Sports teams worth betting on in 2022

Země po celém světě legalizují sportovní hazard. Právní rámec pro účast na sázení na oblíbené sportovní týmy vedl k rozmachu online a offline sázek. Fanoušci utrácejí ročně miliardy za sportovní sázení. Sportovní týmy jsou tvořeny jednotlivci, kteří spolupracují v týmu při hraní určitého sportu. Počet hráčů v každém týmu se liší v závislosti na pravidlech každého konkrétního sportu.

Sportovní tým vytváří identitu značky několika způsoby. Kolegiální týmy často obdrží jméno maskota vysoké školy nebo univerzity. Profesionální týmy se obvykle identifikují s regionem místa, kde tým sídlí. V případě sponzorovaných týmů může tým nést jméno společnosti, která hradí všechny náklady týmu. Pro fanoušky může značka a popularita týmu určovat, kolik sázek hazardní hráči podají na tým během soutěže.

Bundesliga

Bundesliga je nejvyšší fotbalová liga německého klubu. Zahrnuje rozsáhlou síť organizací, které aktivně propagují tento sport v celé evropské zemi. Německá federální fotbalová liga neboli komplexní síť asociací, týmů a členů Bundesligy se rozprostírá po celé zemi a zahrnuje různé herní a organizační úrovně. Pravidelná sezóna trvá od srpna do května. Každá strana hraje 34 her doma i venku a poskytuje bundesligovým sázkovým online sázkovým kancelářím rozsáhlé trhy.

Zobrazit více…
Eredivisie

Eredivisie je nizozemská přední profesionální fotbalová soutěž, do které se zapojilo 18 klubů. Každý klub v lize hraje se všemi ostatními dvakrát během kampaně. Jedna hra je většinou doma. Odveta se odehrává na soupeřově hřišti, celkem třicet čtyři her pro každý tým během kampaně. Tyto mnohé hry umožňují online sázkovým serverům Eredivisie poskytovat sázkařům obrovské sázkové trhy. Systém fotbalové ligy v Nizozemsku se skládá ze dvou zcela profesionálních divizí, které jsou k dispozici také na internetových stránkách sportovního sázení. 

Zobrazit více…
La Liga

La Liga je populární španělská fotbalová soutěž ve světě fanoušků a sázek. Je to elitní fotbalová soutěž v evropské zemi a mezi místními je známá jako Primeira Division. Nejvýše postavená profesionální liga je divizí systému španělské fotbalové ligy a je řízena Liga Nacional de Futbol Professional. 

Zobrazit více…
Le Ligue

Kvůli komerčním zájmům se francouzská Le Ligue formálně nazývá Ligue 1 Uber Eats. Jedná se o národní primární fotbalové mistrovství ve Francii. Le Ligue se hraje na dvacet týmů a běží na sestupové a postupové struktuře do az Ligue 2. Ligu spravuje Francouzská fotbalová federace LFP. Před sezónou 2023/24 je v plánu zredukovat Le Ligue na osmnáct týmů. Většina zápasů se odehrává o víkendech. 

Zobrazit více…
Premier League

Anglická Premier League, široce známá jako The Premier League, vyniká jako největší a nejpopulárnější fotbalová liga na světě a nejsledovanější sportovní událost. Tuto ligu tvoří dvacet týmů, které soutěží doma i venku. Během sezóny je celkem 380 her, které poskytují nejlepším webům online sázkových kanceláří mnoho sázkových událostí. Premier League funguje na základě sestupu a postupu. 

Zobrazit více…
Nejoblíbenější sportovní týmy, na které lze vsadit

Nejoblíbenější sportovní týmy, na které lze vsadit

Velká většina účastníků sportovních týmů jsou amatérští sportovci. Profesionální týmy a ligy se však staly nedílnou součástí moderního sportovního prostředí. Zde je seznam sportovních týmů, které jsou nejhodnotnější na světě.

  • Real Madrid CF – 4,8 miliardy dolarů
  • Dallas Cowboys – 5,7 miliardy dolarů
  • FC Barcelona – 4,8 miliardy dolarů
  • New York Knicks – 5 miliard dolarů

V roce 2012 hazardní hráči sázející na sportovní týmy vsadili na finále Wimbledonu více než 58 milionů dolarů online sportovní sázkové stránky. Více než 1 miliarda fanoušků sledovala zápasy Wimbledonu během soutěže. Tato hra si drží čtvrté místo v oblíbenosti sázek mezi sportovními hráči.

S přibližně 93 000 zápasy mají tenisoví fanoušci spoustu příležitostí k sázkám. Světová jednička Iga Swiatek je oblíbená v jakékoli tenisové soutěži, zejména po vítězství na French Open 2022 v Paříži.

Během březnového šílenství hazardní hráči vsadili zhruba 10 miliard dolarů na basketbal, který je mezi sportovními fanoušky na třetím místě v popularitě sázení. Protože o národní šampionát soutěží 68 týmů, fanoušci týmů sázejí na výsledek jednotlivých zápasů a závěrečného mistrovského utkání. Kansas Jayhawks vyhráli v roce 2022 šampionát NCAA, díky čemuž se v roce 2023 bude moci dívat na sázky.

Americký fotbal je v globálních sázkách na druhém místě za jediným sportem. Národní fotbalová liga přitahuje polovinu všech sportovních sázek v Americe. Ve skutečnosti přilákal Super Bowl v roce 2018 rekordních 158 milionů dolarů v legálních sázkách. Odhady nelegálních sázek na šampionát přibližují výši celkových sázek 5 miliardám dolarů.

I když Rams porazili Bengals v Super Bowlu 2022, pouze sedm největších sportovních týmů vyhrálo po sobě jdoucí šampionáty, a to se nestalo od roku 2004. V roce 2023 se mohou tvůrci kurzů podívat na jiné velké sportovní týmy, aby vyhráli Super Bowl, včetně buccaneers v čele s ikonickým, 7násobným šampionem Super Bowlu quarterbackem Tomem Bradym.

Jako světový nejoblíbenější sport, fotbal překonává nejlepší sportovní týmové sázkové akce. Mistrovství světa ve fotbale FIFA World Cup přitahuje týmy z 210 zemí, které se turnaje účastní. Od kvalifikačních zápasů po postup do finále týmy soutěží o to, kdo to všechno vyhraje. Sázkaři sledují a sázejí na každém kroku. FC Barcelona i Real Madrid jsou týmy, které sázkové kurzy favorizují.

Nejoblíbenější sportovní týmy, na které lze vsadit
Vsaďte si na sportovní tým

Vsaďte si na sportovní tým

Díky tisícům sportovních soutěží měsíčně mají nejlepší sportovní týmy, na které lze vsadit, příznivé kurzy. Fanoušci uzavírají sázky v oblíbených offline provozovnách, online webových stránkách nebo mobilních aplikacích dostupných ke stažení v obchodech s aplikacemi Apple a Google. Týmy s vysokou šancí na výhru představují vyšší peněžní riziko pro sázející, kteří se účastní sázení na sportovní týmy. Proto je pro gamblera klíčové vsadit peníze pouze na sporty, které si může dovolit prohrát.

Většina sázkových kanceláří nabízí několik způsobů, jak vsadit na stejnou soutěž. Sázející může například vsadit na to, kdo vyhraje zápas, který hráč skóruje jako první nebo na hráče, který získá nejvíce bodů. Kurz na favorizovaný tým bude mít kurz se znaménkem mínus. Kurz týmu, u kterého se očekává prohra, bude mít znaménko plus s kurzem.

Oblíbeným způsobem sázení je sázení na základě očekávaného vítězství v bodech. Pokud se očekává, že tým vyhraje o 10 bodů, bodový rozdíl -10. Sázející, kteří vsadí na oblíbený tým, dostanou zpět vsazené peníze plus další výhry, pokud favorit s kurzem vyhraje o 10 bodů.

Vsaďte si na sportovní tým
Vyplatí se sázet na sportovní tým?

Vyplatí se sázet na sportovní tým?

Pro sportovní nadšence, sázení na sportovní ligy je forma zábavy, která obohacuje hru. Vyhrajte nebo prohrajte, sázení pro většinu stojí za zkušenost. Dalším oblíbeným způsobem, jak vyhrát sázku, je například sázení na peněžní hranici. Pokud je kurz favorita -400, sázkař vsadí 400 $ za šanci na výhru 200 $.

Sázející však vyhraje svou sázku plus 200 $, pokud favorit vyhraje, ale může prohrát 400 $, pokud favorit prohraje zápas. Sázení na peníze je oblíbené u sportovních soutěží s nízkým skóre, jako je fotbal a baseball. Ostřílení gambleři si osvojili, jak řídit riziko a jednotliví fanoušci si často hrají jen pro zábavu.

Vyplatí se sázet na sportovní tým?
Jak sázet na sportovní tým

Jak sázet na sportovní tým

Zkušení gambleři sázejí chytře. Zůstat informován o sázení na oblíbené sportovní týmy je jedním ze způsobů, jak vybrat nejlepší týmy, na které se dá vsadit. Většina hráčů sleduje hry, aby zjistili, kteří hráči si vedou dobře a které týmy vědí, jak vyhrát. Průzkum historických statistik výher/proher je také chytrý způsob, jak učinit informované rozhodnutí. Ve skutečnosti může počítačový software analyzovat výhry a vytvořit pravděpodobného vítěze v souboji mezi týmy.

Statistiky a data jsou však pouze dva způsoby, jak určit pravděpodobného vítěze. Informace ve zprávách nabízejí klíče k budoucím výkonnostním schopnostem týmu a nabízejí pohled na sázení na sportovní týmy. Pokud tým získá superhvězdného hráče, může se zvýšit šance na výhru. A naopak, pokud tým kvůli zranění ztratí důležitého hráče, může čelit výzvám soutěžících na stejné úrovni.

Efektivním způsobem sázení je také sledování sázkových kurzů sportovních týmů. Zaměstnanci sázkových kanceláří mají zkušenosti s vybíráním vítězů a ve více než 50 procentech případů mají pravdu. K zajištění výhry může lepší vsadit na obě strany zápasu. Když se hráč rozhodne oddělit sázkové kanceláře, může vsadit dvě sázky, což téměř upevní výhru. Samozřejmě, že nerozhodný zápas v tomto scénáři bude znamenat, že hráč prohraje, pokud vsadí na výhru obou týmů.

Jak sázet na sportovní tým
Nejlepší sportovní hráči na světě

Nejlepší sportovní hráči na světě

Zvládnutí sportu vyžaduje intenzivní odhodlání, talent, odvahu a atletiku. Jen málo hráčů dosáhne ikonického stavu, který zahrnuje obdiv fanoušků a spoustu peněz z platů, výher a podpor. Zde je pět hráčů, které favorizují fanoušci a sázkové kurzy.

  • Cristiano Ronaldo vydělává v roce 2022 neuvěřitelných 26,4 milionů dolarů a na Twitteru ho sleduje 42 milionů sledujících. Jako nejpopulárnější fotbalista na světě během své kariéry nashromáždil více než 1 miliardu dolarů v příjmech z platu a potvrzení a má odhadované čisté jmění 500 milionů dolarů.

  • LeBron James vydělává 23 milionů dolarů hraním basketbalu za Los Angeles Lakers a tweetuje více než 31 milionům fanoušků na Twitteru. Forbes odhaduje, že Jamesovo čisté jmění přesahuje 1 miliardu dolarů.

  • Serena a Venus Williamsové otřásly tenisovým světem individuálními a čtyřhrami během své kariéry. Oba neocenitelně přispěli ke sportu tím, že vyhráli několik šampionátů, včetně Wimbledonu. Serena vede s 19 výhrami ve Wimbledonu před 12 výhrami Venuše. Oba se těšili postavení jedničky světového žebříčku tenistů.

Každý z těchto hráčů je široce považován za nejlepšího, kdo kdy hrál svůj příslušný sport, a často je hazardními hráči zvýhodňován.

Nejlepší sportovní hráči na světě