Novinky

November 1, 2023

Ohromující výkon na lavičce: Potenciální brzda Boston Celtics

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Úvod

Během offseason panoval kolem lavičky Boston Celtics optimismus. Se začátkem sezóny se však ukázalo, že lavička nepodává dobré výkony a mohla by být pro tým v budoucnu problémem.

Ohromující výkon na lavičce: Potenciální brzda Boston Celtics

Slabé výkony

Vracející se zkušení hráči na lavičce, jako jsou Payton Pritchard a Al Horford, nesplnili očekávání. Pritchard, který se v minulé sezóně snažil najít minuty, dostal více herního času, ale příliš se neprosadil. V prvních třech zápasech nastřílel dohromady jen 2,3 bodu a má špatné procento střelby. Horford, který se přizpůsobuje své nové roli šestého muže, se také trápí, v průměru má kariérní minimum 5,3 bodu při 36,8% střelbě.

Zklamané příspěvky

Ostatní hráči na lavičce, včetně Sama Hausera, Luka Korneta a Oshae Brissetta, také nedokázali významně přispět. Hauser a Kornet získali dohromady pouhých 11 bodů za špatné procento střelby. Brissett, od kterého se očekávalo, že bude klíčovou posilou, zaznamenal ve dvou zápasech pouze dva body.

Celkový výkon na lavici

Lavička Keltů jako celek byla nedostatečná. Mezi hráči na lavičce jsou aktuálně nejhorší v NBA, co se týče skórování a střelby. I když existuje naděje, že se hráči jako Horford a Pritchard zlepší, jak se přizpůsobí svým novým rolím, lavička bude muset posílit a poskytnout týmu podporu.

Potřeba zlepšení

Navzdory silnému vstupu Celtics do sezony zůstává lavička potenciálním tahounem týmu. Základní pětka je impozantní, ale k úspěchu bude potřebovat pomoc z lavičky. Pro Celtics je klíčové řešit problémy se svou lavičkou a najít způsoby, jak zlepšit svůj výkon.

Nejnovější zprávy

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení
2023-11-20

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Novinky