Crypto Betting

Rostoucí popularita kryptoměn po celém světě vedla podniky k tomu, aby se začaly přizpůsobovat kryptoměnám. Stránky iGaming a sportovního sázení jsou průkopníky, pokud jde o přijetí kryptoměny. Věříme, že sázení na sporty pomocí kryptoměny je další velká věc, která rozhodně změní budoucnost online hazardního průmyslu.

Dnes krypto sportovní sázkové weby překonávají pokrok konvenčních webů, pokud jde o propagační akce a bezpečnost. Vzhledem k tomu, že existuje více webů, které akceptují metody vkladu kryptoměn pro sportovní sázení, více jednotlivců si toto pohodlí užívá.

Váš průvodce sázením na krypto

Váš průvodce sázením na krypto

Pokud vás zajímá krypto sázení a chcete se dozvědět více o tom, jak sázet na krypto, jste na správném místě. Zde je náš pohled na vše, o čem potřebujete vědět sázení na sport pomocí kryptoměny.

Kryptoměna nebo krypto je virtuální měna, která využívá kryptografii k zabezpečení transakcí. Podobá se zůstatku na účtu, který máte ve své bankovní aplikaci nebo na webu své banky. Rozdíl je v tom, že kryptoměna nemá regulační orgán, ale zůstatek, který máte na účtu, závisí na centrálním orgánu, kterým je obvykle vláda.

Po dosažení nejstarší kryptoměny, kterou je bitcoin, bylo veřejnosti představeno mnoho dalších kryptoměn. K dispozici je široká škála kryptoměn, jako je Solana (SOL), Ethereum (ETH) a Tether (USDT). Dnes se kryptoměny používají k různým účelům a jedním z nich je krypto sportovní sázení.

Sportovní sázení je široce uznávaným druhem hazardních her. Zavedení kryptoměny do světa sportovních sázek jen rozšířilo její rozsah.

Krypto sportovní sázení zahrnuje sázení na sporty pomocí kryptoměny uložené v kryptopeněženkách.

Váš průvodce sázením na krypto
Vyplatí se sázet na kryptoměny?

Vyplatí se sázet na kryptoměny?

Používání kryptoměny pro sázení na sport má několik výhod, ale my se zaměříme na tři nejlepší, abychom ukázali ty nejdůležitější prvky.

Za prvé, stránky s krypto sázkami jsou často bezpečnější než tradiční stránky a kasina. Crypto coiny se strašně obtížně hackují a poskytují mnohem větší bezpečnost než konvenční způsoby ukládání.

Za druhé, kryptoměna nabízí rychlejší a pohodlnější způsob transakcí. Je běžné čelit výzvám při provádění směnárenských transakcí na zahraničních stránkách, ale obchodování s kryptoměnami je mnohem jednodušší.

A konečně můžete získat další výhody ochrany soukromí při používání kryptoměn v sázení. Anonymita a soukromí hráčů jsou zabezpečeny krypto sportovním sázením.

Vyplatí se sázet na kryptoměny?
Nejlepší kryptoměny pro sportovní sázení

Nejlepší kryptoměny pro sportovní sázení

Existuje celá řada důvodů, proč se jednotlivci začínají zajímat o kryptoměny.

Někteří lidé nakupují bitcoin jako investiční prostředek a další získávají měny založené na meme, jako jsou DogeCoin nakupovat u online prodejců.

Solana je další preferovanou možností, protože umožňuje lidem provádět rychlé, pohodlné a levné transakce.

Jak jsme již zmínili, kryptoměny jsou skvělé způsoby platby, když sázíte na sport online. Existuje spousta možností, které lze použít pouze pro tento konkrétní úkol. Níže uvádíme některé z nejlepších krypto platebních možností pro sportovní sázení spolu s důvody, proč byste si měli vybrat kteroukoli z nich.

 • Solana (SOL): Ten je z nějakého důvodu umístěn na prvním místě našeho seznamu: Solana byla schválena, aby se mohla postarat o více než dva tisíce transakcí za sekundu.
 • Ethereum (ETH): Ethereum se používá častěji než Solana, i když je o něco pomalejší, s přibližně 12 až 25 transakcemi za sekundu.
 • Bitcoin (BTC): Bitcoin je první a stále nejznámější dostupnou kryptoměnovou možností. Pokud jste již bitcoiny získali, najdete nekonečné možnosti jeho využití pro sázení na sport.
 • Tether (USDT): Pokud jste se nedávno začali zajímat o kryptoměnu, Tether nebo USDT je možná nejjednodušší kryptoměna, kterou lze použít. USDT je navázán na americký dolar, a proto by se teoreticky měl kvůli volatilitě trhu neměnit.
Nejlepší kryptoměny pro sportovní sázení
Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro krypto sázení

Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro krypto sázení

Dnes existují stovky sportovních sázkových webů, které hráčům umožňují vkládat pomocí kryptoměny. Proto je poměrně náročné najít sázkařskou stránku, která je legitimní, bezpečná a vhodná pro vaše potřeby. Zde jsou naše tipy, jak proces výběru usnadnit:

Vědět, co hledáte

Prvním krokem k nalezení pro vás nejlepší možnosti je vědět, co chcete na webu sportovního sázení mít. Doporučujeme vám položit si několik otázek, abyste to zjistili, například: Na jaké sporty chcete sázet? Máte zájem vyzkoušet určitý typ sázky? Jak často plánujete uzavírat sázky?

Podívejte se na recenze stránek

Recenze stránek jsou často skvělými zdroji, pokud se chcete dozvědět o všem, co udělalo jiné hráče šťastnými nebo nespokojenými s určitými stránkami. Zde si můžete prohlédnout naše recenze nejlepší online sázkové kanceláře tam venku.

