Vše o sázení UFC

UFC neboli „Ultimate Fighting Championship“ je světově nejznámější a nejkonkurenceschopnější propagací smíšených bojových umění. Společnost byla založena již v roce 1993 a sídlí v Las Vegas v Nevadě, i když pořádá akce v zemích po celém světě. Ve své téměř 30leté historii UFC uspořádalo více než 500 událostí, z nichž většinu lze sledovat pouze na kanálech Pay Per View.

S rostoucím sportovním sázením ve Spojených státech roste i popularita sázení na zápasy UFC. UFC má několik oficiálních sázkových partnerů včetně DraftKings ve Spojených státech, Neds v Austrálii a Stake.com v Latinské Americe.

Vše o sázení UFC
Vše, co potřebujete vědět o UFC sázeníJak sázet na UFCPochopení sázkových kurzů UFC
Vše, co potřebujete vědět o UFC sázení

Vše, co potřebujete vědět o UFC sázení

Zatímco UFC existuje od roku 1993, sázení na tento sport se do hlavního proudu skutečně nedostalo až do poloviny roku 2000. Samozřejmě jste mohli vsadit v Las Vegas, kde je promo akce založena, ale rozšířené přijetí UFC sázení nepřišlo do hry, dokud se sportovní sázení nestalo akceptovanějším ve Spojených státech.

Dnes každá legitimní sázková kancelář UFC nabízí možnost sázet na zápasy UFC a tento sport se rychle stává jednou z nejoblíbenějších možností na sázkové kartě. Dokonce předčil box, sport, který byl kdysi považován za sport nejoblíbenější sport na sázení ve světě.

Vše, co potřebujete vědět o UFC sázení
Jak sázet na UFC

Jak sázet na UFC

Sázení na UFC může být z hlediska typů sázek docela jednoduché. Nejběžnějším způsobem, jak sázet na UFC, je vybrat absolutního vítěze zápasu, kterému se obvykle říká jen sázka „na vítězství v boji“.

Pokud se do UFC sázení ponoříte trochu hlouběji, můžete si vlastně vsadit na to, jak zápas rozhodne. Například volby jsou obvykle na základě rozhodnutí nebo knockoutem, technickým knockoutem, diskvalifikací nebo podrobením.

Můžete dokonce upřesnit a vsadit si, ve kterém kole se zápas rozhodne, nebo ve vzácných případech, pokud zápas skončí remízou. Nakonec můžete vsadit na více než pod celkovým počtem kol v zápase, nebo jen rovnou vsadit na to, zda bude boj daleko.

Některé sázkové kanceláře dokonce nabízejí prop sázky pro bojovníky, které mohou zahrnovat počet takedownů nebo dokonce celkovou dobu zápasu. Jak se sportovní sázení stává populárnějším, online sportovní sázkové stránky jsou stále kreativnější s typy sázek, které nabízejí.

Jak sázet na UFC
Pochopení sázkových kurzů UFC

Pochopení sázkových kurzů UFC

Vzhledem k tomu, že sázení UFC je založeno pouze na dvou bojovníkech, jsou kurzy většinou založeny na minulých výkonech. Pokud se tito dva bojovníci již dříve postavili proti sobě, pak se to vezme v úvahu při vytváření kurzů. Pokud je to jejich první zápas, pak sázkové kanceláře vezmou v úvahu nedávný výkon a také bojový styl každého bojovníka.

Jak si dokážete představit, pro sportovního bookmakera je často obtížné najít správné kurzy na zápas, takže pokud budete zkoumat každého bojovníka, můžete jistě využít špatně nalinkovaných soubojů.

Při sázení na UFC si také všimnete, že sázky na počet kol v boji mohou být vypisovány s poměrně vysokými kurzy. Nenechte se mýlit, za posledních pět let bylo průměrné procento bojů o překonání vzdálenosti 51 %.

Takže souboje na větší vzdálenost mají mírnou výhodu a navíc musíte vybrat konkrétní kolo, ve kterém skončí. Šance se zde sčítají proti vám, ale pokud zjistíte, že určitý bojovník má tendenci přistávat více úderů knockout, pak může být motivace vsadit na předčasné ukončení kola.

Pochopení sázkových kurzů UFC