Online sázení na MLB World Series

Tato událost je play-off v baseballu, kde se proti sobě postaví vítězové dvou nejvyšších profesionálních lig v Severní Americe. Tyto dvě ligy, které tvoří MLB, jsou Americká liga (AL) a Národní liga (NL). World Series je každoroční mistrovská hra, kterou hrají šampioni těchto dvou sportovních turnajů.

Mnoho Američanů často považuje World Series za mistrovství světa v baseballu. Zakládají to na skutečnosti, že Major League Baseball přitahuje špičkové hráče baseballu na světě. S hráči z více než 20 zemí jde o jednu z největších sportovních událostí na světě. Ale v pravém slova smyslu mistři Světové série nejsou mistry světa. Tato pocta patří vítězům World Baseball Classic, mezinárodního sportovního mistrovství, které začalo v roce 2006.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Vše, co potřebujete vědět o MLB World Series

Vše, co potřebujete vědět o MLB World Series

Tyto dvě sportovní ligy bojovaly v turnaji o výhodu domácího hřiště až do roku 2002. V letech 2003 až 2016 však získala výhodu příslušná liga, která vyhrála Utkání hvězd.

Později až do roku 2020 získávala vítězná strana ligy s nejneuvěřitelnějšími výhrami a prohrami v základní části výhodu na domácím hřišti. Výjimkou jsou případy, kdy se všechny hry hrály na neutrálním hřišti, což byl podobný případ v roce 2020.

Vše, co potřebujete vědět o MLB World Series
Historie světové série MLB

Historie světové série MLB

Baseballová série začala po skončení rivality mezi National League a nově zahájenou americký League v roce 1903. První událost zahrnovala best-of-devět série, kde Pittsburgh prohrál proti Bostonu, tři zápasy na pět.

V následujícím roce NY Giants odmítli čelit Bostonu, který byl vítězem AL. Nicméně, série byla obnovena v roce 1905 a hrál každoročně poté. Bohužel v roce 1994 akci přerušila rozsáhlá stávka hráčů. Sedmihra je typická od roku 1922. Od roku 1955 byla také každá série vybrána jako nejužitečnější hráč.

Začlenění Kanady

V roce 1969 se Montreal stal prvním týmem z Kanada objevit se na MLB. Toronto by bylo druhé v roce 1977. Toronto vyhrálo v roce 1992 a stalo se prvním týmem mimo USA, který vyhrál hlavní sportovní turnaje. Yankees sídlící v New Yorku mají aktuálně nejvíce titulů v Americké lize.

Příjmy získané z prodeje brány play-off jsou rozděleny mezi týmy play-off. Šampion Světové série obdrží největší podíl z bazénu, následovaný druhým místem a tak dále. Finanční odměna pro šampiony Světové série MLB je určena součtem „Pool hráčů“. „Pool“ jsou peníze získané ze všech prodejů vstupenek na play-off MLB.

Před play-off MLB se kluby obvykle scházejí, aby vyjednaly, kolik peněz bude rozděleno mezi vítěze a poražené sezóny podobné nejlepším šampionátům v esportech. Vítězové obdrží největší podíl z „poolu“ neboli odměny. Ostatní posezónní týmy dostávají menší část příjmů z play off MLB.

Historie světové série MLB
V blízkosti baseballu

V blízkosti baseballu

Baseball jako sport se hraje od roku 1744. Formát hry zůstal téměř stejný dodnes. Kanada, Severní Amerika a Japonsko jsou hlavními trhy této hry, ale baseball je globální sport. World Series of Baseball slouží jako jeho vyvrcholení.

Cílem při hraní této hry je překonat soupeře počtem běhů. Hráči se snaží trefit baseballový míček co nejvzdálenější místo a poté budou získávat body běháním po základen. Pokud se jim podaří obejít všechny čtyři základny a vyhnout se označení, jejich místo zaujme jiný pálkař.

Ve hře proti sobě soupeří dva týmy, každý složený z devíti hráčů. Hra je dlouhá devět směn, přičemž každý tým odpaluje a poté se střídavě postaví v každé směně. Výsledky závěrečných směn každého týmu se přičtou k jeho celkovému skóre a tým, který nasbírá více bodů, vyhrává.

V blízkosti baseballu
Proč je světová série Major League Baseball populární?

Proč je světová série Major League Baseball populární?

World Series může být turnaj v Severní Americe, ale je to bezpochyby nejlepší baseballová událost na planetě. I když zde nejsou žádné týmy z celého světa, je zde mnoho zahraničních hráčů. YouTube TV, internetová televizní služba, která byla spuštěna v roce 2017, se stala prezentujícím sponzorem World Series v rámci víceleté dohody, která začala v roce 2017.

Mnoho menších baseballových turnajů bylo nazváno „Světová série“. Mezi další sportovní turnaje patří Junior World Series. Junior sportovní turnaje zápas s vítězem Americké asociace a šampionem Mezinárodní ligy.

Tyto dvě jsou profesionální menší ligy v Americe. Došlo také k nárůstu sportovních online turnajů, kterých se účastní hráči baseballových videoher.

Proč je oblíbené sázet?

Světová série je nejstarším šampionátem v profesionálních sportech a není žádným tajemstvím, že baseball má dostatečně obrovskou fanouškovskou základnu, aby pomohl propagovat nejdůležitější baseballovou událost sezóny.

Pokud jde o nejpřijatelnější kurzy Světové série, služby sportovních sázek se nedrží zpátky a poskytují nepřeberné množství možností pro každou hru v sérii. Futures sázení je, když hráči sázejí na kurzy a linie World Series před sérií mistrovství.

Proč je světová série Major League Baseball populární?
Jak sázet na MLB World Series

Jak sázet na MLB World Series

Pokud jde o sázení Světové série na sportovní turnaje, prakticky každá sázková kancelář na trhu má velký výběr. Skutečným problémem je rozhodování, které možnosti sázení jsou pro hráče vhodné. Sázkové kanceláře nabízejí širokou škálu alternativ sázení, včetně některých nejlepší mistrovství v esportu.

Moneyline je nejpohodlnější způsob sázení na sportovní turnaje. Výplaty určují kurzy MLB. Tato sázka pouze vyžaduje, aby hráč vsadil na to, který tým vyhraje konkrétní hru.

Strategie sázení na MLB World Series

Další metodou je sázka na bodové rozpětí. Když hráči vsadí na bodový spread World Series, sázejí na to, o kolik bodů musí tým vyhrát nebo prohrát.

Oblíbený tým, označený záporným znaménkem, musí hru buď vyhrát, nebo prohrát s menším rozdílem, než je spread. Smolař označený záporným symbolem musí vyhrát o více běhů, než je spread, aby pokryl spread.

Jednotlivci nemusí sázet na konkrétní tým nebo výsledek, když sázejí na celkové částky. Sázka je obvykle na celkový celkový počet běhů pro oba týmy. Pokud má hra Světové série celkem 7,5, mohou hráči vsadit na over, což znamená, že předpovídají, že oba týmy skórují více než 8. V případě nižšího skóre je opak pravdou.

Prop (proposition) sázení je zábavný způsob, jak sázet na World Series bez sázení na konkrétní výsledek. Prop sázka nebere v úvahu vítězný tým ani konečné skóre, ale místo toho se soustředí na to, co se stane během hry. Prop sázky lze uzavřít na jednoho hráče nebo na všechny týmy ve střetu.

Jak sázet na MLB World Series
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda