Summit SBC CEI na Ukrajině - The Next World Center of Gambling Technology

Novinky

2021-10-08

Ethan Tremblay

Příští měsíce byl založen Summit SBC ze SNS, nabízený společností Parimatch, aby ukázal potenciál Ukrajiny dalšímu velkému mezinárodnímu centru závazkových technologií a hazardu.

Summit SBC CEI na Ukrajině - The Next World Center of Gambling Technology

Ukrajina je jedním z ústředních témat série konferencí a obchodu, na kterých se 13. října v Mezinárodním kongresovém centru Parkovy Kyjev sejdou zástupci operátorů, dodavatelů, spolupracovníků, investorů a regulátorů.

Přehled ukrajinského sektoru iGaming

Rozhodnutí ukrajinské vlády legalizovat hazard otevřelo pro hlavní operátory nový, potenciálně obrovský trh, ale tento národ s více než 40 miliony obyvatel také doporučil zápasy poskytovatelů technologií.

V minulosti byly nižší mzdové náklady high-tech společností na Ukrajině v kurzu, ale již to není hlavní důvod, proč se mezinárodní společnosti rozhodly založit výzkum a vývoj a podporovat tam.

Země má vysoce kvalifikovanou populaci a její univerzity každoročně přijímají 16 000 nových absolventů. Již nyní je největší pracovní silou v oblasti IT kvalifikovaných ve střední a východní Evropě. 

Ukrajina má nejen kvalifikovaný personál potřebný pro podporu růstu technologických společností a vývoj technologických produktů, ale trh je také připraven přilákat investice a rozpoznat potenciál pro ekonomickou a pracovní tvorbu, který nabízí angažovaný průmysl.

SBC Summit CIS je ideálním prostředím, kde se můžete dozvědět více o příležitostech pro mezinárodní operátory, poskytovatele technologií, hry a studie investorů na Ukrajině. Anton Kuchukhidze, prezident jednoho ze strategických partnerů akce, prohlašuje, že země je již na dobré cestě stát se centrem excelence v tomto odvětví.

Pár slov od Antona Kuchukhidze

Řekl: "Ukrajina se nyní veřejně přihlásí ke svým ambicím stát se IT centrem pro hazardní průmysl. Když se hazardní trh na Ukrajině 'uzavřel', bylo mnoho různých technologických společností, které se rozhodly pracovat pro západní společnosti. Skvělé. Mají vytvořený software, různé IT platformy a různá online řešení, a proto je Ukrajina ve světě hazardu již dlouho známá.

Nyní, po legalizaci, začali generální ředitelé a zástupci stejných společností mluvit o své práci. Přibližně 10 až 15 největších světových herních značek již mělo své kanceláře, které vytvářely jejich produkty, a pomáhaly svým provozům po celém světě užívat si. „Takže se nic nemění. 

Ukrajina to začíná brát jako veřejnou doménu. Kromě toho jsou tyto zahraniční společnosti propojeny národně, interně a právně, nyní otevřeně hovoří o svých IT týmech. Proto má Ukrajina již nyní poměrně silnou pozici, nabízet se jako centrum pro vytváření technických řešení pro hazard. "

Program konference GOS summitu SBC nabízí zasedání, která zahrnují problémy přímo související s operacemi na Ukrajině a ve východní Evropě, včetně „poskytování příležitostí pro sázení a iGaming na Ukrajině“, „Investice do budoucnosti, nábor a udržení“, a „Vzestup CIS jako globálního technologického centra iGaming“

Co chystá budoucnost?

Delegáti mohou také očekávat obsah sportovního sponzoringu, změny v zákonech o dani z divoké zvěře na Ukrajině, příležitosti vytvořené regulačními změnami v SNS a východní Evropě, růst sázení na eSport a strategie kampaní úspěšného lokalizovaného marketingu.

Vedle konference je výstava, na které uvidíte 20 předních dodavatelů ukazujících nejnovější inovace a akci „Night Networking“ v elegantních kyjevských lokalitách.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky