Basketball Odds

Vzhledem k tomu je velmi důležité, jak číst sázkové kurzy na basketbal, protože existují mnoho různých kurzů a linky. Od peněžní linie, rozpětí bodů a celkového počtu bodů nad/pod až po sázení na jednotlivé čtvrtiny a poločasy, to vše je jen část toho, co basketbalové online sázkové kanceláře nabízejí.

The basketbalové sázkové kanceláře online, kteří chtějí vyniknout, nabízejí sázkové řady na statistiky jednotlivých hráčů. V současné době můžete sázet na body hráčů, doskoky, asistence, krádeže, bloky, obraty, provedené trojky a provedené trestné hody.

Zdá se, že je vše připraveno pro dokonalý zážitek ze sázení pro každého fanouška sázení na basketbal, ale pokud neznáte sázkové řady a neznáte kurzy basketbalu, můžete se ztratit.

Vše o basketbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o basketbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Jedním ze základních prvků každého týmového sportu je doba trvání hry. Basketbal je jedním z mála sportů, ne-li jediným, jehož hry trvají různě v závislosti na lize. The hry NBA a hry z některých jiných lig, jako je čínská CBA nebo filipínská PBA, se hrají v intervalech 4 x 12 minut nebo celkem 48 minut.

Basketbalové zápasy v Evropě nebo všechny ty, které pořádá FIBA, se hrají ve 4 částech po 10 minutách nebo celkem 40 minutách.

Je velmi důležité vědět, jak dlouho bude basketbalový zápas trvat, než vsadíte, zvláště pokud chcete vsadit na over/under.

Basketbalové kurzy

Žádný basketbalový zápas nemůže skončit nerozhodně, což znamená, že každý z nich musí mít vítěze. Určité procento basketbalových zápasů skončí nerozhodně po běžných 40 nebo 48 minutách. V těchto případech se hrají prodloužení o 5 minut, dokud jeden z týmů neskončí jako vítěz těchto období.

S vědomím, že basketbalové sázkové kanceláře online nabízejí 2-cestné a 3-cestné moneyline. Ve dvoucestné peněžní linii získáte pouze kurzy na výhru každého týmu. Ve 3cestné peněžní linii kromě těchto dvou uvidíte sázkové kurzy na basketbal na nerozhodný výsledek.

Pokud jde o sázení na čtvrtiny nebo poloviny, 3-way moneyline je nejběžnější, protože čtvrtina nebo polovina může skončit nerozhodně.

Basketbalové pomazánky

Basketbalové sázení je známé používáním spreadů. Výpočet spreadů je něco, co nejlepší online sázkové kanceláře se daří velmi dobře. Účelem spreadu v basketbalovém sázení je dát oběma týmům stejnou šanci na výhru nastavením spreadu v určitém bodě. Jaké bude šíření závisí na mnoha faktorech, jako jsou soupisky, záznamy, poslední skóre, plán hlášení zranění atd.

Vše o basketbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Jak sázet na basketbalový spread

Jak sázet na basketbalový spread

Jak sázet na basketbalový spread nejlépe popíše příklad. Předpokládejme tedy, že Golden State Warriors hrají za Charlotte Hornets. The Warriors, jako jeden z nejlepších týmů za poslední desetiletí, by byli favoritem této hry. To posune spread někde kolem -9,5 bodu pro Warriors.

Toto rozpětí znamená, že pokud vsadíte na válečníky, aby pokryli rozpětí, budou muset vyhrát alespoň o 10 bodů. Na druhou stranu, pokud vsadíte na Sršně, vaše sázka bude vítězná, pokud Sršni hru vyhrají nebo prohrají, ale ne o více než 9 bodů.

Jak sázet na basketbalový spread
Vysvětlení sázkových řad na basketbal

Vysvětlení sázkových řad na basketbal

Basketbalové sázkové řady jsou jednou z nejzajímavějších v tomto odvětví, ale také jednou z těch, které vyžadují pozornost, abyste jim porozuměli. Basketbaloví sázkaři umisťují stejně sázky na moneyline a šíření stejně jako celkový počet herních bodů.

Over and under je jedna z možností, kterou si mnoho hráčů vybírá v basketbalovém sázení online. Nastavení celkového bodového rozpětí je podobné jako nastavení spreadu. Některé z nejlepších online sázkových kanceláří nabízejí řadu nad/pod hranic pro jednu hru s různými kurzy.

