Novinky

December 15, 2021

Pět hlavních trendů sportovního sázení v roce 2021

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Sportovní sázení každým dnem roste na popularitě. Počet sázkařů, kteří sázejí na sporty, je v současné době na historickém maximu a očekává se, že tato čísla porostou. Rostoucí popularita sportovních sázek vedla k neustálým upgradům a inovacím v tomto odvětví.

Pět hlavních trendů sportovního sázení v roce 2021

Tento vývoj byl podpořen několika trendy, z nichž většina pravděpodobně potrvá o něco déle. To znamená, že zde je pět trendů sportovního sázení pozorovaných v roce 2021.

Mobilní sázení

Mobilní sázení je nejrozšířenějším trendem sportovní sázení. V současnosti statistiky ukazují, že více než polovina všech sázkařů, kteří sázejí online, používá k sázení své chytré telefony nebo jiná mobilní zařízení. Tento trend je podporován stále rostoucími funkcemi mobilního sázení a pohodlím, které přináší sázení a sledování sázek odkudkoli.

Mikro sázení

Mikrosázení se běžně nazývá sázení ve hře. Většina sázkařů si mikro-sázení užívá kvůli vzrušení, které do hry přidává. Hráči nesázejí pouze na to, který tým vyhraje. Místo toho sázejí na jakýkoli detail hry kdykoli během hry.

Kurzy se během hry neustále mění, což přispívá k nárůstu adrenalinu, který sázkaři zažívají, a díky tomu je hra mnohem poutavější. Mikrosázení je běžnější mezi sázkaři, kteří se stávají fanoušky této hry.

Živé přenosy

Stále více bookmakerů nyní nabízí živé přenosy velkých sportovních událostí. To umožňuje sázkařům sledovat události, jak se dějí, což přidává vzrušení do zážitku z hazardu. Díky trendům mobilního sázení mohou hráči také zachytit kus akce, ať jsou kdekoli.

Kromě toho sázkaři nabízejí také četné možnosti živého sázení. Sázkaři si užívají sázení naživo, protože si mohou hru prostudovat, než se rozhodnou, kterou sázku podat.

Růst sázení na e-sporty

Sázení na e-sporty je také nastupujícím trendem, soudě podle zvyšujícího se počtu sázkařů, kteří uzavírají sázky na e-sportovní události. Zvyšuje se také počet e-sportovních akcí, přičemž většina turnajů a lig se stává populárnější.

Propuknutí koronaviru v nedávné minulosti vedlo k tomu, že většina sportovních lig a turnajů byla odložena nebo zrušena. To je jedna z věcí, které podpořily trend sázení na e-sporty, protože většina e-sportů nebyla ovlivněna.

Převaha bezplatných sázek a bonusů

Bonusy a sázky zdarma jsou ve sportovním sázení již dlouhou dobu trendem. Většina sázkových kanceláří nabízí štědré bonusy, které jim pomohou udržet si zákazníky a přilákat také nové. Tento trend ještě dále narůstá díky sílící konkurenci mezi bookmakery.

Sázkaři také rádi dostávají bonusy, protože jim to umožňuje vyzkoušet nové sázkové strategie. S rostoucími propagačními odměnami jsou však požadavky na sázení stále přísnější.

Zvýšená dostupnost údajů o sázení

Dalším rostoucím trendem je využívání dat k rozhodování o sázení. Většina bookmakerů nyní sázkařům předkládá spoustu údajů o dostupných sázkových trzích. Existuje také mnoho stránek, které se věnují poskytování co největšího množství dat. Sázející používají tato data k informovanému uzavírání sázek. Příklady dostupných údajů zahrnují očekávané metriky a sledování hráčů.

Nejnovější zprávy

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení
2023-11-20

Jak se vypořádat se špatnými běhy v sázení

Novinky