Nejlepší ligy, na které se vyplatí vsadit v 2024

Země po celém světě legalizují sportovní hazardní hry. Právní rámce pro účast na sázení na oblíbené sportovní týmy vedly k rozmachu online a offline sázek. Fanoušci utrácejí ročně miliardy za sportovní sázení. Sportovní týmy jsou tvořeny jednotlivci, kteří spolupracují v týmu při hraní určitého sportu. Počet hráčů v každém týmu se liší v závislosti na pravidlech každého konkrétního sportu.

Sportovní tým vytváří identitu značky několika způsoby. Kolegiální týmy často obdrží jméno maskota vysoké školy nebo univerzity. Profesionální týmy se obvykle identifikují s regionem místa, kde tým sídlí. V případě sponzorovaných týmů může tým nést název společnosti, která hradí všechny náklady týmu. Pro fanoušky může značka a popularita týmu určovat, kolik sázek hráči v průběhu soutěže na tým podají.

Ligue 1

Kvůli komerčním zájmům se francouzská Le Ligue formálně nazývá Ligue 1 Uber Eats. Jedná se o národní primární fotbalové mistrovství ve Francii. Le Ligue se hraje na dvacet týmů a běží na sestupové a postupové struktuře do az Ligue 2. Ligu spravuje Francouzská fotbalová federace LFP. Před sezónou 2023/24 je v plánu zredukovat Le Ligue na osmnáct týmů. Většina zápasů se odehrává o víkendech.

Zobrazit více
Eredivisie

Eredivisie je nizozemská přední profesionální fotbalová soutěž, do které se zapojilo 18 klubů. Každý klub v lize hraje se všemi ostatními dvakrát během kampaně. Jedna hra je většinou doma. Odveta se odehrává na soupeřově hřišti, celkem třicet čtyři her pro každý tým během kampaně. Tyto mnohé hry umožňují online sázkovým serverům Eredivisie poskytovat sázkařům obrovské sázkové trhy. Systém fotbalové ligy v Nizozemsku se skládá ze dvou zcela profesionálních divizí, které jsou k dispozici také na internetových stránkách sportovního sázení.

Zobrazit více
Serie A

Serie A je také známá jako Serie A TIM kvůli národnímu sponzorství. Scudetto je předáno vítězi tohoto turnaje nejvyšší ligy pro profesionální kluby nejvyšší italské fotbalové struktury. Od roku 1930 používá formát ligy rozvrh každého kola. Liga je široce uznávána jako jedna z nejlepších světových fotbalových lig a je oblíbená u online sázkových kanceláří Serie A. Soutěž je také často vykreslována jako jedna z nejtakticky a nejpevnějších defenzivních fotbalových lig na světě.

Zobrazit více
Bundesliga

Bundesliga je nejvyšší liga německého klubového fotbalu. Zahrnuje rozsáhlou síť organizací, které aktivně propagují tento sport v celé evropské zemi. Německá federální fotbalová liga neboli Bundesliga komplexní síť asociací, týmů a členství pokrývá celou zemi a zahrnuje různé herní a organizační úrovně.

Zobrazit více
La Liga

La Liga je populární španělská fotbalová soutěž ve světě fanoušků a sázek. Je to elitní fotbalová soutěž v evropské zemi a mezi místními je známá jako Primeira Division. Nejvýše postavená profesionální liga je divizí systému španělské fotbalové ligy a je řízena Liga Nacional de Futbol Professional.

Zobrazit více
Premier League

Anglická Premier League, široce známá jako The Premier League, vyniká jako největší a nejpopulárnější fotbalová liga na světě a nejsledovanější sportovní událost. Tuto ligu tvoří dvacet týmů, které soutěží doma i venku. Během sezóny je celkem 380 her, které poskytují nejlepším webům online sázkových kanceláří mnoho sázkových událostí. Premier League funguje na základě sestupu a postupu.

Zobrazit více
Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Francie vs Maroko
2022-12-14

Semifinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Francie vs Maroko

Semifinále Mistrovství světa ve fotbale 2022 pokračuje tuto středu na stadionu Al Bayt zápasem, který by si v této fázi jen málokdo z nás představoval, že uvidí vracející se šampioni Francie proti odhalení turnaje – Maroku.

Čtvrtfinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Anglie vs. Francie
2022-12-09

Čtvrtfinále mistrovství světa ve fotbale 2022 – Anglie vs. Francie

Druhý den čtvrtfinále Mistrovství světa ve fotbale 2022 je tady a s ním určitě bude jeden z nejnapínavějších zápasů soutěže, když se elektrická anglická strana postaví proti úřadujícím šampionům Francii!

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?
2022-11-30

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?

V roce 2022 přivítá Baseballová síň slávy sedm nových členů do exkluzivního klubu. To bylo poté, co žádné jméno v předchozím roce neudělalo škrt. Vzhledem k tomu, že lidé jako David Ortiz, Tony Oliva a další nejsou v sále, mohou baseballoví nadšenci a sázkaři přesunout svou pozornost na třídu talentů Major League Baseball 2023, která má dobrou šanci.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Nejoblíbenější sportovní týmy a ligy, na které lze vsadit

Velká většina účastníků sportovních týmů jsou amatérští sportovci. Profesionální týmy a ligy se však staly nedílnou součástí moderního sportovního prostředí. Zde je seznam sportovních týmů, které jsou nejhodnotnější na světě.

  • Real Madrid CF – 4,8 miliardy dolarů
  • Dallas Cowboys – 5,7 miliardy dolarů
  • FC Barcelona – 4,8 miliardy dolarů
  • New York Knicks – 5 miliard dolarů

V roce 2012 hazardní hráči sázející na sportovní týmy vsadili na finále Wimbledonu více než 58 milionů dolarů online sportovní sázkové stránky. Více než 1 miliarda fanoušků sledovala zápasy Wimbledonu během soutěže. Hra si drží čtvrté místo v popularitě sázení mezi sportovními hráči.

S přibližně 93 000 zápasy mají tenisoví fanoušci spoustu příležitostí k sázkám. Světová jednička Iga Swiatek je oblíbená v jakékoli tenisové soutěži, zejména po vítězství na French Open 2022 v Paříži.

Během březnového šílenství hazardní hráči vsadili na basketbal, který je mezi sportovními fanoušky na třetím místě v popularitě sázení, asi 10 miliard dolarů. Protože o národní šampionát soutěží 68 týmů, fanoušci týmů sázejí na výsledek jednotlivých zápasů a závěrečného mistrovského zápasu. Kansas Jayhawks vyhráli v roce 2022 šampionát NCAA, díky čemuž se tým stal tím, na který se v roce 2023 budou dívat sázky.

Americký fotbal je v globálních sázkách na druhém místě za jediným sportem. Národní fotbalová liga přitahuje polovinu všech sportovních sázek v Americe. Ve skutečnosti přilákal Super Bowl v roce 2018 rekordních 158 milionů dolarů v legálních sázkách. Odhady nelegálních sázek na šampionát přibližují výši celkových sázek 5 miliardám dolarů.

I když Rams porazili Bengals v Super Bowlu 2022, pouze sedm největších sportovních týmů vyhrálo po sobě jdoucí šampionáty, a to se nestalo od roku 2004. V roce 2023 se mohou tvůrci kurzů podívat na jiné velké sportovní týmy, aby vyhráli Super Bowl, včetně Buccaneers v čele s ikonickým, 7-krát Super Bowl šampión quarterback Tom Brady.

Jako světový nejoblíbenější sport, fotbal překonává nejlepší sportovní týmové sázkové akce. Mistrovství světa ve fotbale FIFA World Cup přitahuje týmy z 210 zemí, které se turnaje účastní. Od kvalifikačních zápasů až po finále týmy soutěží o to, kdo to všechno vyhraje. Sázkaři sledují a sázejí na každém kroku. FC Barcelona i Real Madrid jsou týmy, které sázkové kurzy favorizují.

Vsaďte si na sportovní tým

Díky tisícům sportovních soutěží měsíčně mají nejlepší sportovní týmy, na které lze sázet, příznivé kurzy. Fanoušci uzavírají sázky v oblíbených offline provozovnách, online webových stránkách nebo k dispozici mobilní aplikace ke stažení v obchodech s aplikacemi Apple a Google.

Týmy s vysokou šancí na výhru jsou vystaveny vyššímu peněžnímu riziku pro sázející, kteří se účastní sázení na sportovní týmy. Proto je pro gamblera klíčové vsadit peníze pouze na sporty, které si může dovolit prohrát.

Většina sázkových kanceláří nabízí několik způsobů vsadit na stejnou soutěž. Sázející může například vsadit na to, kdo vyhraje zápas, který hráč skóruje jako první nebo na hráče, který získá nejvíce bodů. Kurz na favorizovaný tým bude mít kurz se znaménkem mínus. Kurz týmu, u kterého se očekává prohra, bude mít kladné znaménko kurzu.

Oblíbeným způsobem sázení je sázení na základě očekávaného vítězství v bodech. Pokud se očekává, že tým vyhraje o 10 bodů, bodový rozdíl je -10. Sázející, kteří vsadí na oblíbený tým, dostanou zpět vsazené peníze plus další výhry, pokud favorit s kurzem vyhraje o 10 bodů.

Vyplatí se sázet na ligu?

Pro sportovní nadšence je sázení na sportovní ligy formou zábavy, která vylepšuje hru. Vyhrajte nebo prohrajte, sázení pro většinu stojí za zkušenost. Dalším oblíbeným způsobem, jak vyhrát sázku, je například sázení na peněžní hranici. Pokud je kurz favorita -400, sázkař vsadí 400 $ za šanci na výhru 200 $.

Sázející však vyhraje svou sázku plus 200 $, pokud favorit vyhraje, ale může prohrát 400 $, pokud favorit prohraje zápas. Sázení na peníze je oblíbené u sportovních soutěží s nízkým skóre, jako je fotbal a baseball. Ostřílení gambleři si osvojili, jak řídit riziko a jednotliví fanoušci si často hrají jen pro zábavu.

Jak sázet na sportovní týmy

Ostřílení hráči sázejí chytře. Zůstat informován o sázkách na oblíbené sportovní týmy je jedním ze způsobů, jak vybrat nejlepší týmy, na které se dá vsadit. Většina hráčů sleduje hry, aby zjistili, kteří hráči si vedou dobře a které týmy vědí, jak vyhrát.

Průzkum historických statistik výher/proher je také chytrý způsob, jak učinit informované rozhodnutí. Ve skutečnosti může počítačový software analyzovat výhry a vytvořit pravděpodobného vítěze v souboji mezi týmy.

Statistiky a data jsou však pouze dva způsoby, jak určit pravděpodobného vítěze. Informace ve zprávách nabízejí klíče k budoucím výkonnostním schopnostem týmu a nabízejí pohled na sázení na sportovní týmy. Pokud tým získá hráče superstar, šance na výhru se mohou zvýšit. Naopak, pokud tým kvůli zranění ztratí důležitého hráče, může čelit výzvám při soutěžích na stejné úrovni.

Efektivním způsobem sázení je také sledování sázkových kurzů sportovních týmů. Zaměstnanci sázkových kanceláří mají zkušenosti s vybíráním vítězů a ve více než 50 procentech případů mají pravdu. Pro zajištění výhry může lepší vsadit na obě strany zápasu.

Když se hráč rozhodne oddělit sázkové kanceláře, může vsadit dvě sázky, což téměř upevní výhru. Remízový zápas v tomto scénáři samozřejmě bude znamenat, že hráč prohraje, pokud vsadí na výhru obou týmů.

Nejlepší sportovní hráči na světě

Zvládnutí sportu vyžaduje intenzivní odhodlání, talent, odvahu a atletiku. Jen málo hráčů dosáhne ikonického stavu, který zahrnuje obdiv fanoušků a spoustu peněz z platů, výher a podpor. Zde je pět hráčů, kteří jsou oblíbení fanoušky a sázkové kurzy.

Cristiano Ronaldo vydělává v roce 2022 neuvěřitelných 26,4 milionů dolarů a na Twitteru ho sleduje 42 milionů sledujících. Jako nejpopulárnější fotbalista na světě během své kariéry nashromáždil více než 1 miliardu dolarů v příjmech z platu a potvrzení a má odhadované čisté jmění 500 milionů dolarů.

LeBron James vydělává 23 milionů dolarů hraním basketbalu za Los Angeles Lakers a tweetuje více než 31 milionům fanoušků na Twitteru. Forbes odhaduje, že Jamesovo čisté jmění přesahuje 1 miliardu dolarů.

Serena a Venus Williamsové otřásly tenisovým světem individuálními a čtyřhrami během své kariéry. Oba neocenitelně přispěli ke sportu tím, že vyhráli několik šampionátů, včetně Wimbledonu. Serena vede s 19 výhrami ve Wimbledonu před 12 výhrami Venuše. Oba se těšili postavení jedničky světového žebříčku tenistů.

Každý z těchto hráčů je široce považován za nejlepšího, který kdy hrál svůj příslušný sport, a je často zvýhodňován hazardními hráči.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda