Novinky

February 16, 2022

Průvodce sázením na zimní olympijské hry 2022

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Zimní olympijské hry v roce 2022 začaly 4. února po dlouhém čekání po pandemii COVID-19, která na okamžik téměř vymazala velké sportovní události. The zimní olympijské hry v Pekingu následuje po nedávno skončených olympijských hrách v Tokiu o šest měsíců, což je neobvykle krátké trvání vzhledem k tomu, že tokijské akce bylo o šest měsíců zpožděno.

Průvodce sázením na zimní olympijské hry 2022

XXIV. zimní olympijské hry jsou výjimečné z různých důvodů. Zaprvé, Peking se zapíše do historie jako první město, které bude hostit letní i zimní olympijské hry, poté, co tato olympiáda debutovala v roce 2008. Čínské hlavní město je sice oficiálním hostitelským městem, ale akce se budou konat na 13 místech rozmístěných ve třech oblasti (Peking, Yanqing a Zhangjiakou).

Online sázení na zimní olympijské hry

Události zimních olympijských her jsou obvykle kratší než letní sporty, takže pro sportovního sázkaře je nezbytné, aby porozuměl různým dostupným možnostem při sázení na zimní sporty.

Než se sportovní sázkaři podívají na možnosti, které mají k dispozici, musí zvládnout složitost sázení na zimní olympijské hry. Zde je několik kroků, které je třeba udělat při sázení na zimní olympijské hry 2022:

Vyberte si sázkovou kancelář

I když to může znít jako klišé, prvním krokem k sázení na zimní olympijské hry 2022 by mělo být nalezení nejlepší stránky pro sportovní sázení. Mělo by se jednat o webovou stránku s online sázením, která rozsáhle pokrývá událost.

Pochopte šance

Po vstupu do online sázkové kanceláře pro účely sázení na zimní olympijské hry musí hráči věnovat pozornost nabízeným kurzům nebo pokrytí trhu, což by mělo být pro každého, kdo má nějaké zkušenosti se sportovním sázením, jasno. Hledání kurzů by mělo být snadné. Online sázkaři by si však měli uvědomit, že některé sázkové kanceláře mají tendenci ignorovat méně známé sporty zimních olympijských her, jako je curling.

Umístěte sázky

Podání sázek by mělo být snadné – vyberte si tým nebo sportovce a zadejte částku, kterou chcete vsadit. A tam, kde jde o peníze, je vždy důležité zdůraznit důležitost náležité péče.

Nejlepší možnosti sázení na zimní sporty

Zimní olympijské hry v roce 2022 budou mít 109 akcí v 15 sportech. Obliba této události mezi sportovními sázkaři stále roste, a to především díky růstu popularity některých sportů v této události, jako např. lední hokej a hokej. Také online sportovní sázení nebo vyhlídky na vydělávání peněz nesmírně přispěly k popularitě zimních olympijských her.

Zůstává křišťálově jasné, že některé zimní olympijské sporty jsou populárnější než jiné. Zde jsou některé z nejoblíbenějších událostí mezi sázejícími na zimní sporty.

Lyžování

Zimní olympijské hry zahrnují mnoho disciplín souvisejících s lyžováním. Tato událost je středobodem zimních olympijských her v Pekingu a vystupovala na všech zimních olympijských hrách. Některé lyžařské události v soutěži roku 2022 zahrnují běh na lyžích, rychlé lyžování na krátké trati, skoky na lyžích a alpské lyžování.

Týmy ke sledování – Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Norsko.

Lední hokej

Lední hokej se celosvětově těší obrovské popularitě. Je pozoruhodné, že lední hokej má zásluhu na produkci některých z nejlepších momentů v historii zimních olympijských her. Utkání žen USA vs. Kanada je obvykle radostí sledovat, přičemž příslušné týmy slibují vzrušující zápas. Jakékoli online sportovní sázení pokrývající zimní olympijské hry poskytuje kurzy na tento sport.

Týmy ke sledování – Kanada, Rusko, Dánsko a Švýcarsko

Snowboarding

Snowboarding je dovednostní hra, která se snaží ukázat atletické schopnosti a odvahu. Díky těmto faktorům je pro sportovní sázkaře značně přitažlivý. Na zimních olympijských hrách se sportovci účastní pěti snowboardových závodů – Paralelní obří slalom, snowboard Cross, Slopestyle a Blog Air.

Jednotlivci ke sledování - Shaun White, Chloe Kim

Bobová dráha

Bobová dráha je také známá jako bobová dráha, oblíbená u všech zimních olympijských her. Romantika k bobové dráze je z velké části připisována rychlostnímu faktoru vyrytému ve hře, který vidí konkurenty u plechovek pohybovat se rychlostí až 85 mph. Bobové soutěže mají čtyři disciplíny. Patří mezi ně Dva muži, Dvě ženy, Čtyři muži a Dámský Monobob.

Týmy ke sledování: Německo, Švýcarsko, Amerika, Jamajka

Oblíbené typy sázek na zimní olympijské hry

Události zimních olympijských her nabízejí spoustu online sportovních sázek. Znalost sportu je klíčová, a to vyžaduje výzkum nebo rozsáhlé znalosti, aby se člověk mohl informovaně rozhodovat. To znamená, že zde jsou typy sázek běžné pro sázení na zimní olympijské hry online.

  • Absolutní vítěz: Podání sázek na jednotlivce nebo tým, který pravděpodobně vyhraje.
  • Zápasy: Tato sázka vyžaduje, aby si sázející vybrali sportovce, o kterém si myslí, že si povede lépe než jiný v dané události.
  • Vítězná marže: Sázení na počet bodů nebo sekund, o které vítěz vyhraje.
  • Vítězný tým / celkový počet medailí: Tato sázka se vzdaluje od individuálních sportů, ale spíše od celkového výkonu země na olympijských hrách.

Tipy na sázení na zimní olympijské hry

Online sázení na zimní sporty se neliší od každodenního sportovního sázení online. Jako vždy stále platí zlaté pravidlo sportovního sázení: udělejte si domácí úkoly. Vzhledem k tomu, že může být obtížné nabídnout tipy pro konkrétní sporty, platí následující obecné tipy.

  • Prostudujte si disciplíny a jejich pravidla
  • Výzkum! Výzkum! Výzkum! – využívat technologie ve svůj prospěch
  • Přijměte zodpovědné hraní
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky
2024-06-08

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky

Novinky