Jak sázet na Bundesliga v 2024

Bundesliga je nejvyšší liga německého klubového fotbalu. Zahrnuje rozsáhlou síť organizací, které aktivně propagují tento sport v celé evropské zemi. Německá federální fotbalová liga neboli Bundesliga komplexní síť asociací, týmů a členství pokrývá celou zemi a zahrnuje různé herní a organizační úrovně.

Pravidelná sezóna trvá od srpna do května. Každá strana hraje 34 her doma i venku a poskytuje bundesligovým sázkovým online sázkovým kancelářím rozsáhlé trhy. Bundesliga se skládá z osmnácti týmů. V lize se každý tým utká se všemi soupeři dvakrát, doma a venku po celou sezónu.

Jak sázet na Bundesliga v 2024
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Kvalifikace na evropský fotbal

Kvalifikace na evropský fotbal

Tříbodový systém nahradil dřívější dvoubodové ocenění za výhru od sezony 1995/96. Každý zápas nyní uděluje tři body vítězi, poraženému žádný a v případě remízy jeden bod každému týmu.

Pouze jeden klub je korunován mistrem na konci základní části. Spodní tři strany jsou okamžitě degradovány a nahrazeny třemi nejlepšími týmy z druhé divize. Druhá úroveň je známá jako 2.Bundesliga od roku 1974. Třetí divize je známá jako 3.Liga od roku 2008. Dříve byla známá jako Regionalliga, protože byla založena v roce 1963.

Německý mistr, druzí, třetí a čtvrtí týmy postupují do Ligy mistrů, nejlepší evropské klubové soutěže. Tým na pátém místě a vítěz Poháru DFB se kvalifikuje do Evropské ligy.

Šestý tým se probojuje do Evropské konferenční ligy. V případě, že se vítěz DFB Pokal kvalifikuje i do Ligy mistrů, budou vicemistři stejného poháru soutěžit v Evropské lize. Šestý tým získá místo v Evropské lize, když se oba finalisté DFB Pokal kvalifikují do Ligy mistrů a místo na Europa Conference připadne týmu na sedmém místě.

Týmy sestupující z německá liga nejvyšší kategorie na konci základní části přesunout do druhé řady pro následující sezónu. 2. Bundesliga má také 18 klubů soutěžících o tři postupová místa, která jsou na konci sezóny k dispozici. V příští sezóně ti, kteří skončí poslední, sestoupí do svých regionálních divizí, kde budou bojovat o místo ve 2. bundeslize.

Tým, který v Bundeslize skončí na 16. místě, hraje ve dvouzápasovém play off s týmem, který je třetí ve druhé řadě. Vítěz nerozhodného výsledku se v následující kampani zúčastní Bundesligy, zatímco poražený sestoupí do druhé ligy.

Kvalifikace na evropský fotbal
Nejlepší týmy v Bundeslize

Nejlepší týmy v Bundeslize

Od jejího založení se Bundesligy zúčastnilo 56 klubů. Některé z těchto týmů byly dominantní, zatímco jiné měly smíšené výsledky. Tyto týmy byly zastoupeny hvězdami a talentovanými hráči, díky nimž je Bundesliga jednou z nejnapínavějších soutěží na světě.

FC Bayern Mnichov

Tento tým, běžně známý jako FC Bayern, hraje své domácí zápasy na masivním stadionu Allianz Arena. Tým byl dominantní v Bundeslize a je zastoupen hvězdnými hráči. Gerd Muller je nejlepším střelcem Bundesligy všech dob. Robert Lewandowski je druhý. Oba reprezentovali Bayern Mnichov. V svět fotbalu, Bayern má nejvyšší počet členů příznivců.

Borussia Dortmund

Klub je populárně známý jako BVB a sídlí na stadionu Signal Iduna Park v Dortmundu. BVB je považován za druhý nejlepší klub v Německu a tohoto titulu dostál. Nicméně jejich poslední titul přišel v roce 2011/12, ale tým byl několikrát na druhém místě. Tým má jeden Liga mistrů titul a v celoněmeckém finále 2013 skončil na druhém místě, když prohrál s Bayernem Mnichov.

Lipsko

Lipsko je nový tým v německém fotbale, který byl založen v roce 2009 a v roce 2016 postoupil do Bundesligy. Tým si upevnil své místo jako nejlepší tým v Německu, v sezóně 2016/17 a 2020/21 skončil na druhém místě. . Tým také vyhrál DFB-Pokal v roce 2022 a byl na druhém místě v Lize mistrů 2019/20.

Nejlepší týmy v Bundeslize
Nejlepší statistiky Bundesligy

Nejlepší statistiky Bundesligy

Bayern drží rekord v nejvyšším celkovém počtu bodů v kampani, s 91 v roce 2013. Tým je tedy běžným výběrem sázkařů v jakékoli online sázkové kanceláři. Největší rozdíl mezi mistry a vicemistry nastal ve stejné sezóně, když Bayern skončil s 25 body před Dortmundem. Tým zpečetil titul v té sezóně s nejmenším počtem zápasů a vyhrál korunu 2013/14 v pouhých 27 zápasech.

V sezóně 2015/16 skončila druhá Borussia Dortmund se 78 body, což je ligový rekord pro umístění na druhém místě. Bayern Mnichov vstřelil nejvíce gólů v sezóně se 101. Kromě toho tým nastřílel nejvíce gólů doma (69) a na cestách (47).

212 čistých kont v Bundeslize dělá z Manuela Neuera brankáře s největším počtem vyřazení v historii ligy. Gerd Müller vytvořil ligový rekord s 365 góly ve 427 zápasech. S 602 zápasy za Eintracht Frankfurt je Charly Körbel držitelem rekordu ve většině ligových vystoupení. Stefan Effenberg obdržel nejvíce rezervací ze všech hráčů, se 121 kartami, sedmi červenými.

Nejlepší statistiky Bundesligy
Bundesligové ligy a pohárové soutěže

Bundesligové ligy a pohárové soutěže

Jak sezóna postupuje, týmy z Bundesligy hrají také ligový pohár, DFB-Pokal. DFB-Pokal je každoroční vyřazovací německý fotbalový turnaj pořádaný Německým fotbalovým svazem (DFB). Liga má 64 týmů, včetně všech klubů Bundesligy a 2. Bundesligy. Po mistrovství Bundesligy je považována za další prestižní klubovou soutěž v německém fotbale.

Bayern je držitelem nejvyšších DFB-Pokal titulů, 20, od začátku této soutěže v roce 1935. Tým je proto oblíbeným výběrem na internetových stránkách sázkových kanceláří. Současnými šampiony jsou RB Leipzig, kteří získali svůj první titul v roce 2022.

Kromě toho týmy soutěží v Evropské sportovní události. Liga mistrů je pro čtyři nejlepší týmy, zatímco Evropská liga je pro páté a šesté místo. Sedmý tým soutěží v Evropské konferenční lize, která byla založena v roce 2021/22.

Tyto německé týmy nejsou tak dominantní jako ty ze Španělska, Anglie nebo Itálie. Celkově vyhráli turnaje osmkrát. Německé týmy byly druhé nejdominantnější v Evropské lize, vyhrály sedmkrát. Eintracht Frankfurt vyhrál ročník 2021/22.

Bundesligové ligy a pohárové soutěže
Historie Bundesligy

Historie Bundesligy

Dávno před Bundesligou existovaly německé fotbalové ligy. První regionální liga, mistrovství jižního Německa ve fotbale, byla založena v roce 1898. Šestnáct zakládajících členů Bundesligy bylo vybráno z nejlepších národních týmů.

Bundesliga byla založena v roce 1963 německým fotbalovým svazem. Deutsche Fußball Liga organizuje ligu od roku 2001. Nejzasloužilejší týmy z několika německých regionů byly poprvé umístěny společně v jedné lize.

Bayern Mnichov v posledních 32 sezonách dominoval Bundeslize a vyhrál 32krát. Bayern vyhrál každý z deseti titulů od ročníku 2012/13. Bayern Mnichov v bundesligových titulech v letech 1986/87 a 2012/13 ani jednou neprohrál, čímž vytvořil nový rekord s nejmenším počtem proher v jedné sezóně.

Bayern Mnichov má nejvíce triumfů v kampani, 29 v letech 2012/13 a 2013/14. Tým je také nejúspěšnějším německým týmem v Evropě, když šestkrát vyhrál Ligu mistrů, poslední titul byl v roce 2020.

Bayern má na svém kontě deset evropských pohárů a čtyři mezinárodní klubové poháry. Bayern Mnichov vyhrál v letech 2012/13 a 2019/20 Bundesligu, DFB-Pokal a Ligu mistrů.

Historie Bundesligy
Nejlepší sázkové kurzy na Bundesligu

Nejlepší sázkové kurzy na Bundesligu

Kdokoli může snadno naučit se sázet v Bundeslize pomocí jednoduchých kroků. Fotbal je sport, který přitahuje sázkaře ze všech možných prostředí. Pokud jde o sázení na fotbal, je důležité vědět, jak číst kurzy. Pochopení významu čísel může poskytnout sázkařům významnou výhodu oproti ostatním hráčům.

Moneyline

Toto je standard Sázka na peněžní linii ve kterém si jednotlivci musí vybrat jednu stranu, aby získali vítězství nebo remízu mezi dvěma týmy. Záporné znaménko (-) symbolizuje nejméně oblíbené, zatímco znaménko plus (+) představuje smolař. To je běžné u bundesligových bookmakerů; všechny tři řádky v třícestné Moneyline však mohou být plus peníze (+) v závislosti na shodě.

Under/ Overs

Sázení Over-Under Totals je zábavná metoda pro předpovídání německé ligy. Sázkaři mohou vsadit na celkový počet gólů vstřelených oběma kluby hrajícími v určitém zápase a na to, zda vstřelené góly budou PŘES nebo POD celkový počet gólů předpokládaných bookmakerem.

U jakéhokoli online bookmakera je průměrný celkový cíl 2,0, ale může se lišit v závislosti na vzájemném zápase. Za předpokladu, že tento trh pro zápas mezi Lipskem a Frankfurtem je stanoven na 3,5. Jednotlivci by měli vsadit na OVER, pokud věří, že kumulativní skóre pro oba týmy bude čtyři nebo více gólů. Člověk by měl vsadit na UNDER, pokud předpovídají, že celkové skóre bude tři góly nebo méně.

Proti Spreadu

Kurzová společnost upraví sázení s rozpětím bodů tak, aby měl menší tým ve hře výhodu. Ještě před začátkem zápasu je smolařovi obvykle přiděleno +0,5 gólu. Počínaje hodnotou -0,5 gólu budou favority handicapovaní. Pokud by sázkaři podpořili outsidera na úrovni +0,5, vyhráli by, pokud by jejich tým vyhrál nebo zápas skončil nerozhodně. Sázkaři ztratí svůj vklad, pokud tým prohraje zápas.

Rezervace a další trhy

Sázkaři mohou vsadit na hráče nebo celkový počet týmové rezervace ve hře. Celkový počet rohových kopů, správné skórování a dokonce i hráči, kteří skórují, jsou některé z dalších dostupných trhů. Hráči musí pečlivě sledovat zápasy, aby mohli sázet na tyto druhy sázek.

Nejlepší sázkové kurzy na Bundesligu
Nejlepší sázkové kanceláře, které sází na Bundesligu

Nejlepší sázkové kanceláře, které sází na Bundesligu

Německá Bundesliga, považovaná za jednu z evropské velké pětky, nabízí každý týden širokou škálu fotbalových sázek sázkařům po celém světě. Bayern Mnichov, Borussia Dortmund a Bayer Leverkusen jsou kluby světové třídy, zatímco řada nastupujících týmů se snaží dostat velké kluky dolů.

Existuje mnoho renomovaných Bundesligy online sportovní sázkové stránky z čeho vybírat při hledání výhodných sázkových kurzů na fotbal. Mezi nejlepší poskytovatele online sázkových kanceláří patří Dafabet, BetWinner, Parimatch, Vbet a William Hill. Je velmi důležité dozvědět se o hráčích a týmech, které se účastní her, na které máte zájem sázet, na sázkové kanceláři Bundesligy.

Nejlepší sázkové kanceláře, které sází na Bundesligu
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda