Nejlepší strategie sportovního sázení v roce 2021

Novinky

2021-11-24

Sportovní sázení může být hodně zábavné. Pro sázkaře však může být také frustrující, pokud věci nejdou podle jeho představ. Sázkaři rychle přijímají skutečnost, že strategie je klíčem ke zlepšení jejich šancí online. Online sázkaři mohou přispět k tomu, aby jejich sportovní sázení bylo mnohem lepší.

Nejlepší strategie sportovního sázení v roce 2021

Patří mezi ně nastavení limitů sázek, správná správa bankrollu a používání práv stránky pro sportovní sázení. Sázející by také měl najít a používat efektivní sázkové strategie. Některé z nejlepších strategií sportovního sázení používaných v roce 2021 jsou uvedeny níže.

Strategie uzavřených sázek Uzavřené sázení je možná nejjednodušší sázková strategie, kterou mohou sázkaři použít. Tato strategie vyžaduje, aby sázkař uzavřel sadu sázek na stejnou událost. Velkým úlovkem této sázkové strategie je však to, že se spoléhá na sázky zdarma.

Většina online sázkových stránek obvykle nabízí sázky zdarma a další bonusy, které mohou hráči v této strategii využít. Funguje pro všechny sporty, ale je nejlepší pro ty, které mohou skončit pouze dvěma výsledky. Události s nejvyššími kurzy budou pro sázkaře také příznivé.

Arbitrážní sázková strategie

Tato strategie se obvykle zaměřuje na využití rozdílů v kurzech v různých sázkových kancelářích. Kurzy se obvykle neustále mění, protože různé faktory ovlivňující výsledek hry se neustále mění. V některých případech může být změna dostatečně vysoká, aby poskytla výnosy.

Arbitrážní strategie využívá zpoždění v některých sázkových kancelářích ohledně změny kurzů. Výhry jsou obvykle minimální, ale lze je akumulovat pro větší výnosy.

Strategie Kellyho kritéria

Tato strategie se nejčastěji používá na finančních trzích, ale docela dobře funguje také při sportovním sázení. Jeho cílem je využít variace mezi pravděpodobností a šancemi. Vše, co sázkař potřebuje, je určit hodnotu kurzu. Sázkař pak může měnit svůj vklad podle variace pravděpodobnosti a šancí. Existují matematické vzorce, které může sázkař použít k výpočtu hodnoty kurzu a překrytí.

Strategie zvýšení šancí

Jednou z metod, kterou bookmakeři používají k přilákání nových sázkařů, je zvyšování kurzů. Sázející mohou využít takové navýšení kurzů ke zvýšení částky své potenciální výhry. Tato strategie funguje pouze ke zlepšení výše výhry, ale žádným způsobem nemění pravděpodobnost výhry.

Sázející by si však měli uvědomit, že většina sázkových kanceláří má obvykle dobré důvody pro zvýšení konkrétních kurzů. Zvýšený kurz může naznačovat, že výsledek kurzu nebude kladný.

Strategie systémového sázení

Tato sázková strategie vyžaduje, aby sázkaři kryli své sázky různými sázkovými řadami namísto použití akumulátoru. U akumulačních sázek prohra jedné sázky znamená, že prohraje celá sázenka. Se systémovými sázkami pokryjete všechny nejlepší výsledky, takže prohra jedné sázky nemusí nutně znamenat prohru celé sázenky.

Pronásleduje Steam

Chasing steam je strategie, která se opírá o výrazné pohyby na sázkovém trhu. Pokud se například kurzy výrazně pohybují, může to být způsobeno tím, že mnoho profesionálních hráčů a sázkařských syndikátů sází na jednu stranu.

Bookmakeri v takových situacích obvykle mění své kurzy, aby minimalizovali své výplaty. Strategie předpokládá, že profesionální sázkaři a sázkařské syndikáty, kteří způsobují kolísání kurzů, mají dobrou představu o pravděpodobném výsledku. Sázkař tak může tyto znalosti využít k sázení.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky