Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?

Novinky

2023-01-25

Ano, je to tak, jak to zní. Online sázková kancelář může sázkaři uvalit zákaz a přestat od něj přijímat sázky. Zákaz může být způsoben mnoha důvody, z nichž některé budou prozkoumány v tomto příspěvku. 

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?

A i když se některé důvody mohou hráčům zdát nespravedlivé, všechny jsou platné. Proto ti, kteří se ptají ''může mě zakázat sázková kancelář?'', si mohou být jisti, že zákaz je velmi možný. Než se zamyslíte nad tím, co může vést k banu, je důležité se podívat na to, co to znamená být zabanován bookmakerem.

Co znamená zákaz ze strany bookmakera?

Když je sázkaři zakázáno online sázkovou kanceláří, znamená to, že na webu nemůže uzavírat žádné sázky. Zákaz může být trvalý nebo dočasný v závislosti na rozhodnutí bookmakera. Jako ziskový obchod má kniha právo vybrat si, s kým bude obchodovat. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že rozhodnutí o zákazu je výhradně na uvážení webu.

Důvody, proč může být sázkař zakázán

Jak již bylo zmíněno v předběžném oznámení, existují různé důvody, proč mohou sázkové stránky zakázat sázkaře. Tento článek se pokusí jít do podrobností o nejčastějších příčinách a o tom, jak se jim sázkaři mohou vyhnout.

Příliš mnoho výher

''Mohu dostat ban za výhru?'' I když se to zdá být hloupá otázka, sázkaři by měli vědět, že sázkařská stránka je může zakázat, pokud vyhrávají příliš mnoho. Je třeba zdůraznit, že sázkové kanceláře a bookmakery existují proto, aby generovaly zisk. Jako takoví nemohou být šťastní, když sázkař často vyhrává. Ano, vyhlašují vítěze jackpotu a dokonce je používají k reklamě, ale pravdou je, že z vítězů nejsou nikdy šťastní.

Když bookmaker zjistí, že vyhrává příliš mnoho, znamená to pro něj některý z následujících případů:

  • Sázkař uplatňuje strategii, která využívá slabinu v systému bookmakera
  • Sázející je velmi zručný a zkušený ve vytváření správných předpovědí

Všechno online sportovní sázkové platformy investovali do složitých algoritmů, které mohou snadno vysledovat a zachytit jakékoli anomálie v jejich systému. Vyhrávat příliš mnoho nebo příliš často je v očích bookmakerů ve skutečnosti anomálie. Scénáře, které mohou vést k příliš velké výhře, zahrnují:

Sázení na specializované trhy

Většina sázkových kanceláří nemrkne okem, pokud ano sázení na to, kdo vyhraje La Ligu nebo anglická Premier League hra. Nezáleží na tom, kolik sázek člověk vyhraje; bookmakeři jsou si vždy jisti cenami, které stanoví. 

Ano, nevěří, že je sázkaři mohou pravidelně porážet, protože investují hodně pozornosti, peněz (pokud jde o výzkum) a času do velkých zápasů. I když člověk vyhraje hodně, prohrané sázky obvykle stačí na to, aby vyrovnaly případné ztráty a přinesly určitý zisk. Velké hry totiž přitahují mnoho sázkařů.

Naproti tomu bookmakeri neinvestují mnoho zdrojů do menších lig nebo zápasů, protože sázky zde bývají nižší. Pro sázkaře je tedy snadné identifikovat mezeru na trzích a využít ji jen proto, že sázková kancelář neinvestovala do výzkumu před stanovením cen. To může dát sázejícímu výhodu nad domem. Pokud se to stane častěji, sázková stránka nemusí mít jinou možnost, než sázkaře zakázat.

Arbing

Arbing, známé také jako arbitrážní sázení, je akt využití předražených trhů k poražení bookmakera. Když jsou trhy předražené, sázkař může vsadit na všechny možné výsledky a přesto vydělat. Mnoho sázkových společností považuje arbing za nepřijatelné, protože je přivádí do ztráty.

Zneužívání bonusů a propagačních akcí

Někteří lidé sázet pomocí bonusů pouze. Pokud odměna není k dispozici, počkají, až bude k dispozici. Když se zaregistrujete u jakékoli online sázkové kanceláře, bookmaker očekává, že sázkař v určitém okamžiku provede vklad a sází pomocí svých vlastních peněz. 

Pokud se tak nestane, nadělají podniku více škody než užitku. Nejvhodnějším řešením by tedy mohlo být zakázat jim používání stránek sázkové kanceláře.

Další důvody, které mohou vyžadovat zákaz

  • Držení více sázkařských účtů na stejném webu pro online sportovní sázení
  • Použití urážlivého jazyka proti zaměstnancům sázkové kanceláře
  • Úplné potlačení bonusů a propagačních akcí

Tipy, jak se vyhnout banu ze strany sázkových kanceláří

Nikdo není imunní vůči zákazu při online sázení. Nezáleží na tom, jak je člověk chytrý; mohli být z toho či onoho důvodu zakázáni. V některých případech důvody přesahují ty, které jsou uvedeny v tomto článku. Zde je několik tipů, jak se vyhnout zákazu:

  • Chytré využívání bonusů a propagačních akcí
  • Vyhněte se urážlivým výrazům vůči zaměstnancům webu, když nastane problém
  • Mít jeden sázkařský účet na dané stránce
  • Podání kombinace sázek
  • Sázení na řadu lig

Nejnovější zprávy

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?
2023-01-25

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?

Novinky