Novinky

October 31, 2023

Chet Holmgren: Působivý nováčkovský výkon vyvolává vzrušení pro fanoušky Thunder

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Úvod

Chet Holmgren, velmi očekávaný nováček pro Oklahoma City Thunder, ukázal ve svých prvních třech zápasech NBA velký potenciál. I když je na začátku jeho kariéry, už nyní existují důvody k optimismu ohledně jeho budoucnosti.

Chet Holmgren: Působivý nováčkovský výkon vyvolává vzrušení pro fanoušky Thunder

Působivé statistiky

Ve svých prvních třech zápasech měl Holmgren v průměru 15,3 bodů, 7,0 doskoků a 2,3 bloků na zápas. Střílí působivých 57 % z pole a 55 % zpoza oblouku. Tato čísla pouze škrábou povrch jeho dopadu na kurt.

Analýza hry

Při svém debutu v NBA předvedl Holmgren solidní výkon, když přispěl 11 body, čtyřmi doskoky a třemi asistencemi. Cítil však, že by to mohl udělat lépe a nastavit si vyšší standardy.

Ve své druhé hře Holmgren skutečně předvedl svůj potenciál. Nastřílel 16 bodů, včetně klíčového trojky v poslední minutě, a se sedmi bloky vytvořil nováčkovský rekord Thunder. Jeho výkon si vysloužil pochvalu jak od spoluhráčů, tak od soupeřů.

Ve své třetí hře čelil Holmgren těžkému zápasu proti Nikole Jokic, úřadujícímu MVP. Zatímco se trápil v defenzivě, odehrál svůj nejlepší ofenzivní zápas v sezóně, když v prvním poločase zaznamenal 17 bodů.

Závěr

Raná vystoupení Cheta Holmgrena prokázala jeho všestrannost a potenciál. Jak se neustále vyvíjí a získává zkušenosti, má potenciál stát se superstar v NBA. Fanoušci Thunder mají důvod být nadšeni z budoucnosti s Holmgrenem v jejich týmu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami
2024-05-23

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami

Novinky