Kriket sázení

Věřilo se, že tato hra byla vynalezena v Anglii v 16. století a jde o pálkovou a míčovou hru, která má prvky jiných her, jako je golf, squash, baseball a tenis. Tento sport je obzvláště populární ve Spojeném království, Indii a Austrálii, ale je také známý jako oblíbený ve většině zemí Commonwealthu, které bývaly pod britskou nadvládou.

Pokud jde o sázení, jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších sportů v jakékoli evropské sázkové kanceláři a získává na popularitě v dalších sázkařských regionech po celém světě.

Kriket sázení
Co je sázení na kriket?Sázkové kurzy na kriket
Co je sázení na kriket?

Co je sázení na kriket?

S jeho ranými počátky lze předpokládat, že sázení na kriket začalo před staletími. Zvláště blízko přelomu 18. století, kdy se stal kriket oficiální anglický sport, sázení na zápasy bují. Rychle vpřed do současnosti a sázení na kriket je stejně populární jako kdykoli předtím.

Každá legitimní evropská sázková kancelář bude mít kriket jako možnost sázení a popularita by měla stoupat i ve Spojených státech spolu s rostoucí legalizací v celé zemi. I když to není úplně na stejné úrovni jako fotbal nebo basketbal, sázení na kriket je mnohem frekventovanějším segmentem sázkových kanceláří, než byste si mysleli.!

Jak sázet na kriket

Sázení na kriket vyžaduje znalost některých složitějších pravidel hry, zejména bodovacího systému. Na první pohled můžete na kriket jednoduše vsadit jako na jakýkoli jiný týmový sport, což znamená vsadit na úplného vítěze zápasu.

To je stejné jako sázení peněžní linie v a Fotbal nebo Basketball hru, takže vše, co tým musí udělat, je vyhrát! Můžete také sázet na věci, jako je úvodní hod mincí, součet týmů za vstřelené běhy a dokonce i na to, kolik běhů bude v dané směně vstřeleno. Stejně jako u většiny sportů i sázkové stránky zavedly možnost sázet na individuální nebo týmové opory. Můžete si vsadit, na koho si myslíte, že bude na konci zápasu nejlepší pálkař nebo nadhazovač pro každou stranu.

Chcete být ještě konkrétnější? Pokud se seznámíte s bodovacím systémem kriketu, můžete si vsadit na to, který odpal bude mít na konci zápasu nejvíce šestek. Pokud chcete nějaké další okamžité uspokojení, můžete dokonce vsadit na metodu 1. branky, padesátku nebo stovku v zápase a na to, který tým získá nejvíce výher.

Co je sázení na kriket?
Sázkové kurzy na kriket

Sázkové kurzy na kriket

Stejně jako u většiny týmových sportů jsou sázkové kurzy pro každý tým na vítězství v zápase založeny na jeho nedávném výkonu a také na tom, jak si týmy vedly proti sobě v minulosti. Silný nesoulad nadhazovačů a pálkařů může také vést k tomu, že se kurzy na kriket změní jedním nebo druhým směrem.

Dalším hlavním faktorem toho, jak budou sázkové kanceláře tvořit sázkové kurzy pro kriket je stav půdy a počasí, které je naplánováno. Kriket se stejně jako baseball hraje venku, takže počasí může vždy přispět k výsledku hry.

Deštivý den určitě ovlivní počet dosažených bodů, stejně jako výkonnost nadhazovače a schopnosti hráčů v poli. Ujistěte se, že máte na paměti všechny tyto faktory, než vsadíte na kriketový zápas ve vaší preferované sázkové kanceláři.

Sázkové kurzy na kriket