FIFA Světový pohár

November 22, 2022

Skupina C Náhled dne 1. zápasu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Mistrovství světa ve fotbale 2022 je konečně v plném proudu a již nám přineslo několik skutečně nezapomenutelných zápasů!

Skupina C Náhled dne 1. zápasu

Nyní, když skupiny A a B uzavřely svůj první zápasový den, je čas, aby skupina C zahájila svou kampaň na mistrovství světa v úterý 22. listopadu dvěma zajímavými zápasy.

Vysoce konkurenční skupina, která může přinést spoustu překvapení, je toho hodně, co se dá strávit ze zápasů prvního kola.

Argentina vs Saúdská Arábie

Argentina, která je široce považována za jeden z oblíbených týmů pro pohár domů, bude debutovat na mistrovství světa proti jednomu z týmů s nejnižším hodnocením v soutěži – Saúdské Arábii.

Může Messi vyhrát mistrovství světa?

Argentina vedená žhavým Lionelem Messim v očekávané jeho labutí písni na mistrovství světa vstoupila do tohoto turnaje po působivém tříletém běhu bez porážky.

I když jejich základní sestava nemusí překypovat tolika okamžitě rozpoznatelnými superhvězdami jako v jiných edicích, Argentina přichází do tohoto poháru s něčím mnohem lepším: dobře strukturovaným, pevně propleteným týmem, který se může pochlubit skvělým porozuměním a synergií. hřiště.

No, to a Lionel Messi ve špičkové formě a hladovější než kdy předtím po zvednutí trofeje.

Na druhém konci hřiště nedosáhla saúdská reprezentace v žádné ze svých předchozích kampaní na MS příliš úspěchu. Jejich 6. vystoupení na festivalu finále Světového poháruSaúdská Arábie se do osmifinále dostala pouze jednou, v roce 1994.

Kromě nevýrazné historie na tomto turnaji nepřijíždí 51. země světového žebříčku do této soutěže v nejlepší formě. Vyhráli pouze 2 z posledních 10 zápasů a skórovali pouze 4krát. Nezdá se, že by pro tým Albiceleste s žhavou formou a vysokými ambicemi představovali velkou hrozbu.

Při kurzu 1,16 nemá moc cenu sázet na přímou výhru Argentiny, ale „více než 2,5/oba týmy skóre – ne“ při kurzu 3,0 se nám zdá velmi lákavé.

Mexiko vs Polsko

Zatímco se všeobecně očekává, že se Argentina kvalifikuje do dalšího kola soutěže, druhé místo v 16. kole je ve vzduchu. 

Vzhledem k tomu, že se Saúdskou Arábií ve skutečnosti nikdo nespoléhá na postup, je zápas Mexika a Polska naprosto zásadní pro aspirace obou týmů na postup do dalšího kola.

Historie vs současnost

El Tri přichází do tohoto mistrovství světa jako zkušenější z obou stran, protože se kvalifikoval na posledních 8 soutěží v řadě, včetně této. Při všech 7 předchozích příležitostech postoupili do 16. kola, ale zjistili, že je famózně nemožné postoupit dále.

Zatímco historie Mexika v 21. století rozhodně převyšuje historii Polska, které se nekvalifikovalo přes skupinovou fázi od Mexika 1986, zdá se, že Polsko vstupuje do této soutěže se silnější formou než jejich severoameričtí soupeři.

I když může být těžké oddělit obě strany, s kurzem jen mírně ve prospěch Mexika 2,68 na výhru, oba týmy skórovat s 2,03 vypadá jako sázka stojí za zhlédnutí.

Aztécká strana měla v posledních několika zápasech problémy s udržením pevné obrany a vzhledem k tomu, že polský talismanický forvard Robert Lewandowski přichází v rozpálené formě a snaží se setřást svou kletbu na mistrovství světa, nebylo by překvapivé, kdybych viděl, jak vstřelil svůj první gól. v soutěži v tomto zápase s kurzem 5 na Betsson.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze
2024-06-02

Pozvedněte svou sázkovou hru: Tipy zasvěcených osob, statistiky a důvěryhodné recenze

Novinky