Novinky

November 20, 2023

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Každý, kdo má zkušenosti se sportovním sázením, chápe, že špatné běhy jsou na denním pořádku. V ideálním případě a špatný běh je termín používaný v sázkařských kruzích k definování řady proher, při kterých sázkař přijde o značnou částku. I pro-sázkaři se setkávají s obdobími, kdy se zdá, že vše odporuje jejich očekáváním. Schopnost povznést se nad špatné běhy je však to, co staví nejlepší sázkaře od ostatních.

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Špatné běhy jsou součástí života každého sázkaře. Každý sportovní sázkař by proto měl pochopit, že série proher přicházejí v různých podobách a kdykoli. Namísto utápění v nekonečných frustracích, zvláště když se zdá, že vše odporuje logice, tento článek sdílí některé neocenitelné poznatky, které by mohly pomoci zvládnout „situaci“

Je důležité vědět, kdy se vám sázky nedaří. To vám pomůže vyhnout se ztrátě dalších peněz a provést úpravy. Špatné běhy mohou být frustrující, ale také vám mohou poskytnout náhled na váš přístup. Zde je několik známek, na jejichž základě byste si měli dávat pozor na opakované prohrávání sázek, méně sebevědomí, emocionální reakci na prohry a změnu způsobu, jakým obvykle sázíte. Pokud vidíte tyto příznaky, dejte si pauzu a zhodnoťte situaci. 

Jedním z příznaků špatného běhu je prohra mnoha sázek v řadě. Je normální občas prohrát sázku, ale pokud budete prohrávat delší dobu, může to znamenat, že něco není v pořádku. Pokud začnete pochybovat o své strategii nebo schopnostech, řešte tyto problémy okamžitě. Silné emoce jako frustrace, hněv a zoufalství vás mohou přimět jednat impulzivně a poškodit váš úsudek. A konečně, pokud změníte způsob sázek a začnete riskovat, do kterého byste normálně nešli, je to známka špatného běhu.

Včasné rozpoznání těchto příznaků vám může pomoci obrátit věci. Můžete zjistit, co je příčinou problému, a provést změny.

10 běžných chyb při sportovním sázení, kterým je třeba se vyhnout

 • Dát si pauzu

  Jedním z nejlepších způsobů, jak zvládnout sérii porážek, je vyhýbat se honbě za ztrátami. Fykologové tvrdí, že prvních patnáct minut po špatně vyhodnocené sázce nebo velké prohře bývá pro každého sázkaře nejnebezpečnějších. Honit se za prohrami je nepochybně to nejhorší, co se může sázejícímu stát poté, co ustál sérii proher.

  Sportovním sázkařům se doporučuje, aby sledovali hazardní hry v dlouhodobém časovém horizontu. I když může existovat určitá naléhavost okamžitě získat zpět ztráty, honba za ztrátami často končí slzami. Místo toho se hráčům doporučuje, aby prohráli na bradě.

  Zůstaňte profesionální

  I ostřílení sázkaři procházejí sériemi proher. To, jak se s těmito situacemi vypořádají, je však odlišuje od ostatních sportovních sázkařů. Stejně jako v soutěžních sportech by si většina manažerů nepřála, aby jejich tým nebo hráč soutěžil v dalším vysokooktanovém zápase po prohře. Tento princip platí i tehdy, když sázkaři utrpí prohru.

  Nejlepší způsob, jak se vypořádat se špatným během, je zůstat profesionálem a vyhnout se návalům emocí, které často následují po špatném výsledku. Nejlepší způsob, jak ukázat profesionalitu, je přísně dodržovat plán vytyčování. Je také velmi vhodné vzít si několik dní volna, abyste se podívali na možné příčiny nesprávného výběru.

  Měřítko zpět na hlasitost

  S sázkové stránky nabízející desítky sportů by dnes mnoha sázkařům nevadilo sázet na více sportů. Pro sázkaře je snadné upadnout do pokušení střílet více, aby vyrovnal ztráty při špatné jízdě. Bohužel ne vždy je to cesta. Pokud jde o sportovní sázení, sázkaři, kteří rádi zvyšují své objemy, riskují, že utrpí více ztrát.

  Nejlepší rada, kterou můžete dát sázkaři po sérii proher, je snížit sázky a omezit maximální ztráty, dokud nezíská svou důvěru. Jet na plný plyn po sérii proher lze přirovnat k atletovi, který v polovině maratonu sprintuje, aby se spálil.

  Analýza vaší sázkové strategie

  Když procházíte se svými sázkami těžkou situací, je důležité se na svou strategii objektivně podívat. Nejprve se podívejte zpět na své minulé sázky a zjistěte, zda existují nějaké vzory nebo trendy. Sázíte například neustále na určité týmy nebo události, které vás vždy zklamou? Posuďte, zda je vaše strategie založena na důkladném výzkumu, nebo zda děláte impulzivní rozhodnutí na základě osobních předsudků.

  Dále se podívejte na svůj rozhodovací proces. Děláte informovaná rozhodnutí nebo se necháváte vést svými emocemi a předsudky? Vyhodnoťte kvalitu svého výzkumu, spolehlivost zdrojů a jak důkladně analyzujete své možnosti. Toto sebehodnocení vám pomůže identifikovat oblasti, ve kterých se můžete zlepšit a činit chytřejší sázková rozhodnutí.

  Nakonec si vyžádejte zpětnou vazbu od jiných zkušených sázkařů nebo online komunit. Získání pohledu zvenčí vám může pomoci odhalit slepá místa a získat nové nápady na zlepšení vaší strategie. Pamatujte, že analýza vaší strategie a provádění úprav je klíčem k odvrácení vašeho špatného běhu.

  Analyzujte historii

  Vždy existuje možnost, že se během série proher něco pokazí. Ve světle toho by si každý vnímavý sportovní sázkař měl dát chvíli pauzu a prohlédnout si svou historii sázení. Nejde jen o sledování výsledků; dobrou praxí je věnovat pozornost použitému přístupu.

  Analýza historie pomáhá sázkaři odhalit nesrovnalosti v sázení, které často vedou k neúspěchu, jako je nedostatek jasné strategie. Ve většině případů mohou sázkaři identifikovat pouze momenty špatné disciplíny, které je po sérii proher stojí peníze.

  Hrát na jistotu

  Nic se nevyrovná zodpovědnému hazardu. Odpovědné hraní je o tom, abyste zůstali stoický, tj. nenechat se ovlivnit výsledky krátkodobých sázek. Nejlepší rada, kterou můžete dát sázkaři na zodpovědné hraní, je nesledovat každou podanou sázku. Špatné běhy musí nutně nastat. Sázkaři, kteří nemají mentální sílu vypořádat se se špatným během, se rozhodně pro sportovní sázení nehodí.

  Čas není u sportovních sázek vždy velkým problémem. Vždy bude přibývat sportovních událostí, takže to poslední, co sázkař může udělat, je začít honit prohry. Kdykoli hráč uzná za vhodné dát si čas a vychladnout, je v jeho nejlepším zájmu dát si pauzu.

  Dát si pauzu

  Někdy je nejlepším způsobem, jak reagovat na řadu špatných sázek, dát si pauzu. Většina sázkařů, kteří hru vášnivě milují, by však nikdy nepřivítala myšlenku úplně se vzdát sportovního sázení. Ve většině případů je obvykle vítána možnost rafinace spíše než retie. Sázkaři, kteří sázejí delší dobu bez sázení, mají tendenci znovu získat svůj pohled na věci a mohou se vrátit s lepšími pracemi, které jim vyhovují.

  Sportovní sázení může být fascinující, ale může být také náročné, zvláště po hrozném rytmu. Žádný sázkař není imunní vůči špatnému běhu. Rady sdílené v tomto zápisu jsou nezbytné pro každého, kdo čelí špatnému běhu. V ideálním případě vyžaduje zvládnutí špatného běhu klid, řízení svého bankrollu a udržení disciplíny.

Závěr

Když sázíte, je běžné, že zažijete sérii proher. Ale se správným myšlením a strategiemi můžete tyto překážky překonat a vyjít silnější. Pamatujte, že sázení zahrnuje pravděpodobnost a rozptyl, takže prohry jsou normální součástí procesu.

Chcete-li procházet špatnými běhy, můžete udělat několik věcí. Nejprve porozumět pojmům pravděpodobnost a rozptyl. Poté rozpoznávejte známky špatného běhu a analyzujte svou sázkovou strategii. Udržujte své emoce na uzdě a upravte svůj sázkový bankroll. Nechte si poradit od sázkařské komunity, udělejte si přestávky a průběžně se učte ze svých zkušeností.

Děláním těchto věcí můžete rozvíjet dovednosti a odolnost nezbytné k dosažení dlouhodobého úspěchu. Pamatujte, že série proher je příležitostí k růstu a zlepšení. Zůstaňte disciplinovaní, soustřeďte se a udržujte si dlouhodobou perspektivu. S těmito strategiemi budete dobře vybaveni, abyste tyto prohry proměnili ve výhry a stali se sebevědomějším a úspěšnějším sázejícím.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?
2024-04-13

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?

Novinky