American Football Odds

Míč se přenáší nošením u sebe (spěchání), nebo házením a přihrávkou od jednoho člena vlastního týmu druhému (přihrávka).

Body lze získat mnoha různými způsoby, včetně přihrání míče přes brankovou čáru, vhození míče hráči, který překročil brankovou čáru (což je v obou případech touchdown), nebo střelby přes brankové tyče (pole fotbalová branka). Vítězem se stává tým s největším počtem bodů po vypršení času.

Hra obvykle trvá 60 minut rozdělených do 4 částí po 15 minutách.

Vše o kurzech na americký fotbal, sázkových řadách a spreadech

Vše o kurzech na americký fotbal, sázkových řadách a spreadech

Většina sázky na americký fotbal jsou vlastně sázky na ligu NFL. NFL se skládá z 32 týmů, rozdělených do 8 divizí, a každý tým hraje 17 zápasů během základní sezóny. Toto je krátká sezóna ve srovnání s většinou ostatních lig, hraje se od začátku září do začátku února.

Kvůli krátké délce sezóny může být NFL výzvou pro ty, kteří rádi sázejí na ligu, protože omezený počet zápasů a soupeřící týmy ztěžují posouzení skutečného potenciálu, který týmy mají. Je to ale výzva, které čelí každý a může se stát výhodou pro připravené.

Vše o kurzech na americký fotbal, sázkových řadách a spreadech
Kurzy na americký fotbal a jak sázet na americký fotbal

Kurzy na americký fotbal a jak sázet na americký fotbal

A sázka na peněžní hranici je ten, ve kterém si vyberete, kdo vyhraje zápas. Nemusíte předvídat další aspekty hry, stačí vybrat vítěze mezi týmem A a týmem B. Většina začátečníků volí tento typ sázky, protože se zdá být nejjednodušší.

Americký fotbal se rozšířil

Nejoblíbenější forma sázení na americký fotbal je rozšířená, které se také říká handicapové sázení. Nejlepší způsob, jak popsat tuto formu sázení, je příklad. Pokud tedy vidíte zápas mezi New Orleans Saints a Dallas Cowboys s -3,5 body na New Orleans, co to přesně znamená?

To znamená, že Saints, aby pokryli spread, musí vyhrát minimálně o 4 body. Na druhou stranu, pokud budete vsadit na Cowboys, vyhrajete, pokud vyhrají nebo prohrají maximálně o tři body.

V podstatě tak bookmaker odhadl marži, která dělá hru 50-50. V našem příkladu sázková kancelář amerického fotbalu nastavila spread pro New Orleans na -3,5, protože věří, že existuje 50% šance, že Chicago vyhraje alespoň o 4 body, nebo 50% šance, že nevyhraje.

Bohužel, pokud víme, že sázkové kanceláře nenabízejí kurzy "sudé peníze" 2,00 a na spread betting jsou to obvykle kurzy 1,85 až 1,90, znamená to, že musíte vyhrát alespoň 52,5 % svých sázek, abyste se dostali do rovnováhy. Tohle je těžší, než se zdá. Ať tak či onak, pro dlouhodobý úspěch by zlatý řez činil 55,5 %.

Kurzy na americký fotbal a jak sázet na americký fotbal
Vysvětlení sázkových řad na americký fotbal

Vysvětlení sázkových řad na americký fotbal

Něco, co je velmi důležité mít na paměti při sázení na sázkové řady amerického fotbalu, je něco, co se nazývá klíčová čísla.

Klíčová čísla jsou nejčastějšími hranicemi vítězství hry NFL. V pořadí podle vzhledu jsou 3 body, 7 bodů a 10 bodů. Za posledních 20 sezón téměř třetina zápasů skončila jedním z těchto tří rozdílů.

Proč byste tedy měli mít klíčová čísla na paměti? Pokud vezmeme v úvahu, že za posledních 20 sezón skončilo 16 % zápasů s rozdílem 3 bodů, je důležité, že pokud vsadíte na spread NFL, rozumíte rozdílu mezi linií 2,5 a linií 3,5 nebo 6,5 a 7.5.

Protože tolik her končí na těchto okrajích, znamená to, že 1 bodový rozdíl mezi rozpětím 2,5 a 3,5 je mnohem významnější než 1 bodový rozdíl mezi rozpětím 4,5 a 5,5 bodu nebo dokonce 2 bodový rozdíl mezi rozpětím od 10,5 do 12,5 bodu.

Pro zjednodušení: řekněme, že Baltimore Ravens dostali spread +3,5 bodu. Protože 3-bodové rozpětí je tak zavedené a běžné, že 0,5 více, než Ravens dostali, je mnohem cennější než nějakých 0,5 bodu v 5- nebo 8-bodovém případě, protože se vyskytují mnohem méně často.

Vysvětlení sázkových řad na americký fotbal
Jak najít nejlepší sázkové kurzy na americký fotbal

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na americký fotbal

Vzhledem k tomu, že NFL je nejpopulárnější liga v USA, každá sázková kancelář amerického fotbalu nabízí různé řady her NFL a univerzitního fotbalu. S vědomím, že sázky na spread jsou nejběžnější linií hranou v americkém fotbale, bookmakeři vynakládají zvláštní úsilí, aby byly tak dobré, jak jen to jde.

To však neznamená, že neexistují žádné rozdíly, pokud jde o šance a čáry mezi nimi online sázkové kanceláře. Americký fotbal je sport, ve kterém změna jednoho bodu v rozptylu znamená největší rozdíl ve všech sportech.

Obvykle je mezi dvěma zápasy, které tým hraje, alespoň jeden týden. Během této doby může dojít k mnoha událostem, které ovlivní šance a řady. Toto je období, kdy by mělo probíhat srovnání kurzů. Jakákoli významná změna může být použita pro umístění sázky na kurz, který by přinesl dobrou hodnotu.

Jak najít nejlepší sázkové kurzy na americký fotbal
Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy amerického fotbalu

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy amerického fotbalu

Sezóna amerického fotbalu nenabízí tolik her jako baseball a basketbal. Díky této skutečnosti je nalezení správné sázkové kanceláře na americký fotbal online ještě důležitější, protože ji chcete mít nejlepší možné sázkové kurzy a linky připravené na začátek sezóny.

10bet, BetVictor, Gunsbet a Melbet nabízejí vše, co by každý sázkař na americký fotbal potřeboval.

Americký fotbal, jako jeden z nejdynamičtějších sportů, lze popsat jako šachovou partii mezi dvěma týmy. Každý tým má ve své herní knize desítky, ba stovky akcí, které má k dispozici a které pilně nacvičoval.

Některé akce jsou velmi bezpečné, zatímco jiné jsou riskantní, ale pokud jsou dobře provedeny, mohou získat spoustu místa.

Stejné by to mělo být s vašimi akcemi při uzavírání sázek. Ujistěte se, že uděláte svůj domácí úkol a najděte nejlepší sázkovou kancelář, které byste se pro sezónu drželi a doufejme, že z toho budete mít prospěch.

Nemůžete ovlivnit výsledek hry, ale rozhodně se můžete dostat do nejlepší možné situace, abyste měli co největší prospěch, pokud se vaše sázka promění ve vítěznou.

Nejlepší online sázkové stránky pro kurzy amerického fotbalu
Tipy a triky pro sázkové kurzy na americký fotbal

Tipy a triky pro sázkové kurzy na americký fotbal

Tvrdá práce a výzkum jsou dvě nepostradatelné online strategie sázení na americký fotbal. Musíte vstřebat co nejvíce informací o týmu, na který tipujete, a také o jeho soupeři. Americký fotbal je agresivní sport, který často vede ke zranění hráčů.

Chcete-li vědět, zda na nadcházející akci nebudou chybět nějací klíčoví hráči, podívejte se do zpráv o zraněních týmu. Absence klíčového hráče může vést k razantnímu poklesu výkonnosti celého týmu.

Kromě toho je třeba zkoumat statistiky každého jednotlivého hráče, výkony týmu v předchozí sezóně, vidět důležitost zápasů a další faktory, které mohou ovlivnit konečný výsledek.

Také výhoda domácího hřiště je důležitá v zápasech amerického fotbalu. Proveďte průzkum porovnáním úspěšnosti zápasů vašeho týmu doma a venku. Podle obecných statistik vyhrávají týmy hrající doma v 60 % případů. Týmy, které hrají venku, mohou být v nevýhodě kvůli davovému efektu, únavě z cestování, rozdílu v časovém pásmu a podobně.

Nakonec bychom rádi zmínili, že trenéři a jejich taktika hrají důležitou roli v konečném výsledku každého zápasu. Trenéři používají opakující se strategie, které mohou být proti některým soupeřům velmi dobré a proti jiným selžou.

Tipy a triky pro sázkové kurzy na americký fotbal