NBA

October 31, 2023

SKIMS: Oficiální partner spodního prádla NBA, WNBA a USA Basketball

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Značka SKIMS Kim Kardashian uzavřela víceleté partnerství s NBA, WNBA a USA Basketball, díky čemuž je SKIMS oficiálním partnerem v oblasti spodního prádla těchto organizací. Dohoda zahrnuje zvýšenou mediální expozici na ligových platformách a virtuální reklamy na kurtu během národních přenosů.

SKIMS: Oficiální partner spodního prádla NBA, WNBA a USA Basketball

Pánská kolekce a spolupráce SKIMS

SKIMS, nedávno oceněný na 4 miliardy dolarů, rozšířil svou nabídku o pánskou kolekci. Kolekce byla zahájena za účasti NBA All-Star Shai Gilgeous-Alexander. V rámci partnerství plánují SKIMS a NBA spolupracovat na významných akcích, jako je víkend NBA All-Star a úvodní turnaj sezóny v prosinci.

Růst a financování SKIMS

Od svého uvedení na trh v roce 2019 se SKIMS rozrostla z nabídky tvarových oděvů k rozšíření na společenské oděvy, včetně pyžama a tepláků. V červenci společnost SKIMS uzavřela kolo financování ve výši 270 milionů dolarů vedené společností Wellington Management.

Na závěr, partnerství mezi SKIMS a NBA, WNBA a USA Basketball posiluje pozici SKIMS jako přední značky spodního prádla. Se zvýšenou mediální expozicí a spoluprací na klíčových akcích se SKIMS chystá dále rozšiřovat svůj dosah a vliv v tomto odvětví.

Nejnovější zprávy

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení
2023-11-20

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Novinky