Porovnejte seznam různých sportovních sázkových stránek

Vzhledem k tomu, že máte seznam několika různých sportovních sázkových stránek, je vždy dobré si je všechny projít a porovnat je mezi sebou. To znamená, že byste po přečtení recenzí měli stránky navštívit sami.

Přeškrtněte některé možnosti

Posledním krokem je znát své obchodníky a eliminovat některé z možností na vašem seznamu.

Naštěstí jsme vám ušetřili práci s vytvářením vlastního seznamu. Zde je náš seznam 10 nejlepších sportovních sázkových webů pro kryptoměny:

 • Paf
 • Betsson
 • pane Zelený
 • Casumo
 • Pojď
 • Leo Vegas
 • Betsafe
 • Unibet
 • William Hill
 • 10bet
Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro krypto sázení
Jak sázet s bitcoiny

Jak sázet s bitcoiny

Bitcoin je nejčastěji používanou kryptoměnou sázkaři, protože je přijímán téměř každou online sázkovou kanceláří.

Prvním krokem ke sázení s bitcoiny je vybrat si licencovanou a zabezpečenou sázkovou stránku, která bitcoiny připouští jako způsob vkladu. Mezi další klíčové funkce, které je třeba hledat na webu s krypto sázkami, patří dostupné sporty, bonusy a propagační akce, sázkové kurzya poplatky za vklad.

Poté, co jste objevili nejlepší stránku pro sportovní sázení, musíte se zaregistrovat na platformě a provést nějaké vklady pomocí bitcoinové peněženky. Posledním krokem je sázka na výsledek sportovní události.

Jak sázet s bitcoiny
Sportovní sázení s bitcoiny krok za krokem

Sportovní sázení s bitcoiny krok za krokem

Připravili jsme tohoto průvodce krok za krokem, jak sázet na sporty pomocí bitcoinu, abychom vám pomohli lépe porozumět procesu.

 • Krok 1: Objevte licencovanou a zabezpečenou stránku pro sportovní sázení, která vám umožňuje provádět vklad pomocí bitcoinů. Také se ujistěte, že je to nejvhodnější stránka pro vaše potřeby na základě funkcí, které poskytuje.
 • Krok 2: Zaregistrujte se na webu.
 • Krok 3: Ujistěte se, že vaše bitcoinová peněženka je nabitá minimální částkou, kterou plánujete vsadit.
 • Krok 4: Nyní je čas převést bitcoiny z vaší peněženky na sázkařskou stránku. Abyste pochopili, zda jste zadali správnou adresu peněženky, proveďte nejprve zkušební vklad.
 • Krok 5: Vyberte si sportovní hru nebo událost, na kterou si chcete vsadit.
 • Krok 6: Prozkoumejte sázku, kterou preferujete, pokud jde o kurzy.
 • Krok 7: Vložte sázku pomocí platby, kterou jste provedli bitcoiny.
 • Krok 8: Posledním krokem je jednoduše počkat na potvrzení sázky webem.
Sportovní sázení s bitcoiny krok za krokem
Tipy a triky pro sportovní sázení s bitcoiny

Tipy a triky pro sportovní sázení s bitcoiny

Níže uvádíme několik tipů a triků pro sportovní sázení pomocí bitcoinů. Můžete z nich těžit a zefektivnit pro vás sázení.

 • Před převodem celé částky vždy proveďte zkušební vklad mnohem menší částky. Tímto způsobem se můžete ujistit, že jste vyplnili správnou adresu.
 • Je důležité, abyste si přečetli recenze sázkové stránky, kterou se rozhodnete používat svůj bitcoin, abyste zjistili, zda je stránka licencovaná a bezpečná. V opačném případě můžete být podvedeni.
 • Zajistěte, aby byly informace o vaší vlastní bitcoinové peněžence soukromé. Stránky sportovních sázek tyto informace pro vklady nevyžadují.
 • Hodnota bitcoinové měny se neustále mění; může se lišit i každý den nebo dokonce každou hodinu. Abyste měli jistotu, že obdržíte správné množství sázkových kreditů, doporučujeme vám nejprve zkontrolovat cenu bitcoinů.
Tipy a triky pro sportovní sázení s bitcoiny
Sportovní sázení využívající kryptoměny vs. jiné bankovní metody

Sportovní sázení využívající kryptoměny vs. jiné bankovní metody

I když existuje mnoho podobností mezi sportovním sázením využívajícím kryptoměny a sázením s jinými bankovními metodami, jako je bankovní převod, Skrill a Neteller, stále mezi nimi zůstává mnoho rozdílů.

Po provedení vkladů si budete muset vybrat sázku na sportovní událost a budete muset zkontrolovat kurzy, ať už používáte kryptoměny nebo ne. Způsob vkladu je jediný rozdíl mezi oběma typy sázek.

Pokud chcete používat běžnou bankovní metodu, budete muset mít buď bankovní účet, nebo elektronickou peněženku, což také znamená, že si musíte otevřít bankovní účet, abyste mohli převádět peníze na elektronickou peněženku. Při používání kryptoměny však potřebujete kryptopeněženku, která je zcela odlišná od bankovního účtu.

Dalším velkým rozdílem mezi sportovním sázením pomocí kryptoměny a jinými bankovními metodami je anonymita. Při vkladu pomocí kryptoměny můžete být anonymní.

Nakonec je tu otázka rychlosti transakce a poplatků. Při použití běžných bankovních metod k provedení vkladu bude na dokončení transakce pravděpodobně čekat déle než jeden den. Na druhou stranu můžete okamžitě převádět pomocí kryptoměny.

Sportovní sázení využívající kryptoměny vs. jiné bankovní metody