The best Sporting Events to bet on in 2022

Sledování, hraní a oslavování sportovních událostí je oblíbenou lidskou zábavou po tisíce let. Ať už jde o sporty, jak je známe dnes, starověké ukázky loveckých dovedností nebo gladiátorské zápasy Římské říše, lidé se vždy snažili předvést své sportovní dovednosti. A zdá se, že dokud existuje konkurence, existují příznivci, kteří fandí z postranní čáry.

Předpokládá se, že sporty vznikly z předvádění nezbytných dovedností pro přežití. Jako například schopnost rychle běžet, hodit zbraň nejdále nebo zápasit se zvířetem k zemi. Později byli účastníci postaveni proti sobě, možná pro zábavu nebo pro určení nejlepšího kandidáta na roli vyžadující sílu a dovednost. Jakmile do hry vstoupil vojenský výcvik, sport se začal vyvíjet v týmové záležitosti, které vojákům pomohly naučit se umění a strategii bitvy. A schopnost střílet z pušek a provádět určité dovednosti na koni se stala kritičtější.

The best Sporting Events to bet on in 2022
Nejznámější sportovní událostiNejlepší hráči a týmy na světěJak sázet na sportovní mistrovství?
EHF Liga mistrů

Sázení na Ligu mistrů EHF exponenciálně roste. V tomto průvodci mohou příznivci sázení na házenou zjistit každý detail o tomto sportovním turnaji, od jeho historie až po jeho vývoj. Nechybí ani klíčové poznatky o tom, jak sázet na soutěž, která se řadí mezi největší sportovní události ve světě házené. Liga mistrů EHF, označovaná také jako EHF FINAL4 Men, je premiérovým turnajem v házené mužů. 

Zobrazit více…
FIFA Světový pohár

Tento průvodce sázením na mistrovství světa ve fotbale obsahuje všechny podrobnosti, se kterými se sázkaři musí před sázením na mistrovství světa ve fotbale seznámit, od historie turnaje a jeho popularity až po to, jak sázet na nadcházející turnaj mistrovství světa ve fotbale 2022. Mistrovství světa ve fotbale je mezinárodní asociační fotbalová soutěž, která svádí mužské národní fotbalové týmy, které jsou členy Mezinárodní fotbalové federace (FIFA). 

Zobrazit více…
FINA Mistrovství

Tento průvodce sázením FINA World Swimming Championships je ideální pro milovníky plavání, kteří si chtějí vsadit na jeden z hlavních sportovních turnajů ve světě vodních sportů. Zjistěte si o tomto turnaji vše, co je třeba vědět, a hlavně, jak na něj sázet. Mistrovství světa FINA, známé také jako Mistrovství světa ve vodě, je multidisciplinární turnaj pro nejlépe hodnocené vodní sporty. 

Zobrazit více…
Formule 1 Mistrovství světa

Formule 1 je mezinárodní turnaj mezi závodní třídou pro jednomístné závodní vozy s otevřenými koly. Je to bezpochyby nejprestižnější motoristická soutěž na světě. Závody Formule 1 se obvykle konají od března do prosince (10 měsíců) a zahrnují v průměru 20 závodů ve 21 různých zemích na čtyřech kontinentech. Mistrovství světa formule 1 je také nejpopulárnější každoroční sportovní seriál motoristických závodů.

Zobrazit více…
ICC T20 Světový pohár

Světová dvacítka je an mezinárodní kriket turnaj, který zahrnuje všechny členy ICC. V ideálním případě se jedná o globální turnaj se všemi kriketovými národy. Případný vítěz získává status mistra světa dvacítek. Kromě zřejmých chvástání jsou v sázce také nějaké peníze. Celková výhra peněz činí asi 8 milionů dolarů, přičemž každá zúčastněná země obdrží téměř 60 000 dolarů nebo dokonce více.

Zobrazit více…
IIHF Mistrovství světa

Třetí divize zahrnuje dvě skupiny po deseti týmech. Postupuje se obdobně jako v ostatních divizích. Divize IV byla vytvořena pro Mistrovství světa v ledním hokeji mužů 2020 a je nejnižší úrovní Mistrovství světa IIHF.

Zobrazit více…
Kentucky Derby

Nejnavštěvovanější stakes race si díky své obrovské sledovanosti vysloužil také několik přezdívek. Někteří to označují jako 'The Run for the Roses', což je narážka na závěs květin, který obdrží vítěz. Jiní to označují jako „nejrychlejší/nejvíc vzrušující dvě minuty ve sportu“. Veškerá tato záliba ukazuje, proč by se každý milovník sportu měl zúčastnit nebo sledovat obvykle televizní závod z celého světa.

Zobrazit více…
MLB World Series

Tato událost je play-off v baseballu, kde se proti sobě postaví vítězové dvou nejvyšších profesionálních lig v Severní Americe. Tyto dvě ligy, které tvoří MLB, jsou Americká liga (AL) a Národní liga (NL). World Series je každoroční mistrovská hra, kterou hrají šampioni těchto dvou sportovních turnajů.