Existují také sázkové kurzy na basketbal pro jednotlivé týmy a jejich statistiky ve hře a také statistiky jednotlivých basketbalových hráčů. Bookmakeři, kteří nabízejí nejlepší sázkové kurzy na basketbal, nabízejí také řady pro hráče, body, doskoky, asistence, krádeže, bloky, vstřelené trestné hody, vytvořené trojky a také různá shrnutí těchto kategorií.

Před začátkem sezóny a v jejím průběhu nabízí online sázení na basketbal kurzy na tým, který vyhraje konkrétní šampionát. Existují také basketbalové kurzy na čtvrtinu s nejvyšším nebo nejnižším skóre, který tým nebo hráč by získal první body, a mnoho dalších sázkových kurzů na basketbal.

Vysvětlení sázkových řad na basketbal
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na basketbal

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na basketbal

Pokud jste fanouškem sázení na basketbal, zejména NBA, musíte si být vědomi toho, že sázkové kurzy na basketbal jsou pravděpodobně ty, které se pohybují nejvíce. Basketbalové sezóny se skládají z mnoha her a při vší úctě k týmy, ne každý je pro ně stejně důležitý.

To znamená, že trenéři používají time management k omezení minut svých hvězdných hráčů v určitých hrách nebo je dokonce nehrají. Zprávy o těchto tahech jsou jen pár hodin před tipem a basketbalové šance se rychle mění.

Pokud přemýšlíte, jak sázet na basketbal a jak vybrat nejlepší možné sázkové kurzy na basketbal, musíte porovnat kurzy nabízené různými basketbalovými online sázkovými sázkami.

Stejně jako kurzy by měly být porovnány i dané řádky. Existuje mnoho statistických faktorů, které ovlivňují rozptyl bodů a celkovou bodovou marži, a přestože všechny online sázkové kanceláře používají podobné systémy, stále může existovat mnoho rozdílů.

To je ještě důležitější, pokud sázíte na statistiky jednotlivých hráčů, protože nepřítomnost určitého hráče může znamenat více příležitostí ke skórování pro hráče, na kterého chcete vsadit.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na basketbal
Která sázková kancelář má nejlepší basketbalové kurzy?

Která sázková kancelář má nejlepší basketbalové kurzy?

Každá sázková kancelář nabízí basketbalové sázení online, ale soutěže a nabízené řady se často liší. Nejpopulárnější basketbalové soutěže jako NBA, NCAA, EuroLeague nebo FIBA World Cup nebo olympiády, by nabízela každá online sázková kancelář.

Ale pokud chcete sázet na jiné basketbalové soutěže, jako je G-League, CBA, PBA nebo Big-Three, budete si muset udělat domácí úkol a najít nejlepší basketbalové sázkové kurzy.

Porovnání šancí mezi různými online bookmakery není jediná věc, kterou musíte udělat. V basketbalovém sázení by měly být předmětem srovnání také dané spready a herní, týmové nebo hráčské součty. Basketbalové sázkové kanceláře online jako 1xBet, Bet Winner, 22bet, Rabona nebo Nomini nabízejí většinu řad, ale skutečné spready nebo celkové bodové marže nejsou vždy stejné.

Některé basketbalové sázkové kanceláře online označují směr, kterým se určité basketbalové kurzy pohybují, pomocí šipek nahoru a dolů nebo zelené a červené barvy, přičemž zelená znamená, že kurzy klesají a červená znamená, že rostou.

Která sázková kancelář má nejlepší basketbalové kurzy?
Tipy a triky pro sázkové kurzy na basketbal

Tipy a triky pro sázkové kurzy na basketbal

Basketbal je sport, pro který je sezóna velmi dynamická. Týmy NBA hrají 3 až 5 zápasů týdně, přičemž často hrají v noci po sobě. Je to 82zápasová základní sezóna, kde týmy a trenéři čelí nejrůznějším výzvám s hráči a personálem.

V Evropě hrají týmy více než jednu soutěž. Hrají domácí nebo regionální soutěž, někdy obě, a také mezinárodní soutěže jako EuroLeague, EuroCup nebo Liga mistrů.

V tak dynamickém prostředí se forma a ambice týmů v každé hře zvyšují a snižují. To vše ovlivňuje basketbalové kurzy a pokud si chcete být jisti, že sázíte na nejlepší možné možnosti, musíte všechny tyto informace sledovat. Někdy jsou kurzy dány na základě záznamů týmu a soupiska, která jde do následující hry, nevypadá vůbec stejně.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na basketbal