NBA

October 31, 2023

SKIMS: Oficiální partner spodního prádla NBA, WNBA a USA Basketball

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Značka SKIMS Kim Kardashian uzavřela víceleté partnerství s NBA, WNBA a USA Basketball, díky čemuž je SKIMS oficiálním partnerem v oblasti spodního prádla těchto organizací. Dohoda zahrnuje zvýšenou mediální expozici na ligových platformách a virtuální reklamy na kurtu během národních přenosů.

SKIMS: Oficiální partner spodního prádla NBA, WNBA a USA Basketball

Pánská kolekce a spolupráce SKIMS

SKIMS, nedávno oceněný na 4 miliardy dolarů, rozšířil svou nabídku o pánskou kolekci. Kolekce byla zahájena za účasti NBA All-Star Shai Gilgeous-Alexander. V rámci partnerství plánují SKIMS a NBA spolupracovat na významných akcích, jako je víkend NBA All-Star a úvodní turnaj sezóny v prosinci.

Růst a financování SKIMS

Od svého uvedení na trh v roce 2019 se SKIMS rozrostla z nabídky tvarových oděvů k rozšíření na společenské oděvy, včetně pyžama a tepláků. V červenci společnost SKIMS uzavřela kolo financování ve výši 270 milionů dolarů vedené společností Wellington Management.

Na závěr, partnerství mezi SKIMS a NBA, WNBA a USA Basketball posiluje pozici SKIMS jako přední značky spodního prádla. Se zvýšenou mediální expozicí a spoluprací na klíčových akcích se SKIMS chystá dále rozšiřovat svůj dosah a vliv v tomto odvětví.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami
2024-05-23

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami

Novinky