to celé vyhodíte na jedinou sázku na esporty. Pamatujte, že v hazardním průmyslu není nic zaručeno

V neposlední řadě, a to je ještě důležitější, nesázejte s emocemi. Místo toho se naučte načasovat hru a kdy hodit ručník do ringu. Ve většině případů je sázení o štěstí. Proto mohou být některé dny dobré nebo špatné než jiné. Jednoduše řečeno, nehoňte se za ztrátami nebo nevkládejte celou kořist s nadějí, že pošlete bookmakera do čističek.

Zodpovědné hraní

Chcete-li být úspěšným hráčem, není možné přijmout zodpovědné hraní. Znamená to, že naprostou kontrolu nad vašimi sázkovými relacemi je nutností.

Jak již bylo řečeno výše, rozpočet na sázení a načasování vaší hry bude znamenat dlouhou cestu k regulaci vašeho času u sázkové kanceláře. Vězte také, kdy přestat nebo vyhledat pomoc, pokud máte pocit, že vás závislost na hazardních hrách dohání. A především berte sázení jako volnočasovou aktivitu a ne jako povolání.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda