Výběr nejlepších stránek pro sázení na basketbal

Novinky

2022-09-28

Basketbal je celosvětově na druhém místě za fotbalem, pokud jde o popularitu. Sport byl založen v 90. letech 19. století, díky čemuž je ve srovnání s jinými sporty relativně svěží. Má globální přitažlivost, o čemž svědčí jeho konkurenceschopnost během letních olympijských her a sezóny NBA.

Výběr nejlepších stránek pro sázení na basketbal

Sázení na basketbal je velký byznys, kde každou sezónu dosahují sázky na různé basketbalové události miliardy dolarů na nejlepších sázkařských webech na basketbal. Je to ziskový sport pro majitele týmů, hráče, sázkové kanceláře a dokonce i sázkaře. Mezi ně patří 22Bet, BetWinner a Megapari nejlepší stránky pro sázení na basketbal doporučené nejlepšími recenzenty.

22Bet

Evropské online kasino 22Bet byla založena v roce 2018. Basketbaloví sázkaři po celém světě mohou od bookmakera očekávat ty nejlepší online sázení. Zákazníci s nimi mají skvělé zkušenosti díky jejich přímému uživatelskému rozhraní a skvělým kurzům.

Od svého počátku se 22Bet rozrostla po celém světě i v Evropě. Jeho rychlý růst lze přičíst skutečnosti, že poskytuje obrovský výběr denních basketbalových trhů, skvělé kurzy a vynikající uživatelskou zkušenost.

Rozmanitost dostupných možností vkladů usnadňuje platby. Vše od bankovních převodů po kryptoměny je hráčům k dispozici. Navíc je k dispozici velké množství místně oblíbenějších technik. Neteller, Skrill, Qiwi, PaySafe, EcoPayz a Webmoney jsou některé z nich.

Parlays sázky na 22Bet

Basketbalové přímé sázky, které zahrnují sázky na jeden tým proti spreadu, patří mezi oblíbené basketbalové sázky u 22Bet. Parlay sázení umožňuje hráčům spojit mnoho týmů do jediné sázky. Hráči mohou do hry přidat dva až osm týmů. Všechny tyto týmy musí mít součty, které přesahují bodový rozptyl.

Bodové rozpětí se snižuje, když dojde k push nebo draw. K posunu dochází, když hráči vsadí na tým a výsledek přesně odpovídá jejich sázce. Také, když dojde k jednomu push v utkání osmi týmů, na které hráči sázejí, změní se to na utkání sedmi týmů. Parlay čtyř týmů se stává předřazením tří týmů, když jsou tři vítězové a jeden push.

Obvykle se z upoutávky pro dva týmy v případě nerozhodného výsledku stane žádná akce a hráči obdrží své peníze zpět. Ukázka tří týmů se při nerozhodném výsledku změní na ukázku dvou týmů. Nakonec se upoutávka čtyř týmů změní na ukázku tří týmů a naopak.

BetWinner

BetWinner nabízí více než 40 různých trhů, stovky her a předzápasové aktivity na basketbalovém hřišti. Sázková kancelář nabízí vynikající kurzy na většinu her a je velmi konkurenceschopná, zejména u sázek na poločas a na vítěze zápasu. Betwinner zobrazuje basketbalové kurzy v americkém formátu.

Sázející mohou streamovat hry a také sázet live. Kromě toho je mobilní kompatibilita na BetWinner bezproblémová. Uživatelé mohou hrát na webu nebo si stáhnout aplikaci, která je dostupná pro iOS a Android. Uživatelé mohou uzavírat sázky na cestách, což je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé a snadno se spravuje.

Sázení na 1. poločasy nebo čtvrtiny na BetWinner

Před začátkem zápasu mohou sázející vsadit na BetWinner v prvním čtvrtletí a první polovině hry v rámci sázkové funkce. Tým, u kterého se předpokládá pokrytí spreadu na konci čtvrtletí, lze vybrat na čáře čtvrtletí.

Několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při uzavírání těchto sázek, zahrnuje možnost, že tým může zpočátku vést, ale ve druhém poločase zaostávat. Také může mít tým pomalý začátek, než se ve čtvrté čtvrtině ujme vedení. Proto je nezbytné porozumět historickému výkonu, nikoli pouze tomu, jak si tým nakonec vede.

Megapari

Megapari je zbrusu nová sázková kancelář založená v roce 2019. Má vazby na východní Evropu a působí na základě licence Curacao. Hráči se mohou snadno zaregistrovat pomocí sociálních sítí, telefonického ověření nebo e-mailu.
Megapari nabízí důvěryhodné statistiky s jednoduchými, bezpečnými a praktickými platebními možnostmi pro hráče. Webu důvěřuje mnoho tisíc častých uživatelů. Uživatelé mohou sázet na web s naprostou důvěrou, protože nabízí vysokou úroveň zabezpečení a anonymity a služba je mimořádně profesionální.

Basketball Futures Betting u Megapari

Když hráči sázejí na budoucnost, předpovídají, že tým bude fungovat tak dobře, že vyhraje všechno. Je možné vsadit pouze na základě tušení. Sázkaři to však umí i pomocí statistik z nedávné minulosti. Mohou vsadit na tým, aby vyhrál svou konferenci nebo ligový titul, když prohrají své první tři zápasy. Šance se mohou náhle změnit. Megapari však garantuje výplatu podle platných kurzů při uzavírání všech sázek.

Sázení rekvizit v Megapari

Sázení na basketbalové opory je založeno na statistikách. Jednotlivci v podstatě sází na výkon hráče během hry a na to, jak dobře nebo špatně se jim bude dařit. Alternativně mohou hráči na Megapari vsadit, že hráč v zápase získá nebo nezíská více než 50 bodů.

Strategie sázení na basketbal na výše uvedené stránky

Nejprve je třeba zvážit výkon týmu v aktuální sezóně. Kromě aktuálních metrik musí hráči také zvážit předchozí výkon týmu. Další věcí, kterou je třeba zvážit, je, jak dobře si každý hráč vede individuálně. Jeden by měl být informován o zraněních týmu a hráčích, kteří pravděpodobně začnou zápas.

Nezbytným faktorem je také zkoumání harmonogramu týmu. S 82 zápasy v komprimované sezóně mohou každých pár dní cestovat na svůj další kurt. Jejich účinnost může být ovlivněna vyčerpáním způsobeným nabitým programem.

Nejnovější zprávy

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?
2022-11-30

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?

Novinky