Novinky

May 7, 2023

Top 4 vítězové fotbalových sázek všech dob

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Fotbal patří mezi nejpřímější sporty, na které lze sázet regulované sázkové kanceláře nabízí nespočet soutěží a trhů. Někdy však můžete potřebovat více motivace, když hledáte velkou výplatu ve fotbalovém sázení. Tento příspěvek tedy uvádí a diskutuje čtyři nejlepší fotbalové sázkové výhry v poslední době. 

Top 4 vítězové fotbalových sázek všech dob

#1: Steve Whitely – 1,45 milionu liber

V roce 2011 Steve Whitely, 60letý (tehdy) fanoušek koňských dostihů, doufal, že vyhraje jen pár liber poté, co vsadil 2 £ na devítinohý fotbalový a koňský tiket. To bylo vše, co pan Whitely potřeboval, aby spustil výplatu, která změní život. Zajímavé je, že vyhrál jackpot poté, co podpořil relativně nenáročné koně.

Vysvětlil:

"Těžko říct, jak jsem ke svému výběru přišel. Nejdřív jsem měl dva v každém závodě a to mělo stát 32 liber, takže jsem to zrušil."

#2: Daman Chick – 1 milion liber

V roce 2016 Daman Chick, instalatér kuchyní, inkasoval výhru 1 milion liber poté, co vsadil na portugalský Ender a vstřelil první gól ve svém Finále Eura 2016 proti Francii. Rodák z Birminghamu, který sázel na regulovaném webu pro sportovní sázení ve Spojeném království, předpověděl, že gól padne v 84. minutě, ačkoli útočník skóroval ve 109. minutě. 

#3: Mick Gibbs – 500 tisíc liber

Mick Gibbs, pokrývač a vytrvalý fotbalový fanoušek, vyhrál výplatu 500 000 liber poté, co vsadil v roce 2001 přednostní sázku. Fanoušek Manchesteru United potřeboval Bayern Mnichov k vítězství v Evropském poháru, aby mohl proplout jeho 15ti nohama. Bayern se vzpamatoval z 1:0 a porazil španělskou Valencii. Překvapivě Mick Gibbs v roce 1999 vyhrál sázku 157 400 liber. 

#4: Anonymní sázkař – 585 tisíc GBP

Sezóna anglické Premier League 2015/2016 patřila k nejpřekvapivějším v historii ligy. Během této sezóny Leicester porazil Arsenal a získal vytouženou trofej. Mnozí by výsledek nepředpovídali, ale jeden anonymní sázkař vsadil na klub 20 000 liber, aby vyhrál ligu s kurzem 5000:1. Sázející z této nevýhodné sázky vyhrál 585 000 liber. 

Toto jsou jedny z nejšťastnějších fotbalových sázek v historii hry. Je však důležité si uvědomit, že sportovní sázení je založeno především na štěstí, protože žádný tým nemá zaručeno, že zápas vyhraje. Takže sázejte na strategii a nevkládejte více, než můžete pohodlně prohrát.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami
2024-05-23

Sázkové novinky: Váš dokonalý průvodce vítěznými tipy a aktuálními sportovními statistikami

Novinky