Najděte nejlepší sázkové kurzy v 2024

V závislosti na tom, jak je používáte, mohou být sázkové kurzy nezbytné, pokud se věnujete chytrému sázení. Naučit se číst kurzy a co jsou dobré a špatné kurzy je při sázení zásadní. Níže jsme vytvořili komplexního průvodce kurzy v rámci sázení.

Jednou z prvních věcí, které by se měli noví sázkaři naučit, je porozumět kurzům sportovních sázek. Je to zásadní krok, protože umožňuje hráčům určit, jak pravděpodobná událost nastane a jaká by mohla být jejich potenciální odměna.

Rugby Odds
Zobrazit více
Ice Hockey Odds

Lední hokej možná není celosvětově populární sport jako fotbal nebo basketbal, ale je extrémně populární v severních částech světa, zejména v Kanadě, USA a severní Evropě. Velmi oblíbené je proto také sázení na severoamerickou hokejovou ligu HNL, která je považována za nejlepší na světě.

Zobrazit více
Basketball Odds

Basketbal, zejména NBA, v posledních několika desetiletích ovládl svět a stal se jedním z nejpopulárnějších světových sportů. NBA je pravděpodobně nejúspěšnější sportovní organizací na světě, a proto je jednou z nejoblíbenějších pro sázkaře.

Zobrazit více
Cricket Odds

Věděli jste, že kriket je druhý nejoblíbenější sport na světě? Samozřejmě pouze statisticky, protože je populární v Indii, Pákistánu a zemích Commonwealthu, což neodráží skutečný obraz obliby tohoto sportu.

Zobrazit více
Boxing Odds

Box je jedním z nejatraktivnějších sportů vůbec. Tento sport má miliony fanoušků po celém světě. Je plný dramatu, emocí a akce, které může nabídnout jen málokterá sportovní událost. Na rozdíl od jiných sportů, jako je fotbal, tenis a basketbal, box nenabízí tolik sázkových řad.

Zobrazit více

American Football Odds

Co potřebujete vědět o sázení NASCAR
2023-03-22

Co potřebujete vědět o sázení NASCAR

S obrovskou fanouškovskou základnou v Severní Americe a mnoha dostihy, které se od února do začátku listopadu konají prakticky každý týden na různých závodních tratích, je sázení NASCAR jednou z nejatraktivnějších možností sázení pro nadšence do motoristického sportu.

Nejlepší průvodce sázením na Super Bowl, abyste se připravili
2023-03-08

Nejlepší průvodce sázením na Super Bowl, abyste se připravili

Na Super Bowl 2023 bude možné legálně vsadit spoustu peněz poté, co hra v roce 2022 překoná všechny dosavadní rekordy. Naposledy, v Super Bowl LVI, zvítězili Los Angeles Rams nad Cincinnati Bengals 23:20.

Vysvětlení různých typů sázkových kurzů
2023-03-01

Vysvětlení různých typů sázkových kurzů

Než začnete sázet na jakékoli úrovni, musíte porozumět kurzům. Pochopení nejběžnějších sázkových kurzů a toho, jak číst a porozumět jejich různým formátům, je nezbytné pro podávání vzdělaných sázek.

Sázkaři na fotbalové kurzy NFL by měli vědět
2023-01-04

Sázkaři na fotbalové kurzy NFL by měli vědět

I když existují kurzy nad/pod a bodové rozpětí, fotbalové kurzy NFL se nezastaví jen u nich. Existuje mnoho dalších způsobů, jak sázet na NFL, včetně moneyline, sázkových řad v první a druhé polovině a futures.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Jaké jsou kurzy sportovních sázek?

Na první pohled to může vypadat záhadně, ale tento průvodce sázkovými kurzy by měl hráčům pomoci pochopit. V průběhu let se způsob, jakým sportovní bookmakeri generují kurzy a sázkové řady, dramaticky změnil.

Tradiční sázkaři z Vegas dříve ovládali trh sportovních sázek, ale od zavedení internetových sázkových kanceláří a vyladění softwaru a algoritmů pro sportovní sázení se mnohé změnilo.

Co se nezměnilo, je hlavní cíl, který si sázkové kanceláře stanovily od počátků sportovního sázení: vyvážit akci na obou stranách sázky. Kurzy však nejsou určeny k tomu, aby odrážely skutečnou a přesnou pravděpodobnost kterékoli události.

Koneckonců, vsadit, když se domníváte, že existuje nepoměr mezi skutečnou šancí na událost a implikovanou pravděpodobností získanou ze sázkové řady, je jednou z nejlepších taktik, jak získat výhodu nad vašimi online sázkovými kancelářemi.

Je důležité si uvědomit, že primárním cílem sázkových kanceláří je snížit riziko vaší sázkové kanceláře, nikoli prezentovat přesný (nebo pravděpodobný) obraz reality. - jako manažeři rizik a experti na sportovní prognostiky.

Účelem kurzů je povzbudit stejnou akci na obou stranách sportovní čáry. V ideálním případě by sázková kancelář obdržela podobný objem sázek na obou stranách sázky a profitovala 5-10 procent na šťávě (neboli „vig“), ať už vyhraje nebo prohraje.

Vysvětlení kurzů sportovních sázek

Pochopení toho, jak fungují kurzy v sázení, může hráčům pomoci lépe sázet, zvýšit jejich šance na výhru, a tím umocnit požitek ze hry.

Kurzy jsou také důležité pro online sázkové bookmakery protože vyrovnává obě strany sázky, což znamená, že dům stále dostává svůj dluh.

Chcete-li profitovat ze sportovního sázení, musíte pochopit rozdíl mezi kurzem a pravděpodobností. Kurzy nejsou vždy přímou reprezentací šancí, že se cokoli stane nebo nestane, i když tyto dvě věci spolu v podstatě souvisí.

Jednoduše řečeno, pravděpodobnost ve sportovním sázení je subjektivní. Pokud jde o předpovídání pravděpodobného výsledku hry, sázející i online bookmakeri budou mít protichůdné názory.

Pravděpodobnosti se obecně pohybují mezi 5 % až 10 %, přičemž některé případy jsou menší a jiné větší. Klíčem k úspěšnému sportovnímu sázení je správné vyhodnocení pravděpodobnosti výsledku a následné posouzení, zda kurz na tento výsledek nabízí hodnotu sázek.

Existuje možnost sportovního sázení s živými kursy, kdy sázející může sázet během sportovní události v přímém přenosu.

Jak fungují kurzy sportovních sázek?

Jak tedy fungují evropské sázkové kurzy? Částka vyplacená na vítězné sázky je určena kurzem sportovní sázky. To je důvod, proč jsou obvykle označovány jako „cena“ sázky

Sázka může mít buď kurz na, nebo kurz proti ceně. Kurz na znamená, že potenciální výhry jsou nižší, než jaké byly vsazeny, a kurz proti znamená, že částka, kterou mohou sázející vyhrát, bude vyšší než to, co vsadili.

Stále vyděláte peníze, pokud vyhrajete kurz na sázku, protože váš počáteční vklad se vrátí, ale budete muset riskovat více, než můžete vyhrát. Protože je pravděpodobnější, že vyhrají, velcí favorité jsou často v kurzech. Když má hazard vyšší šanci na prohru než na výhru, nazývá se sázka proti.

Možné jsou i peněžní kurzy. Vítězná sázka na sudé peníze vyplatí přesnou vsazenou částku plus počáteční vklad. V důsledku toho jste efektivně zdvojnásobili své peníze. Pamatujte, že čím vyšší je kurz, tím menší je pravděpodobnost výhry v hazardu, ale vyšší výplata.

Pochopení typů sportovních sázkových kurzů

Výchozí formát kurzů se může lišit v závislosti na regionu. Hazardní weby to na druhé straně usnadňují tím, že hráčům, kteří chtějí jinou strukturu kurzů, ochotně vycházejí vstříc tím, že jim umožňují upravit formát kurzů formátu, na který jsou zvyklí. Některé z nejlepších sázkových stránek dokonce nabízejí různé typy kurzů.

Formáty kurzů sportovních sázek, které projdeme, jsou nejběžnější ve Spojených státech, Spojeném království a Evropě – kurzy peněžní, desetinné a zlomkové.

  • Šance na peněžní linii jsou nejoblíbenější v Americe a pracovat jinak pro davové oblíbence a smolaře.
  • zlomkové šance jsou také často známé jako britské odds, britské odds nebo tradiční odds.
  • Desetinný kurz jsou považovány za nejsnáze pochopitelný formát sázení. Je nejpopulárnější v Evropě, Kanadě a Austrálii, ale většina sázkových kanceláří nabízí možnost zobrazovat kurzy ve formátu desetinných kurzů.

