Novinky

July 3, 2023

Občanská společnost má novou zásadní schůzku

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Citizen, jedna z předních platebních možností na scéně online sázení, oznámila Tobyho Sucharova jako svého nového technologického ředitele. Před nástupem do Citizen působil Sucharov jako vedoucí britských inovací a později jako vedoucí herní platformy jako služby (GPAS) ve společnosti Playtech.

Občanská společnost má novou zásadní schůzku

Sucharov přináší bohaté zkušenosti v oboru iGaming s rozšiřováním technologických produktů pro stovky provozovatelé sportovních sázek po celém světě. Před Playtech, Sucharov spolupracoval s Williamem Hillem v oddělení automatizovaných sportovních cenových systémů.

Citizen nedávno provedl několik nových jmenování do vyšších pozic, aby podpořil své strategické plány a globální přitažlivost. Jednou z nejvýznamnějších schůzek ve společnosti je jmenování Sarah Ahle, nyní vedoucí oddělení Compliance.

James Neville, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Citizen, řekl, že firma se připravuje na větší expanzi v druhé polovině roku 2023. Proto je nezbytné mít výjimečný tým vedoucích, který bude tento podnik pohánět a udržovat.

Neville dodal:

"Toby přináší velké množství zkušeností ze sektoru iGaming a se škálováním technologických řešení a těšíme se na spolupráci s ním na naší misi zjednodušit způsob placení využitím inovací v alternativních platebních metodách."

The poskytovatel platebních služeb doufá, že jmenování Sucharova do funkce Chief Technology Officer posílí platební služby společnosti z účtu na účet pro podniky v několika odvětvích a lokalitách.

Sucharov v komentáři ke svému novému jmenování uvedl, že je nadšený, že může být součástí akcelerační fáze pro Citizen, společnost se spolehlivým produktem, který může být přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Je přesvědčen, že společnost bude dále expandovat, a těší se, že se bude podílet na jejím budoucím rozvoji.

Nový CTO dodal:

„Pocházím z prostředí iGamingu a od chvíle, kdy jsem viděl technologii, která je základem platebního řešení Citizen, jsem pochopil potenciál tohoto produktu. I když na povrchu je otevřené bankovnictví o bezpečných platbách, věřím, že přidaná možnost propojit uživatele s jejich bankou účty a prokázat vlastnictví prostřednictvím vícefaktorové autentizace změní hru v odvětvích, která jsou cílem podvodů nebo která mají přísné požadavky na „poznej svého zákazníka“ (KYC)

Ale zdá se, že odchod Sucharova neovlivní fungování Playtechu. Dodavatel technologie sportovního sázení nedávno oznámil dohoda s La Française des Jeux (FDJ), jeden z předních provozovatelů hazardních her v Francie. Playtech bude v rámci této dohody poskytovat své pokerové síťové služby francouzskému operátorovi.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?
2024-04-13

Napínavý závod o zlatou kopačku anglické Premier League: Kdo získá vítězství?

Novinky