Twitch zakazuje živé streamery z reklamních webů pro sázení kůže

Novinky

2023-07-31

Benard Maumo

Sázení na esporty se stalo mezi tradičními fanoušky sportovního sázení masivním fenoménem. Tento typ sázení umožňuje sázkařům předpovídat výsledky zápasů Esports jako Valorant, CS:SO, Dota 2 a další.

Twitch zakazuje živé streamery z reklamních webů pro sázení kůže

Kromě sázek skutečných peněz některé webové stránky umožňují sázkařům sázet pomocí jejich herních skinů (částí vzhledu postav videoher) a dalších cenností. To je něco, s čím přední herní vývojáři jako Valve a Riot Games bojují již dlouho.

Zdá se, že jejich úsilí bude úspěšné poté, co Twitch, přední web pro živé vysílání, aktualizoval své zásady platformy tak, aby kriminalizovaly propagaci obsahu hazardních her na kůži. 

Při zodpovězení jedné z otázek od svých sledujících společnost pro živé vysílání uvedla: 

"Naše zásady nepovolují žádnou propagaci ani sponzorování hazardních her na kůži."

Streamovací gigant vlastněný Amazonem nedávno zakročil proti tomu, co nazývá „nelicencovaný herní obsah“. Minulý rok, Twitch zakázal své streamery z hraní kasinových her, včetně stolních her a automatů na nelicencovaných webech s hazardními hrami. Kromě toho aktualizované zásady uváděly, že Twitch nepovolí streamerům poskytovat odkazy na hazardní hry a stránky pro sportovní sázení.

Twitch byl občas kritizován za to, že na své platformě nezasahoval proti nelegálnímu obsahu. Streameři, jako jsou Tyler 'Trainwreck' Niknam a Adin Ross, obdrželi spoustu kritiky za hraní a reklamu oblíbené webové stránky s hazardními hrami v kryptoměnách v Spojené státy do jejich komunity.

V reakci na nejnovější omezení, Esporty pozorovatelé poukázali na to, že stále existují otázky týkající se zákazu Twitche na webových stránkách se sázením na kůži. Revidovaná politika platforem může způsobit nepříjemnosti organizacím, jako je G2 Esports, která nedávno uzavřela partnerství s CSGORoll, webovou stránkou pro sázení na kůži.

Nejnovější zprávy

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Novinky