Průvodce sportovními sázkami – informovaný výběr

Novinky

2022-05-18

Sportovní sázení je jednoduché a zábavné, ale k vítězství je potřeba více. Nepřekvapí vás, když zjistíte, že někteří hráči bojují o výhru. Sportovní sázení je ze své podstaty riskantním podnikem. Pokud se to však dělá uvážlivě, může to být zábavný a obohacující doplněk k radosti ze sportovních aktivit.

Průvodce sportovními sázkami – informovaný výběr

Každý online sportovní sázkař by měl vždy usilovat o to, aby ze svých sázek vytěžil co nejvíce tím, že umístí hodnotné sázky. Bohužel většina online sázkařů na sportovní sázky nechápe důležitost hodnoty ve sportovním sázení.

Co je to hodnota?

Porozumění pojmu „hodnota“ používanému ve sportovním sázení je zásadní. Jednoduše řečeno, termín sázení na hodnotové sporty odkazuje na schopnost hráče najít sázky, které vyplácejí lépe, než by normálně dělaly. Hledání hodnoty přichází na různé aspekty. Ať už se jedná o výběr výše sázky, sázkových příležitostí nebo časů, sázející na online sport by měli být ve svém přístupu vždy úmyslní.

Nyní, když je termín hodnota poněkud jasný, klíčová část pochopení toho, co hodnota obnáší sportovní sázení, spočívá v pochopení konceptu implikovaných a skutečných pravděpodobností.

Předpokládaná pravděpodobnost

Kdykoli online sázková kancelář zveřejní peněžní hranici, v podstatě osvětlí pravděpodobnost určitého výsledku. V důsledku toho by měl každý hráč převést sázkové kurzy na implikovanou pravděpodobnost. V ideálním případě se implikovaná pravděpodobnost vypočítá převodem šancí na procenta.

Ačkoli je v tom obvykle nějaká matematika, tyto znalosti se hodí sportovním sázkařům při posuzování potenciální hodnoty nabízené určitými trhy. Jak se počítá implikovaná pravděpodobnost? Mělo by se jednat o přímočarý proces, i když jedinečný pro daný typ nabízených kurzů. Zde jsou některé vzorce použité při provádění těchto výpočtů.

  • Desetinný kurz: Implicitní pravděpodobnost = (1/ desetinný kurz) 100 %
  • Zlomkový kurz: Implicitní pravděpodobnost = jmenovatel / (jmenovatel + čitatel) 100 %
  • Negativní americké kurzy: Implicitní pravděpodobnost = záporný americký kurz / (negativní americký kurz + 100) 100 %
  • Pozitivní americké šance: Implicitní pravděpodobnost = 100 / (kladný americký kurz + 100) 100 %

Hráči, kteří jsou schopni důsledně uzavírat sázky, které nabízejí nejvyšší hodnotu, jsou předurčeni k tomu, aby byli dlouhodobými vítězi. Udělování hodnotných sázek však není jen o sázení na úplné vítěze, může to také znamenat sázení na týmy, které nemusí vyhrát.

Stanovení skutečné pravděpodobnosti

Nyní, když bylo vše o implikované pravděpodobnosti odhaleno, musí sportovní sázkaři najít způsoby, jak určit své skutečné pravděpodobnosti. Různí sázkaři používají různé strategie. Někteří se snaží zjistit možné výsledky v sérii her. Pokud například dva týmy hrají pět her a jeden pravděpodobně vyhraje čtyři z pěti, předpokládá se, že favorit má pravděpodobnost výhry 80 %.

Další přístup zahrnuje vypracování vzorce, který bere v úvahu klíčové proměnné hry. Například vzorec související s fotbalem může zahrnovat věci, jako je hodnota týmu, aktuální forma, domácí výhoda, zranění/pozastavení a kvalita trenérského týmu. Každé z těchto proměnných je objektivně přiřazena hodnota a následně je určena skutečná pravděpodobnost.

Obecně platí, že když je implikovaná hodnota nižší než skutečná pravděpodobnost (obecné hodnocení hráčů), příslušné sázky jsou považovány za vysoké.

Nejlepší tipy na sportovní sázení

Velká část value bettingu je založena na důslednosti při přijímání informovaných rozhodnutí, nikoli na matematice. Tady je seznam tipů které by mohly pomoci každému sázkaři vytvořit si pevný základ pro zábavu a často vyhrávat při výběru online sázení.

Pochopte koncept hodnoty

Hodnota je termín, který je synonymem pro sportovní sázení. Nyní, když již byl probrán koncept hodnoty, je úspěch ve sportovním sázení online ukotven v důsledném uzavírání sázek, které nabízejí pozitivní očekávanou hodnotu.

Osvojte si strategie sportovního sázení

Zatímco většina nových hráčů při uzavírání sportovních sázek příliš nepřemýšlí o strategii, vždy je vhodné vybrat nebo vytvořit a sázkovou strategii a držet se toho. Sázející používají několik strategií, včetně arbitrážního sázení, podpory těžkých favoritů nebo sázení na vítězné série. Strategie však nikdy nezaručí úspěch, ale často mohou zvýšit vaše šance na výhru.

Porovnejte kurzy a řádky

Bookmakeři nenabízejí vždy to samé kurzy a řádky. Proto je vždy vhodné před sportovní sázkou udělat nějaké nákupy. I když se rozdíly mohou zdát malé, často se časem sčítají, což hráčům poskytuje nejlepší hodnotu za jejich sázky.

Zvažte méně zřejmé trhy

Informace mohou ve sportovním sázení změnit hru. Kromě obecné znalosti hry by hráči měli vždy hledat trhy s lepší hodnotou, které online sázková kancelář nabízí na různých trzích. Dobrá věc je, že k identifikaci vysoce hodnotné opce na méně zřejmých trzích je potřeba jen trochu úsilí nebo průzkumu.

Chase nějaké bonusy

Bonusy nabízí sportovním sázkařům vysokou hodnotu, ale při správném hraní. Když to znamená zaregistrovat se u nové sázkové kanceláře nebo zacílit bonus za opětovné nabití, sázející by měli vždy hledat ty nejlepší bonusy.

Nejnovější zprávy

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení
2023-05-17

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 300 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close