Novinky

October 31, 2023

Nejnovější vývoj ve skandálu kradení znamení v Michiganu a zápasech World Series

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Úvod

V této epizodě Hang Up and Listen se Stefan Fatsis, Josh Levin a Joel Anderson připojili k Ben Mathis-Lilley ze Slate, aby zhodnotili nejnovější vývoj v extravaganze michiganských krádeží nápisů. Tým diskutuje o rozhodnutí University of Michigan zrušit nabídku nové smlouvy pro hlavního fotbalového trenéra Jima Harbaugha, jak uvádí The Wall Street Journal. Ponoří se také do programu Connor Stalions na krádeže nápisů a jeho „Michiganského manifestu“, jak zdůraznil Richard Johnson ze Sports Illustrated. ESPN poskytuje postřehy od někoho, kdo byl placen Staliony, aby natočil na video postranní linie oponentů z Michiganu.

Nejnovější vývoj ve skandálu kradení znamení v Michiganu a zápasech World Series

Zápas Světové série

Ben Lindbergh z The Ringer se připojuje k podcastu, aby rozebral zápas World Series mezi Arizona Diamondbacks a Texas Rangers. Lindberghova odbornost v analýze baseballu je evidentní v jeho knihách „Jediné pravidlo je, že to musí fungovat“ a „Stroj MVP“. Zkoumá také nový „účinek úlevy a známosti“ baseballu a pokračující „problém příliš mnoha nadhazovačů“

Kontroverze Dwighta Howarda

Diskuse se poté přesune ke kontroverzi kolem Dwighta Howarda, budoucího člena basketbalové Síně slávy, který byl obviněn ze sexuálního napadení. ESPN poskytuje zpravodajství o civilní žalobě Stephena Harpera proti Howardovi, který obvinění popřel. Článek Diany Moskovitz v Defector poskytuje časovou osu obvinění ze sexuálního napadení, zatímco článek DJe Dunsona v Deadspin zpochybňuje, proč o této záležitosti není dostatek diskuse. Cyd Zeigler z Outsports zkoumá reakci Stephena A. Smitha na obvinění.

Jídlo s sebou

Na konci epizody zanechají hostitelé posluchačům několik klíčových věcí. Zdůrazňují, že je potřeba, aby Major League Baseball upravil svůj formát play-off s 12 týmy po brzkých odchodech Dodgers, Orioles a Braves. Oceňují také vynikající výkony záložníka Texas Rangers Adolise Garcii a vynikajících mladých hráčů z Arizona Diamondbacks. Epizoda končí bonusovým segmentem pojednávajícím o úvodních víkendových dějích NBA, včetně debutu Victora Wembanyamy, údajného omezení minut LeBrona Jamese a nového partnerství mezi Damianem Lillardem a Giannisem Antetokounmpo.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru Slate Plus, abyste podpořili Zavěste a poslouchejte. Pro podrobnější pokrytí se podívejte na doporučené články a knihy zmíněné v celé epizodě.

V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na tým podcastů na adrese hangup@slate.com.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?
2024-04-13

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?

Novinky