Melbet's New Edge of Betting

Novinky

2022-06-29

Melbet je známý svými vynikajícími službami sportovního sázení. Hráči využívající poskytovatele se mohou účastnit různých dostupných sportovních akcí. Od svého založení prošla platforma významným rozvojem, aby svým uživatelům poskytovala služby světové úrovně.

Melbet's New Edge of Betting

Existuje více než dvě stě sportovních událostí, na které mohou hráči sázet každý den. Stránka je vhodná pro začínající i zkušené sázkaře. Některé z předních sportovních uživatelů, které mohou na Melbet najít, jsou Formule 1, florbal a baseball. Kromě jiných sportů jsou u poskytovatele k dispozici také bowls, snooker, curling a lyžování.

Melbet jich nabízí více než 20 000 předzápasové sázkové události za měsíc. Poskytují také službu živého vysílání, která vysílá zápasy ve vysokém rozlišení z nejvýznamnějších lig, včetně La Ligy, Bundesligy a Premier League.

Nejvýraznější funkcí je však multi-Live. Tato funkce umožňuje zákazníkům sledovat a sázet až čtyři různé sportovní události současně. Melbet má také mediální partnerství se španělskou La Ligou. Velké kluby jako Real Madrid a Barcelona soutěží a partnerství je jedním z jejich nejpozoruhodnějších úspěchů.

Bonusy v Melbetu

Bonusy a propagační akce jsou metody používané mnoha online sázkovými a hazardními společnostmi k přilákání nových spotřebitelů a udržení těch stávajících. Bonusy přicházejí v různých formách, mimo jiné jako bonus k prvnímu vkladu pro nové klienty nebo sázky zdarma, pokud dosáhnou určitých podmínek stanovených webem. S Melbet probíhá řada propagačních akcí.

Bonus za propagační kód

Uživatelé mohou pomocí kódu získat až 100 $. Propagační kód je fantastická nabídka a k dispozici jsou další nabídky. Další uvítací nabídky jsou k dispozici pro další národy po celém světě. Aby měli sázkaři nárok na bonus, musí provést minimální vklad 10 $.

Chcete-li využívat vše, co web Melbet nabízí, musíte si nejprve vytvořit účet u sázkové kanceláře. Chcete-li získat uvítací dárek v hodnotě až 130 $ (100 EUR), musí hráči zadat promo kód STYVIP1. Existují vyhrazené stránky nabízející další tipy a informace týkající se propagačního kódu.
Sázkaři mohou dokončit registrační postup několika různými způsoby. To vše dokáže jediným kliknutím, telefonem, e-mailem a sociálními sítěmi. Není to složitý postup, ale musí poskytnout Melbetovi přesné informace.

Uvítací bonusy pro nové hráče

Uvítací bonus Melbet podléhá specifickým podmínkám a omezením. Pro začátek má každý zákazník nárok pouze na jeden uvítací bonus. To platí pro adresu jedné rodiny, sdílený počítač a sdílenou adresu IP. Uživatelé nemohou otevřít více účtů Melbet pomocí stejných informací o účtu, jako je bankovní účet, kreditní karta, online platební účet nebo e-mailová adresa. Pokud se zjistí, že někdo využil bonusové nabídky, účet Melbet bude zrušen.

Podmínky pro uvítací bonusy

Pobídka musí být použita do 30 dnů od data její platnosti. Kromě toho musí hráči využít celou hodnotu bonusu před výběrem prostředků ze svého účtu. Před výběrem musíte splnit všechny ostatní bonusové podmínky. V opačném případě bonus a všechny výdělky propadnou. Melbet si také vyhrazuje právo udělit nebo zrušit bonus, pokud to bude považováno za nutné.

Aby uživatelé měli nárok na bonus, musí vsadit 12násobek bonusové částky v akumulačních sázkách. Každá akumulační sázka musí zahrnovat alespoň tři události. V akumulační sázce musí mít alespoň tři události kurz 2,10 nebo vyšší. Když jsou všechny sázky uzavřené s touto částkou vypořádány, požadovaná částka sázky se považuje za splněnou. Žádné jiné propagační nebo speciální nabídky nelze kombinovat s uvítací bonus. Před splněním požadavků na bonusové sázky mohou hráči vybrat své prostředky a přijít o cenu a všechny související výhry.

Narozeninová sázka zdarma

Melbet chce, aby uživatelé měli jedinečný zážitek ze sázení. V nejdůležitější den v roce hráče tak nabízí speciální narozeninový bonus. Pokud si někdo přeje mít nárok na narozeninový bonus, musí mít vloženo alespoň 100 EUR a mít svůj účet alespoň 30 dní. Také musí být aktivní v posledních 30 dnech před svými narozeninami a musí být vyplněn osobní profil.

Partnerství s ghanským WSbettico

Melbet a Bettico se spojili, aby usnadnili sázkařům duplikovat sázenky z obou stránek. Tato nová funkce umožňuje hráčům sdílet sázenky se svými kamarády. WSbettico je první platforma pro sociální sázení na světě založená na blockchainu. To poskytne sázkařům konkurenční výhodu na sázkařském trhu. S tokenem WSC mohou uživatelé přistupovat k různým kurzovým lístkům, prodávat pravděpodobné vyhratelné kurzy, účastnit se P2P sázení a vytvářet osobní sázkové události.

Cílem poskytovatelů je vytvořit prostředí vhodné pro hraní různých zajímavých NFT a VR her a mít přístup k řadě výnosných investičních statků prostřednictvím doporučení WSC AI. Dva další důvody, proč se připojit k tomuto projektu, jsou Mentors World a WSC Metaverse.

Nejnovější zprávy

16. kolo mistrovství světa ve fotbale 2022 – Brazílie vs. Jižní Korea
2022-12-05

16. kolo mistrovství světa ve fotbale 2022 – Brazílie vs. Jižní Korea

Novinky