Jak číst sázkové kurzy?

Pokud si nejste jisti tím, co vidíte, když se podíváte na sázkové kurzy, pak nemůžete přesně najít hodnotu na sázkových trzích, což je klíčem k úspěchu ve sportovním sázení.

americké kurzy

Americké kurzy jsou zcela odlišné od jiných sázkových formátů, protože obvykle zdůrazňují favorita a smolaře.

Kurz na výhru oblíbené strany se obvykle zobrazuje se znaménkem ' - '. Číslo vedle něj ukazuje, kolik by sázkař musel vsadit, aby vyhrál 100 $.

Postava smolného hráče bude uvedena se znaménkem '+', které udává, kolik hráč vyhraje, pokud vsadí 100 $.

Například tým A je favoritem na vítězství v nedělním utkání s kurzem -110. Pokud sázkaři vsadí 110 $ na tým A, obdrží 100 $ a získají zpět vsazených 110 $, celkem tedy vyplacených 210 $.

V případě smolařů řekněme, že sázkař vložil 100 $ na tým B s kurzem +240. Pokud tým B hru vyhraje, obdrží 240 $ plus původní sázku 100 $. To dává celkovou výplatu 340 $.

zlomkové šance

Tyto kurzy představují čistou částku, kterou sázející získá, pokud vyhraje po započtení svého vkladu.

Pro ilustraci řekněme, že páteční zápas mezi týmem A a týmem B má 5/1 a 1/5. Pokud sázkař zaplatí 5 USD v týmu A a vyjde vítězně, vezmeme 5 USD a vynásobíme pěti, což je čitatel kurzu.

Jejich sázka na tým A vám proto vyhraje 25 $ plus vaše původní sázka 5 $ – celková výplata 30 $.

Na druhou stranu sázka na tým B s kurzem 1/5 vrátí pouze 1 $ za každých vsazených 5 $. To odpovídá celkové platbě 6 USD za vklad 5 USD.

V koňských dostizích se nejčastěji používají zlomkové kurzy. Pokud tedy sázkař vsadí 50 $ na Noble Feet při 20/1 a Noble Feet vyhraje, dostane vaši původní sázku vynásobenou kurzem, který je 50 krát 20. Proto vyhraje 1 000 $ na vaší sázce plus sázku 50 $. za celkovou výplatu 1150 $.

Desetinný kurz

Desetinné kurzy jsou jednodušší sázkové kurzy než ostatní dva. Číslo uvedené pro desetinné kurzy je přesná částka, která bude vyplacena, pokud je sázka vítězná. Předpokládejme, že zápas v sobotu večer má kurz 2,0 na bojovníka A a 5,5 na bojovníka B.

Pokud sázkař vsadí 100 $ na bojovníka A a vyhraje, 100 $ se vynásobí kurzem, v tomto případě 2,0. Jejich celkové výhry a výplata tedy budou 200 $. Pokud vsadí na bojovníka B se stejnou částkou, vyhrají celkovou výplatu 550 $.

Různé sportovní kurzy

Teoreticky mohou být kurzy zobrazeny v jakémkoli formátu, bez ohledu na hru. Ve skutečnosti však bude mít vliv umístění zamýšleného publika.

Vzhledem k tomu, že sledovaná populace je z velké části založena ve Spojených státech, budou kurzy NFL téměř vždy zobrazeny (alespoň zpočátku) v americkém formátu.

Jak fungují sázkové kurzy ve fotbale

Fotbal je jedním z nejpopulárnějších sportů sázet ve Spojeném království, přičemž sázkaři utrácejí 40 % všech peněz umístěných na krásnou hru. Jak tedy sázet na fotbalové zápasy?

Velké množství zápasů podpořilo růst odvětví a umožnilo sázkařům hrát na široké škále trhů, přičemž mnoho webových stránek bookmakerů nabízí jedinečné promo akce a konkurenční kurzy.

První věc, kterou je třeba pochopit, je, že ve fotbale neexistují žádné zaručené sázky. Hráči mohou dělat tolik průzkumů, kolik chtějí, a vědět vše, co o hře vědět, přesto je stále možný překvapivý výsledek.

To je důvod, proč by sázkaři měli využít své znalosti fotbalového sázení, aby si vybrali hru a vsadili, na kterou chtějí vsadit. Méně zkušeným sázkařům budou lépe vyhovovat jednodušší sázky, jako je Match Bet nebo sázky na střelce gólů, a ty s nižším rizikem, jako je Draw No Bet.

Sázející by měli sázet pouze na ligy a týmy, které znají, jinak riskují ztrátu peněz, protože si nemohou být jisti, zda má sázka hodnotu.

Fotbalový fanoušek, který pozorně sleduje Premier League, by například měl raději vsadit na ligu, kterou zná, než na ligu, kterou jinde ve světě neznají.

Na bezplatných webech je nyní k dispozici mnoho statistik, na které se každý sázkař může podívat, což mu může pomoci pochopit některé z přesnějších propových trhů, které jsou nyní dostupné u mnoha bookmakerů.

Jak fungují kurzy na kriket

Sázkové kurzy na kriket jsou jádrem všeho, co s tím souvisí sázení na kriket, a není možné uspět v sázení bez pochopení toho, jak fungují sázkové kurzy.

Zápasy s omezeným počtem jsou přímočaré hry typu head-to-head, zatímco testovací zápasy mají potenciál k remíze. Kurzy jsou v podstatě číselným vyjádřením pravděpodobnosti konkrétní události na základě předchozích sázek.

Pokud sázkaři sázejí proti obecnému názoru, jejich šance jsou mizivé, ale pokud budou mít pravdu, vyhrají spoustu peněz,

Je pravidlem, že sázející by měli sázet pouze na týmy, které znají; jinak riskují ztrátu peněz, protože nevědí, zda sázka za něco stojí.

Pochopení kurzů koňských dostihů

Pamatujte, že šance koně na výhru, stejně jako množství peněz, které by měly být vyplaceny, pokud a kdy vyhraje, jsou určeny pravděpodobností.

Tradiční kurzy dávají sázkařům šanci zjistit, jakou procentuální šanci dává koni online sázková společnost nebo odvětví jako celek, na rozdíl od systému pari-mutel, kde o výplatách v podstatě rozhodují sami hráči jako celek podle toho, jak kolik peněz je v poolu a kolik sázek na každého koně je podáno.

Například kůň 5-1 se na první pohled nemusí zdát příliš dlouhý, ale vynásobte to standardním vkladem 1 $ a vydělte 100 tímto číslem. Výsledkem je, že dělení 100 6 dává tomuto koni úspěšnost menší než 17 %.

V koňských dostizích17procentní šance na výhru není hrozná; přiznejme si to, v poli by mohlo být 20 běžců a každý by měl pouze 5% šanci na výhru, pokud by si byli všichni rovni.

Mějte však na paměti, že pokud z kurzu koně vyplývá, že má 17procentní šanci na výhru, má také 83procentní pravděpodobnost prohry, takže sázkaři musí udržovat přiměřené sázky a čísla na své straně.

Jak vypočítat kurzy UFC

Většina kurzů sportovních sázek se zobrazuje stejným způsobem. Znaménko mínus (-) označuje favorita, zatímco znaménko plus (+) představuje smolného hráče. Hráči si také všimnou, že většina kurzů se vypočítává na základě sázek 100 $.

Pokud sázkaři uvidí +110 nebo -110, znamená to, že vig – částka inkasovaná sázkovou kanceláří – je 10 $. Sázkové kanceláře musí vydělávat, aby zůstaly v podnikání, takže šťáva se obvykle pohybuje mezi 5 a 10 dolary.

Například, hráči UFC může vidět kurz na zápas mezi Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem s kurzem +125 a -155.

Pokud by měli vsadit na favorita, museli by vsadit 155 $, aby vyhráli 100 $. Naopak, pokud sázkaři vsadí na smolného hráče (McGregor), stačí položit 100 $, aby vyhráli 125 $.

Nejlepší UFC bojovníci jsou různorodí, ale bez ohledu na to, jak vynikající je bojovník, všichni mají své přednosti a nedostatky. Ty jsou vidět na stylu boje bojovníka. Sázející by si měli najít čas na prostudování různých přístupů každého bojovníka a jejich vzájemné interakce.

Zatímco bojovník může obvykle kontrolovat tempo zápasu, předvedení zranitelné chyby proti špatnému soupeři může vést ke zničující ztrátě pro favorita a splatit pěkný smolařský hazard.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda