Novinky

November 10, 2023

Maximalizujte svůj zkušební zážitek s úplným přístupem na FT.com

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Co je součástí Moje zkušební verze?

Během zkušebního období budete mít kompletní digitální přístup na FT.com se vším v našich balíčcích Standard Digital a Premium Digital.

Maximalizujte svůj zkušební zážitek s úplným přístupem na FT.com
  • Standard Digital zahrnuje přístup ke globálním zprávám, analýzám a názorům odborníků.
  • Premium Digital zahrnuje přístup k naší hlavní obchodní rubrice Lex, stejně jako 15 kurátorských bulletinů pokrývajících klíčová obchodní témata s originálními, podrobnými zprávami.

Plán, na který přejdete, můžete kdykoli během zkušebního období změnit v části „Nastavení a účet“.

Co se stane na konci mého soudu?

Pokud nic neuděláte, budete automaticky zaregistrováni do našeho prémiového digitálního měsíčního předplatného a zachováte si úplný přístup za 709 kr. za měsíc.

Chcete-li ušetřit náklady, můžete svůj plán kdykoli změnit online v části „Nastavení a účet“. Pokud si chcete zachovat prémiový přístup a ušetřit 20 %, můžete se rozhodnout platit ročně na konci zkušebního období.

Můžete se také rozhodnout pro downgrade na Standard Digital, robustní novinářskou nabídku, která splňuje potřeby mnoha uživatelů. Porovnejte standardní a prémiové digitální zde.

Jakékoli provedené změny lze provést kdykoli a vstoupí v platnost na konci zkušebního období, což vám umožní ponechat si plný přístup po dobu 4 týdnů, i když přejdete na nižší verzi nebo ji zrušíte.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze
2024-06-02

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze

Novinky