Nejlepší stránky pro sázení na eSporty

Sázení na esporty je novým hazardním šílenstvím ve městě. Každý den se odehrají tisíce virtuálních zápasů, přičemž bookmakeri nabízejí lukrativní kurzy. Tyto online hry pro více hráčů nejsou jen zábavné, ale rozhodně stojí za to je také sledovat. Víme, že není vždy snadné držet krok s neustále se měnícími trendy ve světě sázení.

Zde vám tedy pomůžeme zorientovat se v trendu sázení na eSporty a podat vaši vůbec první sázku na eSporty. Existuje také dostatek informací o analýze kurzů a podávání sázek na těch nejlepších sázkařských stránkách esportu. Připravte se na učení!

Nejlepší stránky pro sázení na eSporty
Co je sázení na esporty?Jak sázet na esportyWebové stránky pro sázení na esportyBonusy na sázení na esportyTipy na sázení na esportyZodpovědné hraní
Co je sázení na esporty?

Co je sázení na esporty?

Za prvé, co je to sázení na esporty? No, esports je jakýkoli typ videoherní soutěže hrané mezi týmy nebo jednotlivci. Hlavní rozdíl oproti tradičním videohrám spočívá v tom, že hráči soutěží sami proti sobě v esportech namísto počítačového systému. V zásadě tedy není žádný významný rozdíl mezi sázením na esporty a tradičním sázením. Tentokrát se sázky týkají virtuálních soutěží, jako jsou automobilové závody, koňské dostihy, fotbal, PUBG atd.

Zajímavé je, že esportovní hazardní hry sahá až do 40. let, kdy světlo spatřila první videohra. Později v 50. letech byl tenis pro dva představen jako první konkurenční virtuální hra.

Poté to pro esporty pokračovalo v explozi a v 80. letech byli uznávaní vynikající hráči. Po vzestupu internetových technologií a počítačových her v 90. letech bylo zavedeno více esportových soutěží, a to díky hrám jako Doom, StarCraft, Tetris atd. Dnes jsou esporty základem v hazardním průmyslu.

Co je sázení na esporty?
Jak sázet na esporty

Jak sázet na esporty

jak bylo řečeno, sázení na esporty je velmi podobný tradičnímu sázení. Sázkové trhy se však mohou trochu lišit. Hráči mohou například vsadit na tým nebo jednotlivce, který poprvé zabije ve hrách jako League of Legends, PUBG nebo Counter Strike. Dalším běžným trhem sázení na esporty je vítěz mapy, kde hráči sází na tým nebo jednotlivce, kteří vyhrají konkrétní mapu.

Co se týče sázkových kurzů, u esportů zůstává vše nezměněno. Bookmakeri vědí, že esporty přitahují mezinárodní publikum. Jako takové používají americký, desetinný a zlomkový kurz. V závislosti na tom, odkud sázíte, se tedy nejprve naučte číst kurzy. Naštěstí se to naučíte příště.

Jak číst sázkové kurzy na esporty

Esporty sázkové kurzy odrážejí pravděpodobnost výsledku zápasu a to, co sázkař vyhraje na každém trhu. Stejně jako v tradičním sázení představují favority zápasů nižší kurzy v esportech, přičemž tým s delšími kurzy je smolař. Pamatujte však, že kurzy mohou být klamné.

Za předpokladu, že dva týmy esportů mají kurz +200 a -200 Moneyline. V takovém případě to znamená, že sázkaři mohou vyhrát 200 $, pokud vsadí 100 $ na smolného hráče (+200 kurz). Celková výhra tak činí 300 $ plus počáteční vklad. Na druhou stranu, hráči mohou vyhrát 100 $, pokud vsadí 200 $ na horkého favorita (kurz -200). Takže opět celkový zisk, pokud favorizovaný tým vyhraje, je 300 $.

Mezitím v Evropě, Asii a Africe převládají desetinné kurzy. Ve skutečnosti jde o nejsnáze čtený kurz ve světě hazardu. Zde stačí vynásobit kurz vkladem a určit potenciální výhru. Předpokládejme tedy, že sázkař podporuje tým s kurzem 4,2 a vsadí 100 USD, znamená to, že možná výhra je 420 USD.

A konečně, sázkaři ve Spojeném království a Irsku znají zlomkové kurzy. Stejně jako desetinné kurzy jsou tyto kurzy snadno pochopitelné. Pokud například podporujete tým s kurzem 5/1 a vsadíte 100 USD, potenciální výnos je 500 USD (5x100 USD/). Stačí vynásobit horní číslici sázkou a poté vydělit výsledek nižším číslem.

Jak sázet na esporty
Webové stránky pro sázení na esporty

Webové stránky pro sázení na esporty

Jde o to, že sázení na esporty je běžné ve většině sázkových kanceláří. Někteří bookmakeri však nabízejí mnohem více trhů a lepší kurzy než jiní. Kromě těchto dvou, níže jsou některé z věcí, které je třeba zvážit při výběru esportového bookmakera:

Rozmanitost her: V sázení na esporty platí, že čím více, tím lépe. Je to proto, že kromě Counter Strike: Global Offensive a Dota 2 existuje mnoho esports soutěží. Přestože tyto dvě hry nabízejí více sázkových trhů na většině herních webů, někteří provozovatelé přidávají tituly jako League of Legends, Fortnite, PUBG a další.

Zabezpečení a bezpečnost: Všichni sázející přirozeně chtějí hrát na hazardní stránce, kde jsou jejich osobní údaje a finanční prostředky v bezpečí. Pokud jste jedním z nich, ujistěte se, že právní subjekt má licenci na sázkovou stránku. Bezpečné sázkové stránky by také měly používat šifrování SSL (Secure Socket Layer) k ochraně dat hráčů. Chcete-li to vědět, zkontrolujte, zda má adresa URL webu na začátku ikonu visacího zámku.

  • Bezpečné a rychlé výplaty: Když vstupujete do světa sázení na esporty, původní myšlenkou je vydělávat a vydělávat peníze co nejdříve. Takže nejlepší sázkové stránky musí zpracovávat vklady a výběry dostatečně rychle. Je však neobvyklé najít okamžité výběry.
  • Live sázení: Chcete-li maximální zážitek ze sázení na esporty, musí mít živé sázení nebo sázení ve hře přední místo ve vašem kontrolním seznamu. Živé profesionální turnaje obvykle obsahují napínavou akci a vysokooktanové drama. Takže použijte své analytické schopnosti k zabití.
  • Zákaznická podpora: Nabízí sázková stránka esports podporu živého chatu? Pokud ne, jsou snadno dostupné prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo sociálních médií? Navíc, jakou mají mezi hráči pověst? Odpovězte na tyto otázky před výběrem sázkové stránky.
Webové stránky pro sázení na esporty
Bonusy na sázení na esporty

Bonusy na sázení na esporty

Jako tradiční online sázkové bonusy, sázkové bonusy esports jsou odměny, které sázkařům poskytuje sázková kancelář. Obvykle bookmaker rozdá bonusy novým hráčům, kteří si úspěšně vytvoří účet. Navíc věrní hráči po splnění konkrétních podmínek získají také bohaté bonusy.

To znamená, že noví hráči možná budou muset vložit minimální částku, aby mohli získat bonusovou odměnu. Ale to není vždy pravda, protože někteří bookmakeri aktivují bonus okamžitě, aniž by požadovali vklad.

Ať tak či onak, před uplatněním bonusu si pozorně přečtěte podmínky bonusu esportů. Někteří bookmakeri mohou také potřebovat, aby hráči zadali bonusový kód, aby jej aktivovali.

Pokud jde o věrné hráče, bookmaker může nabízet příležitostné bonusy za vklad a cashback. Jinými slovy, pro získání tohoto bonusu musíte nejprve něco udělat. Například sázkař se může rozhodnout vrátit určité procento z celkové týdenní nebo měsíční sázky.

Celkově vzato jsou sázkové bonusy na esporty výhodné jak pro hráče, tak pro provozovatele. S přeplněným online sázkový prostor, bookmakeři si jistě vystačí s atraktivní uvítací nabídkou. Pokud jde o hráče, možnost získat pozornost od obvykle lakomých bookmakerů je vítaným doplňkem.

Bonusy na sázení na esporty
Tipy na sázení na esporty

Tipy na sázení na esporty

Pro začátečníka se může sázení na esporty zpočátku zdát děsivé. No, to je pravděpodobně pravda, vzhledem k tomu, že sázení na esporty vyžaduje určité odhodlání a tvrdou práci, aby se to podařilo snížit.

Když už to bylo řečeno, budete se připravovat na neúspěch, pokud nevíte nic o špičkových esportovních hrách. Nechte se tedy svou prací prozkoumat něco o StarCraftu, League of Legends, Dota 2 a dalších titulech. Pokud je to možné, před sázením na esporty si nejprve zahrajte hry.

Po seznámení s hrami pokračujte k vytvoření rozpočtu na hazardní hry. Vytváření rozpočtu na hazardní hry je osvědčená technika, která sázkaře udrží v hraní po delší dobu, aniž by to přehnali. Je vhodné rozdělit bankroll na menší jednotky, abyste se vyhnuli tomu, že to celé vyhodíte na jedinou sázku na esporty. Pamatujte, že v hazardním průmyslu není nic zaručeno

V neposlední řadě, a to je ještě důležitější, nesázejte s emocemi. Místo toho se naučte načasovat hru a kdy hodit ručník do ringu. Ve většině případů je sázení o štěstí. Proto mohou být některé dny dobré nebo špatné než jiné. Jednoduše řečeno, nehoňte se za ztrátami nebo nevkládejte celou kořist s nadějí, že pošlete bookmakera do čističek.

Tipy na sázení na esporty
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Chcete-li být úspěšným hráčem, není možné přijmout zodpovědné hraní. Znamená to, že naprostou kontrolu nad vašimi sázkovými relacemi je nutností.

Jak již bylo řečeno výše, rozpočet na sázení a načasování vaší hry bude znamenat dlouhou cestu k regulaci vašeho času u sázkové kanceláře. Vězte také, kdy skončit nebo vyhledat pomoc, pokud máte pocit, že vás závislost na hazardních hrách dohání. A především berte sázení jako volnočasovou aktivitu a ne jako povolání.

Zodpovědné hraní

Nejnovější zprávy

Jak se porovnávají videohry a online sázení
2022-09-07

Jak se porovnávají videohry a online sázení

Herní průmysl je obrovský. O vývoj her stále více projevují zájem jak zavedené korporace, tak startupy. Obecným postřehem je, že většina velkých kluků v zábavním a technologickém průmyslu se nyní pokouší vstoupit na herní trh. Nedávno Netflix a Amazon oznámily své záměry, když začaly vyvíjet hry. Online hazardní hry jsou také dalším aspektem herního průmyslu.

LOOT.BET expanduje na nové trhy
2022-08-17

LOOT.BET expanduje na nové trhy

LOOT.BET, pravděpodobně jedna z nejlepších sázkových stránek eSports, se rozrůstá do větších výšin poté, co React Gaming Group získala svou mateřskou společnost Livestream Gaming Inc. Jen několik měsíců po akvizici Livestream Gaming Inc KOŘIST. SÁZKAMateřská společnost React Gaming Group má zájem expandovat na nové trhy.