NASDAQ investuje do sportovního sázení

Novinky

2021-11-03

Sportovní sázení nalézá vysokou podporu na investiční frontě. V červnu NASDAQ hodila klobouk do ringu tím, že vstoupila do sportovního sázení a poskytla sledovací technologii partnerům sportovního sázení. Při použití směnného modelu někteří analytici předpovídají, že trh se sportovními sázkami by mohl do roku 2025 vzrůst na hodnotu 37 miliard dolarů.

NASDAQ investuje do sportovního sázení

Soutěž

NASDAQ není sám. Hudson River Trading a Tower Research rovněž investují do trhu sportovních sázek. Jak trh roste, konkurence se mezi poskytovateli likvidity zahřeje, což podnítí lepší kurzy a ceny. Jakmile na trh vstoupí více makléřů, mohou přilákat investory, kteří jsou sportovními fanoušky a mají zájem o příležitosti s vysokou odměnou.

Inovace jsou klíčem k tomu, aby byl trh transparentní a bezpečný. S novými technologiemi mohou operátoři burz otevřít dveře státům k regulaci tohoto odvětví. V současné době umožňuje legální sportovní sázení třicet států. Představitelé New Yorku, Kalifornie a Floridy zkoumají nejlepší způsoby, jak zahájit sportovní sázení v příslušných státech.

Sportovní sázení se vyvíjí v uznávanou formu zábavy více než 60 procenty spotřebitelů. Od 40. let 20. století ovládala mafie sportovní sázenía spotřebitelé sázeli na neregulovaný trh. Vzhledem k tomu, že vývoj internetu nadále poskytuje soukromí a anonymitu, trh exponenciálně roste a ponechává více příležitostí pro platformy s pochybnou pověstí.

Příjmy

Státy zasahují, aby regulovaly trh a získaly značné daňové příjmy. Kasina ve 40 státech generují miliardové daňové příjmy a podporují téměř dva miliony zaměstnanců. Američané nelegálně utrácejí až 500 miliard dolarů a každoročně rostou.

Pokud stát vydělá 2 nebo více procent ročních příjmů kasina, může tyto prostředky použít k překlenutí rozpočtových schodků a podpoře škol, infrastruktury a dalších legislativních priorit. Očekává se, že ekonomický dopad přinese do maloobchodů a dalších obchodních zařízení tolik potřebnou hotovost.

Nařízení

Pro vlády je atraktivní dvojí výhoda získávání peněz a ochrana občanů. Bez omezení ztrát na některých webech mohou nové předpisy chránit spotřebitele, kteří se až donedávna spoléhali na neregulované prostředí při uzavírání sázek. Státem řízené trhy sportovních hazardních her mohou vyžadovat, aby kasina a sázkové kanceláře stanovily limity pro sázení a sledovaly hazardní hráče kvůli rizikovému chování.

Technologie může snadno rozpoznat a upozornit provozovnu na digitálních platformách, když hráč projevuje návykové tendence. Tato opatření jsou prvními kroky, jak dostat sportovní sázení ze stínu do hlavního proudu.

Vzrušení

Hráči jsou nadšeni z nových změn zákonů o hazardních hrách, které mají dopad na dostupnost a zákonnost sportovního sázení. Z tohoto důvodu ligy podporují opatření, která jistě zvýší zapojení publika do konkrétních her. Zatímco miliony lidí sledují populární sportovní soutěže, velká většina sleduje hru, aby určila výsledek sázky.

Téměř 50 procent Američanů se zajímá o sportovní sázení. Od fotbalu po automobilové závody, tyto soutěže přitahují celosvětové sportovní nadšence. Jak trh stále roste, institucionální investoři, státní vlády a další hráči zkoumají, jak získat kus ekonomického koláče.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky