Novinky

October 31, 2023

NFL dominuje hodnocení, světová série klesá, vysokoškolský fotbal zklamal

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Úvod

Nejnovější týdenní tabulky sportovní sledovanosti odhalují silný výkon NFL v neděli odpoledne, zatímco World Series zaznamenala pokles sledovanosti. Navíc školní fotbalové zápasy nedosáhly hranice sedmi milionů diváků. Pojďme se blíže podívat na klíčové momenty z hodnocení.

NFL dominuje hodnocení, světová série klesá, vysokoškolský fotbal zklamal

Hodnocení NFL

NFL opět ovládla sledovanost, přičemž nedělní celostátní okno na CBS přilákalo nejvíce diváků týdne. Zápas mezi 49ers a Bengals získal 26,06 milionu diváků, což z něj dělá druhé nejsledovanější okno NFL sezóny. FOX singleheader s Rams a Cowboys si také vedl dobře a přilákal téměř 20 milionů diváků.

Hlavní hra na NBC mezi Bears a Chargers však dosáhla nejnižší úrovně sezóny s pouhými 15,72 miliony diváků.

Sledovanost světové série

Světová série, přestože byla nejvyšší remízou mimo NFL, zaznamenala pokles sledovanosti. Hra 1 v pátek přilákala 9,17 milionu diváků, zatímco hra 2 v sobotu měla 8,15 milionu diváků. Tato čísla představují dvě z nejmenších publik v historii World Series, s hrou 2 na posledním místě.

Hodnocení univerzitního fotbalu

V překvapivém obratu událostí žádný vysokoškolský fotbalový zápas tento týden nedosáhl hranice sedmi milionů diváků. Hra Gruzie-Florida ovládla žebříčky s 5,95 miliony diváků.

Další přednosti

Kromě NFL a World Series bylo v hodnoceních několik dalších pozoruhodných událostí. Neděle viděla rekordní sledovanost univerzitního volejbalu, zatímco úvodní týden NBA zaznamenal nejvyšší sledovanost za šest let.

Závěr

Závěrem lze říci, že NFL nadále dominuje týdenním sportovním hodnocením, zatímco World Series zaznamenala pokles sledovanosti. Vysokoškolské fotbalové zápasy také nedokázaly přilákat velké publikum. Tato hodnocení zdůrazňují pokračující popularitu NFL a problémy, kterým čelí jiné sporty při získávání pozornosti diváků. Bude zajímavé sledovat, jak se hodnocení vyvine v následujících týdnech.

Týdenní sportovní hodnocení, 23.–29. října

Jsou uvedeny pouze události s alespoň 150 000 diváky. Hodnocení domácností 0,55 nebo nižší se zobrazuje s přesností na druhou desetinnou čárku.

Nejnovější zprávy

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení
2023-11-20

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Novinky