Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Novinky

2022-07-13

Každý, kdo má zkušenosti se sportovním sázením, chápe, že špatné běhy jsou na denním pořádku. V ideálním případě a špatný běh je termín používaný v sázkařských kruzích k definování řady proher, při kterých sázkař přijde o značnou částku. I pro-sázkaři se setkávají s obdobími, kdy se zdá, že vše odporuje jejich očekáváním. Schopnost povznést se nad špatné běhy je však to, co odlišuje nejlepší sázkaře od ostatních.

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Špatné běhy jsou součástí života každého sázkaře. Každý sportovní sázkař by proto měl pochopit, že série proher přicházejí v různých podobách a kdykoli. Namísto utápění v nekonečných frustracích, zvláště když se zdá, že vše odporuje logice, tento článek sdílí některé neocenitelné poznatky, které by mohly pomoci zvládnout „situaci“.

Vyhněte se nutkání honit ztráty – dejte si pauzu

Jedním z nejlepších způsobů, jak zvládnout sérii porážek, je vyhýbat se ztrátám. Fykologové tvrdí, že prvních patnáct minut po špatně vyhodnocené sázce nebo velké prohře bývá pro každého sázkaře nejnebezpečnějších. Honit se za prohrami je nepochybně to nejhorší, co se může sázejícímu stát poté, co ustál sérii proher.

Sportovním sázkařům se doporučuje, aby sledovali hazardní hry v delších časových horizontech. I když může existovat určitá naléhavost okamžitě získat zpět ztráty, honba za ztrátami často končí slzami. Místo toho se hráčům doporučuje, aby prohráli na bradě.

Zůstaňte profesionální

I ostřílení sázkaři procházejí sériemi proher. To, jak se s těmito situacemi vypořádají, je však odlišuje od ostatních sportovních sázkařů. Stejně jako v soutěžním sportu by si většina manažerů nepřála mít svůj tým nebo hráče kompletní v dalším vysokooktanovém zápase po prohře. Tento princip platí i tehdy, když sázkaři utrpí ztrátu.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat se špatným během, je zůstat profesionálem a vyhnout se návalům emocí, které často následují po špatném výsledku. Nejlepší způsob, jak projevit profesionalitu, je přísně dodržovat plán vytyčování. Je také velmi vhodné vzít si několik dní volna, abyste se podívali na možné příčiny nesprávného výběru.

Měřítko zpět na hlasitost

S sázkové stránky nabízející desítky sportů by dnes mnoha sázkařům nevadilo sázet na více sportů. Pro sázkaře je snadné upadnout do pokušení střílet více, aby vyrovnal ztráty při špatné jízdě. Bohužel ne vždy je to cesta. Pokud jde o sportovní sázení, sázkaři, kteří rádi zvyšují své objemy, riskují, že utrpí více ztrát.

Nejlepší rada, kterou můžete dát sázkaři po sérii proher, je snížit sázky a omezit maximální ztráty, dokud nezíská svou důvěru. Jet na plný plyn po sérii proher lze přirovnat k atletovi, který v polovině maratonu sprintuje, aby se spálil.

Analyzujte historii

Vždy existuje možnost, že se během série proher něco pokazí. Ve světle toho by si každý vnímavý sportovní sázkař měl dát chvíli pauzu a prohlédnout si svou historii sázení. Nejde jen o sledování výsledků; dobrou praxí je věnovat pozornost použitému přístupu.

Analýza historie pomáhá sázkaři odhalit nesrovnalosti v sázení, které často vedou k neúspěchu, jako je nedostatek jasné strategie. Ve většině případů mohou sázkaři identifikovat pouze momenty špatné disciplíny, které je po sérii proher stojí peníze.

Hrát na jistotu

Nic se nevyrovná zodpovědnému hazardu. Odpovědné hraní je o tom, abyste zůstali stoický, tj. nenechat se ovlivnit výsledky krátkodobých sázek. Nejlepší rada, kterou můžete dát sázkaři na zodpovědné hraní, je nesledovat každou podanou sázku. Špatné běhy musí nutně nastat. Sázkaři, kteří nemají mentální sílu vypořádat se se špatným během, se rozhodně pro sportovní sázení nehodí.

Čas není při sportovním sázení vždy velkým problémem. Vždy bude přibývat sportovních akcí, takže to poslední, co sázkař může udělat, je začít honit prohry. Kdykoli hráč uzná za vhodné dát si čas a vychladnout, je v jeho nejlepším zájmu dát si pauzu.

Dát si pauzu

Někdy je nejlepším způsobem, jak reagovat na řadu špatných sázek, dát si pauzu. Většina sázkařů, kteří hru vášnivě milují, by však nikdy nepřivítala myšlenku úplně se vzdát sportovního sázení. Ve většině případů je obvykle vítána možnost rafinace spíše než retie. Sázkaři, kteří delší dobu nesázejí, mají tendenci znovu získat svůj pohled na věci a mohou se vrátit s lepšími pracemi, které jim vyhovují.

Sportovní sázení může být fascinující, ale může být také náročné, zvláště po hrozném rytmu. Žádný sázkař není imunní vůči špatnému běhu. Rady sdílené v tomto zápisu jsou nezbytné pro každého, kdo čelí špatnému běhu. V ideálním případě vyžaduje zvládnutí špatného běhu klid, řízení svého bankrollu a udržení disciplíny.

Nejnovější zprávy

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení
2023-05-17

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 300 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close