Nejlepší sportovní události k sázení na 2024

Sledování, hraní a oslavování sportovních událostí je oblíbenou lidskou zábavou po tisíce let. Ať už jde o sporty, jak je známe dnes, starověké ukázky loveckých dovedností nebo gladiátorské zápasy Římské říše, lidé se vždy snažili předvést své sportovní dovednosti. A zdá se, že dokud existuje konkurence, existují příznivci, kteří fandí z postranní čáry.

Předpokládá se, že sporty vznikly z předvádění nezbytných dovedností pro přežití. Jako například schopnost rychle běžet, hodit zbraň nejdále nebo zápasit se zvířetem k zemi. Později byli účastníci postaveni proti sobě, možná pro zábavu nebo pro určení nejlepšího kandidáta na roli vyžadující sílu a dovednost. Jakmile do hry vstoupil vojenský výcvik, sport se začal vyvíjet v týmové záležitosti, které vojákům pomohly naučit se umění a strategii bitvy. A schopnost střílet z pušek a provádět určité dovednosti na koni se stala kritičtější.

Nejznámější sportovní událostiNejlepší hráči a týmy na světěJak sázet na sportovní mistrovství?
FIFA Světový pohár

Tento průvodce sázením na mistrovství světa ve fotbale obsahuje všechny podrobnosti, se kterými se sázkaři musí před sázením na mistrovství světa ve fotbale seznámit, od historie turnaje a jeho popularity až po to, jak sázet na nadcházející turnaj mistrovství světa ve fotbale 2022. Mistrovství světa ve fotbale je mezinárodní asociační fotbalová soutěž, která svádí mužské národní fotbalové týmy, které jsou členy Mezinárodní fotbalové federace (FIFA).

Zobrazit více
NBA

Finále NBA je každoroční mistrovská série organizovaná National Basketball Association (NBA), nejvyšší úrovní profesionálního basketbalu. Na tomto turnaji se obvykle účastní dva zúčastněné týmy, šampioni západní a východní konference. Týmy hrají sérii nejlepších ze sedmi, která končí, jakmile tým získá čtvrtou výhru.

Zobrazit více
NFL

Pokud chtějí sportovní sázkaři vsadit na turnaje v americkém fotbale, zdaleka nejprominentnější zápasy organizuje Národní fotbalová liga (NFL). Velké množství online sázkových stránek nabízí zápasy NFL. Aktuálně je na jejich soupisce 32 profesionálních týmů. Ti, kteří hrají za NFL, jsou považováni za nejlepší sportovce v tomto sportu.

Zobrazit více
UEFA Mistrovství

UEFA Championship je klubová soutěž, kde špičkové fotbalové (fotbalové) týmy z Evropy soutěží o kontinentální nadvládu. Liga mistrů je elitní soutěž pořádaná Unií evropských fotbalových asociací UEFA. Evropská liga a nově založená Evropská konferenční liga jsou nižší úrovně. UEFA vybírá dějiště finále s téměř dvouletým předstihem.

Zobrazit více
Olympijské hry

Olympijské hry jsou událostí, která se koná každé čtyři roky. Je přehlídkou široké škály sportů, od atletiky až po cyklistiku BMX. Sportovci a ženy z celého světa léta trénují v naději, že budou vybráni, aby reprezentovali svou zemi na největší sportovní akci všech dob. Pořádá ji Mezinárodní olympijský výbor a koná se pokaždé v jiné zemi.

Zobrazit více
Wimbledon

Tento průvodce sázením na Wimbledon je dokonalým zdrojem pro fanoušky tenisu, kteří se chtějí pustit do sázení na tenis. Obsahuje vše, co sázkaři potřebují vědět o sázení na tenis, a co je důležité, o tom, jak sázet na nejprestižnější tenisový turnaj, Wimbledon. Wimbledon, také známý jako The Championships Wimbledon, nebo The Championships, je mistrovství tenisových sportů, které patří mezi čtyři grandslamové tenisové turnaje spolu s French Open, Australian Open a US Open.

Zobrazit více
EHF Liga mistrů

Sázení na Ligu mistrů EHF exponenciálně roste. V tomto průvodci mohou příznivci sázení na házenou zjistit každý detail o tomto sportovním turnaji, od jeho historie až po jeho vývoj. Nechybí ani klíčové poznatky o tom, jak sázet na soutěž, která se řadí mezi největší sportovní události ve světě házené. Liga mistrů EHF, označovaná také jako EHF FINAL4 Men, je premiérovým turnajem v házené mužů.

Zobrazit více

AFL Europe: Aussie Rules

Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Francie vs Maroko
2022-12-14

Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Francie vs Maroko

Semifinále Mistrovství světa ve fotbale 2022 pokračuje tuto středu na stadionu Al Bayt zápasem, který by si v této fázi jen málokdo z nás představoval, že uvidí vracející se šampioni Francie proti odhalení turnaje – Maroku.

Skupina D Zápas 1. náhled
2022-11-22

Skupina D Zápas 1. náhled

Skupina D, která se hraje ve stejný den jako skupina C, bude také debutovat v úterý 22. listopadu.

Skupina C Náhled dne 1. zápasu
2022-11-22

Skupina C Náhled dne 1. zápasu

Mistrovství světa ve fotbale 2022 je konečně v plném proudu a již nám přineslo několik skutečně nezapomenutelných zápasů!

Sázkové kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022
2022-11-16

Sázkové kurzy na mistrovství světa ve fotbale 2022

Dlouho očekávané mistrovství světa ve fotbale 2022 je konečně za rohem. Katar, hostitelská země, vystoupí 20. listopadu s Ekvádorem v tom, co bude zdánlivě vzrušujícím zvednutím opony měsíčního turnaje. Od jihoamerických hvězd, jako jsou Neymar a Messi, až po ty nejlepší evropské, jako jsou Harry Kane a Kylian Mbappe, se očekává, že turnaj předvede některé z nejlepších talentů, které kdy kopaly do míče.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Nejznámější sportovní události

Vyobrazení sportovní aktivity jako je lukostřelba, plavání, zápas a vzpírání se nacházejí v jeskynních kresbách a dokumentech starověkých civilizací po celém světě. Ale jsou to Řekové, kteří se zasloužili o to, že přinesli organizované sportovní turnaje masám.

První zaznamenané olympijské hry se odehrály v roce 776 př. n. l., ačkoli se předpokládá, že hry probíhaly již několik set let předtím. Tyto hry představovaly běh, závody vozů, box, zápas a ukázky dovedností s oštěpem, diskem a lukostřelbou. První zaznamenaná sportovní událost pro ženy přišla krátce poté, herejské hry - pojmenované na počest bohyně Héry - se konaly v 6. století před naším letopočtem. O těchto hrách se toho moc neví, ale předpokládá se, že spíše než na boj a zbraně by se soustředily na běhání závodů na různé vzdálenosti.

A co míčové hry?

Týmové a míčové hry byly také patrné ve starověkých civilizacích až od Aztéků. Ale předpokládá se, že fotbal, jak jej známe, se vyvinul v Anglii ve 12. století. Do moderní hry byla vytesána v 19. století, přičemž první zdokumentovaná mezinárodní hra se objevila v roce 1872 mezi Skotskem a Anglií. Americký fotbal může vysledovat své kořeny jak k fotbalu, tak k rugby, oba jsou anglického původu, ale první zápas amerického fotbalu se hrál v USA v roce 1869 mezi Rutgers a Princeton University. Použili variaci pravidel stanovených londýnským fotbalovým svazem.

Lední hokej má také svůj původ v Anglii, než ho Kanaďané utvořili podle pravidel, podle kterých hrajeme dnes. První oficiální hra se hrála v Montrealu v roce 1875. Lacrosse je však hra, která má původ na severoamerickém kontinentu a hrála se v celé indiánské historii.

Nejlepší hráči a týmy na světě

Titul největšího sportovního týmu na světě je otevřený mnoha debatám, ale některé týmy nelze ignorovat. Například novozélandští All Blacks jsou považováni za nesporně nejlepší ragbyový tým, a to díky svým stálým historickým úspěchům.

Zatímco ve fotbale má Manchester United jednu z nejúspěšnějších historie jakéhokoli týmu a jednu z nejznámějších světových značek. Ale v posledních letech jejich úspěch zaznamenal úpadek a byl zastíněn bezprostředním rivalem Manchester City a španělskými giganty FC Barcelona a Real Madrid. Pokud jde o nejhodnotnější světové sportovní týmy, Forbes jmenoval New York Yankees a LA Lakers mezi svých pět nejlepších v roce 2021. A první místo obsadili Dallas Cowboys, přestože od roku 1996 nevyhráli Superbowl.

Nemusíte se však starat o celý tým nebo dokonce o největší sportovní akce, stačí se zaměřit na jednoho superstar sportovce. Někteří z nejlepších hráčů na světě jsou právě Tom Brady, jehož důchod z amerického fotbalu netrval ani dva měsíce. Průkopnická Simone Bilesová, světově nejvíce zdobená gymnastka. Conor McGregor, vynikající bojovník smíšených bojových umění, a rekordní pilot formule 1 Lewis Hamilton.

Jak sázet na sportovní mistrovství?

Pokud máte zájem posunout svou lásku ke sportu na další úroveň, sázení na esportové události nebo velké sportovní šampionáty mohou přidat zcela nový prvek vzrušení.

  • Nejprve si proveďte průzkum. Slepé sázení na sportovní turnaje, týmy nebo sportovce, aniž byste o nich něco věděli, je rychlý způsob, jak prohrát. Podívejte se na seznam sportovních turnajů a nejlepších sportovních událostí, sportovních lig a sportovních online turnajů. Přečtěte si o zvoleném sportu a naučte se, jak číst a porozumět pravděpodobnosti, než budete pokračovat.
  • Rozhodněte se, zda chcete uzavřít sázku osobně v tradiční sázkové kanceláři. Nebo zvolte použití online sportovní sázkové stránky nebo aplikace. Díky nim je proces rychlejší a pohodlnější, i když neosobnější.
  • Vyberte typ sázky, kterou chcete uzavřít. Vsadíte čistě na vítěze hry? Nebo na celkové skóre? Možná chcete vsadit na více než jeden zápas, přičemž každý musí vyhrát, abyste si zajistili konečné vítězství. Než se rozhodnete, podívejte se na všechny možnosti.
  • Jakmile uděláte všechna rozhodnutí, vsaďte si.
  • Pohodlně se usaďte, držte palce a čekejte na výsledek!
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda