Vše o sázení Kriket

Věřilo se, že tato hra byla vynalezena v Anglii v 16. století a jde o pálkovou a míčovou hru, která má prvky jiných her, jako je golf, squash, baseball a tenis. Tento sport je obzvláště populární ve Spojeném království, Indii a Austrálii, ale je také známý jako oblíbený ve většině zemí Commonwealthu, které bývaly pod britskou nadvládou.

Pokud jde o sázení, jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších sportů v jakékoli evropské sázkové kanceláři a získává na popularitě v dalších sázkařských regionech po celém světě.

Vše o sázení Kriket
Základy sázení na kriket 2023

Základy sázení na kriket 2023

Odhaduje se, že kriket byl vynalezen v Anglii v 16. století. Tato hra je zápas pálky a míče, který obsahuje prvky z další významné sporty, včetně golfu, squashe, baseballu a tenisu. Sport má vysokou popularitu ve Spojeném království, Indii a Austrálii. Je však také široce oblíben v zemích Commonwealthu, které byly kdysi pod britskou nadvládou.

Pokud jde o sázení na kriket, je poměrně populární a lze jej nalézt v jakékoli evropské sázkové kanceláři. V mnoha regionech si také získává popularitu po celém světě.

Základy sázení na kriket 2023
Co přesně je sázení na kriket?

Co přesně je sázení na kriket?

S vědomím, že tento sport vznikl tak dávno, lze jen předpokládat, že sázení na kriket začalo před staletími. Když se na přelomu 18. a 18. století stal kriket oficiálním sportem, získalo sázení na tento sport širokou proslulost. Mrkněte do dneška a sázení na kriket online je rozšířené a stále si získává přízeň.

Legitimní evropské kriketové sázkové kanceláře by měly mít kriket jako možnost sázení. A vzhledem k nárůstu jeho popularity nebude trvat dlouho, než v USA dojde k nárůstu sázení na tento sport. To by mělo být svědkem spolu s rostoucí celostátní legalizací. I když tento sport není ve velkém měřítku tak oblíbený jako fotbal nebo basketbal, kriket je ve sázkových kancelářích frekventovanější, než byste mohli hádat.

Co přesně je sázení na kriket?
Jak sázet na kriket

Jak sázet na kriket

Hazardní hry kriketu vyžadují, abyste rozuměli některým složitějším pravidlům hry, zejména pokud jde o bodování. To vám umožní vědět, na co je nejlepší vsadit a jaké podmínky je ideální přeskočit.

V nominální hodnotě můžete stále sázet na kriket jako na jakýkoli jiný týmový sport, jednoduše se vsadíte, kdo bude absolutním vítězem zápasu. Pokud jste obeznámeni se sázením na moneyline ve fotbalové nebo basketbalové hře, je to totéž. Jediné, na co sázíte, je vítězství týmu.

Dalšími prvky, na které můžete vsadit, jsou úvodní hod mincí, součet týmů za vstřelené běhy a dokonce i to, kolik běhů bude v dané směně vstřeleno. Podobně jako u většiny sportů můžete na sázkových stránkách na kriket vsadit na individuální nebo týmové opory. To zahrnuje sázky, kdo si myslíte, že bude nejlepší pálkař nebo nadhazovač pro každý tým na konci soutěže.

Chcete uzavírat sázky, které jsou pro daný sport ještě specifičtější? Jakmile se seznámíte s bodovacím systémem kriketu, můžete si vsadit, který odpal bude mít na konci zápasu nejvíce šestek. Pro rychlejší výhru můžete dokonce vsadit na metodu 1. branky, padesátku nebo stovku v zápase a na to, který tým získá nejvíce výher.

Jak sázet na kriket
Pochopení pravděpodobnosti sázení na kriket

Pochopení pravděpodobnosti sázení na kriket

Stejně jako u sázení na téměř všechny ostatní týmové sporty, sázkové kurzy se liší podle nedávného výkonu a toho, jak obstáli v minulosti proti týmu soupeře. Silný nesoulad nadhazovačů a pálkařů může také mít za následek kolísání šancí v obou směrech.

Dalším významným aspektem toho, jak budou sázkové kanceláře sestavovat sázkové kurzy pro tento sport, je stav terénu a plánované počasí. Stejně jako u baseballu se kriket hraje venku, takže pokud je nepříznivé počasí, podmínky hry se mohou změnit.

Deštivý den ovlivní počet dosažených bodů, efektivitu nadhazovače a schopnosti hráčů v poli. Před umístěním sázky mějte na paměti všechny tyto faktory, abyste vyšli jako velký vítěz. Sázkové kurzy na kriket jsou bohaté na dlouhé hry, různé styly, profesionální ligy a mezinárodní turnaje.

Nejpopulárnější kurzy v kriketu jsou na úplného vítěze zápasu, který má čtyři možné výsledky v kriketu. Tým nebo země buď vyhraje zápas, prohraje zápas, vyrovná zápas nebo zápas remizuje. Remíza znamená, že zápas končí a oba týmy mají stejné skóre. A pokud jde o remízy, znamená to, že zápas končí dříve, než kterýkoli tým dokončí všechny směny.

Někdy online kriketové sázkové kanceláře seskupí remízu a remízu, ale podobně jako ve fotbale jsou remízy a remízy poměrně běžné. To znamená, že sázení na tyto standardní kriketové řady může být pro sázející velmi výhodné.

Dalším velmi oblíbeným stylem sázení, pokud jde o kriket, je sázení na nad/pod skóre. Sázky nad/pod na celkové skóre – nebo celkové skóre pouze jedné strany – jsou obvykle sázky 50/50. V této situaci, sázkové kurzy na kriket tohoto stylu sázení otevřena kolem -110.

Pochopení pravděpodobnosti sázení na kriket
Soustřeďte se na zápas

Soustřeďte se na zápas

Chcete-li podávat nejlepší sázky na kriket, nemůžete jen vědět, který tým je lepší nebo horší. Musíte znát silné a slabé stránky každého z nich, zvláště pokud se s tímto soupeřovým týmem už dříve utkali. Analyzujte jejich výdrž, regeneraci, rychlost a přesnost.

Pokud jde o sázení na kriket, možná budete muset studovat statistiky více, než kdybyste sázeli na jiný sport. Nestačí se dívat na rekordy a žebříčky. Musíte být obeznámeni s každým hráčem a vědět, jak si stojí v konkurenci. Je to tento typ znalostí, který vám pomůže dostat se nahoru a vyhrát.

Soustřeďte se na zápas
Nesázejte na humbuk

Nesázejte na humbuk

Dav může fandit konkrétnímu týmu jako blázen, ale to, že je oblíbený, neznamená, že vyhraje. Pokud jde o sázení, je důležité nekoukat na to, jak lidé myslí nebo cítí. Musíte se řídit statistikami a průzkumy, které jste shromáždili o týmu a jednotlivých hráčích. Víte o tomto sportu mnohem víc než jakýkoli náhodný Joe, takže se neřiďte tím, co si možná myslí diváci.

Mnoho fanoušků kriketu má tendenci prostě odradit svou víru od jiného fanouška. Protože je to sport, který není celosvětově příliš oblíbený, fanoušci, kteří tento sport sledují opravdu milovat sport. Mezi skupinami tedy existuje mnoho kamarádství, a tudíž kolísající názory na to, kdo může podat nejlepší výkon.

I když mohou mít dobré úmysly, neřiďte se jen tím, co si myslí, protože jsou slepí k mnoha statistikám. Chcete na konci dne vyjít jako vítěz nebo poražený? Známe na to odpověď, takže se ujistěte, že sázíte na něco trvalejšího, ne na to, co jásá dav.

Nesázejte na humbuk
Naučte se základy kriketových sázkových řad

Naučte se základy kriketových sázkových řad

Máte dostatek času na to, abyste mohli využít své znalosti a vsadit si, když dojde na kriketovou sezónu. Sázení na kriketové kurzy může skutečně přidat více vzrušení, pokud jde o bolestivé testovací zápasy. Během těchto situací můžete být vytrvalí a stateční, pokud jde o snášení fyzických a duševních složek těchto drsných zápasů.

Kriketové sázkové rekvizity

Kriketové sázení představuje široké spektrum sázek, které neobsahují sázení na vítěze nebo skóre hry. Prop sázky se pohybují od sázek na to, který tým nebo země vyhraje hod mincí, kolik čtyř a šestek bude ve směně a kdo bude označen za nejlepšího hráče zápasu.

Sázení na rekvizity na tento sport může přinést určitou přiměřenou hodnotu, zvláště když standardní sázkové příležitosti zápasu silně upřednostňují jednu stranu.

Naučte se základy kriketových sázkových řad
Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na live kriket

Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na live kriket

S live sázení, nemusíte se bát, že byste propásli začátek zápasu. Živé sázení na kriket představuje srovnatelné sázkové příležitosti s předzápasovými kurzy. Nicméně kurzy na živé kriketové sázkové zápasy neustále kolísají a odrážejí to, co se děje na hřišti.

Hledejte stránky s vynikajícími možnostmi sázení na live kriket
Co byste měli vědět o neplatných sázkách

Co byste měli vědět o neplatných sázkách

U každé hry skutečně potřebujete, aby váš hráč začal hrát, aby byla vaše sázka platná. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu váš MVP hráč kriketu odstoupí a bude nahrazen jiným hráčem, vaše sázka vám bude vrácena. Nemůžete vsadit na hráče, pokud ve skutečnosti nehraje

Kriketové futures

Sázení na šampiona nejvýznamnějších kriketových lig a nejoblíbenějších turnajů je otevřeno na více online sázkových kancelářích. Začít, online sázkové stránky přiměřeně rozšíří kurzy na hry před jejich začátkem. Sázející mají dobré změny, pokud jde o předčasné kurzy, protože do akce vstoupí brzy. To jim umožňuje získat nějaké vyšší pozice v zemi nebo klubu, o kterém věří, že vyhraje.

Sázející si také mohou vsadit na to, zda se tým dostane do finále turnaje a zda tým sestoupí. Futures pro sázení na kriket jsou také k dispozici pro vítěze turnajových cen a lídry ve statistických kategoriích.

Co byste měli vědět o neplatných sázkách
Největší kriketové události

Největší kriketové události

Kriket má několik významných událostí, které přitahují sázkaře i fanoušky.

  • Mistrovství světa v kriketu ICC: The Mistrovství světa v kriketu ICC se koná každé čtyři roky a je největší událostí ve sportu. Koná se od konce května do poloviny července a na každý zápas jsou k dispozici sázkové kurzy. Futures jsou k dispozici sázejícím, aby si vsadili na to, která země vyjde jako velký vítěz.
  • Indie Premiere League: Indie Premier League nebo IPL je dominantní sportovní liga v Indii. Existuje tedy mnoho IPL kriketových sázkových stránek, které přijímají sázkaře z USA. Turnaj probíhá každý rok přibližně dva měsíce a hraje osm různých klubů a obvykle se koná na jaře.
  • Okresní přebor: County Championship v Anglii a Walesu, jehož historie sahá více než 100 let, je nejvyšší evropskou kriketovou soutěží, která nabízí 18 klubů. Probíhá od dubna do září a vyzdvihuje prvotřídní ligu.

Klíčové věci

  • Před podáním sázek zvažte počasí
  • Podívejte se na všechny různé turnaje, které se konají celoročně
  • Zvažte sázení na futures
  • Udělejte si před sázením průzkum a nespoléhejte na fanouškovský humbuk
Největší kriketové události