Novinky

February 12, 2024

Super Bowl 58: První a kdykoliv výběr střelců touchdownu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Očekává se, že nadcházející Super Bowl 58 předvede dvě nejlepší obrany v NFL, ale to neznamená, že v neděli na stadionu Allegiant neuvidíme nějaké vzrušující touchdowny od San Francisco 49ers a Kansas City Chiefs.

Super Bowl 58: První a kdykoliv výběr střelců touchdownu

V loňském Super Bowlu zaznamenal Jalen Hurts z Philadelphia Eagles první touchdown pouhých pět minut po zápase. Je však nepravděpodobné, že letos uvidíme spěchající touchdown jako první skóre hry. Ve skutečnosti spěchající touchdown znamenal pouze sedmkrát první bodovanou hru Super Bowlu a žádný z těchto případů se nevyskytl v po sobě jdoucích letech.

Loňský Super Bowl viděl celkem devět touchdownů, přičemž koncovou zónu našlo sedm různých hráčů. Kansas City Chiefs zvítězili nad San Francisco 49ers strhující výhrou 38:35. Linebacker Nick Bolton dokonce zaznamenal touchdown při fumble returnu ve druhé čtvrtině.

Kdo tedy najde koncovou zónu jako první v letošním Super Bowl 58? Pojďme se podívat na naše první a kdykoli touchdownové tipy střelců.

První výběr střelců v Super Bowlu

San Francisco 49ers: Christian McCaffrey

  • +155 pro první TD San ​​Francisca
  • +340, abyste získali první TD v Super Bowlu 58

Christian McCaffrey byl v této sezóně nejplodnějším střelcem touchdownu 49ers, což z něj činí nejlepší volbu pro střelce prvního touchdownu. McCaffrey představoval 35 % z 60 týmů, které spěchaly a přijímaly přistání v pravidelné sezóně. V play off zaznamenal čtyři ze sedmi touchdownů týmu. McCaffrey se záznamem skórování v 16 z 18 zápasů této sezóny není jen skvělou volbou pro sázku na střelce prvního touchdownu, ale také jako kdykoli střelec v prvním a druhém poločase.

Kansas City Chiefs: Rashee Rice

  • +350, abyste získali první TD Kansas City
  • +700 za první TD Super Bowlu 58

Rashee Rice, nováček wide receiver pro Kansas City Chiefs, prokázal potenciál v průběhu celé sezóny. Vedl tým v touchdown chytech během základní části a nadále ovlivňoval play-off. Rice zaznamenal čtyři ze svých osmi touchdownů jako první touchdown Chiefs ve hře. S jeho schopností skórovat brzy v první čtvrtině by sázení na Rice jako prvního střelce touchdownu mohlo být nízkorizikovou možností s vysokou odměnou.

Super Bowl kdykoliv Touchdown Scoreer Tipy

San Francisco 49ers: Brandon Aiyuk (+140)

Deebo Samuel může být oblíbenou volbou pro střelce kdykoli touchdown, ale Brandon Aiyuk představuje velkou hodnotu jako hrozba s hlubokým míčem nebo v červené zóně. Aiyuk má v této sezóně na kontě osm touchdownových úlovků a zaznamenal zásadní touchdown v NFC Championship Game. Navzdory nižší míře úlovků v play-off má Aiyuk potenciál kdykoli najít koncovou zónu.

Kansas City Chiefs: Travis Kelce (-130)

Travis Kelce, vedoucí hráč Chiefs v základní části, nadále zářil v play off. S 23 chyty na 262 yardů a třemi touchdowny ve třech zápasech play off se Kelce ukázal jako spolehlivý cíl pro Patricka Mahomese. Má dobré výsledky v skórování touchdownů v posezóně, což z něj dělá solidní volbu jako střelce kdykoliv touchdown.

Na závěr, Super Bowl 58 jako první a kdykoliv při touchdownu si vybral Christian McCaffrey a Rashee Rice za San Francisco 49ers a Brandon Aiyuk a Travis Kelce za Kansas City Chiefs. Tito hráči prokázali svou schopnost najít koncovou zónu a mohli by hrát klíčovou roli při určování výsledku hry.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze
2024-06-02

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze

Novinky