Zobrazit více…

NBA Finals

Nejznámější sportovní události

Nejznámější sportovní události

Vyobrazení sportovní aktivity jako je lukostřelba, plavání, zápas a vzpírání se nacházejí v jeskynních kresbách a dokumentech starověkých civilizací po celém světě. Ale jsou to Řekové, kteří se zasloužili o to, že přinesli organizované sportovní turnaje masám.

První zaznamenané olympijské hry se odehrály v roce 776 př. n. l., ačkoli se předpokládá, že hry probíhaly již několik set let předtím. Tyto hry představovaly běh, závody vozů, box, zápas a ukázky dovedností s oštěpem, diskem a lukostřelbou. První zaznamenaná sportovní událost pro ženy přišla krátce poté, herejské hry - pojmenované na počest bohyně Héry - se konaly v 6. století před naším letopočtem. O těchto hrách se toho moc neví, ale předpokládá se, že spíše než na boj a zbraně by se soustředily na běhání závodů na různé vzdálenosti.

A co míčové hry?

Týmové a míčové hry byly také patrné ve starověkých civilizacích až od Aztéků. Ale předpokládá se, že fotbal, jak jej známe, se vyvinul v Anglii ve 12. století. Do moderní hry byla vytesána v 19. století, přičemž první zdokumentovaná mezinárodní hra se objevila v roce 1872 mezi Skotskem a Anglií. Americký fotbal může vysledovat své kořeny jak k fotbalu, tak k rugby, oba jsou anglického původu, ale první zápas amerického fotbalu se hrál v USA v roce 1869 mezi Rutgers a Princeton University. Použili variaci pravidel stanovených londýnským fotbalovým svazem.

Lední hokej má také svůj původ v Anglii, než ho Kanaďané utvořili podle pravidel, podle kterých hrajeme dnes. První oficiální hra se hrála v Montrealu v roce 1875. Lacrosse je však hra, která má původ na severoamerickém kontinentu a hrála se v celé indiánské historii.

Nejznámější sportovní události
Nejlepší hráči a týmy na světě

Nejlepší hráči a týmy na světě

Titul největšího sportovního týmu na světě je otevřený mnoha debatám, ale některé týmy nelze ignorovat. Například novozélandští All Blacks jsou považováni za nesporně nejlepší ragbyový tým, a to díky svým stálým historickým úspěchům.

Zatímco ve fotbale má Manchester United jednu z nejúspěšnějších historie jakéhokoli týmu a jednu z nejznámějších světových značek. Ale v posledních letech jejich úspěch zaznamenal úpadek a byl zastíněn bezprostředním rivalem Manchester City a španělskými giganty FC Barcelona a Real Madrid. Pokud jde o nejhodnotnější světové sportovní týmy, Forbes jmenoval New York Yankees a LA Lakers mezi svých pět nejlepších v roce 2021. A první místo obsadili Dallas Cowboys, přestože od roku 1996 nevyhráli Superbowl.

Nemusíte se však starat o celý tým nebo dokonce o největší sportovní akce, stačí se zaměřit na jednoho superstar sportovce. Někteří z nejlepších hráčů na světě jsou právě Tom Brady, jehož důchod z amerického fotbalu netrval ani dva měsíce. Průkopnická Simone Bilesová, světově nejvíce zdobená gymnastka. Conor McGregor, vynikající bojovník smíšených bojových umění, a rekordní pilot formule 1 Lewis Hamilton.

Nejlepší hráči a týmy na světě
Jak sázet na sportovní mistrovství?

Jak sázet na sportovní mistrovství?

Pokud máte zájem posunout svou lásku ke sportu na další úroveň, sázení na esportové události nebo velké sportovní šampionáty mohou přidat zcela nový prvek vzrušení.

  • Nejprve si proveďte průzkum. Slepé sázení na sportovní turnaje, týmy nebo sportovce, aniž byste o nich něco věděli, je rychlý způsob, jak prohrát. Podívejte se na seznam sportovních turnajů a nejlepších sportovních událostí, sportovních lig a sportovních online turnajů. Přečtěte si o zvoleném sportu a naučte se, jak číst a porozumět pravděpodobnosti, než budete pokračovat.
  • Rozhodněte se, zda chcete uzavřít sázku osobně v tradiční sázkové kanceláři. Nebo zvolte použití online sportovní sázkové stránky nebo aplikace. Díky nim je proces rychlejší a pohodlnější, i když neosobnější.
  • Vyberte typ sázky, kterou chcete uzavřít. Vsadíte čistě na vítěze hry? Nebo na celkové skóre? Možná chcete vsadit na více než jeden zápas, přičemž každý musí vyhrát, abyste si zajistili konečné vítězství. Než se rozhodnete, podívejte se na všechny možnosti.
  • Jakmile uděláte všechna rozhodnutí, vsaďte si.
  • Pohodlně se usaďte, držte palce a čekejte na výsledek!
Jak sázet na sportovní mistrovství?