Nejlepší novoroční koňské dostihy

Novinky

2021-12-22

Doufejme, že rok 2022 bude prvním normálním začátkem roku po dlouhé době. No, světu chyběl jen rok 2021, ale opravdu to vypadá jako věk, že? S normálními aktivitami, které se obnovily téměř všude po celém světě, koňské dostihy je jednou z aktivit, na kterou fanoušci netrpělivě čekali. Akční nabídky bude všude dost; žádný fanoušek by neměl chybět. 

Nejlepší novoroční koňské dostihy

Novoroční závody Sky City

V Aucklandu na Novém Zélandu zahájí milovníci závodů rok všestrannou zábavou na závodech ze Sky City. Akce začíná v 11 hodin a pokračuje do 18:00, kdy se poběží poslední závod. Osm závodů bude hlavní hvězdou tohoto nabitého dne, mezi nimi Rich Hill Mile a finále mistrovství. 

18+ návštěvníků závodu má povolen vstup do stánku Cuvée Ground Floor Ascot, kde si mohou vychutnat DJskou hudbu při sledování sprintů. K dispozici je rodinná zábavní zóna, kde si děti mohou užít skákací hrady a mnoho dalšího. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Pro ty, kteří milují uvolněnou atmosféru, je Champagne Lawn perfektním místem, kde můžete sledovat domov. Zde si mohou odpočinout s bezplatnou Bloody Mary nebo jakoukoli jinou alternativou dle vlastního výběru.

Nový rok v Cheltenhamu

Cheltenham je synonymem pro sport králů a široce známý pro sázení na dostihy. V dnešní době stránky online sázkových kanceláří nahradily většinu starých sázkových kanceláří. Kurz zahájí rok úžasnou akcí National Hunt (opět), při které budou Bootleg Beatles a kapely Premier Beatles bavit návštěvníky závodu na afterparty. co je lepší? Mají mobilní aplikaci, kterou mohou závodníci používat k digitálnímu sledování závodů a také vyhrávat úžasné ceny.

Nový rok The Hanging Rock

Návštěvníci závodů ve Victorii si užijí den Covidsafe na skále, další událost, kterou milují nejlepší online sázkové kanceláře a sázkaři. Hřiště, které se nachází 44 mil (70 km) od Melbourne, nabízí spoustu závodních a zábavních aktivit pro celou rodinu. Pro viktoriány to bude skvělá událost, která přinese zdlouhavé uvolnění.

Sázení na koňské dostihy

Online sázení nahradilo stánky v koňských dostizích. Hráči nyní mohou vsadit na jakýkoli závod po celém světě z pohodlí svého domova. Jediným opatřením potřebným pro online sázení na dostihy je vybrat si nejlepší sázkovou kancelář. Jedná se o sázkové kanceláře s bezpečnými a zabezpečenými webovými stránkami, dostupné v místě hráče, snadno se s nimi naviguje, rychle v transakcích a poskytuje efektivní zákaznickou podporu.

Hráči by také měli v Novém roce využít propagačních akcí, které nabízí většina webových stránek pro sázení na koňské dostihy. V tuto chvíli si můžete užít mnoho bonusů, mnohé s uvolněnými podmínkami. Některé domy také nabízejí bezplatné sázky, akumulátorové sázky a sázky bez rizika, kdy jsou hráči vráceny peníze, pokud jeho sázka nevyhraje. Užijte si ty nejlepší dostihy a nejlepší online sázení na dostihy na samém začátku roku. Přivítejte rok 2022 stylově!

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky