Novinky

October 13, 2023

BetConstruct si klade za cíl přetvořit sektor živého vysílání pomocí nové platformy OTT

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Společnost BetConstruct, přední dodavatel technologií pro sportovní sázení, vydala novou platformu OTT, která přináší revoluci ve streamovacích službách. Tato platforma nabízí globální dosah prostřednictvím FastMedia, což umožňuje sportovní streamování z jakékoli oblasti.

BetConstruct si klade za cíl přetvořit sektor živého vysílání pomocí nové platformy OTT

Řešení OTT jsou revolucí pro poskytovatele živého vysílání a umožňují jim vytvořit platformu, která vyhovuje individuálním požadavkům konkrétních značek a streamovacích společností. Tento intuitivní a rychlý nástroj pro správu usnadňuje přizpůsobení a vytvoření platformy, která přesně odpovídá představě zákazníka.

S touto technologií mohou provozovatelé sportovních sázek vytvářet přizpůsobené návrhy na základě vlastních preferencí a snadno přidávat platební procesy pro platformu OTT. Kromě toho jsou na vyžádání k dispozici další služby poskytované společností Fast Media.

Produkt OTT je dostupný v různých formách, včetně webových a mobilních. Tento produkt můžete použít i na sportovní sázení a hazardní aplikace dostupné zdarma v App Store, Play Market, Apple TV a Android TV. Kromě toho jsou na přání zákazníka k dispozici vlastní aplikace Smart TV. 

Podle BetConstruct, platforma OTT nabídne dynamické, uživatelsky přívětivé a nastavitelné prostředí, které zahrnuje přístup k:

  • Živé vysílání a obsah VOD
  • Monetizace prostřednictvím předplatného a PPV
  • Vícekanálové vysílání
  • Vícejazyčná podpora

Toto oznámení je vynikajícím doplňkem ke sbírce produktů technologie sportovního sázení a hazardních her BetConstruct. Minulý měsíc společnost oznámila a partnerství s XGateway, vizionářský a dynamický poskytovatel platebních služeb. 

Ještě ve stejný měsíc spustil poskytovatel softwaru Sázejte snadno, multiplatformní řešení pro rozvoj mobilních hazardních her a aplikace pro sportovní sázení. Poskytuje několik možností integrace pro zlepšení zapojení uživatelů a interakce.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky
2024-06-08

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky

Novinky